ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 4 از 75 نخست ... 234561454 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 744
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardavan7 نمایش پست ها
    حالا بنظر شما چون ال جی بازار داغی نداره شاید بشه بعنوان مثال همین مدل با قیمت کمتری گرفت نسبت به بقیه رقباش،نظر شما چیه؟مثلا همین گوشی با یک برند معروف دیگه اگه بود بنظرتون گرونتر نبودش؟
    بله. گرون تر بود. کلاً گوشی خوش قیمتیه و از این بابت از همه بهتره.
    ولی خب من با ال جی اصلاً کار نکردم، پس نمی تونم نظری بدم. توی خیلی از این سایت کاربران این گوشی رو دارن و نظر دادن!
    بهترین راهنمایی برای شما خوندن نظرات کاربرانی هست که از این گوشی استفاده کردن و قطعاً بهتر از ماها می تونن نظر بدن.
    امتیازها
    8,743
    سطح
    62
    150
    کاربر انجمن
    ولی من با گوشی های سونی کار کردم انها هم مشکلات خودشونو دارن!به همین خاطر میخوام سمت سونی نرم فعلا!
    نظرم خودم همین مدل ال جی هستش حالا درست یا غلطش دیگه نمیدونم!حداقلش اینه که display و سخت افزارش از بقیه قوی تره
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    ولی من با گوشی های سونی کار کردم انها هم مشکلات خودشونو دارن!به همین خاطر میخوام سمت سونی نرم فعلا!
    نظرم خودم همین مدل ال جی هستش حالا درست یا غلطش دیگه نمیدونم!حداقلش اینه که display و سخت افزارش از بقیه قوی تره
    بــــــــله. کاملاً درسته. به هر حال هر گوشیی مشکل داره! اگه بدون مشکل بسازن که فکر کنم کمپانی های دیگه اعتراض می کنن!:d:d
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    اردوان عزیز مسلما هزینه ای که میخوای برای گوشی بدی کم نیست پس باید انتخابی کنی ازش پشیمون نشی و یا نگی کاش پول بیشتری داده بودم !
    گوشی xperia s سونی قطعا گوشی خوبی هست! الان قیمت حدود 930 . این گوشی پردازنده کوالکام داره اما krait نست چیپ ستش و نسبت به موبایل کنونی شما خیلی سریع تر نیست!

اما گوشی الجی قیمتش نزدیک 1100 هست خب تو این محدوده الان دارن galaxy s2 میفروشن !درسته هم نسل s3 و one x هست این گوشی ولی اگه بخوایم با هم قیمتاش مقایسه بشه باید با این مقایسه شه و اگه اینجوری حساب کنیم از هر نظر به s2 برتری داره !
    گرچه طبق بررسی سایت های مختلف مثل cnet وgsm arena و phone arena صفحه نمایش این گوشی و همچنین دوربینش از ONE X بهتره البته صفحه نمایشش از s3 هم بهتره ,سخت افزاری هم رده با one x داره ! باطری بسیار قوی هم باید بهش اضافه شه اون شخصی هم که حسام میگفت نمیدونم چطور اون حرف رو زده که باطری ضعیفی داره !
    البته درسته که از لحاظ سخت افزاری مقداری از سامسونگ s3 ضعیف تره (فقط cpu از لحاظ گرافیک گاهی اوقات بهتر هم عمل میکنه) اما خب خیلی هم ارزونتره
    در کل این گوشی همرده one x (گاهی هم بهتر مثل مواردی که گفتم ) و کمی پایینتر از s3 قرار میگیره!

به زودی هم چند تا لینک از بررسی های سایتای مختلف برات میزارم گرچه گوشی رو اینجا هم بررسش رو نوشتم!
    امتیازها
    8,743
    سطح
    62
    150
    کاربر انجمن
    دوستان کسی از قیمت این گوشی خبر داره و اینکه آیا وارد بازار ایران شده یا نه؟ LG Optimus G E973
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    گوشی اکسپریا آیون چرا اینقدر مظلوم واقع میشه و همیشه به حساب نمیاد؟!:D
    امتیازها
    8,743
    سطح
    62
    150
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    اردوان عزیز مسلما هزینه ای که میخوای برای گوشی بدی کم نیست پس باید انتخابی کنی ازش پشیمون نشی و یا نگی کاش پول بیشتری داده بودم !
    گوشی xperia s سونی قطعا گوشی خوبی هست! الان قیمت حدود 930 . این گوشی پردازنده کوالکام داره اما krait نست چیپ ستش و نسبت به موبایل کنونی شما خیلی سریع تر نیست!

اما گوشی الجی قیمتش نزدیک 1100 هست خب تو این محدوده الان دارن galaxy s2 میفروشن !درسته هم نسل s3 و one x هست این گوشی ولی اگه بخوایم با هم قیمتاش مقایسه بشه باید با این مقایسه شه و اگه اینجوری حساب کنیم از هر نظر به s2 برتری داره !
    گرچه طبق بررسی سایت های مختلف مثل cnet وgsm arena و phone arena صفحه نمایش این گوشی و همچنین دوربینش از ONE X بهتره البته صفحه نمایشش از s3 هم بهتره ,سخت افزاری هم رده با one x داره ! باطری بسیار قوی هم باید بهش اضافه شه اون شخصی هم که حسام میگفت نمیدونم چطور اون حرف رو زده که باطری ضعیفی داره !
    البته درسته که از لحاظ سخت افزاری مقداری از سامسونگ s3 ضعیف تره (فقط cpu از لحاظ گرافیک گاهی اوقات بهتر هم عمل میکنه) اما خب خیلی هم ارزونتره
    در کل این گوشی همرده one x (گاهی هم بهتر مثل مواردی که گفتم ) و کمی پایینتر از s3 قرار میگیره!

به زودی هم چند تا لینک از بررسی های سایتای مختلف برات میزارم گرچه گوشی رو اینجا هم بررسش رو نوشتم!
    نظر خودمم همین گوشی هستش با توجه به قیمت و مشخصاتش فکر کنم خوب هستش!خلاصه من تستش میکنم امیدوار رازیم کنه
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    دوستان کسی از قیمت این گوشی خبر داره و اینکه آیا وارد بازار ایران شده یا نه؟ LG Optimus G E973
    شاید تا یه ماه دیگه با قیمت زیاد وارد شه!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    آیون بهتره اردوان جان! یه نگاه بنداز. هم ضد آبه. هم بزرگتره.
    ,ولی خب پردازنده ی SL قوی تر از اون دو مدل دیگه اس.
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    هر وقت خریدی ما رو هم خبر کن
صفحه 4 از 75 نخست ... 234561454 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 744

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)