ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی

وصل بودن همزمان و فعال هدفون و اسپیکر

سلام دوستان خسته نباشید
    من یه هدفون Creative fatality mk2 + اسپیکر رو میخواستم پشت کیس وصل باشه ...
    و از طریق ویندوز بیتونم قطع و وصلش کنم
    چون برای وصل هریک باید به جا فیش سبز رنگی که پشت کیسه بزنم
    6جا فیش در پشت کیس به رنگ های مختلف هست
    راهنمایی کنید ...
    در ضمن من از طریق کابل hdmi کارت گرافیکو به تلویزیون پاناسونیک وصل کردم میخواستم بدونم راهی هست که از طریق تنطیمات صدا در "کنترل پنل" صدا هم در پی سی فعال باشه هم در تلویزیون ؟
    ممنون
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    راهنمایی کنید ...
    در ضمن من از طریق کابل hdmi کارت گرافیکو به تلویزیون پاناسونیک وصل کردم میخواستم بدونم راهی هست که از طریق تنطیمات صدا در "کنترل پنل" صدا هم در پی سی فعال باشه هم در تلویزیون ؟
    ممنون
    با سلام !

من که درست منظور شما را متوجه نشدم ! شما می خواهید صدا را در هدفون خود داشته باشید یا .................... !!!

شما می توانید یک فیش را به ورودی و فیش دیگر را به خروجی بزنید . در اکصر تلویزیون های امروزی ، ورودی و خروجی صدا وجود دارد .

برای داشتن صدای کامپیوتر از طریق تلویزیون ، باید به دنبال ورودی صدایی به نام PC Audio In بگردید . در ضمن می توانید از خروجی صدای Audio Out استفاده کنید .

البته لازم به ذکر است که کابل HDMI می تواند به طور همزمان تصویر و صدا را برای شما ، با بالاترین کیفیت فراهم سازد . شما کابل HDMI را به تلویزیون وصل کرده اید ؟ الان صدای و تصویر را به صورت هم زمان دارید یا خیر !
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    راهنمایی کنید ...
    ممنون
    اگر کارت شما audio in داشته باشد با همان کابل اچ دی ام ای هم صدا منتقل می شود به این صورت که کابل spdif یک سرش به مادر بورد و یک سرش به کارت گرافیک وصل می کنید.اگر چنین ورودی داشته باشد حتما در دفترچه کارت ذکر می شود دفترچه کارت خود را چک کنید
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    دوست عزیز شما منظورتون کارت صدا است یا کارت گرافیک ! کارت گرافیک که ورودی یا خروجی صدا ندارد !!! تنها راه حل این مشکل ، استفاده از کابل hdmi است .
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Image (25).jpg
مشاهده: 65
حجم: 98.3 کیلو بایتبله دوست عزیز من دقیقا منظورم کارت گرافیک بود در بسیاری از کارت گرافیک های که خروجی اچ دی ام ای دارن(نه مینی اچ دی ام ای(راجب این مدل کارت اطلاعی ندارم))این قابلیت را دارن البته بازم تاکیید می کنم همه کارتا ندارن.
    آپدیت:این قابلیت اگر اشتباه نکنم در کارت های انویدیا هست و ای تی ای ها ندارن :دی
    آپدیت 2:یه چیز جدید یاد گرفتم این ورودی واسه کارتای قدیمی تره واسه کارت جدید ان ویدیا یه چیپ ست آدیو گذاشته که با قرار دادن دیوایس بر روی آن بچه های خارجو میگن صدا از طریق اچ دی ام ای بدون هیچ دردسری منطقل میشه و احتیاج به چیز دیگری نیست فردا تست میکنم خبر میدم.

نام: nvidiaaudio.jpg
مشاهده: 93
حجم: 58.2 کیلو بایت
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط haniaj نمایش پست ها

نام: Image (25).jpg
مشاهده: 65
حجم: 98.3 کیلو بایتبله دوست عزیز من دقیقا منظورم کارت گرافیک بود در بسیاری از کارت گرافیک های که خروجی اچ دی ام ای دارن(نه مینی اچ دی ام ای(راجب این مدل کارت اطلاعی ندارم))این قابلیت را دارن البته بازم تاکیید می کنم همه کارتا ندارن.
    آپدیت:این قابلیت اگر اشتباه نکنم در کارت های انویدیا هست و ای تی ای ها ندارن :دی
    آپدیت 2:یه چیز جدید یاد گرفتم این ورودی واسه کارتای قدیمی تره واسه کارت جدید ان ویدیا یه چیپ ست آدیو گذاشته که با قرار دادن دیوایس بر روی آن بچه های خارجو میگن صدا از طریق اچ دی ام ای بدون هیچ دردسری منطقل میشه و احتیاج به چیز دیگری نیست فردا تست میکنم خبر میدم.

نام: nvidiaaudio.jpg
مشاهده: 93
حجم: 58.2 کیلو بایت
    آهان ! بله خب من این را می دانم اما خب باید ببینیم که کارت گرافیک این دوست عزیزمون چی هست ! خوشبختانه ایشون حتی یک سر به تاپیشکون هم نمی زنند !!!
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    آهان ! بله خب من این را می دانم اما خب باید ببینیم که کارت گرافیک این دوست عزیزمون چی هست ! خوشبختانه ایشون حتی یک سر به تاپیشکون هم نمی زنند !!!
    سعید جان امروز صبح وصل کردم چه کیفیت تصویری چه کیقیت صدایی فکم از رو زمین جمع نمی شد تنها کاری که در کارت های جدید باید بکنید کابل اچ دی ام ای وصل کرده به کنترل پنل رفته به سوند رفته و انویدیا را انتخاب کنید و درایور کارتتونم باید جدید باشه درایورای قدیمی با سوند کمی مشکل داشتند.

نام: nvidiaseda.jpg
مشاهده: 60
حجم: 58.3 کیلو بایت
    این قضیه باید در کارتهای ای تی ای باشه نمی دونم ولی این راه دومی که دیروز گفتم واسه کارتای قدیمی تره انویدیاست که صدا نداشتن و صداشونو از مین می گرفتن
    http://www.albatron.com.tw/english/s...tail.asp?no=41
    آقا سعید من یه سامسونگ 22 اینچ bx2285 plus دارم تا دیروز فکر می کردم کیفیتش خوبه ولی امروز که به تی وی وصل کردم و چند تا گیم ران کردم ازش نا امید شدم چون شما در تی وی ال سدی و خیلی موارد دیگر استاد هستید یه راهنمایی می کند که بهترین کیفیت اچ دی کدوم مانیتور داره ممنون میشم.
    اره من این دوستمونو تو جی تی ای راهنمایی کردم یهو دیدی یه ماه بعد جواب راهنمایتو بده:دی
    آپدیت:من الان دارم پست استارتر دقیق می خونم مثل اینکه این راه بلد چون می خواد هم صدا تو پی سی فعال باشه هم تو تی وی الکی این همه راهنمایی کردم :دی
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط haniaj نمایش پست ها
    سعید جان امروز صبح وصل کردم چه کیفیت تصویری چه کیقیت صدایی فکم از رو زمین جمع نمی شد تنها کاری که در کارت های جدید باید بکنید کابل اچ دی ام ای وصل کرده به کنترل پنل رفته به سوند رفته و انویدیا را انتخاب کنید و درایور کارتتونم باید جدید باشه درایورای قدیمی با سوند کمی مشکل داشتند.

نام: nvidiaseda.jpg
مشاهده: 60
حجم: 58.3 کیلو بایت
    این قضیه باید در کارتهای ای تی ای باشه نمی دونم ولی این راه دومی که دیروز گفتم واسه کارتای قدیمی تره انویدیاست که صدا نداشتن و صداشونو از مین می گرفتن
    http://www.albatron.com.tw/english/s...tail.asp?no=41
    آقا سعید من یه سامسونگ 22 اینچ bx2285 plus دارم تا دیروز فکر می کردم کیفیتش خوبه ولی امروز که به تی وی وصل کردم و چند تا گیم ران کردم ازش نا امید شدم چون شما در تی وی ال سدی و خیلی موارد دیگر استاد هستید یه راهنمایی می کند که بهترین کیفیت اچ دی کدوم مانیتور داره ممنون میشم.
    اره من این دوستمونو تو جی تی ای راهنمایی کردم یهو دیدی یه ماه بعد جواب راهنمایتو بده:دی
    آپدیت:من الان دارم پست استارتر دقیق می خونم مثل اینکه این راه بلد چون می خواد هم صدا تو پی سی فعال باشه هم تو تی وی الکی این همه راهنمایی کردم :دی
    خواهش می کنم دوست عزیز ! 1 میلیون سال نوری مونده تا من استاد بشم !!!!!

مانیتور شما ، کانفیگ مناسبی دارد . فقط کمی ، میزان کنتراست دینامیک آن پایین است که می تواند عاملی برای تاری تصویر و وضوح کم باشد .

به طور کلی هم تصاویر با کیفیت HD وضوح و شفافیت زیادی ندارند و با اندکی شفافیت ، نسبت به کیفیت SD برتری دارند .

من این قضیه رو بارها دنبال کرده ام ! مانیتورها و تلویزیون های سامسونگ نسبت به سایر برندها ، از کیفیت تصویر پایینی برخوردار هستند و در استفاده طولانی مدت باعث خستگی و سوزش چشم می شوند . من الان یک مانیتور LCD سامسونگ مدل +1931BW دارم که واقعا آزارم میده ! نور پس زمینه که افتضاح و جالب اینجاست که امکان تنظیم میزان کنتراست هم وجود ندارد .

به احتمال زیاد ، کانفیگ تلویزیون شما بهتر از کانفیگ مانیتورتان می باشد . البته شما باید در مورد مانیتورتان تحقیق کنید . در بعضی از سایت های معتبر به همین موضوعات ، اشاره شده است .

مثلا در سایت Flatpanelshd در مورد کیفیت تصاویر در یک تلویزیون ( SD یا HD یا Full HD ) بحث شده و میزان کیفیت تصویر را در این سه حالت بررسی کرده اند .

ویرایش توسط saeid6574598 : 2012/08/16 در ساعت 13:58
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    خواهش می کنم دوست عزیز ! 1 میلیون سال نوری مونده تا من استاد بشم !!!!!

مانیتور شما ، کانفیگ مناسبی دارد . فقط کمی ، میزان کنتراست دینامیک آن پایین است که می تواند عاملی برای تاری تصویر و وضوح کم باشد .

به طور کلی هم تصاویر با کیفیت HD وضوح و شفافیت زیادی ندارند و با اندکی شفافیت ، نسبت به کیفیت SD برتری دارند .

من این قضیه رو بارها دنبال کرده ام ! مانیتورها و تلویزیون های سامسونگ نسبت به سایر برندها ، از کیفیت تصویر پایینی برخوردار هستند و در استفاده طولانی مدت باعث خستگی و سوزش چشم می شوند . من الان یک مانیتور LCD سامسونگ مدل +1931BW دارم که واقعا آزارم میده ! نور پس زمینه که افتضاح و جالب اینجاست که امکان تنظیم میزان کنتراست هم وجود ندارد .

به احتمال زیاد ، کانفیگ تلویزیون شما بهتر از کانفیگ مانیتورتان می باشد . البته شما باید در مورد مانیتورتان تحقیق کنید . در بعضی از سایت های معتبر به همین موضوعات ، اشاره شده است .

مثلا در سایت Flatpanelshd در مورد کیفیت تصاویر در یک تلویزیون ( SD یا HD یا Full HD ) بحث شده و میزان کیفیت تصویر را در این سه حالت بررسی کرده اند .

واقعا ممنون همش فکر می کردم رنگام تنظیمه ولی کانترست و مجیک برایتش تغییر دادم بهتر شد من همیشه واسه گیم رو آپشن گیمش تنظیم می کردم ولی الان می بینم رو سینما می زارم و روشنایی زیاد می کنم شبیه اون کیفیتی که تو تی وی دیدم میشه البته 1 دهمش.دفعه قبلم سامسونگ داشم ازش راضی نبودم ولی از بد شانسی من موقعی که اومدم مانیتور بگیرم مدل های ال جی خیلی کم بودن منم باز گول خوردم تحقیق نکرده سامسونگ گرفتم و واقعا چشمم آزار میده منتظرم یه مانیتور 120 هرتز ریل خوش قیمت اونایی که لوگو انویدیا دارن و واسه 3 دی ویژن تائید شدن وارد بشه بگیرم ولی مثل اینکه کسی قصد وارد کردنشونو نداره.بازم ممنون
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    دوستان فک کنم منظور منو متوجه نشدید
    سوالات من در 2 بخشه !
    1) برای وصل هدفون یا اسپیکر به کامپیتر من باید یه جای فیش در پشت کیس بزنم که سبز رنگه ! و هدو یه جای فیش دارند. .. در پشت کیس من 6 جای فیش با رنگ های مختلف دارم و میخوام جای فیش اسپیکر و هدفونو مجزا کنم که دیگه لازم نباشه هربار برای وصل هریک فیش دیگری رو خارح و فیش اون یکی رو جایگزین کنم ,راه حلش چیست ؟

2)کابل HDMI از کامپیوتر از طریق کارت گرافیک ومینی HDMI به تی وی وصله و من بتصویرو همزمان میتونم هم روی مانیتور و LCD داشته باشم ولی برای وصل صدا باید تنظیمات صدا در کنترل پنلو که در عکس بالا میبینید تغییر بدم و حالت دیفلت رو روی هرکدوم که میخوام وصل باشه بذارم
    این امکان وجود داره من هم خروجی صدا رو از اسپیکر کامپیوتر و اسپیکر تی وی داشته باشم ؟
    ممنون
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع