ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 16 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 153
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    نقل قول نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
    سلام.من میخوام یه سیستم بگیرم که بتونم باهاش بازی کنم.نمیدونم چه سیستمی برام بهتره.ولی عکس از مشخصات سیستم خودم میذارم.اگر امکان داره بگید کدوم رو عوض کنم بهتره.ممنون.لطفا قیمت قطعات رو هم بگید.متشکرم
    فایل پیوست 847فایل پیوست 848فایل پیوست 849فایل پیوست 850فایل پیوست 851فایل پیوست 852
    دوست خوبم ممنون که مشکل خودتان را مطرح کردید و امیدوارم جواب خوبی به دست آورید. عزیز گرامی اگر امکان دارد میزان توقع خود را از سیستم برای بازی کردن بیان کنید. چون بسیاری از کاربران این موضوع را بیان می کنند اما توقع خود را از دقت و گرافیک بازی بیان نمی کنند. به طور استاندارد سیستم شما برای اجرای بازی به صورت استاندارد مناسب است اما در صورتی که قصد دست یابی به گرافیک و جزییات بالا را داشته باشید خرید پردازنده گرافیکی و حافظه هم مشکل شما را حل نمی کند. به طورکلی اگر قصد بروزرسانی دارید بهتر است سیستم خود را به طور کامل به روزرسانی کنید چون تغییر کارت گرافیک با وجود این حافظه منطقی نیست و تغییر پردازنده با وجود کارت گرافیک و محدودیت حافظه هم چندان درست به نظر نمی رسد. اگر بخواهیم منطقی به موضوع نگاه کنیم بهتر است این کار را کنید (البته اگر مخالف پردازنده amd نیستید و منبع تغذیه و امکانات جانبی سیستم شما مناسب است).
    1- یک پردازنده چهار هسته ای amd مانند amd x4 63x یا مدل هایی مانند این که در کل قیمت بالایی ندارند
    2- خرید مادربوردی با چیپ ست 780 یا بهتر مانند asus m5a78l
    3- خرید دو ماژول دو گیگابایتی ddr3 با فرکانس 1333 مگاهرتز
    فکر کنم جمع این سه محصول بالاتر از 300 نشود برای کارت گرافیک هم محصولات دسته دوم قبلی را بفروشید و یک کارت گرافیک 6670 یا محصولاتی در این سطح را خریداری کنید.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Editor In chief نمایش پست ها
    دوست خوبم ممنون که مشکل خودتان را مطرح کردید و امیدوارم جواب خوبی به دست آورید. عزیز گرامی اگر امکان دارد میزان توقع خود را از سیستم برای بازی کردن بیان کنید. چون بسیاری از کاربران این موضوع را بیان می کنند اما توقع خود را از دقت و گرافیک بازی بیان نمی کنند. به طور استاندارد سیستم شما برای اجرای بازی به صورت استاندارد مناسب است اما در صورتی که قصد دست یابی به گرافیک و جزییات بالا را داشته باشید خرید پردازنده گرافیکی و حافظه هم مشکل شما را حل نمی کند. به طورکلی اگر قصد بروزرسانی دارید بهتر است سیستم خود را به طور کامل به روزرسانی کنید چون تغییر کارت گرافیک با وجود این حافظه منطقی نیست و تغییر پردازنده با وجود کارت گرافیک و محدودیت حافظه هم چندان درست به نظر نمی رسد. اگر بخواهیم منطقی به موضوع نگاه کنیم بهتر است این کار را کنید (البته اگر مخالف پردازنده amd نیستید و منبع تغذیه و امکانات جانبی سیستم شما مناسب است).
    1- یک پردازنده چهار هسته ای amd مانند amd x4 63x یا مدل هایی مانند این که در کل قیمت بالایی ندارند
    2- خرید مادربوردی با چیپ ست 780 یا بهتر مانند asus m5a78l
    3- خرید دو ماژول دو گیگابایتی ddr3 با فرکانس 1333 مگاهرتز
    فکر کنم جمع این سه محصول بالاتر از 300 نشود برای کارت گرافیک هم محصولات دسته دوم قبلی را بفروشید و یک کارت گرافیک 6670 یا محصولاتی در این سطح را خریداری کنید.
    ممنون از راهنماییتون.دوستان اینجا خیلی بهم کمک کردند.خدا خیرشون بده.
    متوقع من بازی های به روزی که میاد.مثلا من الان با باتل ف و کال اف دیوتی مشکل دارم.نمیتونم اینها رو اجرا کنم.
    من مخالف هیچی نیستم.خوب باشه برام اینتل یا ای ام دی زیاد تفاوتی نمیکنه
    امتیازها
    12,030
    سطح
    71
    1,480
    اوركلاكر
    یه سوال داشتم : من مادربردم Giga Byte_P31-DS3L هست میخواستم بدونم بهترین سی پی یو ای که میشه در حال حاضر روش بست چیه ؟؟ البته باس رم هم تا 1066 ساپورت میکنه
    و قیمتش رو هم اگه میدونید ممنون میشم که بگید
    همین طور هم که میدونید (Socket 775 LGA ساپورته)
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن
    ببخشید من مشخصات پاور رو گذاشتم.این پاور روی این سیستم که جناب مدیر کل فرمودند جواب میده؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    پاور خوبی برای ارتقا دارید، البته کمی دست شمار را برای خرید 4 هسته ای های amd می بندد، در کل می توانید روی ارتقای سایر قطعات بدون تعویض پاور فکر کنید.
    امتیازها
    1,773
    سطح
    24
    160
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط metall_hero نمایش پست ها
    یه سوال داشتم : من مادربردم Giga Byte_P31-DS3L هست میخواستم بدونم بهترین سی پی یو ای که میشه در حال حاضر روش بست چیه ؟؟ البته باس رم هم تا 1066 ساپورت میکنه
    و قیمتش رو هم اگه میدونید ممنون میشم که بگید
    همین طور هم که میدونید (Socket 775 LGA ساپورته)
    این لیست CPU هایی هست که MB شما ساپورت می کنه.
    فکر کنم خیلی از مدل های اینجا رو نتونید اینجا در بازار ایران پیدا کنید. ولی شاید Q9400 یا Q8400 پیدا بشه. تو دو هسته ای ها هم E8400 شاید باشه.
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    پاور خوبی برای ارتقا دارید، البته کمی دست شمار را برای خرید 4 هسته ای های amd می بندد، در کل می توانید روی ارتقای سایر قطعات بدون تعویض پاور فکر کنید.
    یک پاور خوب اگر بخوام بخرم یه زمانی که به سیستم بالا بخوره چی پیشنهاد میکنید؟.
    البته فعلا اول سخت افزار رو میخوام ارتقاء بدم
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
    یک پاور خوب اگر بخوام بخرم یه زمانی که به سیستم بالا بخوره چی پیشنهاد میکنید؟.
    البته فعلا اول سخت افزار رو میخوام ارتقاء بدم
    به طور کلی به پاور کمتر از 500 وات فکر نکنید، چون با توجه به رشد روز افزون قطعات تولیدی، نیاز به پاور با قدرت بیش از قبل احساس می شود.
    قیمت پاورهای با توان بیش از 500 وات، از رنج 70000 تومان اغاز می شوند. در هنگام خرید به Avtive بودن جریان خروجی پاور توجه کنید (معمولا این عنوان روی جعبه پاورهای نوشته می شود)
    در صورتی که قصد ارتقا به مادربورد و پردازنده جدید هم داشته باشید، پاورهای بالاتر از 500 وات به راحتی جوابگوی نیاز شما هستند، چون قصد اورکلاک نیز ندارید.
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن
    قیمتش خیلی زیاده.به نظرتون الان پاور من برای اون مشخصات amd جواب میده یا حتما باید عوض کنم؟.ببخشید اینقدر سوال میپرسم
    امتیازها
    10,833
    سطح
    68
    211
    کاربر انجمن
    ببخشید میشه یه مشخصات هم واسه 500 تا 600 هزار تومن بهم بگید.چیزی که حالا حالاها احتیاج به تعوصض نباشه.ممنون
صفحه 3 از 16 نخست 1234513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 153

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع