ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    شاید دوست داشته باشید بدونید این بررسی یا مقالات من چه جور نوشته میشه ؟ حتما حدس هایی هم میزنید ! میخوام شفاف سازی کنم ! میخوام مفسد های اقتصادی را معرفی کنم !!! ببخشید دیالوگ را اشتباه اومدم !
    البته این مورد یعنی آموزش مقاله نویسی خیلی طرفدار داره ! خیلی از دوستان کمک خواستند ولی متاسفانه من خوب بلد نیستم ! یعنی اشتباه گرفتید ! ولی روش خودم را به اشتراک میگذارم که نگند بخیل است !

اول از هم شما با غول مرحله اول طرف میشید ! با معلمی سخت گیر که قبل از این که درس بده امتحان میگیره ! اون غول "انتخاب موضوع و نوع مقاله " است ! این انتخاب میتونه تاثیر گرفته از ذهن شما یا ایده ای از سایت های دیگر باشد !

بر فرض که انتخاب کردید ، شروع میکنید به گردآوری مطالب ! خودتون توش خبره میشید ! اونقدر که سوالی براتون به جا نمونه ! مثلا در این بررسی من کل اطلاعات سالید خودم را یه بار مرور کردم ! بعدش با سورس های خارجی و نحوه تست ها آشنا بشید !
    عکس ها و جدول ها را پیدا کنید ، اگر نبود مثل من در قالب Excel خودتون بسازید ! فقط کار اکسل این مقاله 10 ساعت شیرین زمان برد !

یه مقدمه خوب ! سلام و عرض ارادت ! این ها شما را برای نوشتن به شوق میاره ! من که نمیتونم جلوی خودم را بگیرم !

البته این کار را توی Word شروع کنید ! مقدمه را بنویسید ، انگیره خودتون را بنویسید ، نیاز به مقاله و هدفش را بنویسید ، یه عکس مرتبط به موضوع بگذارید و شروع کنید !

شروع کنید به قصه گفتن و (ببخشید) حرافی در باره تاریخچه ، خاطرات دوران بچگی ، عشق اول و... ! از ظاهر محصولتون تعریف کنید ، اگر بررسی گروهی مینویسید اصلا از هیچ کدوم حرفی نزنید و فقط یه جدول بزنید ! اصلا هم عجله نداریم ! من 5 روز قول این مقاله را به بچه ها داده بودم ! :دی
    میرسیم به بررسی موشکافی شده ! هر سوتی شما در این بخش یعنی ضعف اطلاعاتی ! پس مواظب باشید و سوژه ندید ! اطلاعات را از حداقل 2 سایت تهیه کنید ! عکس ها هم تنوع داشته باشد ! برای بررسی گروهی حتما ذکر کنید که منابع اطلاعات تست از کجا بوده ! (این بررسی از اوکاهالیک بود) ! برای نوشتن تست ، مشخصات سیستم تست را بنویسید ! نوشتن کیس و قطعات جانبی ضروری نیست !

حتما نتایج تست جدول داشته باشد حتی اگر به قیمت کار 5 ساعته تموم بشه ! پس با اکسل کار کردن را یاد بگیرید ! کمی هم حوصله داشته باشید ! خطا های محاسباتی اکسل را جدی بگیرید ! وقتی نتیجه جدول اومد آپدیتش کنید ! یه ذره خوشگلاسیون و آرایش هم جواب میده !

نتیجه گیری و نوشتن امتیازات محصول به نوشته شما ارزش میده ! انتخاب سردبیر هم جدیدا مد شده ! به روز باشد !

درباره ادبیات نوشته هم ، شدیدا به جو جایی که دارید براش مینویسید و خلقیات خودتون ربط داره ! هیچ بنی بشری هم غلط املایی شما را نشان از باسوادی نمیدونه ! پس خودتون را بی سواد جلوه ندید ! من خودم شیوه نگارش مبتنی بر زبان معیار + کمی محاوره + آرایه را میپسندم !
    معمولا توی مجلات کمی حرفه ای تر هم ویراستار ها همون زبان معیار را رعایت میکنند ! عجب !

از نظرات و پیشنهادات هم استقبال کنید همونطور که من منتظر نوشتن نظرات شما هستم !
    ویرایش توسط Arsn : 2012/09/11 در ساعت 23:08
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع