صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 23 از 23
    کاربر انجمن
    امتیازها
    1,941
    سطح
    26
    تشکر کردن
    989
    دستاوردها:
    Three Friends1000 Experience Points1 year registeredTagger Second Class
    از نظرم چیزیکه اندروید رو ضعیف جلوه می ده منبع باز بودنشه.شما با یه روت ساده می تونید کل سیستمو تغییر بدید همچنین اندروید کم امنیت ترین سیتم عامل هست خیلی از ما ها بار ها اخطار هایی رو مبنی بر نصب بعضی از نرم افزار ها بخاطر دزدیدن و فرستادن اطلاعات کاربر به جایی رو در اینترنت خوندیم.
    این رو هم بگم که فکر نمی کنم مایکروسافت از موفقیت کمتر از حد انتظار نسخه های قبلی ویندوز فون درسی نگرفته باشه! بنابراین می تونیم انتظار سیستم عاملی روبکشیم که خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کنیم قوی تر و بهتر باشه

2. The Following User Says Thank You to ROG For This Useful Post:

مدير بازنشسته
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    تشکر کردن
    1,815
    دستاوردها:
    Three FriendsYour first GroupCreated Album picturesTagger First ClassOverdrive
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    هرگز همچین چیزی نخواهد شد!
    ویندوز از ابتدا تا کنون هیچ وقت هسته ای به قدرت هسته لینوکس نداشته!
    و kernel ویندوز همیشه ضعف داشته!
    و اینکه باز نویسی هسته و دوباره رفع نقص اون کاری بسیار سخت هست!
    پس نباید انتظار داغون شدن این شکلی رو داشت!
    windos 8 نسبت به نسخه قبلی جهشی رو داره که اندرویید نسبت به سیستم عامل سیمبیان داشت و اگر از نسخه 1.6 با اندرویید بوده باشی متوجه میشی که چی بوده و الان به چی تبدیل شده!
    پس مطمعن باش که اینجوری به سر اندرویید نخواهد اومد! وطول میکشه که هسته ویندوز جدید با یه سیستم عامل خیلی خوب همراه شه و به یاد داشته باش در این زمان هم اندرویید در حال گسترش هست!
    شرمنده می کنید! هیچ وقت؟!
    من باز تکرار می کنم! بیشتر عیوب متوجه سخت افزار هاست! وقتی امکانات ویندوز رو شرکت های سخت افزاری به عنوان آبدیت خودشون معرفی می کنند!
    هسته ویندوزفون از ابتدا نوشته شده! از ابتدا!
    با جدیدترین متد های برنامه نویسی! باید اون مقاله رو پیدا کنم که در مورد هسته این 3 سیستم عامل بوده! در هسته اندروید در مقام دوم و ios در مقام دوم هست! اونم در مقابل ورژن 7.5 ویندوزفون!
    از لحاظ امنیتی هم که...!(ربطی به موضوع فعلی نداره: می دونید مایکروسافت تمام برنامه های مارکت رو قبل از قرار گرفتن از همهنظر تست می کند؟ بخاطر همین هیچ برنامه مخربی پیدا نمی کنید!)
    هسته ویندوزفون با ویندوز 8 یکیست! هماهنگی بی نظیر که نه در محصولات اپل هست و نه در لینوکس و اندروید!

نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    البته از مزیتهای هسته ios اینه که امکان تغییرش برای هر گسترش دهنده ای نیست و تغییرات با نظارت خود اپل انجام میشه!
    راستی نمیخوام بگم اندرویید تکه و اینکه بعضی موقع ها یه کارایی میکنه که شاخ در میاری ولی این جور که دوستان میگن اندرویید با اومدن ویندوز 8 به فنا نمیره!
    کسی نگفت به فنا میره!
    ولی احتمال پایین اومدنش هست! اما نه به این زودی ها!
    نقل قول نوشته اصلی توسط ROG نمایش پست ها
    از نظرم چیزیکه اندروید رو ضعیف جلوه می ده منبع باز بودنشه.شما با یه روت ساده می تونید کل سیستمو تغییر بدید همچنین اندروید کم امنیت ترین سیتم عامل هست خیلی از ما ها بار ها اخطار هایی رو مبنی بر نصب بعضی از نرم افزار ها بخاطر دزدیدن و فرستادن اطلاعات کاربر به جایی رو در اینترنت خوندیم.
    این رو هم بگم که فکر نمی کنم مایکروسافت از موفقیت کمتر از حد انتظار نسخه های قبلی ویندوز فون درسی نگرفته باشه! بنابراین می تونیم انتظار سیستم عاملی روبکشیم که خیلی بیشتر از اون چیزی که فکر می کنیم قوی تر و بهتر باشه
    مایکروسافت رویکرد جدیدی در پیش گرفته! وقتی به یکباره تولید ویندوز موبایل رو قطع کرد و 5 سال به کما رفت تا یک هسته قدرتمند تولید کنه تایید کننده صحبت شماست!.

...
    با این حال فعلا قدرت دست اندروید است!

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

4. The Following 3 Users Say Thank You to +Aren For This Useful Post:

کاربر انجمن
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    تشکر کردن
    4,000
    دستاوردها:
    Created Album picturesThree FriendsOverdriveTagger First ClassRecommendation Second Class
    زنده باد ویندوز فون8! من که منتظزم نوکیا یه گوشی خوب بزنه با وین 8. انقدر با اندرویدها ور رفتم خسته شدم. عین ویندوز xp هستن. همین که چندتا برنامه روشون نصب میشه شروع میکنن به قاطی کردن. از اندروید خسته شدم!

6. The Following 2 Users Say Thank You to Navid.y For This Useful Post:

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع