ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

زنبور فراری

• نام برنامه : FleeBee
    • نسخه برنامه :1.0.1
    • شرکت / برنامه نویس : امیر رجبی
    • کارایی و مزیت ها :
    بازی زنبور فراری اولین بازی کاملا فارسی برای آندروید.
    توجه:پیش از خریداری از امکان اجرای برنامه‌های ویژهAdobe Air اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال می‌توانید برنامه همراه پلاک را آزمایش کنید.

داستان بازی به این صورت است که شما نقش یک زنبور را بازی می‌کنید که از دست یک سری خارهای در حال حرکت که هر چند ثانیه یکی به تعداد آنها اضافه می‌شود در حال فرار هستید و همچنین سرعت حرکت آنها و زنبور شما به مرور زمان اضافه می‌شود.

هدف از این بازی سنجیدن دقت و سرعت عمل ذهن شما است که باعث می شود ذهن شما به لحظه بیاید و تمرینی خوب برای تمرکز ذهن است.

یکی دیگر از امکانات خوب این بازی ثبت رکورد است، به این صورت که شما یک رکورد به دست می آورید و آن را ثبت می‌کنید و در آینده در لیست رکوردها مقام خود را می‌بینید و فضای خوبی است برای اینکه جایگاه دقت و سرعت ذهن خود را در بین کاربران این بازی پیدا کنید.

گوشی خود را در حالت افقی نگهدارید و با متمایل کردن گوشی در جهت‌های مختلف جهت و سرعت حرکت زنبور را کنترل نمایید.
    در فارنت بیشتر در مورد این بازی بخوانید.

• حجم برنامه : ۱٫۶ مگابایت
    • قیمت : 1000 تومان

• تصاویری از برنامه :

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

Red face قبله‌نما

• نام برنامه : FleeBee
    • نسخه برنامه :1.22
    • شرکت / برنامه نویس :همراه همزبان ایرانیان
    • کارایی و مزیت ها :
    جهت دقیق قبله را بر اساس نقطه جغرافیایی بیابید
    پیدا کردن قبله را به گوشی‌تان بسپارید. اگر در جای جدیدی هستید و نمی‌دانید قبله کدام طرف است، برنامهٔ قبله‌نمای فارسی‌تل را اجرا کنید تا موقعیت جغرافیایی شما را به دست آورد، شمال و جنوب را بیابد، و به سادگی جهت قبله را به شما نمایش دهد. این فناوری‌ها و محاسبات پشت یک واسط کاربری ساده و چشم‌نواز پنهان می‌شوند، تا تنها چیزی که شما می‌بینید صفحه‌ای شبیه به قبله‌نماهای قدیمی و آشنا باشد.

قبله‌نما موقعیت جغرافیایی شما را با استفاده از *******‌های موقعیت‌یاب GPS و سایر امکانات موقعیت‌یابی آندروید به دست می‌آورد، اما اگر در نزدیکی یکی از مراکز استان‌ها هستید، می‌توانید استفاده از GPS را غیرفعال کنید تا هم محاسبات سریع‌تر انجام شود و هم مصرف باتری اندکی کاهش یابد. نام شهر خود را از فهرست انتخاب کنید تا جهت قبله را به سرعت بیابید. قبول باشد!

• حجم برنامه : ۱٫۸ مگابایت
    • قیمت : رایگان

• تصاویری از برنامه :

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته

Wink OnlineCurrency 1.5

• نام برنامه : OnlineCurrency
    • نسخه برنامه : 1.5
    • شرکت / برنامه نویس : محمد امیری
    • کارایی و مزیت ها :
    برنامه ای برای گرفتن اطلاعات ارزی لحظه ای .من خودم تست زدم با سایت مثقال هماهنگ است. و از تظر گرافیکی بسیار بهتر از سایت مثقال است.
    باتشکر : از کاربر seighalani

• حجم برنامه : 58.2 کیلوبایت
    • قیمت : رایگان

• تصاویری از برنامه :

فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع