ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    امتیازها
    1,941
    سطح
    26
    314
    ROG
    کاربر انجمن

راهنمایی برای خرید یکی از 2 گوشی xperia pro و xperia neo v

سلام به همه دوستان

می‌خواستم ازتون راهنمایی‌ بخوام که بینxperia neo v و xperia pro کدومو انتخاب کنم؟ مشخصات جفتشون شبیه همن به غیر از ورژن سیستم عامل و دوربین که برا من زیاد مهم نیست از نظر ظاهری neo v بهتره ولی‌ در عوض پرو کیبورد کامل داره و من بیشتره شکم سر همین یه مورده والا همون نئو رو میگرفتم تو نقد سایت جی اس ام چند بار بیان کردن که کشیویی کیبورد پرو لقه می‌خواستم بپرسم که کسی‌ تا حالا تجربه کرده؟ از دوستام هم همه به نئو رای دادن چون میگن فلت پرو ممکنه بعد از چن وقت خراب شه و دردسر داره.شما ها خودتون اگه هر کدوم از این گوشیا رو داشتین لطفا نقاط قوت و ضعفشو بگین و بگین که کدومو پیشنهادمی کنین؟ خواهشا دلایل خودتونم بگید.مرسی
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    راستش دوست عزیز این دو گوشی تفاوتاشون به گونه ای هست که ارزش خرید هر کدوم با توجه به کاربرد شما مشخص میشه!
    اگر شما استفاده کیبرد کامل گوشی براتون مهمه خب بهتره pro رو بگیرید و اگر صفحه نمایش برای شما مهمتره همچنین استحکام بهتره neo v رو بگیرید!

البته پیشنهاد من به شما xperia u 8 gb هست که از هر دوی این گوشی ها بهتره!
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2012/08/07 در ساعت 15:30
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    راستش دوست عزیز این دو گوشی تفاوتاشون به گونه ای هست که ارزش خرید هر کدوم با توجه به کاربرد شما مشخص میشه!
    اگر شما استفاده کیبرد کامل گوشی براتون مهمه خب بهتره pro رو بگیرید و اگر صفحه نمایش برای شما مهمتره همچنین استحکام بهتره neo v رو بگیرید!

اکسپریا U که بیشترین میزان SAR رو در میون گوشی های جهان داره و از این حیث برای سلامتی انسان مضره!
    من به شما Neo رو پیشنهاد می کنم. نه Neo V.
    هر چند دیروز Sony Xperia Neo L خریدم و این هم گوشی خیلی خوبیه.
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    به نظر من ای sar بسیار معیار الکی ای برای گوشی هاست
    امتیازها
    7,530
    سطح
    57
    24
    کاربر جدید
    سلام دوست عزیز
    به نظر من xperia ray رو بخرید
    من دارم خیلی گوشی باحالیه تو رنج قیمت خودش
    امتیازها
    8,287
    سطح
    61
    428
    کاربر انجمن
    سلام دوستان ، به نظر من هم که از خود شما کمک گرفتم در خرید گوشی ، xperia ray بسیار بهتر و سرتر از هر دوی این گوشی هاست و همچنین از لحاظ قیمت بسیار خوش قیمت تر هست . حدود 380 فکر کنم باشه ، من خودم بشخصه دارم و بسیار راضی کننده ظاهر شده
    امتیازها
    2,812
    سطح
    32
    103
    کاربر انجمن
    خوب حالا چرا میخوای اندروید رو تجربه کنی . من خودم یه دو سه سالی از انواع اندروید ها استفاده کردم و دیگه ازش زده شدم . ولی الان رفت سراغ ویندوز فون . خیلی باحاله . از اندروید بهتره . اگه یه بار باحاش کار کنی عاشقش میشی ولی حواست باشه برنامه های کمی در ایران هست که ساپورت کنه . من الان لومیای 800 رو دارم . خیلی معرکست . ولی در کل من فقط 10 یا 15 تا برنامه کاربردی براش پیدا کردم .

یه چیزی این لومیا ها خیلی تو سرعت معرکست . خدای سرعت هاست . تو هر چی بگی این کم نمیاره .
    امتیازها
    3,217
    سطح
    35
    107
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidparsafar نمایش پست ها
    سلام دوستان ، به نظر من هم که از خود شما کمک گرفتم در خرید گوشی ، xperia ray بسیار بهتر و سرتر از هر دوی این گوشی هاست و همچنین از لحاظ قیمت بسیار خوش قیمت تر هست . حدود 380 فکر کنم باشه ، من خودم بشخصه دارم و بسیار راضی کننده ظاهر شده
    خدا ییامرزه ۴۴۰ تومن شده

Just Bagh Baghoo
    Just Bagh Baghook
    امتیازها
    1,941
    سطح
    26
    314
    ROG
    کاربر انجمن
    VSH-REVOLVER

سلام دوست عزیز مرسی از نظرتون.راستشو بخواین کیبرد کامل هم جز انتظارات من هست منتها شنیدم که کیبرد پرو لقه و این لقی هم در آینده بیشتر میشه بخاطر همین یکم موندم البته من به شخصه پرو تو دست نگرفتم و نمیدونم این مقدار چقدر هست (بعضی از افرادی که داشتن به کل این موضوع رو رد کردن و لقیشو خیلی نا چیز دونستن) در مورد xperia u هم باید بگم که جدیدا دارم روش فکر می کنم ولی راستش نقطه ضعف بزرگش همون مموری خور نبودنشه که یکم تامل برانگیزه/:)

Hessam

نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER

اکسپریا U که بیشترین میزان SAR رو در میون گوشی های جهان داره و از این حیث برای سلامتی انسان مضره!
    من به شما Neo رو پیشنهاد می کنم. نه Neo V.
    هر چند دیروز Sony Xperia Neo L خریدم و این هم گوشی خیلی خوبیه.

سلام دوست عزیز مرسی از نظرتون.راستش اینو تازه از زبون شما شنیدم.با این حال اگه من پول بیشتری داشتم حتما به این گزینه هاییکه می گید فکر می کردم ولی خوب...گوشی جدیدتون هم مبارک!@};-

VSH-REVOLVER

به نظر من ای sar بسیار معیار الکی ای برای گوشی هاست
    نمیدونم چی بگم والا!

mnpoorsadegh

سلام دوست عزیز
    به نظر من xperia ray رو بخرید
    من دارم خیلی گوشی باحالیه تو رنج قیمت خودش

سلام دوست عزیز مرسی از نظرتون.xperia ray گوشی فوق العاده ای هست ولی خوب صفحش کوچیکه بخاطر همینه که ازش صرف نظر کردم والا معطل نمی کردم!

hamidparsafar

سلام دوست عزیز.گفتم بالا!

nimatehrani3

خوب حالا چرا میخوای اندروید رو تجربه کنی . من خودم یه دو سه سالی از انواع اندروید ها استفاده کردم و دیگه ازش زده شدم . ولی الان رفت سراغ ویندوز فون . خیلی باحاله . از اندروید بهتره . اگه یه بار باحاش کار کنی عاشقش میشی ولی حواست باشه برنامه های کمی در ایران هست که ساپورت کنه . من الان لومیای 800 رو دارم . خیلی معرکست . ولی در کل من فقط 10 یا 15 تا برنامه کاربردی براش پیدا کردم .

یه چیزی این لومیا ها خیلی تو سرعت معرکست . خدای سرعت هاست . تو هر چی بگی این کم نمیاره .

سلام دوست عزیز.نهراستش اندرویدو ترجیح میدم!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ROG نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز مرسی از نظرتون.راستش اینو تازه از زبون شما شنیدم.با این حال اگه من پول بیشتری داشتم حتما به این گزینه هاییکه می گید فکر می کردم ولی خوب...گوشی جدیدتون هم مبارک!@};-
    پس برای اثبات نوشته ام، بهتره به این لینک و این لینک مراجعه کنید تا شایعه درست نکرده باشیم!:)>-
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)