ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    امتیازها
    775
    سطح
    14
    3
    کاربر جدید

:::مشکل با مودم وایرلس shuttle 920 wm:::

با سلام.من یک مودم shuttle 920 wm به تازگی خریدم.و مشکلم اینه که وقتی با کامپیوتر ازش استفاده میکنم سرعت دانلودم مثل مودم قبلیم طرفای 30 تا 33 هستش ولی وقتی با وای فای گوشی از مودم استفاده میکنم سرعت لود صفحه تقریبا خوبه ولی سرعت دانلود نهایتا رو 5 میره و بالاتر نمیره... گوشی با سیستم عامل های مختلف و مرورگرهای مختلف چک کردم ولی فرقی نمیکنه...خواستم اگه بشه کمکم کنید بگید مشکل از کجاست؟؟؟ممنون.
    امتیازها
    775
    سطح
    14
    3
    کاربر جدید
    ببخشید کسی نیست بتونه کمکم کنه؟؟؟؟
    امتیازها
    775
    سطح
    14
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza gh نمایش پست ها
    با سلام.من یک مودم shuttle 920 wm به تازگی خریدم.و مشکلم اینه که وقتی با کامپیوتر ازش استفاده میکنم سرعت دانلودم مثل مودم قبلیم طرفای 30 تا 33 هستش ولی وقتی با وای فای گوشی از مودم استفاده میکنم سرعت لود صفحه تقریبا خوبه ولی سرعت دانلود نهایتا رو 5 میره و بالاتر نمیره... گوشی با سیستم عامل های مختلف و مرورگرهای مختلف چک کردم ولی فرقی نمیکنه...خواستم اگه بشه کمکم کنید بگید مشکل از کجاست؟؟؟ممنون.
    از مدیران کسی نیست جواب بده؟؟؟
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    کلا وقتی شما با گوشی دانلود میکنین سرعن میاد پایین. مدل گوشیتون چیه؟ از چه سایتی دان میکنید؟ از سایت speedtest.net نرم افزار تست سرعت رو دانلود کنین و با اون سرعت اینترنت رو با گوشی تست کنید. بعد با همون سایت توی کامپیوتر چک کنید و سرعت ها رو مقایسه کنید. مشکل نمیتونه از مودم یا هر قطعه ی سخت افزاری دیگه ای باشه.
    امتیازها
    775
    سطح
    14
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.y نمایش پست ها
    کلا وقتی شما با گوشی دانلود میکنین سرعن میاد پایین. مدل گوشیتون چیه؟ از چه سایتی دان میکنید؟ از سایت speedtest.net نرم افزار تست سرعت رو دانلود کنین و با اون سرعت اینترنت رو با گوشی تست کنید. بعد با همون سایت توی کامپیوتر چک کنید و سرعت ها رو مقایسه کنید. مشکل نمیتونه از مودم یا هر قطعه ی سخت افزاری دیگه ای باشه.
    ممنون...من با گوشی k970 که سیستم عامل جاوا داره و تو این گوشی با مرورگر خود گوشی و مرورگر ucbrowser تست کردم ولی بازم سرعت پایین بود... با گوشی xperia x8 هم تست کردم که آندروید هستش ولی هم با مرورگر گوشی و هم با مرورگر ucb و opera mobile چک کردم بازم سرعت همون حدودای 5 کیلوبیته...در حالی که در pc سرعت بالا و همونیه که باید باشه(یعنی همون 30تا 33)...سایتایی هم که دانلود میکنم هموناییه که تو کامپیوتر با سرعت بالا ازشون دانلود میکنم مثل downloadha...ممنون.
    امتیازها
    159,072
    سطح
    100
    8,370
    کاربر انجمن
    اگه شما میتونید خودتون مودمتون رو کانفیگ کنید, یه بار مودم رو ریست سخت افزاری کنید بعد هم دوباره کانفیگش کنید!
    امتیازها
    775
    سطح
    14
    3
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    اگه شما میتونید خودتون مودمتون رو کانفیگ کنید, یه بار مودم رو ریست سخت افزاری کنید بعد هم دوباره کانفیگش کنید!
    ممنون از شما.من نحوه کانفیگ کردن مودممو گرفتم ولی نوشته که vci و vpi رو از ارائه دهنده اینترنت بگیرید. اینترنت من از مخابراته آیا اینجا کسی میدونه این دو مقدار رو چی باید بزنم؟؟؟
    امتیازها
    775
    سطح
    14
    3
    کاربر جدید
    من مودممو یکبار ریست کردم و دوباره کانفیگش کردم ولی هنوزم از طریق pc سرعت دانلود عالی ولی با موبایل سرعت دانلود بسیار پایین هستش...مشکل از کجاست؟ممون.
    امتیازها
    1,452
    سطح
    21
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza gh نمایش پست ها
    ممنون از شما.من نحوه کانفیگ کردن مودممو گرفتم ولی نوشته که vci و vpi رو از ارائه دهنده اینترنت بگیرید. اینترنت من از مخابراته آیا اینجا کسی میدونه این دو مقدار رو چی باید بزنم؟؟؟
    vpi 8 -vci 81 هست
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)