ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31
    امتیازها
    101
    سطح
    2
    1
    کاربر جدید
    سلام از بین مادربرد msi z77a g45 و asrock z77 exterme 4 کدوم بهتره یا مادبرد دیگه ای که توی رنج قیمت حدود 500 باشه به خصوص برای sli
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    امتیازها
    8,283
    سطح
    61
    44
    کاربر انجمن
    گیگا بهتر بود ولی نه الان با این قیمت
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط SinaSv نمایش پست ها
    گیگا بهتر بود ولی نه الان با این قیمت
    اشتباه دوستان این هست که کیفیت ایسوس و گیگابایت رو یکی می دونن!
    در قبال کیفیتی که داره، قطعاً باید گرون تر باشه و از نظر من قیمتش نه تنها گرون نیست، بلکه بسیار مناسبه.
    گارانتی بسیار خوب آواژنگ اصلاً با بدترین گارانتی سال ایسوس (ویستاپخش) قابل قیاس نیست.
    در حوزه ی کارت های گرافیک، گیگابایت ارزان تر از ایسوس هست!! (در تمامی کارت های گرافیک). در حالی که هم کارایی خوبی داره گیگا و هم کیفیت بی نظیری داره.
    به علت اینکه گیگا مثل ایسوس در همه جا موجودی نداره، بخاطر همین محبوبیت به مراتب کمتر از ایسوس هست.
    اما گیگابایت رو شما فقط می تونید از نمایندگی های مجاز آواژنگ خریداری کنید که قابل اطمینان هست و تعدادشون هم زیاد نیست. بسیار کمتر دیده شده برند گیگابایت دست دلالان بازار باشه!
    اما ایسوس در سراسر ایران بین دلالان کامپیوتر دست به دست می چرخه و همیشه و همه جا قابل دسترس و موجود هست!
    شاید این به نوعی مزیت مثبیتی ارزیابی بشه. اما از از نظر بُعد فنی به نظرم نمی تونه مزیت باشه.
    همه ی خریداران ترجیح میدن از جای معتبر مثل نمایندگی بخرن تا دلالان!
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    اشتباه دوستان این هست که کیفیت ایسوس و گیگابایت رو یکی می دونن!
    در قبال کیفیتی که داره، قطعاً باید گرون تر باشه و از نظر من قیمتش نه تنها گرون نیست، بلکه بسیار مناسبه.
    گارانتی بسیار خوب آواژنگ اصلاً با بدترین گارانتی سال ایسوس (ویستاپخش) قابل قیاص نیست.
    در حوزه ی کارت های گرافیک، گیگابایت ارزان تر از ایسوس هست!! (در تمامی کارت های گرافیک). در حالی که هم کارایی خوبی داره گیگا و هم کیفیت بی نظیری داره.
    به علت اینکه گیگا مثل ایسوس در همه جا موجودی نداره، بخاطر همین محبوبیت به مراتب کمتر از ایسوس هست.
    اما گیگابایت رو شما فقط می تونید از نمایندگی های مجاز آواژنگ خریداری کنید که قابل اطمینان هست و تعدادشون هم زیاد نیست. بسیار کمتر دیده شده برند گیگابایت دست دلالان بازار باشه!
    اما ایسوس در سراسر ایران بین دلالان کامپیوتر دست به دست می چرخه و همیشه و همه جا قابل دسترس و موجود هست!
    شاید این به نوعی مزیت مثبیتی ارزیابی بشه. اما از از نظر بُعد فنی به نظرم نمی تونه مزیت باشه.
    همه ی خریداران ترجیح میدن از جای معتبر مثل نمایندگی بخرن تا دلالان!
    حسام جان من برای بالا رفتن اطلاعات عمومی خودم که آماتورم می پرسم که در بازار جهانی مادربردهای gigabyte از asus ارزونتره درسته؟ مثلا z77 ud5h قیمتش 180 د ل ا ر ه
    در حالی که asus z77 deluxe قیمتش 280 د ل ا ر ه(قیمتها برای سایت newegg) و اینکه شاید ایسوز در بازار جهانی گرونتره چون کیفیتش بهتره! در حالی که تو ایران این مدل گیگابایت از این مدل ایسوز گرونتره با هر گارانتی که شما فکر کنی ببخشیدا من به این میگم گرون فروشی!!! حالا شما نظرتون میگین منم قانع بشم چون داره پول دستم میاد برای سیستم سرور گیمنتم به جای Asus مادربرد giga بگیرم؟!
    MSI Z77 MPOWER
    INTEL I7 3770K
    CORSAIR VENGEANCE 4*4 1600MHZ
    ASUS GTX TITAN
    GREEN X9 V2
    THUNDERBOLT GOLD 850W
    THERMALRIGHT MACHO
    CORSAIR GS 128GB
    LG 22 LED
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 7777 نمایش پست ها
    حسام جان من برای بالا رفتن اطلاعات عمومی خودم که آماتورم می پرسم که در بازار جهانی مادربردهای gigabyte از asus ارزونتره درسته؟ مثلا z77 ud5h قیمتش 180 د ل ا ر ه
    در حالی که asus z77 deluxe قیمتش 280 د ل ا ر ه(قیمتها برای سایت newegg) و اینکه شاید ایسوز در بازار جهانی گرونتره چون کیفیتش بهتره! در حالی که تو ایران این مدل گیگابایت از این مدل ایسوز گرونتره با هر گارانتی که شما فکر کنی ببخشیدا من به این میگم گرون فروشی!!! حالا شما نظرتون میگین منم قانع بشم چون داره پول دستم میاد برای سیستم سرور گیمنتم به جای asus مادربرد giga بگیرم؟!
    والا با خارج از کشور اصلاً نمیشه مقایسه کرد. توی خارج از کشور مادربورد و کارت های گرافیک evga حرف اول و آخر رو میزنن! در حالی که در ایران موجود نیست!
    در مورد قیمت هم من نمی دونم چطور محاسبه می کنن. شاید ارز مثلاً مرجع به ایسوس تعلق می گیره و برای گیگا ارز آزاد! خلاصه یه همچین قضیه ای امکانش هست که باشه. اما خیلی کمه احتمالش.
    چون توی ایران اونقدرا هم اختلاف قیمت بین ایسوس و گیگا نیست. فوق فوقش 100 هزار تومن باشه. خب این اختلاف قیمت بین تمامی برندها هست. الان مین برد b75 گیگا یه قیمته. B75 ایسوس یه قیمت. B75 ام اس آی یه قیمت. واسه ازراک و ... هم یه قیمت دیگه... خب طبیعیه. هر شرکتی سیاست های قیمت گذاری خودش رو داره. باید فرق داشته باشه! منم نمی دونم چرا روی این موضوع اینقدر بحث میشه!!!
    یعنی انتظار ندارن قیمت ها متفاوت باشه؟!!!! خیلی عجیبه!
    الان کارت های گرافیک گیگا به مراتب از کارت های ایسوس ارزون تره. در حالی که کیفیت و گارانتی بهتری گیگا ارائه میده. شاید بخاطر اینه که توی مادربورد براشون نمی صرفه ارزون تر از ایسوس بدن و توی کارت گرافیک امکانش هست و این معزل رو برطرف کردن! الان شما قیمت کارت های ایسوس رو ببینین. وحشتناکه اصلاً. خییییییییلی گرونه! راحت 200-300 اختلافه تو کارت های حرفه ای و رده بالا! حتی از نسبت قیمت مادربورد این دو برند هم گرون تره ایسوس!
    شما شاید مین برد کمی گرون تری بخری. (گیگابایت) اما این رو در نظر داشته باش که علاوه بر کیفیت و گارانتی بهتر، توی خرید کارت گرافیک گیگا شما می تونی جبران کنی این گرون خریدن رو. چون اگه کارت ایسوس بخری، خیلی گرون تر از گیگا در میاد! به نظر من آواژنگ به این موضوع پی برده و سیاست قیمت گذاری کارت های گرافیکش رو به خوبی کنترل کرده و عملاً ایسوس توی این رقابت در حوزه ی کارت های گرافیک شکست خورده!! اما توی بازار مادربورد، برعکس. کاملاً پیروز میدان بوده ایسوس.
    به هر حال من فکر می کنم؛ در مجموع قیمت هر دو در یک سطح هست. (اگر بخواید مین و کارت گرافیک رو یک برند بخرید: ایسوس یا گیگا.)
    هر چند به هر حال هر دو برند طرفداران خاص و متعصب خودشون رو دارن و اینها روی این قشر متعصب و علاقه مند کاربران تاثیری نداره!
    من شخصاً قدیما طرفدار ایسوس بودم خیلی. اما دو سه سالی میشه که به برتری گیگا پی بردم و تغییر موزه دادم! ;)
    چون همیشه برترین ها رو دوست دارم و تعصبی روی برندها ندارم.
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam نمایش پست ها
    والا با خارج از کشور اصلاً نمیشه مقایسه کرد. توی خارج از کشور مادربورد و کارت های گرافیک evga حرف اول و آخر رو میزنن! در حالی که در ایران موجود نیست!
    در مورد قیمت هم من نمی دونم چطور محاسبه می کنن. شاید ارز مثلاً مرجع به ایسوس تعلق می گیره و برای گیگا ارز آزاد! خلاصه یه همچین قضیه ای امکانش هست که باشه. اما خیلی کمه احتمالش.
    چون توی ایران اونقدرا هم اختلاف قیمت بین ایسوس و گیگا نیست. فوق فوقش 100 هزار تومن باشه. خب این اختلاف قیمت بین تمامی برندها هست. الان مین برد b75 گیگا یه قیمته. B75 ایسوس یه قیمت. B75 ام اس آی یه قیمت. واسه ازراک و ... هم یه قیمت دیگه... خب طبیعیه. هر شرکتی سیاست های قیمت گذاری خودش رو داره. باید فرق داشته باشه! منم نمی دونم چرا روی این موضوع اینقدر بحث میشه!!!
    یعنی انتظار ندارن قیمت ها متفاوت باشه؟!!!! خیلی عجیبه!
    الان کارت های گرافیک گیگا به مراتب از کارت های ایسوس ارزون تره. در حالی که کیفیت و گارانتی بهتری گیگا ارائه میده. شاید بخاطر اینه که توی مادربورد براشون نمی صرفه ارزون تر از ایسوس بدن و توی کارت گرافیک امکانش هست و این معزل رو برطرف کردن! الان شما قیمت کارت های ایسوس رو ببینین. وحشتناکه اصلاً. خییییییییلی گرونه! راحت 200-300 اختلافه تو کارت های حرفه ای و رده بالا! حتی از نسبت قیمت مادربورد این دو برند هم گرون تره ایسوس!
    شما شاید مین برد کمی گرون تری بخری. (گیگابایت) اما این رو در نظر داشته باش که علاوه بر کیفیت و گارانتی بهتر، توی خرید کارت گرافیک گیگا شما می تونی جبران کنی این گرون خریدن رو. چون اگه کارت ایسوس بخری، خیلی گرون تر از گیگا در میاد! به نظر من آواژنگ به این موضوع پی برده و سیاسیت قیمت گذاری کارت های گرافیکش رو به خوبی کنترل کرده و عملاً ایسوس توی این رقابت در حوزه ی کارت های گرافیک شکست خورده!!
    هر چند به هر حال هر دو برند طرفداران خاص و متعصب خودشون رو دارن و اینها روی این قشر متعصب و علاقه مند کاربران تاثیری نداره!
    من شخصاً قدیما طرفدار ایسوس بودم خیلی. اما یکی دو سالی میشه که به برترین گیگا پی بردم و تغییر موزه دادم! ;)
    چون همیشه برترین ها رو دوست دارم و تعصبی روی برندها ندارم.
    باور کنید منم اصلا نمی خوام تعصب نشون بدم چون هر دو برند عالی هستند حتما هم سیاست شرکت ها می باشد یا نوع ارزی که تعلق میگیرد ولی فقط تعجبم در این بود اگر اون 2 مادربردی که من نامبردم با یک نرخ ارز حساب کنید مدل ایسوز 1 تومن قیمتش میشه ولی گیگابایت 600.000 تومان ولی در بازار آشفته ما متاسفانه هم قیمت هستند و اینکه شما گفتی در گرافیک جبران میشه.(با اینکه اینجا من تعصب دارم که کارت گرافیک ایسوز به مراتب بهتره از گیگا d:
    MSI Z77 MPOWER
    INTEL I7 3770K
    CORSAIR VENGEANCE 4*4 1600MHZ
    ASUS GTX TITAN
    GREEN X9 V2
    THUNDERBOLT GOLD 850W
    THERMALRIGHT MACHO
    CORSAIR GS 128GB
    LG 22 LED
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    خب نظرات و برداشت ها فرق داره دیگه...! :d
    من همیشه به یک تجربه ی شخصی رسیدم و همیشه بهش پایبندم؛ قطعه ای که توی بازار گیر نیاد، معلومه بهترینه!!!! چون رو هوا میزننش!
    همیشه و همه جا روی این جمله متعصبم! مثل گیگا. مثل جی اسکیل. کولر مستر, مثل انرمکس. مثل نسبتاً حالا کرسیر و وسترن دیجیتال. مثل پلکستور. شما ببین هر فروشگاهی این قطعات پیدا نمیشه بسیار کمیاب هستن! چرا؟ چون گرون هستن. مشتری های خاص خودشون رو دارن. جزو با کیفیت ترین محصولات سخت افزاری دنیا به حساب میان! همیشه جزو محصولات سفارشی هستن. همیشه توسط نماینده های رسمی عرضه میشن و همه جا ندارن! تو شهرستان ها وضعیت بدتره!
    حالا برعکس؛ شما یه نگاه به ایسوس بنداز: موجودی ایسوس اینقدر زیاده که هرگز کم نمیاد توی این مملکت ما! :d
    اما بنجل ها شما ببین همه جا موجوده! ایسوس! گینوارد , ژل , OCZ و Biostar , Inno3D و سیگیت و XFX و الایت گروپ زیر بوته هم ببینید، یه محصول از اینا هست! من توی عمرم ندیدم فروشگاه کامپیوتریی ایسوس نداشته باشه! البته بد نیستا... نه اینکه بنجل باشه ایسوس.
    چون هم قیمتش ارزون تره و از نظر بودجه با مردم کشور ما هماهنگ تر هست. هم کیفیتش مناسبه و خیلی درب و داغون نیست. هم اینکه وارداتش گویا راحت تره و کمپانی ایسوس با ایران رابطه ی خوبی داره.
    حالا استثنا هایی هم وجود داره. مثلاً برند ام اس آی گارانتی و کیفیت بسیار خوبی داره. در مقابل موجودی خیلی خوبی هم داره.
    توی کشور ما از همه مهم تر قیمت ملاک هست. نه کیفیت. (البته برای کسانی که بودجه های بالایی سیستم می خرن، این امر صدق نمی کنه!)
    همه ی اینها دست به دست هم میده که ناخودآگاه مشتری به سمت ایسوس بره. یعنی شرایط طرف رو مجاب می کنه که ایسوس بخره. طبیعی هم هست و این انتظار میره.
    امتیازها
    14,632
    سطح
    78
    2,526
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    انتخاب بهترین وبا کیفیت ترین مادربرد های چیپ ست z77 توسط سایت anandtech

رتبه اول: ASUS MAXIMUS V FORMULA
    قیمت: 290 دل ار

رتبه ی دوم:ASROCK OC FORMULA
    قیمت:225 د ل ار

رتبه ی سوم:GIGABYTE G.1 SNIPER 3
    قیمت:270 دل ار

رتبه ی چهارم:ASUS P8Z77-V DELUXE
    قیمت:280 د ل ار

جالبترین نکته این هستش که مادربردهای ایسوز قیمت بالاتری نسبت به مادربردهای گیگابایت دارند از طرف خود کمپانی ولی در ایران مادربردهای گیگا فوق العاده گرونتر هستند به طور مثال deluxe از sniper 3 گرونتر هستش ولی در ایران مادربرد sniper حدود 400.000 تومن گرونتر می باشد به امید روزی که همه ی شرکتهای وطنی در تعیین نرخ محصولات خود دقت بیشتری بکنند

منبع:http://www.anandtech.com/show/6894/b...rds-april-2013
    امتیازها
    55
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام.
    ببخشید من فروشگاه اینترنتی دارم، کارمم رایت تعداد بالای DVD هستش، به همین دلیل دنبال یه مادربرد میگردم که حداقل 6 تا پورت Sata رو پشتیبانی کنه که 4 تا رایتر+ 2 تا هارد 2 ترابایت رو بهش وصل کنم، فقطم واسه همین کار میخوام(رایت کردن) زیادم برام مهم نیست که مادربردش خیلی قوی باشه و ...
    حالا اگه دوستان محترم متخصص یه راهنمایی بهم بکنن و یه مادربرد کاربردی به من معرفی کنن خیلی ممنون میشم، حتی المکان قیمتشم مناسب باشه...
    مرسی.
    :)

امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arask-kooshki نمایش پست ها
    سلام.
    ببخشید من فروشگاه اینترنتی دارم، کارمم رایت تعداد بالای DVD هستش، به همین دلیل دنبال یه مادربرد میگردم که حداقل 6 تا پورت Sata رو پشتیبانی کنه که 4 تا رایتر+ 2 تا هارد 2 ترابایت رو بهش وصل کنم، فقطم واسه همین کار میخوام(رایت کردن) زیادم برام مهم نیست که مادربردش خیلی قوی باشه و ...
    حالا اگه دوستان محترم متخصص یه راهنمایی بهم بکنن و یه مادربرد کاربردی به من معرفی کنن خیلی ممنون میشم، حتی المکان قیمتشم مناسب باشه...
    مرسی.
    :)

سوالتون رو اینجا مطرح کنید:

http://forums.sakhtafzarmag.com/showthread.php?t=3010
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 31

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع