ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    فرجام عزیز در برنامه ای که معرفی کردی core voltage خاموشه واسه من !!
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    شما setting رو بزن
    این گذینه ها رو تیکش رو بزن و نرم افزار رو ببند و دوباره باز کن ولتاژ انلاک میشه
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Untitled.jpg
مشاهده: 23
حجم: 97.0 کیلو بایت
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
    فرجام عزیز در برنامه ای که معرفی کردی core voltage خاموشه واسه من !!
    To enable the unofficial overclocking in this version it is necessary to edit the MSIAfterburner.cfg file located in the installation directory of AfterBurner (typically Program Files (x86) MSI Afterburner):

You need to alter the following:
    • Seek UnofficialOverclockingEULA field and add following text:
      I confirm that I am aware of unofficial overclocking limitations and fully understand that MSI will not provide me any support on it
    • Set UnofficialOverclockingMode to 1 to keep PowerPlay active (may not work on old ASICs), 2 to traditionally disable PowerPlay or to 0 to temporary disable unofficial overclocking path
    Using the unofficial overclock method opens up more freedom in terms of voltages and clock ranges, it however also can open a can of worms in terms of stability or weird issues.
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    سلام یه سوال
    من الان درحال اور هستم و در مرحله core clock / voltage ,میخواستم بدونم ارور Driver recovery که در وسط تست پایداری ,از برنامه میپره بیرون و ویندوز این ارورو میده در واقع شکست تست پایداری عنوان میشه یا نه !!!؟؟ چون منیکی دوبار که این ارور را داد بعد از ریستارت همون تنظیماتی که تست منجر به ناپایداری شده بودو ,بعد از ریستارت تست 1/4 پایدار ماند ولی در ادمه ی اضافه کردن 10 مگا هرتز به core و اضافه کردن 2.5 یا 3.5 صدم به ولتاژ باز همون ارور Driver recovery میده !
    چجوری ادامه بدم که مشکل ساز نشه!!؟

ممنون
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    درایور ریکاوری نشونه ی کم بودن ولتاژ برای اون فرکانس هستش :دی
    وقتی هم که این ارور رو میده حتما باید ریست کنی و بعد دوباره اور و تست کنی :دی مگرنه به صورت مسلسل وار همین ارور رو هی میده :دی
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    سلام
    تست پایداری gtx 560 ti تا این مقادیر پایدار بود ()
    به نظرت خوبه فرجام جان!! آخه من فریم در تست های پایدار برنامه 3mark 11 به خصوص تست 4 فریم میانگین 10_11 میگیرم .پایین نیست؟!!
    الان نهایت اور این کارت در این حده ؟
    طبق توضیحات شما پیش رفتم
    1_مموری کلاک
    2-کورکلاک(فقط 50 مگا هرتز اول پایدار بود )
    3- اضافه کردن ولتاژ (کور تا 40 مگا هرتز دیگه پایدار موند)
    یه نکته در هنگام ناپایداری به روش شما من 990 کور را به 1000 رسوندم و 2 صدم به ولتاژ یعنی 1125 رو به 1145 رسوندم وبعد از apply به صورت auto ولتاژ به 1150 که نهایت ولتاژ دهی بود رسید بعد از تست که ناپایدار بود ...
    من میتونم در این ولتاژ (1150),کور را کمتر از 1000 مگا هرتز پایدار نگه دارم !؟ و آیا فشاری که کارت تحمل میکنه به فریم دهی و کیفیتی که در اجرا گیم ها میده می ارزه به این ولتاژ اضافه
    یه نکته و سوال مهم اینکه تست پایداری که من تونستم با پاس شدن رد کنم در حد تست ها 1/3 و 1/4 نرم افزار 3mark 11 بود که سرجمع هر کدوم از تست ها 30/40 ثانیه بیشتر نشد که تست پاس شد ! لازم نیست زمان بیشتری تست بشه !؟ اگه زمان بیشتری هم بگذره باز هم تست پایداری پاس میشه ؟
    ودرواقع همون تست های کم 1/3و1/4 3Mark11 کافیست که بدانیم کارت تا چه فرکانسی پایداره؟
    ممنون
    امتیازها
    7,418
    سطح
    57
    823
    اوركلاكر ارشد
    درود.
    با اجازه اساتید، فرجام خان و علی رضا جان و میلاد جان.
    دوست عزیز این عکس هایی که گذاشتید فکر می کنم برای سیستم خودتون باشه. یک نکته ای که دوستان بهش اشاره نکردن و ممکن در صورت ادامه کارتتون تا چند وقت دیگه مهمون کیسیتون نباشه. توی یکی از عکس های صفحه قبل که گذاشته بودید Max temp برای GPU شما رفته بود روی 86 که .../:) بعد ... %-( .... بوووووم .... بعد [-(
    اول از همه وقتی می خواهید اور کنید یا حتماً دستی دور فن رو بالا ببرید یا پروفایل دور فن براش ست کنید. 86 خیلی زیاده ، اگه می خواهید 7/24 استفاده کنید ، حتماً نگذارید دمای کارت روی تست از 70 تجاوز نکنه.
    نکته بعدی هم اینکه من کار با GPU Tweaker رو توصیه نمی کنم ، چون ولتاژها رو بیشتر از چیزی که می بینید ست می کنه. کور رو با ولتاژ لینک می کنه و ممکن مشکل ساز بشه.
    تواضع ز سرفرازان نکوست ...

تواضع گدا را خوی اوست ...
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
    سلام
    تست پایداری gtx 560 ti تا این مقادیر پایدار بود ()
    به نظرت خوبه فرجام جان!! آخه من فریم در تست های پایدار برنامه 3mark 11 به خصوص تست 4 فریم میانگین 10_11 میگیرم .پایین نیست؟!!
    الان نهایت اور این کارت در این حده ؟
    طبق توضیحات شما پیش رفتم
    1_مموری کلاک
    2-کورکلاک(فقط 50 مگا هرتز اول پایدار بود )
    3- اضافه کردن ولتاژ (کور تا 40 مگا هرتز دیگه پایدار موند)
    یه نکته در هنگام ناپایداری به روش شما من 990 کور را به 1000 رسوندم و 2 صدم به ولتاژ یعنی 1125 رو به 1145 رسوندم وبعد از apply به صورت auto ولتاژ به 1150 که نهایت ولتاژ دهی بود رسید بعد از تست که ناپایدار بود ...
    من میتونم در این ولتاژ (1150),کور را کمتر از 1000 مگا هرتز پایدار نگه دارم !؟ و آیا فشاری که کارت تحمل میکنه به فریم دهی و کیفیتی که در اجرا گیم ها میده می ارزه به این ولتاژ اضافه
    یه نکته و سوال مهم اینکه تست پایداری که من تونستم با پاس شدن رد کنم در حد تست ها 1/3 و 1/4 نرم افزار 3mark 11 بود که سرجمع هر کدوم از تست ها 30/40 ثانیه بیشتر نشد که تست پاس شد ! لازم نیست زمان بیشتری تست بشه !؟ اگه زمان بیشتری هم بگذره باز هم تست پایداری پاس میشه ؟
    ودرواقع همون تست های کم 1/3و1/4 3Mark11 کافیست که بدانیم کارت تا چه فرکانسی پایداره؟
    ممنون

آقا پوریا درست میگه :-؟
    مگه فن رو روی دور بالا نذاشتید؟
    از ایرادات اورکلاک مکاتبه ای همینه که میگم امکانش نیست :دی

شما میانگین فریم رو ول کن نمره ای که در آخر به شما میده رو ببین و مقایسه کن
    بعدشم اینکه اون حد اورکلاک یعنی کور 1000 برای گیم و استفاده همیشگی توصیه نمیشه :دی

برای پایداری هم تا جایی که من بارها آزمون خطا کردم بهترین تست برای مموری تست شماره 4 هستش و برای کور تست 1 و 4 ام
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    سلام به دوستان عزیز جوابگو
    من الان عکس حالت نرمال پی سی و حالت 20 دقیقه بازی فیفا 12 رو میذارم ببینید مشکلی هست در این حالات؟
    normal

gaming
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    والا من چشمام خوب نمیبینه یه کمی کیفیت عکس پایینه :دی

نرم افزار در طول بازی باز بوده دیگه؟
    اگه واقعا اون دما دمای گرافیک در حال پردازش بوده باشه دمای خوبیه نسبتا"
    اما نمیدونم که نرم افزار Afterburner شما در طول بازی باز بوده یا نه
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع