ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط jak نمایش پست ها
    فرجام جان من یه هفته دارم زجه میزنم که میخوام اینو بگیرم اونو بگیرم .خوب همون اول یه آفر میدادی شاید من خیلی زود تر از این حرفا خرید میکردم .از خودت. راجب رم ها . دقیقا همون مدل جی اسکیلو داری ؟ فی چند ؟ آخه من خیلی سعی کردم ولی کسی این مدلو نداشت . شاید شماهم منظورتون یه رم با باس 2400 دیگه هست!!!!
    البته قیمتا شما واسه امروزه؟؟؟؟؟؟؟ اون سالید من هفته پیش قیمتش 310 بود .
    خب شما فقط برای مشاوره سوال میکردید و وظیفه حرفه ای در راهنمایی ایجاب میکنه ما وقتی داریم یک سیستم معرفی میکنیم روی فروش خودمون مانور ندیم مگرنه راهنماییمون اعتبارش رو از دست میده! و میگن ما خواستیم قطعات خودمون رو آب کنیم

منظورم همون ترایدنت ایکس 2400 بود و تا زمانی که اون پست رو زدم هم موجود بود
    بله قیمت ساید دیسک هم مال همون زمانی بود که من اون پست رو زدم. چون وقتی برای خودم agility 3 120gb خریدم 260 تومن اون مدل مد نظر شما هم موجود بود که برای خودم بردارم با همون 310 تومن. حتی بدون گارانتی هم یکی داشت 280 تومن:دی
    امتیازها
    1,348
    سطح
    20
    2
    jak
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط farjam1990 نمایش پست ها
    خب شما فقط برای مشاوره سوال میکردید و وظیفه حرفه ای در راهنمایی ایجاب میکنه ما وقتی داریم یک سیستم معرفی میکنیم روی فروش خودمون مانور ندیم مگرنه راهنماییمون اعتبارش رو از دست میده! و میگن ما خواستیم قطعات خودمون رو آب کنیم

منظورم همون ترایدنت ایکس 2400 بود و تا زمانی که اون پست رو زدم هم موجود بود
    بله قیمت ساید دیسک هم مال همون زمانی بود که من اون پست رو زدم. چون وقتی برای خودم agility 3 120gb خریدم 260 تومن اون مدل مد نظر شما هم موجود بود که برای خودم بردارم با همون 310 تومن. حتی بدون گارانتی هم یکی داشت 280 تومن:دی
    اره حق با شماست
    من واسه اینکه دوستمو زیاد ازیت نکنم جنسمو تلفنی جور کردم و بعدش دوستمو فرستادم پیش فروشنده ها.
    اگه خودم تهران بودم میگشتم ارزونترینو پیدا میکردم . دلیل گرون خریدن من این بود.
    خلاصه اینکه بهمون انداختن :-d
صفحه 4 از 4 نخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع