صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    تشکر کردن
    5,610
    دستاوردها:
    VeteranThree FriendsTagger First Class25000 Experience Points
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    با عرض پوزش؛
    کارت 6850 فعلاً در این بازار خراب شده، موجود نیست! سی پی یو مذکور هم همینطور. (مگه اینکه از خریدهای قبلی فروشندگان بازاری، موجود باشه که احتمالش کمتره)
    مین برد معرفی شما هم تا رم های بیش از 1333 رو ساپورت نمی کنه.
    پاور انتخابی هم فوله! حداقل 100 وات باید بیش از توان مصرفی کاربر رو انتخاب کرد. (پیشنهاد خود شرکت گرین)
    تازه در حالت توصیه شده، 200 وات برآورد میشه معمولاً. حالا چرا، با خداست. باید خودشون پاسخگوی دقیق و فنیش باشن.
    متشکر از راهنماییتون . پیدا نشدن قطعات موردنظر هم خودش معضلی شده در این بازار نابسامان . مین برد رو با توجه به هزینه کم این دوستمون توصیه کردم .، که دستشون برای انتخاب قطعات دیگه باز باشه . برای یک سیستم ارزان قیمت گیم ، فکر میکنیم فرکانس 1333 کافی باشه ، البته اگر حجم کافی رم در نظر گرفته بشه ، مثلا می تونن از دو ماژول رم GeIL که پیشنهاد شده استفاده کنن. در محاسبه پاور هم میشه از اینجا میزان دقیق رو محاسبه کرد : http://www.extreme.outerv***on.com/PSUEngine
    اگر در میزان توان پاور هم حساس هستن میتونن از GREEN - GP600-EU استفاده کنن که 140 تومن هزینه برمیداره. پردازنده رو میتونن از اینجا تهیه کنن : http://www.rayansaba.com/index.php?productID=5905
    در مورد گرافیک هم فکر کنم بهتره یه مقدار بیشتر هزینه کنن و این رو SAPPHIRE HD 6870 تهیه کنن . حدود 400 تومن درمیاد .

2. The Following 3 Users Say Thank You to third person For This Useful Post:

کاربر فعال
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    تشکر کردن
    5,411
    دستاوردها:
    Three FriendsTagger First ClassYour first GroupCreated Album picturesOverdrive
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    متشکر از راهنماییتون . پیدا نشدن قطعات موردنظر هم خودش معضلی شده در این بازار نابسامان . مین برد رو با توجه به هزینه کم این دوستمون توصیه کردم .، که دستشون برای انتخاب قطعات دیگه باز باشه . برای یک سیستم ارزان قیمت گیم ، فکر میکنیم فرکانس 1333 کافی باشه ، البته اگر حجم کافی رم در نظر گرفته بشه ، مثلا می تونن از دو ماژول رم GeIL که پیشنهاد شده استفاده کنن. در محاسبه پاور هم میشه از اینجا میزان دقیق رو محاسبه کرد : http://www.extreme.outerv***on.com/PSUEngine
    اگر در میزان توان پاور هم حساس هستن میتونن از GREEN - GP600-EU استفاده کنن که 140 تومن هزینه برمیداره. پردازنده رو میتونن از اینجا تهیه کنن : http://www.rayansaba.com/index.php?productID=5905
    در مورد گرافیک هم فکر کنم بهتره یه مقدار بیشتر هزینه کنن و این رو SAPPHIRE HD 6870 تهیه کنن . حدود 400 تومن درمیاد .
    خب در این مورد، من معتقدم که نباید یک قطعه رو فدای سایر قطعات کرد. بلکه به صورت تنظیم شده باید بودجه بین انتخاب قطعات توزیع بشه و قطعات هم سطح باشن.
    از اونجایی که این دوستمون بودجه اش محدوده، خیلی نمی تونه روی آینده نگری یا ارتقا در آینده، حساب باز کنه.
    پاور 600 برای این سیستم خوبه. ولی از اونجایی که سیستم کاربرد گیمینگ داره، من از سری گمینگ یک پاور مناسب پیشنهاد کردم. (با در نظر گرفتن بودجه ی محدود)
    ضمناً سایت هایی که توان مصرفی رو محاسبه می کنن، بدون در نظر گرفتن مقدار توصیه یا پیشنهاد شده، حساب می کنن و مقدار فول ولتاژ مصرفی رو در نظر می گیرن. بدون اینکه از کاربرد طرف که گیم باشه، آگاه باشن. بعد از گرافیک و رم، پاور مهم ترین قطعه ایه که باید بهش توجه بشه. (در مورد گیم). هر چند همیشه این توجه باید باشه. نه اینکه مختص گیم باشه.
    سایت رایان صبا هم از گرون ترین سایت های فروشگاهی ایرانه و برای این دوستمون که بودجه ی محدودی داره، فکر نمی کنم مناسب باشه. مگه اینکه بودجه شون رو افزایش بدن.
    حالا از Mr.psd عزیز خواهش می کنم در مورد سیستم ها نظر بدن و نتیجه گیری نهاییشون رو اعلام کنن...

4. The Following 4 Users Say Thank You to Hessam For This Useful Post:

مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    امتیازها
    34,451
    سطح
    100
    تشکر کردن
    5,610
    دستاوردها:
    VeteranThree FriendsTagger First Class25000 Experience Points
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam نمایش پست ها
    خب در این مورد، من معتقدم که نباید یک قطعه رو فدای سایر قطعات کرد. بلکه به صورت تنظیم شده باید بودجه بین انتخاب قطعات توزیع بشه و قطعات هم سطح باشن.
    از اونجایی که این دوستمون بودجه اش محدوده، خیلی نمی تونه روی آینده نگری یا ارتقا در آینده، حساب باز کنه.
    پاور 600 برای این سیستم خوبه. ولی از اونجایی که سیستم کاربرد گیمینگ داره، من از سری گمینگ یک پاور مناسب پیشنهاد کردم. (با در نظر گرفتن بودجه ی محدود)
    ضمناً سایت هایی که توان مصرفی رو محاسبه می کنن، بدون در نظر گرفتن مقدار توصیه یا پیشنهاد شده، حساب می کنن و مقدار فول ولتاژ مصرفی رو در نظر می گیرن. بدون اینکه از کاربرد طرف که گیم باشه، آگاه باشن. بعد از گرافیک و رم، پاور مهم ترین قطعه ایه که باید بهش توجه بشه. (در مورد گیم). هر چند همیشه این توجه باید باشه. نه اینکه مختص گیم باشه.
    سایت رایان صبا هم از گرون ترین سایت های فروشگاهی ایرانه و برای این دوستمون که بودجه ی محدودی داره، فکر نمی کنم مناسب باشه. مگه اینکه بودجه شون رو افزایش بدن.
    حالا از mr.psd عزیز خواهش می کنم در مورد سیستم ها نظر بدن و نتیجه گیری نهاییشون رو اعلام کنن...
    پاورهای سری گیمینگ گرین قطعا به خاطر قطعات بکار رفته در شرایط سخت تر استفاده از یک سیستم گیم ، عملکرد بالاتری دارند ، ولی در عین حال قیمت بالاتری هم دارند . اگه با مبلغ 150 تومن تونستن پاور پیشنهادی شما رو در بازار پیدا کنن ، قطعا همون توصیه میشه. در مورد محاسبه توان پاور هم سایت مورد نظر تقریبا! دقیق محاسبه میکنه و کاربر میتونه بنا به نیاز خودش ، توان بیشتری رو در نظر بگیره . این سایت هم یک سایت معتبر در این زمینه هست . میزان توان محاسبه شده توسط سایت حدود 400 وات بود که بنده یک پاور 530 وات رو پیشنهاد کردم ! در مورد سایت رایان صبا هم حق با شماست ، ولی وقتی چاره ای نباشه ....... در ضمن بنده فکر میکنم برای یک سیستم گیم ارزان ، چیپ ست z68 یک مقدار انتخاب گرانی است که البته فراتر از نیاز ایشون هم هست . با انتخاب چیپ ارزان h61 دستشون برای انتخاب یک پردازنده بهتر که تاثیر بسزایی در کارایی سیستم داره ، باز میشه.

6. The Following 3 Users Say Thank You to third person For This Useful Post:

کاربر فعال
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    تشکر کردن
    5,411
    دستاوردها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط third person نمایش پست ها
    پاورهای سری گیمینگ گرین قطعا به خاطر قطعات بکار رفته در شرایط سخت تر استفاده از یک سیستم گیم ، عملکرد بالاتری دارند ، ولی در عین حال قیمت بالاتری هم دارند . اگه با مبلغ 150 تومن تونستن پاور پیشنهادی شما رو در بازار پیدا کنن ، قطعا همون توصیه میشه. در مورد محاسبه توان پاور هم سایت مورد نظر تقریبا! دقیق محاسبه میکنه و کاربر میتونه بنا به نیاز خودش ، توان بیشتری رو در نظر بگیره . این سایت هم یک سایت معتبر در این زمینه هست . میزان توان محاسبه شده توسط سایت حدود 400 وات بود که بنده یک پاور 530 وات رو پیشنهاد کردم ! در مورد سایت رایان صبا هم حق با شماست ، ولی وقتی چاره ای نباشه ....... در ضمن بنده فکر میکنم برای یک سیستم گیم ارزان ، چیپ ست z68 یک مقدار انتخاب گرانی است که البته فراتر از نیاز ایشون هم هست . با انتخاب چیپ ارزان h61 دستشون برای انتخاب یک پردازنده بهتر که تاثیر بسزایی در کارایی سیستم داره ، باز میشه.
    کاملاً همینطوره. این هم حرفیه...
    البته بسته به نیاز خریدار هست... چون هر دو مزیت های خودش رو داره.
    معمولاً مین برد رو به عنوان یک قطع پایه و ایستا، یه کم دست بالا در نظر می گیرن و کمتر دیده شده که مین برد رو ارتقا بدن. اکثراً سایر قطعات هست. (به جز مین برد و پارو)
    حالا باز خود خریدار باید نظر بده و برای خرید هر دو نوعش مختاره.

8. The Following 2 Users Say Thank You to Hessam For This Useful Post:

کاربر جدید
    امتیازها
    3,342
    سطح
    35
    تشکر کردن
    25
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    واقعا تو این مدت کم اطلاعات خیلی خوبی دستگیرم شد.
    جا داره از تمام بچه ها تشکر ویژه ای داشته باشم.
    فقط موردی که تو نظرات دوستان متوجه شدم اینه که شاید بشه با مبلغ 300.000 الی 400.000 بیشتر سیستم متناسب با نظرات دوستان رو خرید.
    نتیجه اینکه باید یه مدت یک ماهه رو صبر کنم تا این مبلغ رو بتونم جور کنم.
    مورد دیگه بر میگرده به قیمتای غیر واقعی تو بازار که هیچ کس خبر نداره فردا افزایش یا کاهش قیمت خواهیم داشت .این مورد نه تنها تو کار قطعات کامپیوتر بلکه تو تمام صنوف دیده میشه.بازار موبایل که خودم توش مشغولم از این قاعده مستثنا نیست و آدمو به این فکر وا میداره که کمی صبر کنه چون هر از چند گاهی قیمت شکسته میشه و پائین میاد.
    با هم از تمام دوستانی که نظرات تخصصی دادن و منو تو این مورد راهنمایی کردن ممنون و تشکر ویژه میکنم.

10. The Following 2 Users Say Thank You to Mr.psd For This Useful Post:

کاربر فعال
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    تشکر کردن
    5,411
    دستاوردها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.psd نمایش پست ها
    واقعا تو این مدت کم اطلاعات خیلی خوبی دستگیرم شد.
    جا داره از تمام بچه ها تشکر ویژه ای داشته باشم.
    فقط موردی که تو نظرات دوستان متوجه شدم اینه که شاید بشه با مبلغ 300.000 الی 400.000 بیشتر سیستم متناسب با نظرات دوستان رو خرید.
    نتیجه اینکه باید یه مدت یک ماهه رو صبر کنم تا این مبلغ رو بتونم جور کنم.
    مورد دیگه بر میگرده به قیمتای غیر واقعی تو بازار که هیچ کس خبر نداره فردا افزایش یا کاهش قیمت خواهیم داشت .این مورد نه تنها تو کار قطعات کامپیوتر بلکه تو تمام صنوف دیده میشه.بازار موبایل که خودم توش مشغولم از این قاعده مستثنا نیست و آدمو به این فکر وا میداره که کمی صبر کنه چون هر از چند گاهی قیمت شکسته میشه و پائین میاد.
    با هم از تمام دوستانی که نظرات تخصصی دادن و منو تو این مورد راهنمایی کردن ممنون و تشکر ویژه میکنم.
    شما یه قطعات رو یه قیمت دقیق بگیر از مرکز جایی که میخوای بخری... شاید براتون ارزون تر در اومد حتی!! بقیه اش هم می تونی قسط ببندی.

12. The Following User Says Thank You to Hessam For This Useful Post:

کاربر جدید
    امتیازها
    3,342
    سطح
    35
    تشکر کردن
    25
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    شما یه قیمت دقیق بگیر از مرکز جایی که میخوای بخری... شاید براتون ارزون تر در اومد حتی!!
    Hessam جان میتونم ازت این درخواستو بکنم که در مورد این مراکز خودت بیشتر راهنمایی کنی.

کاربر فعال
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    تشکر کردن
    5,411
    دستاوردها:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.psd نمایش پست ها
    Hessam جان میتونم ازت این درخواستو بکنم که در مورد این مراکز خودت بیشتر راهنمایی کنی.
    قیمتی که شما میخوای از یه فروشگاه بخری، قطعاً با اون قیمتی که من نوشتم، تفاوت داره. تازه قیمت های حدودی رو هم که نوشتم.
    حتی شما می تونی بقیه اش رو قسط ببندی. مثلاً یک میلیون و سیصد رو بدی و بقیه که احیاناً 100 تومن میشه، یه چک یک ماه رو بدی.
    حالا اگه در تهیه ی قطعات دچار مشکل شدی، فکر می کنمفرجام عزیز که استاد ماست، بتونه براتون تهیه کنه اگه برای ایشون مقدور باشه.

15. The Following User Says Thank You to Hessam For This Useful Post:

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)