ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
    دوستان فک کنم منظور منو متوجه نشدید
    سوالات من در 2 بخشه !
    1) برای وصل هدفون یا اسپیکر به کامپیتر من باید یه جای فیش در پشت کیس بزنم که سبز رنگه ! و هدو یه جای فیش دارند. .. در پشت کیس من 6 جای فیش با رنگ های مختلف دارم و میخوام جای فیش اسپیکر و هدفونو مجزا کنم که دیگه لازم نباشه هربار برای وصل هریک فیش دیگری رو خارح و فیش اون یکی رو جایگزین کنم ,راه حلش چیست ؟

2)کابل HDMI از کامپیوتر از طریق کارت گرافیک ومینی HDMI به تی وی وصله و من بتصویرو همزمان میتونم هم روی مانیتور و LCD داشته باشم ولی برای وصل صدا باید تنظیمات صدا در کنترل پنلو که در عکس بالا میبینید تغییر بدم و حالت دیفلت رو روی هرکدوم که میخوام وصل باشه بذارم
    این امکان وجود داره من هم خروجی صدا رو از اسپیکر کامپیوتر و اسپیکر تی وی داشته باشم ؟
    ممنون
    من سوال شما رو اشتباه متوجه شده بودم
    سوال یک اگر منظورتون اینه که می خواین هدفونتونو به یکی دیگه از اون 5 تا خروجی دیگه وصل کنید که نمیشه چون اونا برای اسپیکرهای سروند سیستم هستن و هر کدومشون واسه یه چیزن سی ساب عقب چپ راست و... ولی اکثر کیس ها یه پنل برای یو اس بی و ورودی میکروفون و خروجی هدفون دارن که به صورت کانتکتور میشه به مادر بورد وصلشون کرد هم یو اس بی هم سوندش و مصلا یو اس بی یا میکروفون یا هدفونو اگه این پنل در جلو کیس قرار داره در جلو و اگر در کنار کیس قرار داره به کنار کیس متصل کرد.(لپ کلام دو تا از اون سبزا می خوای)البته یه اسپلیترای هست که میتونه خروجی صدات 2 تا کنه من خودم تستش نکردم ببینم چه جوری کیفیت صدا رو پایین میاره یا همزمان اسپسکرو هدفونو بهش وصل کنی صدا از جفتش میاد یا ....
    2.سوال 2 تونم هنوز تست نکردم ولی راهه کلیش اینه
    http://www.addictivetips.com/windows...y-in-windows-7
    http://answers.microsoft.com/en-us/w...2-eff594a9ae49
    ولی همه گارت صدا های آنبورد این قابلیت listen کردن ندارن
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    دوست عزیز ممنون راههایی که گفتی رو رفتم هیشکدوم جواب نداد واسم !
    قسمت اول که من فیش هدفون به جلوی کیس زدم و فیش بلندگو رو به عقب ولی صدا روفقط از بلندگو داشتم
    اصلا فعال نشد هدفون :

2) با اینکه دوتیک مربوطرو زدم ولی واسه من آیکون STEREO MIX رو نمیاره !!

راه حلش چیه؟
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    بله چنین چیزی توی تمامی سیستم عامل ها ( داشتن صدای همزمان در اسپیکر و هدفون یا هدست ) امکان داره به شرطی اینکه کارت صدا سیستم شما این امکان رو داشته باشه.

یعنی هر موقع خواستید از هدفون گوش دهید و هر وقت خواستید از اسپیکر !!!

اگر در ویندوز اکس پی اینطوری استفاده می کردین ولی الان در ویندوز سون نمی تونید استفاده کنید و درایو صدا شما به صورت خودکار نصب شده و صدا پخش بشه ، اینو باید بهتون بگم که درایو کارت صدا در ویندوز سون به صورت کامل نصب نشده و ویندوز فقط یه خروجی و ورودی از کارت صدای شما رو شناخته است .

البته معمولا اسپیکرها ، یک خروجی هدست هم دارند که شما می توانید از اون استفاده کنید. وقتی که جک هدست رو وارد فیش خروجی اسپیکر بکنید ، بصورت خودکار اسپیکر قطع میشه و هدست صدا رو پخش میکنه.

اسپیکر شما خروجی صدا دارد یا خیر !!!

یک کار دیگه هم میشه انجام داد ! به سایت سازنده مادربوردتان بروید و درایور کارت صدای خود ( نسخه ویندوز 7 ) را دانلود و آن را نصب نمایید .

در این صورت است که در ویندوز سون ، تمامی ورودی و خروجی های کارت صدا شناسایی می شود .

دوست عزیزم ! مادر برد فقط 6 تا خروجی عقب رو داره و اون 2 تای جلو مربوط به خوده قاب کیس هست که سیم های مربوط به این 2 تا هم ، باید به مادربرد وصل بشه تا کار بکنه.

ولی پیشنهاد میکنم هیچ وقت از اون 2 تا فیش جلو استفاده نکنی و دنبالشم نرو که اگر بخوای راهش بندازی ، ممکنه کارت صدا مادربرد را بسوزاند . ( البته اگر سیم ها را اشتباه بزنی )

شما این راه هایی را که بنده گفتم ، تست کنید ؛ حتما مشکلتان حل خواهد شد .

اگر هم به احتمال یک درصد ، این کار جواب نداد ، می تونید از یک رابط 1 به 2 استفاده نمایید .

از یک همچین دستگاه های سوئیچی هم می تونی استفاده کنی :

به این عکس ها هم یک نگاهی بیندازی ، بد نسیت :

بر روی Device Advanced Settings کلیک کنید و گزینه Mute the rear output device, when a front headphone plugged in را انتخاب کنید .

بعد بر روی اون پوشه که شمخص شده ، کلیک کرده و بر روی دکمه Disable front panel jack detection کلیک نمایید .

البته این در صورتی هست که کارت صدای شما ، آن بورد باشه و Realtek .
    ویرایش توسط saeid6574598 : 2012/08/18 در ساعت 13:59
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    بله چنین چیزی توی تمامی سیستم عامل ها ( داشتن صدای همزمان در اسپیکر و هدفون یا هدست ) امکان داره به شرطی اینکه کارت صدا سیستم شما این امکان رو داشته باشه.

یعنی هر موقع خواستید از هدفون گوش دهید و هر وقت خواستید از اسپیکر !!!

اگر در ویندوز اکس پی اینطوری استفاده می کردین ولی الان در ویندوز سون نمی تونید استفاده کنید و درایو صدا شما به صورت خودکار نصب شده و صدا پخش بشه ، اینو باید بهتون بگم که درایو کارت صدا در ویندوز سون به صورت کامل نصب نشده و ویندوز فقط یه خروجی و ورودی از کارت صدای شما رو شناخته است .

البته معمولا اسپیکرها ، یک خروجی هدست هم دارند که شما می توانید از اون استفاده کنید. وقتی که جک هدست رو وارد فیش خروجی اسپیکر بکنید ، بصورت خودکار اسپیکر قطع میشه و هدست صدا رو پخش میکنه.

اسپیکر شما خروجی صدا دارد یا خیر !!!

یک کار دیگه هم میشه انجام داد ! به سایت سازنده مادربوردتان بروید و درایور کارت صدای خود ( نسخه ویندوز 7 ) را دانلود و آن را نصب نمایید .

در این صورت است که در ویندوز سون ، تمامی ورودی و خروجی های کارت صدا شناسایی می شود .

دوست عزیزم ! مادر برد فقط 6 تا خروجی عقب رو داره و اون 2 تای جلو مربوط به خوده قاب کیس هست که سیم های مربوط به این 2 تا هم ، باید به مادربرد وصل بشه تا کار بکنه.

ولی پیشنهاد میکنم هیچ وقت از اون 2 تا فیش جلو استفاده نکنی و دنبالشم نرو که اگر بخوای راهش بندازی ، ممکنه کارت صدا مادربرد را بسوزاند . ( البته اگر سیم ها را اشتباه بزنی )

شما این راه هایی را که بنده گفتم ، تست کنید ؛ حتما مشکلتان حل خواهد شد .
    داداش واقعا ممنون از اینک این نکته نصب درایورو راهنمایی کردی ولی با اینکه قسمت stereo mix تو قسمت کنترل پنل صدا فعال شد برای اکتیو بودن صدا هم در تی وی هم در اسپیکر کامپیوتر
    ولی مشکل همزمانی صدا در اسپیکر و هدفون حل نشد !
    من درایور وبرنامه ای تو سایت مادربرد p5q delux بود رو نصب کردم و از برنامه براتون عکس گرفتم
    وقتی فیش اسپیکر به جای سبز مادربرد وصله و هدفون به قسمت های دیگر وصل میکنم برنامه اجازه نمیده و وقتی اوکی میرنم راهنمایی میکنه که باید فیش رو به قسمت سبز بزنی !
    مرحله آخر آموزشو هنوز اجرا نکردم که از طریق رابطه ! ولی اگه راهی بوسیطه نرم افزار ها وجو داره ممنون میشم راهنمایی کنید :

با سپاس از جوابهای کاملتون
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    داداش واقعا ممنون از اینک این نکته نصب درایورو راهنمایی کردی ولی با اینکه قسمت stereo mix تو قسمت کنترل پنل صدا فعال شد برای اکتیو بودن صدا هم در تی وی هم در اسپیکر کامپیوتر
    ولی مشکل همزمانی صدا در اسپیکر و هدفون حل نشد !
    من درایور وبرنامه ای تو سایت مادربرد p5q delux بود رو نصب کردم و از برنامه براتون عکس گرفتم
    وقتی فیش اسپیکر به جای سبز مادربرد وصله و هدفون به قسمت های دیگر وصل میکنم برنامه اجازه نمیده و وقتی اوکی میرنم راهنمایی میکنه که باید فیش رو به قسمت سبز بزنی !
    مرحله آخر آموزشو هنوز اجرا نکردم که از طریق رابطه ! ولی اگه راهی بوسیطه نرم افزار ها وجو داره ممنون میشم راهنمایی کنید :

با سپاس از جوابهای کاملتون
    هادی جان ! من هر چه می دونستم ، گفتم ! اون چند تا فیش ( غیر از سبز رنگه ) ، مربوط به صدای Surround هستند و برای راه اندازی این صدا به کار می روند .
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی

به این عکس ها هم یک نگاهی بیندازی ، بد نسیت :

بر روی Device Advanced Settings کلیک کنید و گزینه Mute the rear output device, when a front headphone plugged in را انتخاب کنید .

بعد بر روی اون پوشه که شمخص شده ، کلیک کرده و بر روی دکمه Disable front panel jack detection کلیک نمایید .

البته این در صورتی هست که کارت صدای شما ، آن بورد باشه و Realtek .
    داداش من این برنامرو میخوام نصب کنم
    درواقع هرچی سرچ کردم و تو سایت realtek گشتم یه فایل 90 مگی هست که دانلود کردم و نصب کردم ولی realtek manager برام نصب نمیشه !
    دلیلش چیه !؟ (فایل دانلودش به صورت جدا هست؟)
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    داداش من این برنامرو میخوام نصب کنم
    درواقع هرچی سرچ کردم و تو سایت realtek گشتم یه فایل 90 مگی هست که دانلود کردم و نصب کردم ولی realtek manager برام نصب نمیشه !
    دلیلش چیه !؟ (فایل دانلودش به صورت جدا هست؟)
    به احتمال زیاد ، مارک کارت صدای On-Board تان ، برندی غیر از realtek هستش . به دفترچه مادربوردتات رجوع کنید و ببینید که مارک کارت صداتون چیه !! از طریق سایت سازنده هم می تونید اقدام کنید !

من الان نگاه کردم ، متوجه شدم مدل کارت صدای آن بوردتان ، ADI® AD2000B 8-channel High Definition Audio CODEC می باشد که قابلیت راه اندازی صدای 8 کاناله را دارد .

شما به این لینک مراجعه کرده ، سیستم عاملی که می خواهید درایور را بر روی آن نصب کنید ، را انتخاب کنید و سپس درایور کارت صدای خود را دانلود نمایید .
    ویرایش توسط saeid6574598 : 2012/08/19 در ساعت 13:54
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    به احتمال زیاد ، مارک کارت صدای On-Board تان ، برندی غیر از realtek هستش . به دفترچه مادربوردتات رجوع کنید و ببینید که مارک کارت صداتون چیه !! از طریق سایت سازنده هم می تونید اقدام کنید !

من الان نگاه کردم ، متوجه شدم مدل کارت صدای آن بوردتان ، ADI® AD2000B 8-channel High Definition Audio CODEC می باشد که قابلیت راه اندازی صدای 8 کاناله را دارد .

شما به این لینک مراجعه کرده ، سیستم عاملی که می خواهید درایور را بر روی آن نصب کنید ، را انتخاب کنید و سپس درایور کارت صدای خود را دانلود نمایید .
    سیعد جان من کارت صدا رو همانطور تو پست قبلیت گفتی نصب کردم به همراه برنامش که تو پست قبلی ازش عکس گرفتم و پست زدم
    اگه اینطور که شما اطلاعات داری مادربرد و کارت صدا این قابلیتو داره و من از طریق عکس 2پست قبلیم نشون دادم وقتی فیش سپیکرو به جای سبز میزنم و برنامه به صورت اتو باز میشه و اوکی میکنم و صدا پخش میشه ولی برای پخش در هدفون وقتی فیش هدفونو به یکی دیگر از آن 5 جای فیش پشت کیس میزنم برنامه باز میشه و همانطور که در عکس 2 پست قبلیم مشخصه وقتی روی اوکی کلیک میکنم قبول نمیکنه و توی آموزش عکسی خود برنامه راهنمایی میکنه که باید فیش هدفونو به جای فیش سبز رنگ پشت کیس بزنم که در این صورت باید فیش بلندگو رو در بیارم .
    حالا اگه راه حلی هست که شاید من بلند نبودم شما میفرمایید ؟
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    والله من که چیزی به ذهنم نمی رسه ! بهترین کار ، استفاده از یک رابط 2 به 1 می باشد که قیمت مناسبی هم دارند .

امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    والله من که چیزی به ذهنم نمی رسه ! بهترین کار ، استفاده از یک رابط 2 به 1 می باشد که قیمت مناسبی هم دارند .

مرسی جواب داااااد
    really tanx :X
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع