ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: مدیر برتر یکسال اخیر فروم سخت افزار؟

رأی دهندگان
50. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Aren+

2 4.00%
  • Arsn

29 58.00%
  • Ali fatehi

0 0%
  • Beni7192

1 2.00%
  • N8-Yaser

2 4.00%
  • Phantom

1 2.00%
  • Rajah

0 0%
  • Saeid6574598

9 18.00%
  • Ya30n

1 2.00%
  • Farjam1990

5 10.00%
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 45
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    با تشکر از دوست خوبم ؛ جناب آقای حسام شالیکاریان بابت راه اندازی نظرسنجی خوبشان !

آقای سجادی نیا در طی این مدت ، خیلی برای فروم زحمت کشیدند و با گذاشتن پی در پی مقالات کاربردی و پرسش و پاسخ های سخت افزاری ، اطلاعات بچه ها رو ارتقا دادند . بنده شخصا از مقالات ایشون خیلی چیزها یاد گرفتم و از ایشون هم تشکر می کنم . البته این موضوع فقط به آقا علیرضا ختم نمی شود و همه مدیران عزیز فروم سخت افزار ، در طی این یک سال خیلی زحمت کشیدند که در اینجا جا دارد از همه آنها تشکر کنم و به منظور اعلام این وفاداری ، دست این عزیزان را ببوسم .

موفق و پیروز باشید - کوچک همه شما / سعید مظفری
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    11,155
    سطح
    69
    680
    کاربر انجمن
    چه نظرسنجی با حالی!

بهتره فعالیت هر یک از مدیران رو مو به مو مورد بررسی قرار بدیم و نقاط ضعف و قدرت اشون رو بگیم.

1) Arsn : علیرضا امسال کنکور داشت ولی انصافاً خیلی از جاها از درس و زندگی زد و پا به پای کاربران اومد و تنهاشون نگذاشت. (به جز اون 2 3 ماه آخر که تعطیل کرد رفت!) مخصوصاً در مسابقه 3D Mark 11بیچاره خواب و زندگی نداشت!
    یکی از ویژگی های خوب علیرضا شوخ طبعی و با حوصله جواب دادنه! همونطور که همه می دونند خیلی بیشتر از سن و سالش از ســـخـــت افـــزار سر در میاره و رقیبی همه فن حریف برای دیگر مدیران به حساب میاد!

2) Farjam 1990 : آقا فرجام هم در شوخ طبعی با علیرضا نقاط مشترکی داره! ( نخ سوزن این عبارت :دی که انصافاً عبارتی فصیح و بلیغ به شمار میاد که ایشون ما رو از فیض این کلام گوهربار بی بهره نمی گذارند! ) به نظرم آقا حـــســـام کمی دیر منصب مدیریت رو به ایشون دادند، ولی خوب مهم اینه که این مقام اعطا شد. یکی از بزرگترین و با تجربه ترین افراد در امر اورکلاک هستند و همچنین عاشق بررسی های تجربی!

3) Saeid6574598 : میرسیم به آقا سعید. مدیر بخش صوت و تصویر! ایشون هم با اینکه تخصص اشون در صوت و تصویر هستش، ولی اگر کسی در مورد قطعات سخت افزاری سؤالی داشته باشه ایشون جواب میدن! هیچ کس "تایپک قیمت گذاری قطعات" رو که ایشون زد فراموش نمی کنه، که قبل از ایجاد بخش قیمت قطعات سایت ســـخـــت افـــزار کاربران رو از قیمت ها مطلع می کرد. ایشون هم خیلی مؤدب و با حوصله به سؤالات پاسخ میدن.

من با دیگر مدیران فروم، آشنایی چندانی ندارم و فکر می کنم اندکی کم کاری می کنند( جون من انتقاد پذیر باشید! ) پس نمی تونم در مورد آنها نظراتی بدم.

کلام آخر: می خواهم از مـــدیـــر کـــل فروم آقای حسام شالیکاریان تشکر کنم، چون که، به هنگام غیبت مدیران بخش سخت افزار ایشان بودند که به تنهایی به نیاز های کاربران فروم رسیدگی می کردند و همچنین آماج حملات فحش و فحش کاری بسیاری از کاربران بی فرهنگ و بی ادب قرار گرفتند. ( خدا قــــوّت )
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    از محبت دوستان به خصوص سعید خان مظفری عزیز ممنونم ، یعنی خیلی ممنونم ! اصلا انتظار انقدر محبت نداشتم ! یعنی به جرئت چندین بار گفتم بخش صوت و تصویری به این قدرت در هیچ فرومی وجود ندارد ، اما شاید بخش سخت افزار بهتر باشه !

ولی خودم به رفیع بایندر عزیز رای دادم ، چون واقعا بعد از کار قدرتمند سعید مظفری عزیز در بخش صوت و تصویر ، کار و مقاله های رفیع جان را ستایش میکردم ! بسیار زیبا مینوشت و فوق العاده باسواد بود ! حیف که به هر دلیلی نمیتونه الان فروم بیاد !
    ویرایش توسط Arsn : 2012/09/11 در ساعت 21:03
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    خود آقا حسام چرا تو نظر سنجی نبود؟؟؟

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Tazahorat 4.gif
مشاهده: 6
حجم: 17.0 کیلو بایت

آهان! خب معلومه! چون خودش اوله!
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    من اصلا دقت نکرده بودم که مدیرم :دی
    امتیازها
    1,941
    سطح
    26
    314
    ROG
    کاربر انجمن
    روح الله عزیز هم از مدیرای خوب و فعال سایت هستن من به شخصی ازشون چیزای زیادی یاد گرفتم
    http://forums.sakhatfazarmag.com.com/singnaturepics/sigpics774_2.gif

REPUBLIC OF GAMERS

Ali Vahdati

من هم از ویستا پخش خرید نمی کنم پیشنهاد می کنم شما هم نکنید
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    وقتی ما رای میدیم که مدیر برتر کی بود منظور اینه که این مدت فعالیت بیشتر و وقت بیشتر و خدمات بیشتر به کاربرها ارائه کرده و انتخاب یک نفر به این معنی نیست که بقیه کار نکردن!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    تا اینجا و بعد از یک روز، علیرضا اول هست با 17 رای
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    این نظرسنجی می تونه برای انتخاب کاربر برتر انجمن هم برقرار بشه که اگه بشه خیلی خوبه
    جا داره اینجا از زحمات تمامی کادر مدیریت فروم تشکر کنم که تا به اینجا با یکدلی خاصی فروم رو در راستای رسیدن به روزهای بهتر و بهتر همراهی کردند و رشد و شکوفایی فروم بدون اونها معنا نداشت چه کادر مدیریتی ارشد و چه مدیران انجمن های مختلف فروم از اینکه در شما بودم و هستم به خودم می بالم
    اما شاید به قول بچه ها اگه رای گیری با سیستم انتخاب چندگانه همراه بود فکر کنم بهتر می بود چون خیلی سخته به یک نفر رای داد تمام کادر عالی هستند امیدوارم همه موفق باشند
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    این نظرسنجی می تونه برای انتخاب کاربر برتر انجمن هم برقرار بشه که اگه بشه خیلی خوبه
    جا داره اینجا از زحمات تمامی کادر مدیریت فروم تشکر کنم که تا به اینجا با یکدلی خاصی فروم رو در راستای رسیدن به روزهای بهتر و بهتر همراهی کردند و رشد و شکوفایی فروم بدون اونها معنا نداشت چه کادر مدیریتی ارشد و چه مدیران انجمن های مختلف فروم از اینکه در شما بودم و هستم به خودم می بالم
    اما شاید به قول بچه ها اگه رای گیری با سیستم انتخاب چندگانه همراه بود فکر کنم بهتر می بود چون خیلی سخته به یک نفر رای داد تمام کادر عالی هستند امیدوارم همه موفق باشند
    سعید جان برای کاربر برتر هم انشالله برنامه دارم
صفحه 2 از 5 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع