ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 75 نخست 123451353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 744
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    همان مدل Xperia S که دوستان معرفی کردند بهترین چیزی است که می توانید تهیه کنید.
    100%. شما قدرت این گوشی اکسپریا اس رو ببینید، با رقبا فاصله ی زیادی داره.
    تازه بعد از این مدل، می تونید روی مدل Xperia Ion هم حساب باز کنید با قیمت یک میلیون و 50 تومن!
    علاوه بر اینکه از اس کمی بهتره، ضد آب هم هست.
    امتیازها
    8,743
    سطح
    62
    150
    کاربر انجمن
    بنظرتون این مدل ال جی بهتره یا سونی S ؟ با توه به قیمتشون بنظر خودم ال جی میتونه بهتر باشه؟
    چون من بعد از تعطیلات میخوام برم گوشی بخرم میشه لطف کنید و یک جمع بندی کلی کنید و بگید کدوم بگیرم در آخر؟
    LG Optimus 4X HD P880 یا sony xperia s ؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    شما حداکثر بودجه ات چقدره؟!
    یک میلیون و 200؟ اگه این مقدار باشه، مورد های بهتری هم هست...
    لطفاً نهایت بودجه رو مشخص کنید!
    امتیازها
    8,743
    سطح
    62
    150
    کاربر انجمن
    بله نهایتا 1200 البته زیر این قیمت نه اینکه 50 تومن بیشتر از این باشه!بنظر شما اشکال این مدل ال جی چی هستش؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardavan7 نمایش پست ها
    بله نهایتا 1200 البته زیر این قیمت نه اینکه 50 تومن بیشتر از این باشه!بنظر شما اشکال این مدل ال جی چی هستش؟
    حقیقت مطلب اینه که برند ال جی در میون گوشی های موبایل و طرفدارن، هنوز جا افتاده نیست!
    ال جی در نمایشگرها فقط تونسته بسیار موفق عمل کنه و تقریباً بازار رو تسخیر کنه و حتی لوازم خانگی ال جی هم واقعاً عالیه.
    در مورد موبایل کمتر کسی تجربه کرده و نمیشه گفت بده. من هم به شخصه تجربه نکردم. چون بازار موبایل در مورد ال جی داغ نیست هنوز.
    حالا یکی از مزیت های بزرگش اینه که دو سال گارانتی مادیران هست. در حالی که سایر گوشی ها یکساله هست.
    شما سیستم عامل مورد نظر و یا گارانتی یا بدون گارانتی بودن گوشی رو مشخص کنید که آیا مهم هست برای شما یا نه.
    یعنی هر سیستم عاملی باشه، مشکلی نیست؟ حتماً گارانتی دار باشه یا بدون گارانتی هم می خرید؟
    نظر من در این مورد فرقی نداره! (با گارانتی یا بدون گارانتی) چون اصلآً گارانتی توی ایران معنایی نداره و گوشیی که رفت گارانتی تعمیر، دیگه به درد استفاده نمی خوره.
    امتیازها
    8,743
    سطح
    62
    150
    کاربر انجمن
    عرض کنم خدمت شما که من چون با گوشی زیاد سر و کار دارم و زیاد باهاش ور میرم دوست دارم از نظر سخت افزاری خوب باشه سیستم عامل هم که آندروید باشه!(البته ویندوز دوست دارم اما با این قیمت ها پیدا نمیکنم)!
    display بزرگ و خوب، علت اینکه میگم سخت افزار خوب چون دوستدارم سرعت گوشی بالا باشه(چون آندروید یک مقدار سیستم عامل کندی هستش تجربم میگه)، مخصوصا تو قسمت cpu و ram
    نه گارانتی میخوام نه دوربین و نه قیافه و فقط کارایش برام مهمه
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    شما؛

1- این رو ببین.

2- این رو ببین.

3- این رو ببین.

اکثر این گوشی ها، ویدئوی معرفی و نقد و بررسی دارن. شما می تونی همه ی این فیلم ها رو به زبان فارسی هست ببینی و خودت انتخاب کنی.
    ما نمی دونیم کاربرد های اصلی و فرعی شما چی هست؟! این گوشی ها هم همشون به هم نزدیک هستن و بهترین شخصی که می تونه انتخاب کنه، خودتون هستید و در قبال انتخابتون هم مسئولید.
    اگر من یا دوستان بگن و خدایی نکرده مشکلی، ضعف مهمی چیزی پیش اومد، دیگران متهم نشن که آقا چون فلانی گفت این گوشی رو بخر، پس تقصیر اونه و ما باید اون رو محکوم کنیم.
    ولی خودتون انتخاب کنید، خیلی بهتره و اگر هم مشکلی باشه، مسئولش خودتون هستید.
    ضمناً این گوشی ها همشون خوب و مورد تاییده! هیچکدوم بد نیست!
    این گوشی ال جی هم مشخصات خیلی خوبی داره! مخصوصاً پردازنده ی 4 هسته ایش که از این حیث از سایر گوشی ها بهتر و خوش قیمت تره!
    ویرایش توسط Hessam : 2012/11/24 در ساعت 11:04
    امتیازها
    8,743
    سطح
    62
    150
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    حقیقت مطلب اینه که برند ال جی در میون گوشی های موبایل و طرفدارن، هنوز جا افتاده نیست!
    ال جی در نمایشگرها فقط تونسته بسیار موفق عمل کنه و تقریباً بازار رو تسخیر کنه و حتی لوازم خانگی ال جی هم واقعاً عالیه.
    در مورد موبایل کمتر کسی تجربه کرده و نمیشه گفت بده. من هم به شخصه تجربه نکردم. چون بازار موبایل در مورد ال جی داغ نیست هنوز.
    حالا یکی از مزیت های بزرگش اینه که دو سال گارانتی مادیران هست. در حالی که سایر گوشی ها یکساله هست.
    شما سیستم عامل مورد نظر و یا گارانتی یا بدون گارانتی بودن گوشی رو مشخص کنید که آیا مهم هست برای شما یا نه.
    یعنی هر سیستم عاملی باشه، مشکلی نیست؟ حتماً گارانتی دار باشه یا بدون گارانتی هم می خرید؟
    نظر من در این مورد فرقی نداره! (با گارانتی یا بدون گارانتی) چون اصلآً گارانتی توی ایران معنایی نداره و گوشیی که رفت گارانتی تعمیر، دیگه به درد استفاده نمی خوره.
    حالا بنظر شما چون ال جی بازار داغی نداره شاید بشه بعنوان مثال همین مدل با قیمت کمتری گرفت نسبت به بقیه رقباش،نظر شما چیه؟مثلا همین گوشی با یک برند معروف دیگه اگه بود بنظرتون گرونتر نبودش؟
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ardavan7 نمایش پست ها
    عرض کنم خدمت شما که من چون با گوشی زیاد سر و کار دارم و زیاد باهاش ور میرم دوست دارم از نظر سخت افزاری خوب باشه سیستم عامل هم که آندروید باشه!(البته ویندوز دوست دارم اما با این قیمت ها پیدا نمیکنم)!
    display بزرگ و خوب، علت اینکه میگم سخت افزار خوب چون دوستدارم سرعت گوشی بالا باشه(چون آندروید یک مقدار سیستم عامل کندی هستش تجربم میگه)، مخصوصا تو قسمت cpu و ram
    نه گارانتی میخوام نه دوربین و نه قیافه و فقط کارایش برام مهمه
    مطمعن باش از لحاظ سرعت کم نمیاره این مدل دارای 1 گیگابایت رم هست و به راحتی ساپورت میکنه اندرویید رو من به شما اطمینان میدم که گوشی اندروییدی الجی کارایی خوبی داره یعنی با این قیمت بهتر از این گوشی گیرت نمیاد !
    از لحاظ display هم که الجی واقعا قوی هستش!

@حسام جان گارانتی الجی یاس جهان هستش نه مادیران!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    یک نفر در مورد گوشی ال جی اینطور نوشته:
    من اين گوشي رو خريدم و کاملا از انتخابم پشيمونم بعد چند روز کار کردن با گوشي چند تا چيز منو از اين گوشي نا اميد کرد:
    1)دوربينش تقريبا غير قابل استفادست، موقع عکس گرفتن کوچکترين لرزش دست (حتي اون حرکتي که گوشي موقع فشار دادن دکمه شاتر انجام ميده) کل عکسو تار و به درد نخور ميکنه. پس اصلا رو دورينش حساب نکنين)

2) باتريش کاملا نامناسب! مثلا موقع خوندن يه فايل PFD با نرم افزار Polaris که به صورت پيش فرض روش نصب شده کم شدن درصد باتري نظر شما رو بيشتر از خود متن به خوش جلب ميکنه!(brightness=15%)

3)کيفيت بلندگوشو که همه مستحضريد(nokia 2x صداش از اين بهتره)

4)از نظر گيمينگم هم از گوشياي هم تراز خودش ضعيفتر عمل کرده(البته منتظر ميمونم گوشي يه بار ديگه آپديت بشه تا نظر قطعي رو بدم چون One x بعد اپديت به android 4.0.4 تو بنچمارکا عملکردش بهتر شد)
صفحه 3 از 75 نخست 123451353 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 744

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)