ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 16 از 20 نخست ... 61415161718 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 200
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    چون فردا به احتمال زیاد دیگه میرم بازار و میخرم آخرین نکاتی که تو ذهنم هست رو هم بپرسم که امشب آقا میعاد اومدند اگر فرصت داشتند انشاالله جواب بدند:

این که میگن جاهایی که قیمت پایین میدن ممکنه جنس کارکرده رو جای نو قالب کنند و خودشون با برچسب و ... پلمپ میکنند من رو یکم ترسونده؛ چجوری مطمئن بشم نو هست؟؟؟
    در کل بین هوآوی Y5 (باقیمت بین 270 تا 300 تومن) و سامسونگ گلکسی J1 ACE (مدل H قیمت 340 و مدل F قیمت 355) کدوم ارزش خرید بیشتری داره؟؟
    گارانتی ارزش هزینه کردن داره یا نه؟؟

ممنون@};-@};-@};-
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    آقا میعاد امروز دوباره رفتم بازار و گوشی j1 ace که قبلا با قیمت های نزدیک چهارصد تومن دیده بودم رو خیلی ارزونتر پیدا کردم. نظرتون در مورد این گوشی چیه؟؟ به غیر از صفحه نمایش فوق العادش چه برتری هایی نسبت به اون huawei y5 داره؟؟ بین دو مدل F و H این گوشی به غیر از اینکه F از 4G پشتیبانی میکنه ولی H نه، دیگه چه تفاوت هایی وجود داره؟؟ این گوشی همون j110 هست؟؟
    راستی اینجا از هر فروشگاهی میپرسم گوشی (چه هوآوی و چه سامسونگ) گارانتی داره یا نه؟ فروشنده میگه گارانتی INTERNATIONAL یا مرکزی داره که بعدا فهمیدم گارانتی اصلی خود شرکت اصلی سامسنگ یا هوآوی رو میگن و اکثرا گارانتی شرکت های ایرانی رو ندارند و ادعا میکنند خود شرکت اصلی تو مشهد دفتر زده و جوابگو هست و دفتر هر دو شرکت سامسونگ و هوآوی هم یک جا هست!!! این واقعیت داره؟؟ واقعا با این گارانتی تو ایران جوابگو هستند؟؟ تازه بعضی فروشگاه ها که میگن گوشی ما همون گارانتی به قول خودشون INTERNATIONAL رو هم نداره و کلا بدون گارانتیه!!! مگه میشه شرکت اصلی بعضی گوشی هاش رو گارانتی نکنه؟؟!!!
    ببخشید که اینقدر مزاحمت میشم؛ ممنون میشم اگر لطف کنی و باز هم جواب سوالاتم رو بدی@};-
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmobasheri نمایش پست ها
    چون فردا به احتمال زیاد دیگه میرم بازار و میخرم آخرین نکاتی که تو ذهنم هست رو هم بپرسم که امشب آقا میعاد اومدند اگر فرصت داشتند انشاالله جواب بدند:

این که میگن جاهایی که قیمت پایین میدن ممکنه جنس کارکرده رو جای نو قالب کنند و خودشون با برچسب و ... پلمپ میکنند من رو یکم ترسونده؛ چجوری مطمئن بشم نو هست؟؟؟
    در کل بین هوآوی Y5 (باقیمت بین 270 تا 300 تومن) و سامسونگ گلکسی J1 ACE (مدل H قیمت 340 و مدل F قیمت 355) کدوم ارزش خرید بیشتری داره؟؟
    گارانتی ارزش هزینه کردن داره یا نه؟؟

ممنون@};-@};-@};-
    من J1 رو همونطور که خواسته بودید فقط به عنوان جایگزین مطرح کردم وگرنه Y5 در اولویت هستش و نیازی به مقایسه نیست.
    J100 مدل های زیادی داره و همه مدل های F هم از 4G پشتیبانی نمیکنند. معیار دقیقی برای این موضوع وجود نداره اما از چیپست گوشی میشه فهمید چون مدل های با چیپ Spreadtrum از 4G پشتیبانی نمیکنند و باید سراغ مدل هایی برید که از چیپ Marvell در اونها استفاده شده. البته معمولا اگر پشتیبانی از 4G وجود داشته باشه روی جعبه ذکر میشه. در بقیه قسمت ها تفاوت زیادی وجود نداره.
    در مورد گارانتی عرض کردم این مشکل وجود داره و خیلی از فروشنده ها جنس بدون گارانتی رو با اسم گارانتی اینترنشنال میفروشند. بعضی هم به گارانتی شرکت همراه سرویس خاورمیانه اینترنشنال میگن که معتبره. برای هواوی هم که شرایط رو گفتم. در کل اگر گوشی گارانتی داشته باشه کارت گارانتی هم همراهش هست.
    تقریبا همه چیز هایی که برای کارکرد گوشی وجود داره قابل دور زدنه. از روی بدنه گوشی میشه تشخیص داد. کنار سوکت های گوشی و لبه های قاب رو چک کن که خوردگی نداشته باشه.
    گارانتی اگر معتبر باشه و اختلاف قیمت هم توجیه داشته باشه بله توصیه میشه.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    من J1 رو همونطور که خواسته بودید فقط به عنوان جایگزین مطرح کردم وگرنه Y5 در اولویت هستش و نیازی به مقایسه نیست.
    J100 مدل های زیادی داره و همه مدل های F هم از 4G پشتیبانی نمیکنند. معیار دقیقی برای این موضوع وجود نداره اما از چیپست گوشی میشه فهمید چون مدل های با چیپ Spreadtrum از 4G پشتیبانی نمیکنند و باید سراغ مدل هایی برید که از چیپ Marvell در اونها استفاده شده. البته معمولا اگر پشتیبانی از 4G وجود داشته باشه روی جعبه ذکر میشه. در بقیه قسمت ها تفاوت زیادی وجود نداره.
    در مورد گارانتی عرض کردم این مشکل وجود داره و خیلی از فروشنده ها جنس بدون گارانتی رو با اسم گارانتی اینترنشنال میفروشند. بعضی هم به گارانتی شرکت همراه سرویس خاورمیانه اینترنشنال میگن که معتبره. برای هواوی هم که شرایط رو گفتم. در کل اگر گوشی گارانتی داشته باشه کارت گارانتی هم همراهش هست.
    تقریبا همه چیز هایی که برای کارکرد گوشی وجود داره قابل دور زدنه. از روی بدنه گوشی میشه تشخیص داد. کنار سوکت های گوشی و لبه های قاب رو چک کن که خوردگی نداشته باشه.
    گارانتی اگر معتبر باشه و اختلاف قیمت هم توجیه داشته باشه بله توصیه میشه.
    میعاد جان تشکر از لطفت

j1 رو میدونم که ضعیفتر از y5 هست ولی من نظرت درباره گوشی j1 ace رو خواستم. این گوشی چهار هسته ای و دارای صفحه super amoled هست و خیلی بهتره از j1 معمولی.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    میعاد جان تشکر از لطفت

j1 رو میدونم که ضعیفتر از y5 هست ولی من نظرت درباره گوشی j1 ace رو خواستم. این گوشی چهار هسته ای و دارای صفحه super amoled هست و خیلی بهتره از j1 معمولی.
    فرقی نمیکنه چون ضعف اصلی J1 رم 512 و حافظه داخلی 4 گیگابایتی هستش که در مدل Ace هم این مشکلات پابرجاست.
    امتیازها
    2,270
    سطح
    28
    35
    کاربر انجمن
    سلام
    من میخوام گوشی بخرم که تا 300 اخرش باشه دکمه ای باشه خوشکل هم باشه همین
    امتیازها
    5,456
    سطح
    47
    147
    کاربر انجمن
    گوشی سامی J5 چطور هست ؟
    هم قیمت هاش چی ها بهتر از این هست؟
    Zenfone G چطور هست ؟ به طور کل گوشی های ایسوس مشکل خاصی دارن؟

از نظر دوربین J5 بهتر هست یا Zenfone Go؟
    Mob:Asus B550 F__Cpu:Amd 5600X__ Ram:Teamgroup Vulcan Z 8X2Gb 3200 CL16__Gpu:Asus Rtx Strix 2060 OC__Ssd:Adata S11 Pro 512Gb__Hdd: Seagate Iron Wolf 6Tb__Psu:Green Hp+ 700W__Cas:Green Z8 Panzer Max__Spk:Green Gs330-Bt__Mon:Samsung C27Fg70 1080P 144Hz__Mos:Logitech G403__Key:Msi Vigor Gk70
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ATER نمایش پست ها
    گوشی سامی J5 چطور هست ؟
    هم قیمت هاش چی ها بهتر از این هست؟
    Zenfone G چطور هست ؟ به طور کل گوشی های ایسوس مشکل خاصی دارن؟

از نظر دوربین J5 بهتر هست یا Zenfone Go؟
    Zenfone Go منطقه عرضه محدودی داره به خاطر همین فعلا بررسی معتبری از این گوشی موجود نیست.
    J5 گوشی خوبیه اما انتخابش بستگی به معیار های شما داره. اگر دوربین برای شما مهمه این گوشی و Honor 4C دوربین های خوبی دارند اما فقط در صورت استفاده در نور مناسب. برای عکاسی در نور کم خیلی مناسب نیستند.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    بین هوآوی y625 و هوآوی y5 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟ چرا؟؟
    ضعف و قدرتشون نسبت به هم چیه؟؟
    لطفا زودتر جواب بدین تا اون فروشگاه اینترنتی معروف تخفیف روزانش تموم نشده ...
    ممنون

غررالکلم ص422
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    بین هوآوی y625 و هوآوی y5 کدوم رو پیشنهاد میکنید؟؟؟ چرا؟؟
    ضعف و قدرتشون نسبت به هم چیه؟؟
    لطفا زودتر جواب بدین تا اون فروشگاه اینترنتی معروف تخفیف روزانش تموم نشده ...
    ممنون
    مشخصات هر دوتاشون را بررسی کردم ؛ Y5 بهتره در کل.
    http://www.phonearena.com/phones/Huawei-Y5_id9770
    http://www.devicespecifications.com/en/model/8f153335
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    خودم که برسی کردم ظاهرا تعداد هسته و قدرت هسته CPU هر دو مشابه هست ولی سازنده های CPU و GPU این دو گوشی متفاوت هستند که نمیدونم کدوم بهتره!!!
    غیر از این y5 حافظه داخلی بالاتر و y625 صفحه نمایش ips و باطری بهتر داره و گرونتره که احتمالا دلیلی داره.
    در کل اگر y625 قیمت اصلی خودش بود بهش فکر هم نمیکردم ولی الان که اون سایت تخفیف زده و قیمتش نزدیک y5 شده (بازم حدود 70 تومن بیشتره) مردد شدم ...

Sent from my HUAWEI G730-U10

غررالکلم ص422
صفحه 16 از 20 نخست ... 61415161718 ... آخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 200

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)