ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    همین امروز اخبار 20:30 گفت اگر دیده باشی...
    قیمت ها آروم آروم داره میشه مثل سابق. وارادات قطعات دیجیتال هم میگن راحت تر از قبل شده با صندوق ارزی که زدن.
    قولی که باباهامون بهمون می دادن، داره به حقیقت می پیونده! باید مژده اشو به بچه هامون بدیم!(;
    امیدوارم رنگ و بوی حقیقت بگیره، من که چیزی تا الان ندیدم
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    همین امروز اخبار 20:30 گفت اگر دیده باشی...
    قیمت ها آروم آروم داره میشه مثل سابق. وارادات قطعات دیجیتال هم میگن راحت تر از قبل شده با صندوق ارزی که زدن.
    قولی که باباهامون بهمون می دادن، داره به حقیقت می پیونده! باید مژده اشو به بچه هامون بدیم!(;
    هرچی 20:30 در مورد قیمت میگه که بر عکس شده بقیه اش با خودته
    امتیازها
    5,570
    سطح
    48
    4
    کاربر جدید
    ببخشید
    من یکیم گیج شدم
    ر,ی گیگا یه جای خالی داره نوشته mSata intel smart و فروشنده گفت جای هارد Ssd که اینجا قرار می گیره و سرعت خیلی زیادی هم داره ولی فعلا قیمتش خیلی گرونه پس جریان بورد چیه
    در ضمن تو این لیستتون هم ایسوس( h77-v) گرونتر از مشابهش ( h77-d3h ) اووردین
    پس چرا می گید گیگا بهتره
    با تشکر
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas62 نمایش پست ها
    ببخشید
    من یکیم گیج شدم
    ر,ی گیگا یه جای خالی داره نوشته mSata intel smart و فروشنده گفت جای هارد Ssd که اینجا قرار می گیره و سرعت خیلی زیادی هم داره ولی فعلا قیمتش خیلی گرونه پس جریان بورد چیه
    در ضمن تو این لیستتون هم ایسوس( h77-v) گرونتر از مشابهش ( h77-d3h ) اووردین
    پس چرا می گید گیگا بهتره
    با تشکر
    ببینید مشکل از این هست که شما یک اسمی شنیدید ولی اطلاعاتی از اون ندارید. در این حالت فروشنده محترم هم سعی کردند با مطرح کردن این مورد، جنس موجود در فروشگاه را به شما تقدیم کنند!

تصویر اول مربوط به بورد msata هست و تصویر دوم که سمت چپ قرار گرفته، تصویر SSD است. بارها عنوان کرده ام که نباید "هارد SSD" بیان کنید و این اصطلاح کاملا اشتباه است.

msata به صورت مستقیم با مادربورد در تماس است و تنها کافیست چیپ msata که در ظرفیت های 20 و 40 گیگابایتی دیده می شود، را روی این بورد قرار دهید. اما SSD همانند سایر تجهیزات ساتا از طریق کابل مورد نظر به سیستم متصل می شود. در این که استفاده از بورد msata سرعت انتقال اطلاعات و لود نرم افزار ها و سیستم عامل افزایش می یابد، کاملا صحیح است اما تاثیری در افزایش سرعت سایر قطعات ندارد. به همان فروشنده بفرمائید که این بورد msata را برای شما تهیه کنند، ببینید می تواند یا خیر. چون اصلا در بازار کشور موجود نیست.

در مورد مادربورد ها هم خبری از H77 نیست که شما عنوان کردید، چون از عنوان تاپیک مشخص است که بحث روی مادربورد های با چیپ ست Z77 است نه H77.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست msata_ssd.jpg   SSD-6-25-121.jpg  
    امتیازها
    5,570
    سطح
    48
    4
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط castiel نمایش پست ها
    ببینید مشکل از این هست که شما یک اسمی شنیدید ولی اطلاعاتی از اون ندارید. در این حالت فروشنده محرتم هم سعی کردند با مطرح کردن این مورد، جنس موجود در فروشگاه را به شما تقدیم کنند!

تصویر اول مربوط به بورد msata هست و تصویر دوم که سمت چپ قرار گرفته، تصویر ssd است. بارها عنوان کرده ام که نباید "هارد ssd" بیان کنید و این اصطلاح کاملا اشتباه است.

Msata به صورت مستقیم با مادربورد در تماس است و تنها کافیست چیپ msata که در ظرفیت های 20 و 40 گیگابایتی دیده می شود، را روی این بورد قرار دهید. اما ssd همانند سایر تجهیزات ساتا از طریق کابل مورد نظر به سیستم متصل می شود. در این که استفاده از بورد msata سرعت انتقال اطلاعات و لود نرم افزار ها و سیستم عامل افزایش می یابد، کاملا صحیح است اما تاثیری در افزایش سرعت سایر قطعات ندارد. به همان فروشنده بفرمائید که این بورد msata را برای شما تهیه کنند، ببینید می تواند یا خیر. چون اصلا در بازار کشور موجود نیست.

در مورد مادربورد ها هم خبری از h77 نیست که شما عنوان کردید، چون از عنوان تاپیک مشخص است که بحث روی مادربورد های با چیپ ست z77 است نه h77.
    ممنون
    بسیار راهنمایی کامل و زیبایی بود
    در مورد مادر بورد ها هم اشتباه تایپی از من بود
    منظور من asus p8z77-v و gigabyte ga-z77-d3h می باشد
    با توجه به توضیحات قبلتون با اینکه قیمت این مدل ایسوس خیلی بیشتر از این مدل گیگاست یعنی شما باز هم گیگا را پیشنهاد می کنیین؟
    با تشکر
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hichkas62 نمایش پست ها
    ممنون
    بسیار راهنمایی کامل و زیبایی بود
    در مورد مادر بورد ها هم اشتباه تایپی از من بود
    منظور من asus p8z77-v و gigabyte ga-z77-d3h می باشد
    با توجه به توضیحات قبلتون با اینکه قیمت این مدل ایسوس خیلی بیشتر از این مدل گیگاست یعنی شما باز هم گیگا را پیشنهاد می کنیین؟
    با تشکر
    راستش من جیز خاصی در بورد های سری z77 اسوس نمی بینم، و کیفیت اسوس هم خیلی افت داشته. به نظرم خرید گیگا حتی با قیمت های بیشتر هم منطقی هست. مشکلات با مادربورد های اسوس واقعا زیاد شده.
    امتیازها
    5,228
    سطح
    46
    333
    کاربر انجمن
    من یه مادربورد Asus z77-V دازم و میخواستم بلندگو ها و Sub سینمای خانگیم رو بهش وصل کنم.
    اما نمیدونم چطوری. یعنی چطوری باید همون صدایی که دستگاه سینمای خانگی تولید میکنه (جلو و عقب و چپ و راست) توسط کامپیوتر تولید بشه!
    اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pesar khooob نمایش پست ها
    من یه مادربورد Asus z77-V دازم و میخواستم بلندگو ها و Sub سینمای خانگیم رو بهش وصل کنم.
    اما نمیدونم چطوری. یعنی چطوری باید همون صدایی که دستگاه سینمای خانگی تولید میکنه (جلو و عقب و چپ و راست) توسط کامپیوتر تولید بشه!
    اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم!
    باید سه فیش از اسپیکر به کارت صدای مادربورد وصل بشود تا صدای 5.1 کاناله برقرار شود. ترتیب هم از داخل نرم افزار اختصاصی کارت صدای مادربورد قابل تنظیم روی حالت های استریو، 5.1 کاناله و 7.1 کاناله است.
    امتیازها
    3,998
    سطح
    40
    153
    کاربر انجمن
    اول سلام.................
    چی بگم از بی پولی............
    کاش یه ذره پول میداشتم تا GIGABYTE G1.Sniper 3 بخرم..............
    هنوز پولشو ندارم و آرزوشو چرا..................
    دوستان دعا کنید............
    امتیازها
    2,192
    سطح
    28
    2
    m.g
    کاربر جدید
    با سلام خدمت دوستان گرامی،قیمتgigabyte ga-z77x-ud5h wb wifiالان چنده
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع