ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 13 از 75 نخست ... 311121314152363 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 744
    امتیازها
    4,767
    سطح
    44
    42
    کاربر انجمن
    دلیل وسواسم برای خرید اینه که ایشون اهل گوشی عوض کردن نیست و تا چندسال گوشی رو نگه میداره.میخوام یه گوشی براش بخرم که از هر نظر مناسب باشه. راستی نظرتون در مورد سامسونگ S4 MINI تک سیمکارت چیه؟ با معیارهایی که گفتم همخوانی داره؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid-7 نمایش پست ها
    دلیل وسواسم برای خرید اینه که ایشون اهل گوشی عوض کردن نیست و تا چندسال گوشی رو نگه میداره.میخوام یه گوشی براش بخرم که از هر نظر مناسب باشه. راستی نظرتون در مورد سامسونگ S4 MINI تک سیمکارت چیه؟ با معیارهایی که گفتم همخوانی داره؟
    S4 Mini یه مقدار گرونتره. بله قدرت پردازشی مناسبی داره و دوربینش هم کیفیت خوبی داره.
    باز هم تاکید میکنم برای ایشون که دیر گوشی رو عوض میکنن و با توجه به معیار ها ، لومیا 920 رو در اولویت میدونم.
    امتیازها
    4,767
    سطح
    44
    42
    کاربر انجمن
    با تشکر از راهنمایی های دوستان مخصوصا DAN عزیز...روز 5 شنبه گوشی XPERIA V رو خریداری کردم.باید بگم نسبت به قیمتش گوشی فوق العاده ایه.ورژن اندروید 4.1.2 روش نصبه.کیفیت صفحه نمایش و دوربینش هم عالیه... فقط میخوام براش یه کارت حافظه 8 گیگ با سرعت خوب بخرم.چی پیشنهاد میکنید؟(نظرم سیلیکون پاور کلاس 10 هست)
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid-7 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی های دوستان مخصوصا DAN عزیز...روز 5 شنبه گوشی XPERIA V رو خریداری کردم.باید بگم نسبت به قیمتش گوشی فوق العاده ایه.ورژن اندروید 4.1.2 روش نصبه.کیفیت صفحه نمایش و دوربینش هم عالیه... فقط میخوام براش یه کارت حافظه 8 گیگ با سرعت خوب بخرم.چی پیشنهاد میکنید؟(نظرم سیلیکون پاور کلاس 10 هست)
    خدا رو شکر که از خریدتون راضی هستید.
    برای V میتونید از مموری کلاس 10 استفاده کنید و مشکلی نیست.
    برای برند اول SanDisk رو پیشنهاد میدم بعد Silicon Power و Adata .
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    خوب نوبتی هم باشه نوبت خودمه!
    ماشاال... انقدر تنوع محصول زیاد شده آدم میمونه چی بگیره!
    دوستان من 900 نقد دارم + یدونه آرک اس(که فکر کنم کم کم 300 بره! قیمت دقیق ندارم)
    حالا با بودجه من (اگه نیاز باشه 100-200 هم میشه جور کرد) چی \یشنهاد میدید؟
    یه گوشی خوب مثل آرک اس میخوام. اینجوری نگاه نکنیدش 2 سال \یش سلطانی بود برای خودش
    حقیقتش اول میخواستم با 900 تومن تبلت بگیرم و در کنارش از گوشی خودم استفاده کنم بعد منصرف شدم چون دیدم شاید حمل و نقلش یکم سخت باشه
    حالا بین فبلت و گوشی موندم!
    کارهایی که من اکثرا با گوشی انجام میدم:
    1- تماس میگیرم و اس میدم!
    2- بازی میکنم! وقتایی که تو بانکم یا جایی بی کار هستم همیشه در حال بازیم
    3- از gps که زیاد استفاده میکنم همچنین wifi قوی هم میخوام
    4- چی بشه تو گوشی فیلم ببینم! وقتی در حال سفر هستم فیلم میبینم!
    5-خوش دست باشه! مثل آرک اس
    6- امکان روت و انگولک کردنش هم خوب باشه! مثلا همین آرک اس رو روش اندروید کیت کت 4.4.2 نصب کردیم!!
    7- و... صداشم خوب باشه حالا عالی نبود. نبود!
    ممنون
    8- عکس و فیلم برداری رو یادم رفت بگم! من از وقتی آرک اس رو گرفتم دیگه چیزی رو یاداشت برداری نمیکنم!!! یه عکس سریع ازش میگیرم! از \ایه تخته استاد بگیر تا شماره حسابی که رو دیوار ادارات مینویسن!

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranmanoto نمایش پست ها
    خوب نوبتی هم باشه نوبت خودمه!
    ماشاال... انقدر تنوع محصول زیاد شده آدم میمونه چی بگیره!
    دوستان من 900 نقد دارم + یدونه آرک اس(که فکر کنم کم کم 300 بره! قیمت دقیق ندارم)
    حالا با بودجه من (اگه نیاز باشه 100-200 هم میشه جور کرد) چی \یشنهاد میدید؟
    یه گوشی خوب مثل آرک اس میخوام. اینجوری نگاه نکنیدش 2 سال \یش سلطانی بود برای خودش
    حقیقتش اول میخواستم با 900 تومن تبلت بگیرم و در کنارش از گوشی خودم استفاده کنم بعد منصرف شدم چون دیدم شاید حمل و نقلش یکم سخت باشه
    حالا بین فبلت و گوشی موندم!
    کارهایی که من اکثرا با گوشی انجام میدم:
    1- تماس میگیرم و اس میدم!
    2- بازی میکنم! وقتایی که تو بانکم یا جایی بی کار هستم همیشه در حال بازیم
    3- از gps که زیاد استفاده میکنم همچنین wifi قوی هم میخوام
    4- چی بشه تو گوشی فیلم ببینم! وقتی در حال سفر هستم فیلم میبینم!
    5-خوش دست باشه! مثل آرک اس
    6- امکان روت و انگولک کردنش هم خوب باشه! مثلا همین آرک اس رو روش اندروید کیت کت 4.4.2 نصب کردیم!!
    7- و... صداشم خوب باشه حالا عالی نبود. نبود!
    ممنون
    8- عکس و فیلم برداری رو یادم رفت بگم! من از وقتی آرک اس رو گرفتم دیگه چیزی رو یاداشت برداری نمیکنم!!! یه عکس سریع ازش میگیرم! از \ایه تخته استاد بگیر تا شماره حسابی که رو دیوار ادارات مینویسن!
    من تا سقف 1.5 پیشنهاد میدم.

1- LG G2
    از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش قدرتمنده. باتری خیلی قویتری نسبت به بقیه داره. اندازه خوبی داره که هم میشه بجای گوشی حساب کرد و هم فبلت. وای فای هم تا جایی که من تو تجربه دیدم قویه و مشکلی نداره.

2- LG Nexus 5
    از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش قدرتمنده ولی از نظر اندازه صفحه یه کم کوچکتر از G2 هست. برای شما که میخواهید دو سال گوشی رو نگه دارید بهترین انتخاب از نظر نرم افزاریه که آپدیت های زیادی خواهد داشت. برای دستکاری و نصب کاستوم رام هم بهترین انتخابه. متاسفانه باتری ضعیفی داره.

3- HTC One
    از نظر سخت افزاری قوی هست اما نه به اندازه دو مورد بالا. فعلا تفاوتی زیادی حس نمیکنید اما در آینده اختلاف زیاد خواهد شد. از نظر صفحه کوچکتر از هر دو مورده و رزولوشن هم به تناسب صفحه پایین تره. کیفیت ساخت شاخصی داره و از نظر صدا هم توی بازار جزء بهترین هاست. باتری قوی داره. از این نظر به G2 نمیرسه اما باز هم نسبت به بقیه سرآمده.

از نظر دوربین هم G2 بین گوشی های بالا از بقیه بهتره.
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    من تا سقف 1.5 پیشنهاد میدم.

1- LG G2
    از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش قدرتمنده. باتری خیلی قویتری نسبت به بقیه داره. اندازه خوبی داره که هم میشه بجای گوشی حساب کرد و هم فبلت. وای فای هم تا جایی که من تو تجربه دیدم قویه و مشکلی نداره.

2- LG Nexus 5
    از نظر سخت افزاری و صفحه نمایش قدرتمنده ولی از نظر اندازه صفحه یه کم کوچکتر از G2 هست. برای شما که میخواهید دو سال گوشی رو نگه دارید بهترین انتخاب از نظر نرم افزاریه که آپدیت های زیادی خواهد داشت. برای دستکاری و نصب کاستوم رام هم بهترین انتخابه. متاسفانه باتری ضعیفی داره.

3- HTC One
    از نظر سخت افزاری قوی هست اما نه به اندازه دو مورد بالا. فعلا تفاوتی زیادی حس نمیکنید اما در آینده اختلاف زیاد خواهد شد. از نظر صفحه کوچکتر از هر دو مورده و رزولوشن هم به تناسب صفحه پایین تره. کیفیت ساخت شاخصی داره و از نظر صدا هم توی بازار جزء بهترین هاست. باتری قوی داره. از این نظر به G2 نمیرسه اما باز هم نسبت به بقیه سرآمده.

از نظر دوربین هم G2 بین گوشی های بالا از بقیه بهتره.
    آخه مگه این کمپانی ها کرم دارن؟!! چرا گوشی نمیتونه رم بخوره؟! خب شاید 32 گیگ کم بیاد!
    توی این مورد g2 به علت داشتن USB Onthe go یه سرو گردن بالا تره!
    یه سوال؟ چرا htc one صفحه نمایشه کم کیفیت تری نسبت به 2 تای دیگه داره؟! این که تراکم پیکسلش 469 هست. بیشتر از 2 تای دیگه - ولی اگه شما تجربه کردید حرف شما سنده! نه یه مشت نوشته رو کاغذ
    این که گفتید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    برای شما که میخواهید دو سال گوشی رو نگه دارید بهترین انتخاب از نظر نرم افزاریه که آپدیت های زیادی خواهد داشت. برای دستکاری و نصب کاستوم رام هم بهترین انتخابه
    یعنی g2 رو نمیشه کاستوم رام روش نصب کرد یا آپدیت نخواهد شد؟! الان کیت کت برای g2 امده یا نه؟! میخواد بیاد یا نه؟!
    g2 با وجود اندازه بزرگ تر خوش دست هست یا نه؟!

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    آخه مگه این کمپانی ها کرم دارن؟!! چرا گوشی نمیتونه رم بخوره؟! خب شاید 32 گیگ کم بیاد!
    توی این مورد g2 به علت داشتن USB Onthe go یه سرو گردن بالا تره!
    یه سوال؟ چرا htc one صفحه نمایشه کم کیفیت تری نسبت به 2 تای دیگه داره؟! این که تراکم پیکسلش 469 هست. بیشتر از 2 تای دیگه - ولی اگه شما تجربه کردید حرف شما سنده! نه یه مشت نوشته رو کاغذ
    این که گفتید یعنی g2 رو نمیشه کاستوم رام روش نصب کرد یا آپدیت نخواهد شد؟! الان کیت کت برای g2 امده یا نه؟! میخواد بیاد یا نه؟!
    g2 با وجود اندازه بزرگ تر خوش دست هست یا نه؟!
    درسته. من یه لحظه فکر کردم One رزولوشنش HD هست. من نگفتم کیفیت صفحه پایینی داره. اتفاقا صفحه اون هم کیفیت خوبی داره.
    این که نمیتونه رم بخوره به خاطر سیاست های بازاریابی هست. البته تا حدودی روی تجربه کاربری هم تاثیر داره مگر اینکه محدودیت های زیادی ایجاد بشه.

بله برای G2 هم کاستوم رام هست ولی خانواده Nexus در مقایسه با بقیه توی این زمینه خیلی جلوتر هستند. برای G2 کیت کت میاد. برای کره جنوبی منتشر شده.
    نسبت به اندازه خودش خیلی خوبه ولی گوشی هایی مثل One بخاطر اندازه کوچکتر مسلما راحت تر هستند.

در مورد OTG هم با توجه به اطلاعات ارائه شده هر 3 گوشی از OTG پشتیبانی میکنند.
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    خوب g2 سخت افزار قوی تری داره باتری بهتر رو هم اضافه کنید
    بازم سوال!
    1- رابط کاربری کدوم بهتره؟! چون تجربه ای از هیچ کدوم ندارم! برای من که 2 ساله با اندروید کار کردم ممکنه نا امید کننده باشن؟!
    2- این حسگر فشار سنج چیه دیگه؟! کارش چیه؟!
    3- واقعا Nexus 5 رادیو نداره؟؟!!!
    4- راستی چرا حرفی در مورد s4 نشد؟! معایبش چیه؟!

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    خوب g2 سخت افزار قوی تری داره باتری بهتر رو هم اضافه کنید
    بازم سوال!
    1- رابط کاربری کدوم بهتره؟! چون تجربه ای از هیچ کدوم ندارم! برای من که 2 ساله با اندروید کار کردم ممکنه نا امید کننده باشن؟!
    2- این حسگر فشار سنج چیه دیگه؟! کارش چیه؟!
    3- واقعا Nexus 5 رادیو نداره؟؟!!!
    4- راستی چرا حرفی در مورد s4 نشد؟! معایبش چیه؟!
    1- رابط کاربری سلیقه ای هست. از نظر عموم مردم بین اون 3 گزینه رابط کاربری HTC طرفدار بیشتری داره.
    2- بارومتر که کارش معلومه. فشار هوا رو اندازه میگیره. توی برنامه های سلامتی و بالا بردن کارایی GPS تاثیر داره. (دلیل دوم رو گوگل گفته اما جایی بررسی نشده که تاثیر کارایی در عمل چقدر هست.)
    3- واقعا رادیوی FM نداره. گوگل مردم رو بسمت سرویس های ابری سوق میده. اینطوری سودش بیشتره! ;)
    4- به جز کیفیت ساخت نچندان تعریفی نمیشه ایراد بخصوصی ازش گرفت اما با قیمت نزدیک به گوشی های بالا کارایی کمتری میده. اون موارد همه در قسمت هایی شاخص هستند ولی S4 با همون حدود قیمت نکته خاصی نداره.
صفحه 13 از 75 نخست ... 311121314152363 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 744

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)