ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 22 از 75 نخست ... 1220212223243272 ... آخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 744
    امتیازها
    175
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    ی نفر پیدا نمیشه جواب منو بده؟دوستان خواهش میکنم.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad ahmadi13 نمایش پست ها
    با عرض سلام به همه دوستان عزیز
    چند تا سوال داشتم؟
    ممنون میشم جواب بدید.
    1.قیمت تقریبی گلگسی نوت4 و آیفون6 وآیفون6پلاس چقده؟(به تومان)
    2.زمان عرضه دقیق هر کدوم چه زمانی؟
    3.آیا نسخه اگزینوس گلکسی نوت4 64 بیتی با اندرویدL خواهد بود؟
    4.آیا نسخه اگزینوس نوت4 ایران میاد؟
    5.نسخه اسنپدراگون قوی تر وبهتره یا اگزینوس؟البته هنوز نتایج پنجمارک دقیق نسخه نهایی هر دو نسخه گلگسی نوت4 منتشر نشده؟
    6.آیا گلکسی نوت اج نسخه اگزینوس داره؟
    ودر آخر به نظرتون من کدوم بخرم؟
    ببخشید زیاد سوال پرسیدم و سرتونو درد آوردم.
    1- بازار ایران که قابل پیش بینی نیست و من هم اصلا پیش گوی خوبی نیستم ولی این احتمالات رو میدم:
    نوت 4 حدود 2200 تا 2500 در هنگام ورود. آیفون ها هم که احتمالا طبق رسم هر ساله با قیمت حدود 5 میلیون موقع ورود فروخته میشه. بعد از اون احتمالا برای اول کار به حدود 3 و 3.5 میلیون برای هر مدل میرسه. (نسخه های 16 گیگابایتی)
    2- فروش نوت از پاییزه و پیش فروش اپل هم از الان شروع شده.
    3- خیر. طبق اطلاعات فعلی اندروید 4.4.4 خواهد بود.
    4-هر دو میاد ولی نسخه رسمی بازار ایران احتمالا Exynos خواهد بود.
    5- بنچمارک هایی که تا الان منتشر شده نشون میدن که Exynos بهتره. به بررسی دقیق تر نیاز داره. در مورد بهتر بودنش موارد دیگه ای مثل دما و مصرف انرژی هم دخیله که فعلا مشخص نیست.
    6- بله داره.
    7- صبر کنید تا هر کدوم دقیق بررسی بشه و بعد تصمیم بگیرید.
    امتیازها
    175
    سطح
    3
    0
    کاربر جدید
    ممنون از جوابتون.واقعا راهنمایی کامل ومفیدی بود.
    امتیازها
    1,041
    سطح
    17
    1
    کاربر جدید
    سلام و عرض خسته نباشید به تمام دوستان گلم
    دوستان عزیز من 16000000 دارم و میخوام گوشی بگیرم و بین این مدل ها خیلی سردرگم شدم و نمیدونم کدوم رو بخرم
    1.samsung galaxy s4 i9500 - 16G
    2.samsung galaxy s4 i9505 - 16G
    3.(samsung galaxy s5 (Snapdragon 801
    4.LG G2 - 32G
    5.LG G3 - 16G
    حالا شما منو راهنمایی کنید که کدوم مدل رو بخرم که از این نظر ها
    1.خیلی داغ نکنه
    2.اصلا هنگ نکنه
    3.بازی های سنگین و ویدئو های کیفیت بالا رو به خوبی اجرا کنه
    4.دوربین خوبی داشته باشه
    5.آنتن دهی خوبی داشته باشه با هر سیم کارتی
    6.هندزفری تو گوشی و بسیار باکیفیت داشته باشه
    7.صدای خود گوشی بالا باشه
    8.از همه مهم تر باتری رو به خوبی نگه داره در روز استفاده
    9.حافظه جانبی رو قبول کنه حافظه رو خود گوشی مورد نظرم نیست چون مطمئنم بعد خرید با محدودیت و مشکل بر میخورم
    10.صفحه نمایش بسیار عالی داشته باشه

ممنون میشم اگه منو کمکم کنیددرخرید یک گوشی عالی
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    5.LG G3 - 16G و (samsung galaxy s5 (Snapdragon 801 قیمت بیشتری دارن از 1600 ! و حدود 1750
    اما من بین این دو g3 رو پیشنهاد میکنم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mortezaaghaei260 نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید به تمام دوستان گلم
    دوستان عزیز من 16000000 دارم و میخوام گوشی بگیرم و بین این مدل ها خیلی سردرگم شدم و نمیدونم کدوم رو بخرم
    ...
    ممنون میشم اگه منو کمکم کنیددرخرید یک گوشی عالی
    سلام مرتضی جان. ممنون
    گزینه 1 و 2 با اختلاف زیاد حذف میشه. گزینه 5 با وجود گزینه 4 حذف میشه. میتونی Z2 رو به گزینه ها اضافه کنی که احتمالا با دلیل حذفش کردی پس من مقایسه نمیکنم.
    در مورد لیست انتظارات میدونی که هیچ گوشی توی همشون بهترین نیست پس من مقایسه ای میگم خودت تصمیم بگیر.

1- همه گوشی های رده بالا داغ میکنن. S5 نسخه Exynos کمی بیشتر داغ میکنه ولی چون نسخه Snapdragon رو توی گزینه ها گذاشتی تقریبا وضعیت مشابهی دارند.
    2 و 3- هر دو به راحتی اجرا میکنند. همونطور که مشخصه اگر رزولوشن ویدیو بیشتر از FHD باشه G3 بخاطر رزولوشن صفحه نمایش بهتره.
    4- هر دو دوربین های بسیار خوبی دارن اما S5 با مقداری اختلاف بهتره.
    5- هر دو خوب هستند.
    6- با اینکه هندزفری S5 کیفیت صدای خیلی خوبی داره ولی G3 بهتره.
    7- خروجی صدای اسپیکر S5 بلندتره اما کیفیت G3 بیشتره.
    8- هر دو به هم نزدیک هستند. در کارایی های مختلف هر کدوم نسبت به اون یکی برتری دارن. در کل S5 کمی بهتره.
    9- هر دو تا 128 گیگابایت مموری ساپورت میکنند. حافظه داخلی هم برای نصب نرم افزار و بازی خیلی بدرد میخوره. اگر بازی زیاد نصب میکنید حتما این مورد رو ملاک قرار بدید.
    10- صفحه نمایش هر دو عالیه. در تئوری و در مقام مقایسه S5 کمی بهتره ولی G3 هم چیزی کم نداره.

حالا شما خودتون میتونید تصمیم بگیرید.
    امتیازها
    1,041
    سطح
    17
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    5.LG G3 - 16G و (samsung galaxy s5 (Snapdragon 801 قیمت بیشتری دارن از 1600 ! و حدود 1750
    اما من بین این دو g3 رو پیشنهاد میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    سلام مرتضی جان. ممنون
    گزینه 1 و 2 با اختلاف زیاد حذف میشه. گزینه 5 با وجود گزینه 4 حذف میشه. میتونی Z2 رو به گزینه ها اضافه کنی که احتمالا با دلیل حذفش کردی پس من مقایسه نمیکنم.
    در مورد لیست انتظارات میدونی که هیچ گوشی توی همشون بهترین نیست پس من مقایسه ای میگم خودت تصمیم بگیر.
    ممنونم بابت راهنمایی که کردید دوستان گلم پس الان s4 کلا خط خورد و g2 هم بخاطر اینکه من بازی زیاد انجام میدم و نصب میکنم و میخوام کارزیادی بکشم از گوشی میخوام کم نیاره و از لیست خط میخوره پس (ولی حیف که کاش رم میخورد)
    و موندش s5 و g3 که من میخوام بین این دو یکی رو انتخاب کنم از نوشته های میغاد عزیز و دوست گلم VSH-REVOLVER معلومه که s5 بهتر از g3 هست (بازم نمیشه گفت کدوم بهتره)(البته حسگر های سامسونگ بیشتر هست که بدرد من نمیخوره) و همچنین شما گفتید که قیمت 1700000 یا حتی بیشتر هست و من هم خودم اینو میدونم و برنامه دارم واسش.
    دوستان گلم به نظرتون من گوشی رو در چه ماهی بگیرم بهتره تا قیمت بیاد پایین لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
    (نظر خودم آبان هست که خریداری کنم نظرتون چیه خوبه چون هم ماه محرم هست و هم اینکه گوشی های جدید تر وارد بازار میشه)
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنونم بابت راهنمایی که کردید دوستان گلم پس الان s4 کلا خط خورد و g2 هم بخاطر اینکه من بازی زیاد انجام میدم و نصب میکنم و میخوام کارزیادی بکشم از گوشی میخوام کم نیاره از لیست خط میخوره (ولی حیف که کاش رم میخورد)
    و موندش s5 و g3 که من میخوام بین این دو یکی رو انتخاب کنم از نوشته های میغاد عزیز و دوست گلم VSH-REVOLVER معلومه که g3 بهتر از s5 هست (البته حسگر های سامسونگ بیشتر هست که بدرد من نمیخوره) و همچنین شما گفتید که قیمت 1700000 یا حتی بیشتر هست و من هم خودم اینو میدونم.
    دوستان گلم به نظرتون من گوشی رو در چه ماهی بگیرم بهتره تا قیمت بیاد پایین لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
    (نظر خودم آبان هست که خریداری کنم نظرتون چیه خوبه چون هم ماه محرم هست و هم اینکه گوشی های جدید تر وارد بازار میشه)
    تقریبا همون حدود آبان Note 4 وارد بازار میشه که باعث میشه کمی از قیمت S5 کم بشه و تا اون زمان G3 هم کمی قیمتش پایین میاد. اما در کل توی بازار گوشی بیشتر مواقع بهترین زمان خرید "همین الانه!" . مگر اینکه قرار باشه به زودی اون گوشی از سمت شرکت سازنده با نسل بعدش جایگزین بشه. وضعیت بازار ما هم خیلی قابل پیش بینی نیست.
    امتیازها
    1,041
    سطح
    17
    1
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    تقریبا همون حدود آبان Note 4 وارد بازار میشه که باعث میشه کمی از قیمت S5 کم بشه و تا اون زمان G3 هم کمی قیمتش پایین میاد. اما در کل توی بازار گوشی بیشتر مواقع بهترین زمان خرید "همین الانه!" . مگر اینکه قرار باشه به زودی اون گوشی از سمت شرکت سازنده با نسل بعدش جایگزین بشه. وضعیت بازار ما هم خیلی قابل پیش بینی نیست.
    اون که درست من یه نمودار دارم که در 19 و 21 همین ماه قیمت s5 تا 1300000هم رسیده که من تعجب کردم
    اگه که پول دستم بود مهر میخریدم چون بالاخره کسی دیگه تو ماه مهر دنبال گوشی نمیره میره سراغ کارای دانشگاه و امور آموزشی که میعاد جان خودت بهتر میدونی چی میگم و چون تو آبان پول دستم میاد باید همون موقع پرونده رو ببندم بره چون سابقه پایین اومدن تو محرم خیلی بالاست همن تور که گفتی باورود نوت دیگه منفجر میشه قیمت
    ولی حالا به نظرتون دست نگه دارم درخرید یا نه . مثلا در دی ماه که موقع امتحانات هست و یا اسفند که موقع حراجی هست و یا خرداد ماه که دیگه اوه کله میکنه قیمتا بگیرم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    اون که درست من یه نمودار دارم که در 19 و 21 همین ماه قیمت s5 تا 1300000هم رسیده که من تعجب کردم
    اگه که پول دستم بود مهر میخریدم چون بالاخره کسی دیگه تو ماه مهر دنبال گوشی نمیره میره سراغ کارای دانشگاه و امور آموزشی که میعاد جان خودت بهتر میدونی چی میگم و چون تو آبان پول دستم میاد باید همون موقع پرونده رو ببندم بره چون سابقه پایین اومدن تو محرم خیلی بالاست همن تور که گفتی باورود نوت دیگه منفجر میشه قیمت
    ولی حالا به نظرتون دست نگه دارم درخرید یا نه . مثلا در دی ماه که موقع امتحانات هست و یا اسفند که موقع حراجی هست و یا خرداد ماه که دیگه اوه کله میکنه قیمتا بگیرم
    اسفند باید به فکر S6 باشی و خرداد به فکر Note 5 ! دانشجو ها هم اتفاقا همین الان به فکر گوشی افتادن. الان چند تا پرونده G3 دانشجویی دستمه! آیفون های جدید هم جایگاه ویژه ای بین دانشجو ها دارن.
    بین زمان هایی که گفتی همون آبان بهترین موقع هستش.
    ویرایش توسط Dan : 2014/09/14 در ساعت 18:14
صفحه 22 از 75 نخست ... 1220212223243272 ... آخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 744

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)