ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    امتیازها
    45
    سطح
    1
    1
    کاربر جدید

راهنمایی برای نگهداری از سخت افزار

سلام دوستان من چند روزیه که در جایی مشغول به کار شدم که باید مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری رو در اون محل رفع کنم

اینجا چند تا کامپیوتر و سرور داره و ups و پرینتر های سوزنی و لیزری که از این سیستم ها و پرینترها در طول روز خیلی استفاده میشه راستش من خوب می خوام روشی رو اتخاذ کنم که کمتر مشکل پیش بیاد اینجا بشتر منظورم مشکلات سخت افزاری هستش یعنی راه و روش نگهداری از سیستم ها و پرینترهارو بهم بگید و از همه مهمتر اینکه چیکار کنم که چی کار کنم که مشکلات سخت افزاری کمتر پیش بیاد لطفا از دانش و تجربیاتتون برام بگید خدا خیرتون بده

و اینکه اگر میتونید یک سری نکات سخت افزاری و روش عیب یابی بهم یاد بدید مثلا اگر سیستم هر ریست میشه مشکل از چیه و یا اگر خاموش میشه مشکل از چیه و ...
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    اگر تجربیات هرکس رو بشه (که نمیشه) در یک کتاب 100 صفحه ای (به طور متوسط) جمع کرد و در این انجمن فقط 5 نفر بخوان تجربیاتشون رو بنویسن میشه 500 صفحه ی pdf!

شما لطف کنید مشکلاتی که پیش اومده یا سوالاتی که در ذهن دارید رو بیان کنید، من و دوستان تا جایی که بتونیم کمکتون میکنیم.

اگر هم سوالی در مورد شبکه دارین من در خدمتم.
    امتیازها
    15,191
    سطح
    79
    2,514
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhdghavam نمایش پست ها
    سلام دوستان من چند روزیه که در جایی مشغول به کار شدم که باید مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری رو در اون محل رفع کنم

اینجا چند تا کامپیوتر و سرور داره و ups و پرینتر های سوزنی و لیزری که از این سیستم ها و پرینترها در طول روز خیلی استفاده میشه راستش من خوب می خوام روشی رو اتخاذ کنم که کمتر مشکل پیش بیاد اینجا بشتر منظورم مشکلات سخت افزاری هستش یعنی راه و روش نگهداری از سیستم ها و پرینترهارو بهم بگید و از همه مهمتر اینکه چیکار کنم که چی کار کنم که مشکلات سخت افزاری کمتر پیش بیاد لطفا از دانش و تجربیاتتون برام بگید خدا خیرتون بده

و اینکه اگر میتونید یک سری نکات سخت افزاری و روش عیب یابی بهم یاد بدید مثلا اگر سیستم هر ریست میشه مشکل از چیه و یا اگر خاموش میشه مشکل از چیه و ...
    همونطور که دوست خوبمون آقا نوید گفت ! تجربه رو نیمشه یه هو خالی کرد :دی ! ولی برای شروع پیشنهاد های بنده اینه :
    1) حتما از محافظ برق استفاده کن ! مخصوصا برای پرینتر ها
    2) سعی کن سیستم هارو از گرد و خاک دور نگه داری ! مثلا توی دوره های زمانی 3 هفته ای با پمپ باد سیستم ها رو تمیز کنی ! (من این کار رو توی محل کار خودم میکنم)
    3) در مورد سوال آخرت ! اکثر مشکلات کامپیوتر ها نرم افزاری هست ! مثلا همین ریست شدن ها ! شما به عنوان پشتیبان it همیشه یه بک آپ از ویندوز داشته باش که به تونی از اون استفاده کنی ! سیستم عامل های لایو که از روی سی دی بوت میشن و نیازی به نصب ندارن رو هم فراموش نکن ! با این سیستم عامل ها میتونی فرق بین مشکل سخت افزاری و نرم افزاری رو در کمترین واحد زمان متوجه بشی !
    4) سعی کن با بودجه ی محل کارت چنتا از پک های نرم افزاری موجود توی بازار رو تهیه کنی ! اینجوری توی محل کارت میتونی از نظر نرم افزاری مانور بدی !
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    اگر خواستید یه راهنمایی برای نصب سریعتر ویندوز روی چندین سیستم رو میذارم. البته اگر تصمیم داشتین همه ی ویندوز ها رو عوض کنین. از روش Auto installation خیلی سریع میشه این کار رو انجام بدین.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)