ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته

مادربورد ضد آب ازراک در کامپیوتکس

اگر اخبار وب سایت سخت افزار را به خوب دبنال کرده باشید، حتما مطلع هستید که کمپانی Asrock مدتی پیش به بیان توضیحات مختصری در خصوص ویژگی منحصر به فرد مادربوردهای جدید خود پرداخت. خاصیت ضدآب قابلیتی است که برای اورکلاکرها بسیار مفید واقع شده و تنها در مادربوردهای سری هشت این شرکت مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. در این حالت هنگام استفاده از خنک کننده مایع، دیگر نگرانی از بابت ریختن کولانت روی مادربورد یا نشتی سیستم خنک کننده نخواهید داشت. همچنین اورکلاکر های حرفه ای نیز دیگر نگرانی از بابت ریختن نیتروژن مایع روی مادربورد ندارند و با استفاده از مادربورد های سری هشت ازراک، تمام ذهن خود را روی اورکلاک متمرکز خواهند کرد. ASRock Z87 OC Formula که تحت نظر اورکلاکر مشهور Nick Shih مراحل ساخت و تولید آن انجام گرفته است، تمامی بخش های آن عایق کاری شده و آزمایشات فراوانی بر روی ساختار بورد آن اعمال گردیده است تا از هر لحاظ آمادگی لازم برای مواجهه با امور پردازشی سنگین را داشته باشد. نکته جالب، وجود حفره های مخصوص بر روی هت سینک های پل شمالی به منظور استفاده از خنک کننده های مایع می باشد که قدرت خنک سازی سیستم را افزایش می دهد.

نگارش : سعید مظفری
    ویرایش توسط saeid6574598 : 2013/06/05 در ساعت 20:06
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    خب این هم از عکس مادربورد که بالاخره منتشر شد! نظر دوستان چیست ؟
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    1,836
    سطح
    25
    27
    کاربر جدید
    به دست ما که نمیرسه چه فایده
    میخواد ابرقدرت مادربردها باشه به ایران وارد نمیشه چه فایده.
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    خیلی عالی هستش ولی چطوری ضد آب هستش اینکه کلیه مداراتش دیده میشه
    NVIDIA > AMD
    امتیازها
    1,253
    سطح
    19
    121
    کاربر انجمن
    خیلی جالبه...:)
    ولی درسته همه مداراتش که دیده می شه..!!
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    خوبه دیگه هر موقع خواستیم خنکش کنیم روش آب میریزیم!:d
    یه لحظه این صحنه رو مجسم کنید: یک اورکلاکر در حال اورکلاک پردازنده ست و همکارش یه شیلنگ آب (از اون قرمزا) گرفته روی مادربورد و داره روی سیستم آب پاشی میکنه! درست مثل اینکه داره باغچه ی خونه شونو آب میده! =))
    امتیازها
    5,358
    سطح
    47
    49
    کاربر انجمن
    خوب مادربوردش ضدآبه،آب بریزه تو کیس،گرافیک و رم و... نمیسوزه؟؟؟اونا که ضد آب نیستن....
    امتیازها
    85,958
    سطح
    100
    10,650
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatech نمایش پست ها
    خوب مادربوردش ضدآبه،آب بریزه تو کیس،گرافیک و رم و... نمیسوزه؟؟؟اونا که ضد آب نیستن....
    اولا اون آواتارتونو تغییر بدین تا یه حرفی نزدم!:d
    دوما حتما ازراک کارت گرافیک و رم و... ضدآب هم میسازه و بعدش این کارو میکنن!
    امتیازها
    8,890
    سطح
    63
    998
    Tech استریمر

Thumbs up

کسی ویدئو تست نداره ؟ منکه شک دارم به ضد آب بودنش . مثل خیلی چیزای دیگه زد آب بودنش محدودیت هایی داره ، مثلا Xperia Z هم ضد آبه ولی به شرطی که کاور درگاهاش پوشیده باشه یا S4 بارون رو جواب میده ولی ضد آب نیست ؛ شاید تو خاموشی 100% ضد آبه ، یا یه مقداری رو تحمل میکنه مثلا میگن نیم ساعت عمق 1 متری اینم همون جوری باشه وگرنه فیلم هندی نیست که شیلنگ بگیری روش اونم وقتی داره فعالیت میکنه . معمولا هم شرکت هایی که مادربرد میسازن هیچ وقت رم نمیسازن حالا شاید کارت گرافیک بسازن ولی رم نمی سازن ، اونم کی ؟ ازراک که تاحالا یه کارت هم بیرون نداده .
    فقط جنبه تبلغاتی داره . نمیگم زد آب نیست ، ولی فیلم هندی هم نیست . حالا جالبه بیاد اینجا شرکت گارانتی کننده مینویسه که « گارانتی شامل چی و چی و چی + آب ریختگی نمیشه !
    من یه چیزیم متوجه نشدم یا من دارم اشتباه میکنم . تو متن نوشته «وجود حفره های مخصوص بر روی هت سینک های پل شمالی به منظور استفاده از خنک کننده های مایع می باشد» مگه پل شمالی به داخل CPU منتقل نشده ؟ فکر میکنم منظو بلاک روی فاز های قدرت باشه . حالا اگه دارم اشتباه میکنم راهنمایی بفرمایید .
    امتیازها
    15,011
    سطح
    79
    1,797
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Devileytion نمایش پست ها
    کسی ویدئو تست نداره ؟ منکه شک دارم به ضد آب بودنش . مثل خیلی چیزای دیگه زد آب بودنش محدودیت هایی داره ، مثلا Xperia Z هم ضد آبه ولی به شرطی که کاور درگاهاش پوشیده باشه یا S4 بارون رو جواب میده ولی ضد آب نیست ؛ شاید تو خاموشی 100% ضد آبه ، یا یه مقداری رو تحمل میکنه مثلا میگن نیم ساعت عمق 1 متری اینم همون جوری باشه وگرنه فیلم هندی نیست که شیلنگ بگیری روش اونم وقتی داره فعالیت میکنه . معمولا هم شرکت هایی که مادربرد میسازن هیچ وقت رم نمیسازن حالا شاید کارت گرافیک بسازن ولی رم نمی سازن ، اونم کی ؟ ازراک که تاحالا یه کارت هم بیرون نداده .
    فقط جنبه تبلغاتی داره . نمیگم زد آب نیست ، ولی فیلم هندی هم نیست . حالا جالبه بیاد اینجا شرکت گارانتی کننده مینویسه که « گارانتی شامل چی و چی و چی + آب ریختگی نمیشه !
    من یه چیزیم متوجه نشدم یا من دارم اشتباه میکنم . تو متن نوشته «وجود حفره های مخصوص بر روی هت سینک های پل شمالی به منظور استفاده از خنک کننده های مایع می باشد» مگه پل شمالی به داخل CPU منتقل نشده ؟ فکر میکنم منظو بلاک روی فاز های قدرت باشه . حالا اگه دارم اشتباه میکنم راهنمایی بفرمایید .
    بله کاملاً حرف شما تأیید میشه چون در این چیپست ها کنترلر پل شمالی به درون پردازنده انتقال یافته و منظور در بالا از حفرها روی فازهای مادربورد رو میگه که اشتباهی نوشته شده
    NVIDIA > AMD
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع