ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh_oyama نمایش پست ها
    از لحاظ صدا که از کوشی موبایل هم ضعیفتره و جزییات تو فیلمهای گرفته شده باهاش زیادی حذف میشن
    اینکه می گی جزئیات تو فیلم حذف میشه ممکنه به این دلیل باشه که کیفیتش رو در حالت کم قرار داده باید بری تو ی منو فیلمبرداری و درکیفیت حد اکثر قرار ش بدی اگه در ست نشد باید به نمایندگی اش مراجعه کنی شاید مشکل داشته باشه
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    راستش من فقط فیلم گرفته شده توسط این مدل رو دیدم اما فکر میکنم روی آخرین جزییات بوده
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    رفیع جان نظر کلی خودت در مورد d7000 چیه؟
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    من هنوز هم
    Sony Cyber-Shot DSC-HX100Vرو پیشنهاد می کنم
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Editor In chief نمایش پست ها
    رفیع جان نظر کلی خودت در مورد d7000 چیه؟
    درود بر شما آقای پناهی دوربین nikonD7000 دوربین کم نظیر با کیفیتیه که تقریبا یکسال قبل عرضه شده و با وجود اینکه قیمتی کمتر از کانن 7Dداره ولی از بعضی جهات به راحتی دوربین رقیب را پشت سر می کذارد از جمله اندازه حسگر که کمی بزرگتر است نیز تراکم کمتر که کیفیت تصاویر را به خصوص در ایزو های بالا بهبود می بخشد و از همه مهمتر عدد ایزوی 25600 این دوربین که یه عدد بی نظیره و می توان در کم نور ترین حالات بهترین کیفیت تصویر را به همراه داشته باشه در کل دوربینهای نیکون از چند سال قبل پیشرفت قابل توجهی داشته اند و تصاویر طبیعی وزنده ای تحویل میدهند
    اگه بخوام در یک جمله نظرم رو بگم ((دوربینی خوش ساخت با کیفیت و قیمت بسیار مناسب ))
    ویرایش توسط Phantom : 2011/11/15 در ساعت 09:44
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_sh_oyama نمایش پست ها
    راستش من فقط فیلم گرفته شده توسط این مدل رو دیدم اما فکر میکنم روی آخرین جزییات بوده
    وحید جان من خودم چند سال پیش یه دوربین کامپکت نیکون کول پیکس داشتم البته اون موقع از hdو فول اچ دی خبری نبود ولی در حالت highکیفیت فیلمبرداریش عالی بود ولی مدت فیلمبرداری کاهش می یافت در حد ده یا بیست دقیقه ولی در حالت low مدت فیلمبرداری خیلی بیشتر میشد ولی مانند همین که می گی جزئیات از دست میرفت واسه همینه میگم منوی دوربین دوستت رو نگاه ود ر صورت لزوم تنظیمش کن
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    راستش نگاش کردم وکیفیتش رو بالا بردم فیلم برداریش خوب شد اما فکوس پیوسته حین فیلم گرفتن ضعیفه منظورم اینه کیفیتش خوبه اما وقی که دستت رو رو صحنه دیگه میگردونی یه مدت خیلی کمی (د حد دهم ثانیه) تار میشه بعدش کیفیت خوبیشه البته فکر کنم به میزان فریم فیلم برداریش هم بر گرده
    راستی خودم هم گرفتم یه sx40hs واقا عالیه فیلم برداریشم خیلی خوبه اما مهمتر از اون عکساشه که واقا تو ایزو های بالا هم عالیه
    امتیازها
    13,121
    سطح
    74
    2,893
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط X-RAY نمایش پست ها
    راستش نگاش کردم وکیفیتش رو بالا بردم فیلم برداریش خوب شد اما فکوس پیوسته حین فیلم گرفتن ضعیفه منظورم اینه کیفیتش خوبه اما وقی که دستت رو رو صحنه دیگه میگردونی یه مدت خیلی کمی (د حد دهم ثانیه) تار میشه بعدش کیفیت خوبیشه البته فکر کنم به میزان فریم فیلم برداریش هم بر گرده
    راستی خودم هم گرفتم یه sx40hs واقا عالیه فیلم برداریشم خیلی خوبه اما مهمتر از اون عکساشه که واقا تو ایزو های بالا هم عالیه
    مبارکه خیلی خوشحال شدم امید وارم از اش راضی باشی راستی فراموشمون نکنی دوست دارم عکسهای زیبایی به خصوص از فصل زیبای پاییز اونم تو خرم آباد با طبیعت زیباش برامون بگیری بیاری اینجا ببینیم بازم بهت تبریک می گم
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط X-RAY نمایش پست ها
    مُئارِکِت با بِرار رو دِ قَلِه عکس بو سیمو :دی
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    رفیع جان خیلی ممنونم حتما به چشم
    همچنین ده تو فرجام عزیز وه هم ری چش
    راستی رفیع جان نمیشه هیج جوری محدودیت فیلم برداریش رو در حالت فول اچ دی افزایش داد
    میخوای یه بررسی برات ازش بزارم البته جسارته جولوی این اسا تید بزرگوار
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2011/11/18 در ساعت 15:32
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع