ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 9 از 20 نخست ... 789101119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 200
    امتیازها
    8,805
    سطح
    63
    70
    کاربر انجمن
    سلام
    لطفا گوشی با قیمت زیر 500 هزار تومان معرفی کنید.
    اندروید
    مهم تر اینکه پشتیبانیش از نرم افزارهای مختلف خوب باشه این مورد برام خیلی مهمه.
    در مورد برند هم نمیدونم کدوم برند بهتره ال جی ، سامسونگ ، هواوی ...
    فکر میکنم کیفیت سخت افزاری برای انتخاب برند اولویت خوبی باشه.
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh نمایش پست ها
    سلام
    اندروید

بنده پایین 500 هزار پیشنهادی ندارم و پینشهاد میدم Honor 3C H30-U10 رو با قیمت حدودی 550 هزار تومن بخرید , نسبت به قیمتش ارزش خرید بالایی داره .

البته به این نکته توجه کنید که به خوبی برندهایی مثل سامسونگ یا سونی براش آپدیت رسمی نسخه های جدید اندروید نمیاد .
    امتیازها
    8,805
    سطح
    63
    70
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    سلام .

بنده پایین 500 هزار پیشنهادی ندارم و پینشهاد میدم Honor 3C H30-U10 رو با قیمت حدودی 550 هزار تومن بخرید , نسبت به قیمتش ارزش خرید بالایی داره .

البته به این نکته توجه کنید که به خوبی برندهایی مثل سامسونگ یا سونی براش آپدیت رسمی نسخه های جدید اندروید نمیاد .
    خب 550 هزار هم خوبه.
    شما با این قیمت فقط برند هواوی رو پیشنهاد میدید؟
    خب من اطلاعات تخصصی ندارم اما شنیدم میگن چینیه دوامش کمه یا باتری زود خالی میکنه...
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    خب 550 هزار هم خوبه.
    خب من اطلاعات تخصصی ندارم اما شنیدم میگن چینیه دوامش کمه یا باتری زود خالی میکنه...
    هوآوری برند چینی هست اما چینی باکیفیت , جنس درجه 3 , 4 نیست مثل GLX ها و این گوشی هایی که از روی گوشی های سامسونگ , اپل و .... ساخته میشن .

هوآوی , OnePlus و شیائومی (Xiaomi) از برندهای باکیفیت چینی هستند اما خب , پشتیبانیشون هیچ وقت به برندهای بزرگی مثل سامسونگ , اپل , نوکیا و سونی نمیرسه (الجی هم جدیدا داره بهتر میشه در زمینه ی آپیدت دادن) .

در این رنج قیمت به نظر من بهترین Honor 3C هست با قدرت پردازشی بالا , رم 2GB , صفحه نمایش IPS باکیفیت (با زاویه ی دید خوب) و دو سیم کارته .

عمر باتریش هم مناسب هست و جز نقطه ضعف هاش نیست .

یکی از نقطه ضعف های دوربین این گوشی عملکرد نامناسب در نور کم هست که البته تا جایی که مطلع هستم تمام گوشی های این رنج قیمتی این نقطه ضعف رو دارند . با این حال در این مورد منتظر نظر همکارانم میمونم .
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    خب 550 هزار هم خوبه.
    من هم با یاسر جان موافقم. این گوشی نسبت به قیمتش قدرت خوبی در اختیارتون قرار میده.
    توی این رنج قیمت بقیه برند ها هم کیفیت و پشتیبانی نرم افزار جالبی ندارن. بیشتر رقابت بر سر سخت افزار هست که این گوشی عملکرد خوبی داره.
    مهمترین نقطه ضعف این گوشی دمای بالای پردازنده در پردازش های سنگین هست که اون هم مشکلی بوجود نمیاره.
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    سلام
    اندروید
    سلام میدونم که گفتین اندروید

اما شما به لومیا 535 و حتی لومیا 625 هم توجه کنین ..
    مزیت ها نسبت به اندروید .

استور یک پارچه و یکجا و سردرگم نبودن در انتخاب نرم افزار و اینکه نیازی نیست برای دانلود نرم افزاری به صدجا سربزنین..
    آپدیت رسمی و مستقیم مایکروسافت و آپدیت ویندوز 10 برای تمام سری های لومیا و پشتیبانی رسمی تا سال 2020 برای سخت افزارهای قدیمی
    کیفیت و ساخت بالا ( لومیا 625 صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت و باتری خوب و تاچ خازنی و ips )
    ویروس نگرفتن گوشی به هیچ وجه ( شما در استور ویندوز ویروس کش نمیبینی )
    طراحی جذاب و خاص سیستم عامل که شمارو وابسته به خودش میکنه و دیگه بر نمیگردین سمت اندروید ;)
    هنگ نکردن اصلا و ابدا .
    نصب صدها نرم افزار و نداشتن یک باگ در سیستم عامل

و ... . !

مهم تر از همه ( شما دارین یک برند معروف نوکیا با پشتیبانی شرکت بزرگ مایکروسافت رو میخرین )
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oneshot Milad نمایش پست ها
    سلام میدونم که گفتین اندروید

اما شما به لومیا 535 و حتی لومیا 625 هم توجه کنین ..
    مزیت ها نسبت به اندروید .

استور یک پارچه و یکجا و سردرگم نبودن در انتخاب نرم افزار و اینکه نیازی نیست برای دانلود نرم افزاری به صدجا سربزنین..
    آپدیت رسمی و مستقیم مایکروسافت و آپدیت ویندوز 10 برای تمام سری های لومیا و پشتیبانی رسمی تا سال 2020 برای سخت افزارهای قدیمی
    کیفیت و ساخت بالا ( لومیا 625 صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت و باتری خوب و تاچ خازنی و ips )
    ویروس نگرفتن گوشی به هیچ وجه ( شما در استور ویندوز ویروس کش نمیبینی )
    طراحی جذاب و خاص سیستم عامل که شمارو وابسته به خودش میکنه و دیگه بر نمیگردین سمت اندروید ;)
    هنگ نکردن اصلا و ابدا .
    نصب صدها نرم افزار و نداشتن یک باگ در سیستم عامل

و ... . !

مهم تر از همه ( شما دارین یک برند معروف نوکیا با پشتیبانی شرکت بزرگ مایکروسافت رو میخرین )

به نظر من هم اندروید بگیرن بهتره .......

من خودم c7 گرفتم اوایل در حدود 600 هزار تومن که میتونستم اندروید بگیرم و اشتباه کردم !

چون اول ش پشتیبانی نوکیا عالی بود عالی !

اما یک دفعه !

کلا هیچ نرم افزاری نمیداد !

به یه تولید کننده محدود نشن بهتره .......

تجربیات من بود البته ......
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    به نظر من هم اندروید بگیرن بهتره .......

من خودم c7 گرفتم اوایل در حدود 600 هزار تومن که میتونستم اندروید بگیرم و اشتباه کردم !

چون اول ش پشتیبانی نوکیا عالی بود عالی !

اما یک دفعه !

کلا هیچ نرم افزاری نمیداد !

به یه تولید کننده محدود نشن بهتره .......

تجربیات من بود البته ......
    متاسفانه شرکت نوکیا در گذشته ی سری اشتباهات انجام داد که افرادی مثل شما باعث شد بدبین بشن ..
    اما این دفعه در کل قضیه مایکروسافت دخیله .. ینی اعتبار مایکروسافت اگه بخواد دوباره این کار رو کنه ب خطر میوفته :)

شما مطمئن باش شرکتی که داره بشدت رو یک پارچه شدن سیستم عامل ویندوز 10 برای تمام گجت ها کار میکنه هیچ وقت دیگه همچین کاری نمیکنه
    ی نمونش هم همین
    ویندوز 10 برای لومیا 520 هم میاد که پایین ترین سخت افزار و قدیمی ترین گوشی ویندوز هم هست میاد :)

درصوتی که اندروید وقتی نسخه جدید معرفی میکنه .. همه دنبال اینن که گوشیشون اپدیت براش میاد یا نه که اکثرا هم در اندروید 4.2 موندن ;)

درضمن شما داری نوکیا c7 چند سال پیش رو با الان مقایسه میکنی ؟

من هم سال 86 سامسونگ i8910 خریدم سیمبین بود .. شب خوابیدم صب پاشدم دیدم سامسونگ گفت
    خدافظ سیمبین ..

الان دیگه وقت ازمون و خطا نیست .. پای اعتبار شرکت بزرگی مثل مایکروسافت درمیونه ..
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oneshot Milad نمایش پست ها
    متاسفانه شرکت نوکیا در گذشته ی سری اشتباهات انجام داد که افرادی مثل شما باعث شد بدبین بشن ..
    اما این دفعه در کل قضیه مایکروسافت دخیله .. ینی اعتبار مایکروسافت اگه بخواد دوباره این کار رو کنه ب خطر میوفته :)

شما مطمئن باش شرکتی که داره بشدت رو یک پارچه شدن سیستم عامل ویندوز 10 برای تمام گجت ها کار میکنه هیچ وقت دیگه همچین کاری نمیکنه
    ی نمونش هم همین
    ویندوز 10 برای لومیا 520 هم میاد که پایین ترین سخت افزار و قدیمی ترین گوشی ویندوز هم هست میاد :)

درصوتی که اندروید وقتی نسخه جدید معرفی میکنه .. همه دنبال اینن که گوشیشون اپدیت براش میاد یا نه که اکثرا هم در اندروید 4.2 موندن ;)

ولی تا اونجایی که من اخبار رو دنبال میکنم با کمال ناراحتی از این موضوع نوکیا دیگه گوشی تولید نخواهد کرد !

پس نباید یه برندی رو خرید که در حال محو شدنه !

و تا اونجایی که من میدونم بارها ماکروسافت دنبال ضایع کردن نوکیا بود و شرایط عجیب و غریب براش میذاشت !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
    امتیازها
    49,283
    سطح
    100
    5,294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN نمایش پست ها
    ولی تا اونجایی که من اخبار رو دنبال میکنم با کمال ناراحتی از این موضوع نوکیا دیگه گوشی تولید نخواهد کرد !

پس نباید یه برندی رو خرید که در حال محو شدنه !

و تا اونجایی که من میدونم بارها ماکروسافت دنبال ضایع کردن نوکیا بود و شرایط عجیب و غریب براش میذاشت !
    اگه شرایط عجیب و غریب میذاشت برای اینبود که نوکیا رو بخره ..
    نوکیا از مایکروسافت جدا شده . و اینکه برند لومیا مخصوص مایکروسافت هست .. شما برند لومیا رو هنوز در نسخه های نوکیا میبینین
    این ینی بخش لومیا به مایکروسافت پیوسته
    نوکیا گوشی تولید خواهد کرد اما احتمالا سیستم عامل اندروید یا همون سری ایکس که گفته بود پروژه متوقف شده اما خبرهایی در راه است ..

مایکروسافت 1 گوشی لومیا تا الان تولید کرده .. ینی با این گفته شما که لومیا های نوکیا تموم شده .. مایکروسافت با یک عدد گوشی میخواد به جنگ شرکت های دیگه بره ؟

نه دوست من .. نوکیا لومیا به صورت مستقیم پشتیبانی میشه .. مایکروسافت کار نداره اسم گوشی شما چی هست ..

چون ویندوز به صورت مستقیم اپدیت ارائه میشه من خودم ativ s دارم ( سامسونگ )

من هم اخرین اپدیت مایکروسافت رو دارم درصورتی که سامسونگ گفته احتمال زیاد دیگه ویندوز تولید نکنه ..

برند نوکیا محو نمیشه .. برند هواوی .. هیچ وقت به پای این شرکت ها نمیرسه .. فقط با قیمت پایین اون هم در آسیا فروش بالا داره .. خریدن برند معتبر نوکیا بقول شما درحال محو بنظرم بهتر از خریدن برند هواوی و بقیه هست ..
    که از پشتیبانی هیچ خبری در این گوشی ها نیست ..
صفحه 9 از 20 نخست ... 789101119 ... آخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 200

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)