ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته

فقط 65 درصد پیامک‌های همراه اول به ایرانسل با موفقیت می رسد

اپراتور همراه اول در واکنش به اظهارات مدیرعامل ایرانسل مبنی بر «پذیرش مشکل عدم دریافت پیامک‌های ارسالی ایرانسل به همراه اول از سوی مدیران اپراتور اول» اعلام کرد که هیچ یک از مدیران همراه اول تاکنون این ادعا را تأیید نکرده‌اند.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: hamrah.jpg
مشاهده: 19
حجم: 42.3 کیلو بایت
    علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل ایرانسل چندی پیش در مراسم پنجمین سالروز راه‌اندازی شبکه ایرانسل و در میان خبرنگاران در مورد عدم تحویل برخی پیامک‌های مشترکان ایرانسل به مشترکان همراه اول گفت: بخش محدودی از SMSها با مشکل عدم تحویل به شبکه همراه اول مواجه است که آقایان نیز این را پذیرفته‌اند و در حال رفع آن هستند اما باید گفت که از طرف ایرانسل هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

در این راستا همراه اول در پاسخ به ادعای مدیرعامل شرکت ایرانسل جوابیه‌ای به خبرگزاری مهر ارسال کرده است که در ذیل عینا می‌آید:

در پاسخ به ادعای مدیرعامل شرکت ایرانسل در خبر مندرج در آن رسانه در تاریخ ۱/۸/۹۰ با عنوان «درآمد ۶۶ هزار میلیاردی دولت از ایرانسل» مبنی بر پذیرش مشکل عدم دریافت پیامک‌های ارسالی ایرانسل به همراه اول از سوی مدیران اپراتور اول به اطلاع می‌رساند که ادعای مذکور صحیح نبوده و هیچ یک از مدیران همراه اول تاکنون این ادعا را تأیید نکرده و مسئولان فنی ایرانسل نیز در جلسات مشترک تاکنون علیرغم درخواست مکرر مسئولان فنی همراه اول تحلیل دقیق و مشخصی در این خصوص ارائه نداده‌اند.

همراه اول در ادامه این جوابیه اعلام کرده است: این در حالی است که حتی طبق بررسی‌های فنی فقط ۶۵ درصد از پیامک‌های ارسالی از همراه اول به ایرانسل با موفقیت تحویل(delivery) می‌شود که این موضوع به مدیریت بخش فنی ایرانسل اطلاع داده شده که منتظر برطرف شدن این مشکل هستیم.

به نظر می‌رسد عدم تحویل برخی پیامک‌های مشترکان ایرانسل به مشترکان همراه اول و برعکس همچنان در شبکه بین دو اپراتور موضوعی است که نارضایتی مشترکان را به دنبال دارد.
    http://www.beroozresani.com
    امتیازها
    3,261
    سطح
    35
    670
    کاربر انجمن
    من خودم به همراه اول زیاد sms می دادم واقعا نمی رفت ... حتی MMS ... می توانم بگم واقعا مشکل بیشتر از 35 درصد بوده است ...
    امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    واقعا من هم این مشکل را دارم مخصوصا از ساعت 6 عصر به بعد حدود 90درصد اسم اس ها نمیره!!
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    احتمال شلوغی و افزایش ترافیک هم هست!
    چون اینجا ما اصلا همچین مشکلی نداریم و می تونم بگم 99% به مقصد میرسند!
    سپاس

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    3,261
    سطح
    35
    670
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط +aren نمایش پست ها
    احتمال شلوغی و افزایش ترافیک هم هست!
    چون اینجا ما اصلا همچین مشکلی نداریم و می تونم بگم 99% به مقصد میرسند!
    سپاس
    نه شلوغی خط ها نیست چون همراه اول در مصاحبه دیگری اعلام کرد که اصلا دلیل بر افزایش ترافیک نیست همین الان من با همراه اول 3تا mms فرستادم تا 4 به مقصد رسید ...
    امتیازها
    8,413
    سطح
    61
    1,496
    مدير بازنشسته
    منم فکر نمیکنم مشکل ترافیکی باشه ! چون اصلا چند ثانیه هم نمیگذره failمیشه !!! یعنی فقط شماره مقصد را نگاه میکنه میبینه ایرانسله نمیزاره بره !
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    ولی من که شهرستانی هستم برام این اتفاق شاید5درصد افتاده و قریب بر اتفاق با موفقیت ارسال می شن
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع