ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 53 از 75 نخست ... 343515253545563 ... آخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 744
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Flanker نمایش پست ها
    با سلام!!این موبایل خریدن هم پروژه ای شده برا خودش الان حدود 3 ماه گوشی ندارم!!
    میخام یه گوشی بخرم یه تومن حداکثر یکو 200 میخام یه چیز خوب باشه و دستم یه 4 سال کار کنه!!(به شدت بحران مالی دارم اگه مدل ها زیاد فرقی ندارن هر چه ارزونتر بهتر!!)گیم چندان بازی نمیکنم فقط برنامه های طراحی و ویرایش عکس و گرافیکی و برنامه های ارتباطی!!استفاده دیگه ای نخواهم داشت!!(لول دیگه مگه چیزی هم موند :دی!!)
    متاسفانه هیچ گوشی رو نمیشه 4 سال نگه داشت مگر اینکه بعد از یه مدت از نظر نرم افزاری انتظاری از گوشی نداشته باشید. توی این رنج گوشی های قدرتمندی وجود دارند اما اکثر اونها به انتهای زمان پشتیبانی نرم افزاری رسیدند مثل G3 ، S5 ، Z2 . گوشی های میانرده هم معمولا مدت زیادی آپدیت نمیگیرن. در نهایت دو گزینه وجود داره یکی Zenfone 2 هست که انتظار میره پشتیبانی طولانی تری نسبت به گزینه های قبلی داشته باشه (بصورت قطعی نمیشه پیش بینی کرد) و دوم اینکه صبر کنید نکسوس 5X وارد بازار بشه که البته در ابتدا قیمتی بیشتر از بودجه شما داره اما میتونید برای مدت بیشتری روی این گوشی حساب باز کنید.
    امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    iPhone 5 که قدیمی شده و خریدش پیشنهاد نمیشه. حتی خرید 5s نو هم چندان هم منطقی نیست. اگر فقط آیفون مد نظر هست و با حجم 16 گیگابایت مشکلی ندارن بهتره سراغ آیفون 6 نسخه 16 گیگابایتی برید ولی این حجم یه کم دردسر سازه و باید با دقت تصمیم بگیرن. اگر خیلی به ظاهر گوشی اهمیت میدن و دوست دارن گوشی خاص باشه با این بودجه میتونن S6 Edge رو انتخاب کنند که طراحی خاص خودش رو داره.
    ممنون بابت راهنماییتون.با حرف شما کاملا موافقم.منم دقیقا پیشنهاد شمارو دادم و گفتم s5 نگیر اگه هم میگیری حداقل آیفون 6 بگیر.ولی متاسفانه تو کتش نمیره که نمیره. میشه یه فروشگاه معتبر که موجودی داره معرفی کنین....
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    چون این گوشی قدیمی شده اکثر فروشگاه های آنلاین دیگه موجود نمیکنن. یکی از فروشگاه هایی که موجودی داره پیغام خصوصی میکنم.
    امتیازها
    8,483
    سطح
    62
    366
    کاربر انجمن
    چون این گوشی قدیمی شده اکثر فروشگاه های آنلاین دیگه موجود نمیکنن. یکی از فروشگاه هایی که موجودی داره پیغام خصوصی میکنم.
    خیلی ممنون که راهنمایی میکنید.
    والا منم میترسم که ازش خرید بکنم چون اگه واسه خودم میخریدم مشکلی نبود ولی چون دارم برا یکی دیگه میخرم اگه مشکلی پیش بیاد حالا ... بیار و باقالی بار کن
    اگه حضوری از کسی به نام "نو" خرید بکنم به چه مواردی توجه کنم...؟ مثلا واقعا صفر هستش یا میخواد به من ....
    :">
    . آیا تفاوت نسخه تو 5s وجود داره...؟ میشه در مورد نکات خرید هم به من کمک کنید...خیلی ممنون...
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط jansiz hayat نمایش پست ها
    خیلی ممنون که راهنمایی میکنید.
    والا منم میترسم که ازش خرید بکنم چون اگه واسه خودم میخریدم مشکلی نبود ولی چون دارم برا یکی دیگه میخرم اگه مشکلی پیش بیاد حالا ... بیار و باقالی بار کن
    اگه حضوری از کسی به نام "نو" خرید بکنم به چه مواردی توجه کنم...؟ مثلا واقعا صفر هستش یا میخواد به من ....
    :">
    . آیا تفاوت نسخه تو 5s وجود داره...؟ میشه در مورد نکات خرید هم به من کمک کنید...خیلی ممنون...
    میتونید با گارانتی بخرید که مشکلی از این بابت وجود نداشته باشه. اگر بدون گارانتی میخرید از جای مطمئن خرید کنید. موقع خرید به فروشنده بگید بصورت آنلاین از سایت اپل چک کنه که گوشی اکتیو نشده باشه. این هم لینک سایت:
    https://checkcoverage.apple.com
    البته فروشنده ها خودشون آدرس سایت رو میدونن. بعد از خرید هم سریال گوشی رو با جعبه چک کنید.
    امتیازها
    8,805
    سطح
    63
    70
    کاربر انجمن
    سلام
    من از این مدل گوشی خوشم اومده :
    ASUS ZenFone 2 ZE551ML Dual SIM - 16GB Mobile Phone

البته از نزدیک ندیدم ولی امکاناتش و قیمتش مناسب بنظر میاد
    اما دوتا مشکل هست:
    یکی اینکه ایسوس زیاد شناخته شده نیست نمیدونم خرید از این برند منطقی هست یا نه!
    دوم اینکه چون میخوام چند سال گوشی رو استفاده کنم و اصلا باصطلاح گوشی باز نیستم دوستام پیشنهاد میکنن که بیشتر هزینه کنم و گوشی هایی مث گلکسی A7 یا الجی g3 بگیرم.
    ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.
    کلا مواردی که برام مهم هست:
    دوربین
    باتری
    سخت افزار
    اندازه صفحه 5 و بالاتر
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh نمایش پست ها
    سلام
    من از این مدل گوشی خوشم اومده :
    ASUS ZenFone 2 ZE551ML Dual SIM - 16GB Mobile Phone

البته از نزدیک ندیدم ولی امکاناتش و قیمتش مناسب بنظر میاد
    اما دوتا مشکل هست:
    یکی اینکه ایسوس زیاد شناخته شده نیست نمیدونم خرید از این برند منطقی هست یا نه!
    دوم اینکه چون میخوام چند سال گوشی رو استفاده کنم و اصلا باصطلاح گوشی باز نیستم دوستام پیشنهاد میکنن که بیشتر هزینه کنم و گوشی هایی مث گلکسی A7 یا الجی g3 بگیرم.
    ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.
    کلا مواردی که برام مهم هست:
    دوربین
    باتری
    سخت افزار
    اندازه صفحه 5 و بالاتر
    ZE551ML خودش نسخه های مختلفی داره اما در کل گوشی خوبیه و قدرتمندترین نسخه اون یکی از بهترین گوشی ها توی رنج قیمت خودشه اما با توجه به معیار های شما من Xperia Z2 و Galaxy S5 رو پیشنهاد میکنم که به مراتب عمر باتری بیشتری نسبت به Zenfone و G3 دارند. از نظر دوربین ، سخت افزار و کیفیت صفحه نمایش هم در سطح خوبی هستند.
    امتیازها
    8,805
    سطح
    63
    70
    کاربر انجمن
    ZE551ML خودش نسخه های مختلفی داره اما در کل گوشی خوبیه و قدرتمندترین نسخه اون یکی از بهترین گوشی ها توی رنج قیمت خودشه
    مدلش رو میفرمایید

با توجه به معیار های شما من Xperia Z2 و Galaxy S5 رو پیشنهاد میکنم که به مراتب عمر باتری بیشتری نسبت به Zenfone و G3 دارند. از نظر دوربین ، سخت افزار و کیفیت صفحه نمایش هم در سطح خوبی هستند.
    قیمت S5 رو من در دیجی کالا دیدم 1400 هست! البته در سایت دیگری هم ، چند نسخه متفاوتش رو دیدم قیمتشون کمتر بود. نام نسخه مدنظرتون رو کامل میفرمایید...
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh نمایش پست ها
    مدلش رو میفرمایید

قیمت S5 رو من در دیجی کالا دیدم 1400 هست! البته در سایت دیگری هم ، چند نسخه متفاوتش رو دیدم قیمتشون کمتر بود. نام نسخه مدنظرتون رو کامل میفرمایید...
    مدل گوشی همون ZE551ML هست اما سخت افزارش شامل پردازنده Z3580 و 4 گیگابایت رم میشه.

در مورد S5 اون نسخه FD هست که دو سیم کارته و قیمتش کمی از مدل های تک سیم کارت بیشتره. شما میتونید سراغ مدل های F و H برید. مدل های H کمی قیمتشون پایین تره و گارانتی هم دارند. من همین مدل رو پیشنهاد میکنم.
    امتیازها
    28
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام
    راستش انتخاب خيلي سخت شده.ابتدا بين lg g4 و note 5 و +one m9 و z5 premuim ميخواستم انتخاب رو انجام بدم كه به دليل وضعيت مبهم گارانتي سوني ، بعضي از دوستان توصيه كردند سوني ازليستم حذف بشه هرچند كه روي كاغذ مشخصاتش خيلي مناسبه. اچ تي سي هم كه گقتند خدمات وقطعات و. . . مناسبي تو ايران نداره. اون هم ازليست حذفش كردم ولي واقعا گوشي زيبايي هست .بين نوت5 و جي4 مونده بودم كه گوشي v10 رو تو سايتها ديدم . حالا بين اين سه گوشي موندم.
    ميدونم مديران واعضاء اين سايت خيلي متبحر والبته بدون تعصب به برندخاصي هستند. لطفا در اين خصوص راهنمايي فرماييد.محدودين مالي مطرح نيست
    باتشكر
صفحه 53 از 75 نخست ... 343515253545563 ... آخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 744

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)