ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 20 از 20 نخست ... 10181920
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 200
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    سلام خدمت عزیزان کارشناس

قصد داریم برای یک خانوم که تابحال تجربه گوشی هوشمند نداشتند یک گوشی در حدود 450 - 500 برای کاربرد معمولی (تماس، تلگرام، اینستاگرام و ...) تهیه کنیم.

مهمترین خواسته ایشون طول عمر بالا و حفظ کیفیت و سرعت گوشی در طول مدت استفاده هست.

سرعت مناسب، روان بودن، عدم گیر و لگ و هنگی، کیفیت دوربین، عملکرد تاچ و ظرفیت و کیفیت باتری مورد توجه هستند.

برنامه خاص و سنگین یا بازی قرار نیست با این گوشی اجرا بشه.

لطفا در صورت وجود دو یا چند گزینه مناسب، با توجه به نظر کارشناسی خودتان اولویت بندی بفرمایید تا ایشان با در نظر گرفتن نظر فنی شما و سلیقه خانومانه خودشان خرید مناسبی داشته باشند.

از اینکه وقت میگذارید سپاسگزارم
    اگر به چیپست خیلی اهمیت نمیدید اول ایسوس Zenfone 2 Laser ZE550KL و بعد از اون الجی X Screen رو پیشنهاد میکنم.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    اگر به چیپست خیلی اهمیت نمیدید اول ایسوس Zenfone 2 Laser ZE550KL و بعد از اون الجی X Screen رو پیشنهاد میکنم.
    سلام میعاد جان

ظاهرا Zenfone 2 Laser ZE550KL دو مدل با پردازنده های 4 یا 8 هسته ای داره که چیپست هاشون هم متفاوته و اختلاف قیمتشون هم خیلی ناچیزه!! این کم بودن اختلاف قیمت عجیبه، آیا دلیل خاصی داره؟؟ آیا تفاوت های دیگری هم بینشون هست؟؟ قطعا پیشنهاد شما مدل 8 هسته ای هست دیگه؟؟
    از نوشته شما اینطور استنباط کردم که این گوشی ضعف چیپست داره؛ این ضعف در چه حد هست؟؟
    نظرات خریداران این گوشی رو خوندم و اکثر بسیار رازی بودند؛ متشکرم از این پیشنهاد؛ خودم اصلا ذهنم طرف ASUS نرفته بود.
    فقط اینکه این گوشی مال 2 سال پیش هست و اندروید 5 داره یک مقدار تو ذوق میزنه!!!

در مورد LG؛ X Screen بهتره یا X Power ؟؟

نظرتون راجع به گزینه هایی از برند شیائومی چیه؟؟

و در آخر؛ برای خرید یک گوشی قابل قبول از سامسونگ حداقل چقدر باید هزینه کرد و کدوم مدل؟؟

از اینکه وقت گذاشتید بینهایت متشکرم
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    سلام میعاد جان

ظاهرا Zenfone 2 Laser ZE550KL دو مدل با پردازنده های 4 یا 8 هسته ای داره که چیپست هاشون هم متفاوته و اختلاف قیمتشون هم خیلی ناچیزه!! این کم بودن اختلاف قیمت عجیبه، آیا دلیل خاصی داره؟؟ آیا تفاوت های دیگری هم بینشون هست؟؟ قطعا پیشنهاد شما مدل 8 هسته ای هست دیگه؟؟
    از نوشته شما اینطور استنباط کردم که این گوشی ضعف چیپست داره؛ این ضعف در چه حد هست؟؟
    نظرات خریداران این گوشی رو خوندم و اکثر بسیار رازی بودند؛ متشکرم از این پیشنهاد؛ خودم اصلا ذهنم طرف ASUS نرفته بود.
    فقط اینکه این گوشی مال 2 سال پیش هست و اندروید 5 داره یک مقدار تو ذوق میزنه!!!

در مورد LG؛ X Screen بهتره یا X Power ؟؟

نظرتون راجع به گزینه هایی از برند شیائومی چیه؟؟

و در آخر؛ برای خرید یک گوشی قابل قبول از سامسونگ حداقل چقدر باید هزینه کرد و کدوم مدل؟؟

از اینکه وقت گذاشتید بینهایت متشکرم
    من مدل S410 رو پیشنهاد دادم که در محدوده بودجه شما بود. مدل S615 قطعا خیلی بهتره. S410 در حد کاربرد ایشون مشکلی نداره اما نسبت به زمان حال قدیمی شده. در مورد سیستم عامل حق با شماست اما متاسفانه توی این رنج قیمت هر گوشی ضعف های خاص خودش رو داره.
    در مورد الجی هم من X Screen رو بخاطر این پیشنهاد کردم که در محدوده بودجه شما بود. هر چند که X Power رو بخاطر دوربینش توصیه نمیکنم اما اگر در این حد هزینه کنید K10 گوشی خوبیه و میتونه با این دو گوشی جایگزین بشه.
    از گوشی های این رنج قیمت شیائومی Mi 4 گوشی خوبیه و صفحه نمایش و سخت افزار مناسبی داره اما دوربینش کیفیت چندان خوبی نداره.
    در مورد سامسونگ من معمولا سری J5 به بالا رو پیشنهاد میکنم که قیمتشون از بودجه مورد نظر خیلی بیشتره. البته سری J3 هم بد نیستند اما برای کاربرد ایشون گزینه های بالا در اولویت هستند.
    امتیازها
    2,270
    سطح
    28
    35
    کاربر انجمن
    سلام.
    واسه یکی دوستانم بهم گفت یک گوشی خوب داخل رنج قیمتی نهایتش 600 پیدا کنم. تا الان گوشی هوشمند هم نداشته و نمیتونستم بگم بیاد انجمن ثبت نام کنه خودش بپرسه چون pc هم نداره.
    طبق تجربه خودم بهترین مدل داخل این قیمت هواوی (honor) و یا سامسونگ میتونه باشه. چه پیشنهادی دارین شما.
    امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    من مدل S410 رو پیشنهاد دادم که در محدوده بودجه شما بود. مدل S615 قطعا خیلی بهتره. S410 در حد کاربرد ایشون مشکلی نداره اما نسبت به زمان حال قدیمی شده. در مورد سیستم عامل حق با شماست اما متاسفانه توی این رنج قیمت هر گوشی ضعف های خاص خودش رو داره.
    در مورد الجی هم من X Screen رو بخاطر این پیشنهاد کردم که در محدوده بودجه شما بود. هر چند که X Power رو بخاطر دوربینش توصیه نمیکنم اما اگر در این حد هزینه کنید K10 گوشی خوبیه و میتونه با این دو گوشی جایگزین بشه.
    از گوشی های این رنج قیمت شیائومی Mi 4 گوشی خوبیه و صفحه نمایش و سخت افزار مناسبی داره اما دوربینش کیفیت چندان خوبی نداره.
    در مورد سامسونگ من معمولا سری J5 به بالا رو پیشنهاد میکنم که قیمتشون از بودجه مورد نظر خیلی بیشتره. البته سری J3 هم بد نیستند اما برای کاربرد ایشون گزینه های بالا در اولویت هستند.
    میعاد جان از توضیحاتت بسیار ممنونم

ظاهرا قیمت هایی که من و شما داریم مقداری متفاوت هست. همه گوشی هایی که تا الان نام برده شد طبق نرخ هایی که من گیر آوردم قیمت های نزدیکی دارند و فکر نمیکنم از لحاظ قیمت مشکلی باشه.

چیزی که من از توضیحات شما متوجه شدم اینه که نظرتون به ترتیب اولویت اینطور هست:

اول Zenfone ؛ دوم K10 یا X Screen ؛ سوم X power ؛ چهارم j3

درسته؟؟ نظرتون همینه؟؟

فقط شک دارم که اگر به دلیل وزن زیاد Zenfone رو نخواستند؛ K10 بهتره یا X Screen ؟!! از مقایسشون چیزی دستگیرم نشد و درست متوجه نمیشم نقاط برتری هرکدوم چیه!!
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    927
    سطح
    16
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Only tiger نمایش پست ها
    سلام.
    واسه یکی دوستانم بهم گفت یک گوشی خوب داخل رنج قیمتی نهایتش 600 پیدا کنم. تا الان گوشی هوشمند هم نداشته و نمیتونستم بگم بیاد انجمن ثبت نام کنه خودش بپرسه چون pc هم نداره.
    طبق تجربه خودم بهترین مدل داخل این قیمت هواوی (honor) و یا سامسونگ میتونه باشه. چه پیشنهادی دارین شما.
    سلام
    از هواوی Honor 5C بهترین تو این رنج قیمته.
    امتیازها
    11,776
    سطح
    71
    1,947
    کاربر انجمن

ظاهرا قیمت هایی که من و شما داریم مقداری متفاوت هست. همه گوشی هایی که تا الان نام برده شد طبق نرخ هایی که من گیر آوردم قیمت های نزدیکی دارند و فکر نمیکنم از لحاظ قیمت مشکلی باشه.

درسته؟؟ نظرتون همینه؟؟

فقط شک دارم که اگر به دلیل وزن زیاد Zenfone رو نخواستند؛ K10 بهتره یا X Screen ؟!! از مقایسشون چیزی دستگیرم نشد و درست متوجه نمیشم نقاط برتری هرکدوم چیه!!
    من خودم ze550kl دارم (s615)نقاط ضعفش اینه:
    اسپیکر ضعیف
    بزرگ و سنگین هست
    جنس بدنش متوسط

ولی عمر باطریش خوبه ، پردازنده قوی داره ، دوربین جلوش خیلی خوبه.4g هست.
    خودم روش lineageOS 14.1 رسمی نصب کردم (cyanogenmod سابق) معادل اندروید 7.1 .
    قیمتش الان 550.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن

درسته؟؟ نظرتون همینه؟؟

بله ZE550KL به نظرم بهترین انتخاب توی این رنجه. مشکل سیستم عامل هم با آپدیت به نسخه 6 حل میشه. گوشی های الجی معلوم نیست در آینده نسخه 7 رو بگیرند یا خیر. پس از این نظر فعلا با بقیه در یک سطحه.
    فرق عمده K10 و X Screen در چیپست قویتر و باتری قابل تعویض K10 و صفحه نمایش دوم X Screen هستش. بقیه موارد جزئی هستند. من بیشتر K10 رو ترجیح میدم.
    امتیازها
    2,270
    سطح
    28
    35
    کاربر انجمن
    دوستان نظری پیشنهاد دیگه ای ندارین سری honor این قیمت چی خوب هست 5c یک خورده بزرگه و مشکلاتی داشته مثل اینکه.
    نظرتو راجب شیائومی note4x چیه
    امتیازها
    8,100
    سطح
    60
    165
    کاربر انجمن
    سلام دوستان

یه گوشی تا 600 تومن میخوام بگیرم.
    مهمترین نکته ای که برام اهمیت داره آنتن دهی گوشی برای استفاده از اینترنت هست.به اضافه فیلم برداری با دوربین سلفی

پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
صفحه 20 از 20 نخست ... 10181920
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 200

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)