ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    امتیازها
    1,915
    سطح
    26
    8
    کاربر جدید

Cool راهنمایی ومشاوره برای خرید یک اسپیکر دالبی برای pc

دوستان برای انتخاب یه اسپیکر دالبی که دارای ویژگی های زیر باشه راهنمایی میخواستم:

1-از سیستم دالبی دیجیتال و dts پشتیبان کنه.

2-خروجی و ورودی دیجیتال داشته باشه برای وصل شده به pc

3-از ارتباط بی سیم با سایر گجت ها مثل موبایل برای پخش موسیقی پشتیبانی کنه.

4-قیمت نامحدود
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    این اسپیکر هست اما بعید می دونم گیرتون بیاد :

frisby fs-5015 با قدرت 3000 وات

البته این رو هم بگم که اکثر لوازم صوتی امروزی مانند اسپیکرها و کارت های صدا ، از صدای دالبی پشتیبانی می کنند .

اگر از اسپیکرتون انتظار دارید که به صورت بی سیم به سایر تجهیزات مثل موبایل و یا تبلت ها متصل بشه ، باید به فکر خرید اسپیکرهای پورتابل باشید ؛ تازه اگر گیرتون بیاد !
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    1,915
    سطح
    26
    8
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    این اسپیکر هست اما بعید می دونم گیرتون بیاد :

frisby fs-5015 با قدرت 3000 وات

البته این رو هم بگم که اکثر لوازم صوتی امروزی مانند اسپیکرها و کارت های صدا ، از صدای دالبی پشتیبانی می کنند .

اگر از اسپیکرتون انتظار دارید که به صورت بی سیم به سایر تجهیزات مثل موبایل و یا تبلت ها متصل بشه ، باید به فکر خرید اسپیکرهای پورتابل باشید ؛ تازه اگر گیرتون بیاد !

سلام.
    این نمونه که تو بازارم خوب گیر میاد مارک میکرولب مدل ماکزیمم .این اسپیکر بیسیم هست و تمام موارد بالا داره اما از خروجی ووردی صداش خبر ندارم. شما اطلاع دارید البته قاعدتا وقتی از دالبی دیجیتال بهره میبر باید ورودی دیجتال داشته باشه
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط oooiuuu نمایش پست ها
    سلام.
    این نمونه که تو بازارم خوب گیر میاد مارک میکرولب مدل ماکزیمم .این اسپیکر بیسیم هست و تمام موارد بالا داره اما از خروجی ووردی صداش خبر ندارم. شما اطلاع دارید البته قاعدتا وقتی از دالبی دیجیتال بهره میبر باید ورودی دیجتال داشته باشه
    این هم ورودی و خروجی این محصول :

امتیازها
    1,915
    سطح
    26
    8
    کاربر جدید
    خوب برای وصل کردنش به کامپیوتر باید به ورودی تو قسمت بالاش وصل بکنم که خبری از جک های ورودی دیجیتال نیست چون میخوام به خروجی دیجیتال کامپیوتر نصبش کنم نمیدونم شاید من درست ندیدم.

این کارت های صدای Realtek High Definition Audio
    که مال شرکت Realtek هستن میخواستم دقیقا یه تقسیم بندی از نظر اسمی برای کارت هاای صدای این شرکت انجام بدی.یعنی این طور بگم چند سری داره وبا چه اسمی شتاخته میشن
    امتیازها
    1,915
    سطح
    26
    8
    کاربر جدید

خوب برای وصل کردنش به کامپیوتر باید به ورودی تو قسمت بالاش وصل بکنم که خبری از جک های ورودی دیجیتال نیست چون میخوام به خروجی دیجیتال کامپیوتر نصبش کنم نمیدونم شاید من درست ندیدم.

که مال شرکت Realtek هستن میخواستم دقیقا یه تقسیم بندی از نظر اسمی برای کارت هاای صدای این شرکت انجام بدی.یعنی این طور بگم چند سری داره وبا چه اسمی شتاخته میشن
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته

کارت های صدای آنبورد Realtek که بر روی مادربوردها تعبیه شده اند ، مدل های متفاوتی ندارند فقط ورژنشان در بعضی از مادربوردها ارتقا یافته است .

مثلا این یک نمونه از محیط تنظیمات کارت صدای Realtek

این هم یک نمونه دیگر

این هم یک نمونه دیگر از محیط نرم افزاری کارت صدای آنبورد Realtek

البته Realtek کارت های صدای غیر Onboard هم دارد !
    امتیازها
    1,915
    سطح
    26
    8
    کاربر جدید

نظر شما چیه؟

سلام.

لطفا عکس زیر ببین ودر مورد اون قسمت که دورشون خط کشیدم این سوال برام پیش امده ؟

این برنامه مدیریت کارت صدا های realtek هست یه جورایی همون درایور کارت صدا که خود شما هم چند تا از نسخه هاشو نشون دادی
    برام سواله که اون قسمتی که تو عکس مشخص کردم چه استفاده ای داره چون من با همه تنظیماتش به جزئ این قسمت اشنا هستم
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست Capture.PNG  
    امتیازها
    1,915
    سطح
    26
    8
    کاربر جدید

پنل اوت پوت این عکس پشت اسپیکر که دارای 5 پورت برای کارت های صدای 7.1 و5.1 خوب برای این کارایی میتونی یه مثال بزنی که اینجا از اسپیکر چه استفاده ای میشه.پنل این پوت که مشخصه اول اون پروت های 6تایی وصل میکنی به اسپیکر بعد اون دوتا پورت بالایی وصل میکنی به کامپیوتر تا صدای خروجی از اسپیکر بشنوی
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    سلام.

لطفا عکس زیر ببین ودر مورد اون قسمت که دورشون خط کشیدم این سوال برام پیش امده ؟

این برنامه مدیریت کارت صدا های realtek هست یه جورایی همون درایور کارت صدا که خود شما هم چند تا از نسخه هاشو نشون دادی
    برام سواله که اون قسمتی که تو عکس مشخص کردم چه استفاده ای داره چون من با همه تنظیماتش به جزئ این قسمت اشنا هستم
    اون قسمت اول مربوط میشه به تعیین کیفیت صدای خروجی ! اگر شما اون لیست کشویی را باز کنید ، با گزینه های مختلفی مواجه می شوید که هر کدام از بیت ریت و فرکانس پاسخ دهی متفاوتی بهره می برند . هر چقدر میزان بیت ریت و فرکانس پاسخ دهی بیشتر باشد ، کیفیت صدای ارائه شده بیشتر خواهد بود . به طور مثال اگر گزینه آخر را انتخاب کنید ، نهایت کیفیت صدا ( البته با توجه به عملکرد کارت صدایتان ) برای شما فراهم خواهد شد . اون CD Format و DVD Format هم نوعی از کیفیت صدا می باشند که مسلما کیفیت صدا در حالت DVD Format بهتر خواهد بود .

و اما در مورد S/PDIF !!!

بصورت خلاصه، SPDIF پروتکل ارتباطی ، برای انتقال اطلاعات صوتی به صورت دیجیتال است. فرض کنید که شما یک منبع تولید صوت همانند یک کی برد، در اختیار دارید و می خواهید صدای خروجی از آن را ، بر روی یک سی دی یا یک رکوردر ضبط کنید. چه میکنید؟

با یک کابل صوتی، خروجی کیبرد خود را به ورودی رکوردر که میتواند یک کامپیوتر، CD Recorder یا MP3 Recorder باشد، متصل می کنید. حال سوال اینست که کیفیت خروجی همانطور که هست، توسط رکوردر ضبط میشود؟ جواب خیر است!

همواره ارتباط و اتصال ار طریق درگاه های آنالوگ، مشکلاتی همچون تولید نویز و افت کیفیت را به همراه داشته است. اگر کیبرد شما و همچنین رکوردر شما، هر دو مجهز به سامانه SPDIF باشند، با ارتباط از طریق SPDIF، مشکل تولید نویز و افت کیفیت بی معنی خواهد بود.

کلمه SPDIF، در اصل مخفف Sony/Philips Digital Interconnect Format است که برخی بنام Sony Philips Digital Interface نیز میشناسند. همچنین که از اسم این کلمه بر می آید، این پروتوکل ارتباطی توسط سونی و فیلیپس معرفی شده است که طبق IEC 60958 استاندارد شده است. استاندارد SPDIF، با کمی تغییر، بر طبق استاندارد قدیمی تری بنام AES/EBU است که در سیستم های صوتی حرفه ای مورد استفاده قرار می گرفت.

هم اکنون استاندارد SPDIF برای انتقال اطلاعات صوتی بین CD-ROM و کامپیوتر و یا سیستم صوتی خانگی و سینمای خانوادگی و بسیاری از سیستم های صوتی دیجیتال و همچنین برخی از کیبرد ها و میکسر ها مورد استفاده قرار میگیرد.

این استاندارد بصورت ارتباط کواکسیال (Coaxial) با اتصال RCA و یا فیبر نوری با اتصال TOSLINK دیده می شود. به طور کلی در گاه S/PDIF برای داشتن صدای دیجیتال به کار می رود .

ویرایش توسط saeid6574598 : 2012/09/13 در ساعت 19:02
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)