ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 10 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 98
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beni7192 نمایش پست ها
    اقا حسام منم با روح الله موافقم حتما پشتیبانی از آپارات رو جزئی از تغییرات بعدی قرار بدید!
    درسته تا حدودی در پیته ولی تو این وضعیت که همه چی شیلtره بهتر از هیچیه!
    چشم بهنام جان
    به آقای فلاحتی منتقل میکنم تا ایشون اقدام کنند.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    و یک موضوع دیگه .... تعداد کاراکترهای مجاز برای استفاده در امضا مثل اینکه بیشتر از 500 تا نیست. اگه بشه این مورد ظرفیتش بیشتر بشه خیلی خوب میشه!
    آدم دستش بیشتر باز میشه !
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    1- امکان انتخاب Justify (تراز از دو طرف به صورت مرتب) متون.
    2- بزرگنمایی حداکثر اندازه ی طول و عرض آواتار.
    3- امکان تشکر هر کاربر در قسمت "پیغام بازدیدکننده".
    4- برداشتن (مخفی کردن) کدها (مثل: بولد، درج لینک، عکس، اندازه فونت و ...) در هنگام ارسال تاپیک یا پُست.
    5- وقتی روی تاپیکی کلیک می کنیم، به صورت پیش فرض به صفحه ی اول بر نگرده؛ بلکه آخرین صفحه - پست آخر رو نمایش بده.
    6- در تاپیک ها، قابلیت اشتراک گذاری در سایت های اشتراکی (اجتماعی) قرار داده بشه.
    7- بخش مودم، در قسمت سخت افزار سایت اضافه بشه.
    8- آرشیو بخش "آخرین ارسال های اَنجمن"، 20 تایی بشه و کاملاً اتوماتیک به روز بشه و همچنین در خود فروم سخت افزار هم به همین شکل قرار بگیره.
    9- تمام شکلک ها توی همین قسمت قرار بگیره تا دسترسی بهشون راحت تر و سریع تر باشه.
    چطوره دوستان؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    1- امکان انتخاب Justify (تراز از دو طرف به صورت مرتب) متون. برای این کار باید به صفحه پیشرفته بروید که در همان بخش ارسال وجود دارد، زمانی هم که ویرایش می کنید،‌آنجا هم صفحه پیشرفته وجود دارد که امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد
    2- بزرگنمایی حداکثر اندازه ی طول و عرض آواتار. آواتار به اندازه کافی بزرگ هست، امش مشخص هست: آواتار، بنر که نیست!
    3- امکان تشکر هر کاربر در قسمت "پیغام بازدیدکننده". تا الان ندیدم برای پیغام بازدید کننده هم تشکر بزنند،‌به این صورت اسپم بازی زیاد خواهد شد، چون کاربران برای به دست آوردن امتیاز بیشتر بیخود و بی جهت به هم پیغام میدهند
    4- برداشتن (مخفی کردن) کدها (مثل: بولد، درج لینک، عکس، اندازه فونت و ...) در هنگام ارسال تاپیک یا پُست. چرا برداشته به حسام جان؟ دلیلی داری برای این کار؟
    5- وقتی روی تاپیکی کلیک می کنیم، به صورت پیش فرض به صفحه ی اول بر نگرده؛ بلکه آخرین صفحه - پست آخر رو نمایش بده. بارها این مسئله را عنوان کردم که کاربرا باید ابتدا باید صفحه اول را بخوانن و با قوانین آن آشنا شوند. همینطور که کاربران به صفحه اول می روند باز هم کارهای عجیبی می کنند،‌چه برسد به اینکه مستقیم به صفحه آخر بروند‍!
    6- در تاپیک ها، قابلیت اشتراک گذاری در سایت های اشتراکی (اجتماعی) قرار داده بشه. این قابلیت را هم به آقای فلاحتی منتقل می کنم ولی با این کار مشکل برای کاربرا به وجود میاد و باید در تنظیمات مرورگر انجام به،‌چون در این حالت صفحه پیوند ها نمایش داده خواهد شد و در هر پیجی که باز می کنید،‌صفحه پیوند هم نمایش داده می شود
    7- بخش مودم، در قسمت سخت افزار سایت اضافه بشه. توضیحات کامل در این خصوص را برای من ارسال کن حسام جان
    8- آرشیو بخش "آخرین ارسال های اَنجمن"، 20 تایی بشه و کاملاً اتوماتیک به روز بشه و همچنین در خود فروم سخت افزار هم به همین شکل قرار بگیره. همین الان هم وضعیت آخرین ارسال ها در فروم ما خیلی بهینه تر هست، در فروم ها دیگر به سه چهار صفحه هم میرسد و باید همه را چک کنید
    9- تمام شکلک ها توی همین قسمت قرار بگیره تا دسترسی بهشون راحت تر و سریع تر باشه. شکلک ها نباشه خیلی بهتره، اسپم ها کمتر خواهد شد. به هر حال انجمن سرگرمی نیست. هر چند در صفحه پیشرفته تعداد بیشتری شکلک وجود دارد که می تونید روی More در بخش شکلک ها کلیک کنید و باز هم شکلک های بیشتری را استفاده کنید.
    چطوره دوستان؟
    جواب ها در بالا به رنگ قرمز و بولد
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط castiel نمایش پست ها
    جواب ها در بالا به رنگ قرمز و بولد
    ممنون.
    مورد 1- من جاستی فای ندیدم...! فقط سه حالت وجود داره. راست چین، وسط چین، چپ چین.
    مورد 2- اکثر فروم ها بزرگتر هست و برای زیبایی گفتم.:d
    مورد 3- بارها و بارها شده که خواستم تشکر کنم و پاسخ منطقیی طرف ارسال کرده بود. (هر کاربری اینقدر می دونه که از یه پست و پاسخ الکی و اسپم تشکر نکنه).
    مورد 4- الف- بخاطر نظم بیشتر بین جملات و گیج نشدن کاربر ---- ب- آسون شدن لینک دهی و ضخیم کردن متون در حالت زبان های ترکیبی (انگلیسی و فارسی). البته منظورم این بود که فقط کدها مخفی باشه و برای کاربر نشون داده نشه. (فعالیت هر کد سر جاش باقی بمونه) نه اینکه کلاً‌ حذف بشه. چون اینجا که صفحه ی کدهای جاوا نیست و کاربرا هم بیشترشون با این کدها آشنایی ندارن.
    مورد 5- برای کاربران فعال، خیلی این مشکل هست. این دلیل فقط برای تازه کارها می تونه منطقی باشه. برای بقیه به نظرم وقت گیره.
    مورد 6- برای افرادی که از و.ی.پ.ی ان یا ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن استفاده می کنن، این مشکل وجود نداره. الان همه که ماشاالله دارن.:d یه تبلیغ هم برای فروم میشه در این سایت های اجتماعی و بسیار موثره.
    مورد 7- توضیح خاصی نداره. ولی احساس کردم بخش مودم و مشکلاتش توی فروم، جاش خالیه و اینجوری بهتر موضوع های شبکه و اینترنت از هم تفکیک میشه. فروم بزرگ و حرفه ای سخت افزار اگه بخشی مثل بخش مودم نداشته باشه، فکر کنم براش اُفت داره.:D
    مورد 8- به قول یارو می گفت اینجوری هندلیه!:d یعنی به صورت دستی باید بروزرسانی کرد. اگه اتوماتیک به روز بشه، فکر نمی کنم مورد بد یا منفیی باشه. خیلی لیست بسیار بلند بالایی میشه بیش از 20 پست در یک تاپیک!
    مورد 9- آره. اونو دیدم. ولی بخاطر وقت گیر بودن و البته ارزش کم، به صفحه ی پیشرفته اکثراً نمیرن و ترجیح میدن از همین شکلک های 10-20 تا استفاده کنن. ولی برای فهموندن مقصود بهتر به کاربرا، چیز خوبیه.
    امتیازها
    49,406
    سطح
    100
    4,181
    ATA
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    به به عجب خبر توپی حسام جان انشاالله همیشه خبرهای خوبو از جنابعالی بشنویم / پیشرفت سایت ارزوی درونی ماست والا افتخار میکنیم به چنین مدیران تلاشگر و سخت کوش و هروقت خبر خوبی از شما راجبه پیشرفت در سایت میشنویمو میبینیم در پوست خود نمیگنجیم و خوشحالی کل وجودمونو میگیره/ باشد که تمام کسایی که در این سایت تلاش میکنن موفق و زنده باشن
    سربلند باشین
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    ممنون.
    مورد 1- من جاستی فای ندیدم...! فقط سه حالت وجود داره. راست چین، وسط چین، چپ چین.
    مورد 2- اکثر فروم ها بزرگتر هست و برای زیبایی گفتم.:d
    مورد 3- بارها و بارها شده که خواستم تشکر کنم و پاسخ منطقیی طرف ارسال کرده بود. (هر کاربری اینقدر می دونه که از یه پست و پاسخ الکی و اسپم تشکر نکنه).
    مورد 4- الف- بخاطر نظم بیشتر بین جملات و گیج نشدن کاربر ---- ب- آسون شدن لینک دهی و ضخیم کردن متون در حالت زبان های ترکیبی (انگلیسی و فارسی). البته منظورم این بود که فقط کدها مخفی باشه و برای کاربر نشون داده نشه. (فعالیت هر کد سر جاش باقی بمونه) نه اینکه کلاً‌ حذف بشه. چون اینجا که صفحه ی کدهای جاوا نیست و کاربرا هم بیشترشون با این کدها آشنایی ندارن.
    مورد 5- برای کاربران فعال، خیلی این مشکل هست. این دلیل فقط برای تازه کارها می تونه منطقی باشه. برای بقیه به نظرم وقت گیره.
    مورد 6- برای افرادی که از و.ی.پ.ی ان یا ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن استفاده می کنن، این مشکل وجود نداره. الان همه که ماشاالله دارن.:d یه تبلیغ هم برای فروم میشه در این سایت های اجتماعی و بسیار موثره.
    مورد 7- توضیح خاصی نداره. ولی احساس کردم بخش مودم و مشکلاتش توی فروم، جاش خالیه و اینجوری بهتر موضوع های شبکه و اینترنت از هم تفکیک میشه. فروم بزرگ و حرفه ای سخت افزار اگه بخشی مثل بخش مودم نداشته باشه، فکر کنم براش اُفت داره.:D
    مورد 8- به قول یارو می گفت اینجوری هندلیه!:d یعنی به صورت دستی باید بروزرسانی کرد. اگه اتوماتیک به روز بشه، فکر نمی کنم مورد بد یا منفیی باشه. خیلی لیست بسیار بلند بالایی میشه بیش از 20 پست در یک تاپیک!
    مورد 9- آره. اونو دیدم. ولی بخاطر وقت گیر بودن و البته ارزش کم، به صفحه ی پیشرفته اکثراً نمیرن و ترجیح میدن از همین شکلک های 10-20 تا استفاده کنن. ولی برای فهموندن مقصود بهتر به کاربرا، چیز خوبیه.
    1- ویرایشگر وی بی 4 کلا جاستیفای یا همان Align Full را نداره
    2- این کوچیک شدن بر اساس پست کاربر هست، یعنی پست جدید تر شما با آواتار بزرگ سایز استاندارد و پست های قدیمی تر با آواتار کوچکتر نمایش داده می شود. از نظر اندازه مانند سایر فروم ها هست و البته ما محدودیت حجمی خیلی بهتری داریم و تصاویر با کیفیت بهتری می توانید به عنوان اواتار استفاده کنید.
    3- به هر حال تشکر در پیغام های بازدید کننده نیاز به کنترل دارد. مثل لایک و دیسلایک یا منفی و مثبت که کاربران بی دلیل امتیاز مثبت یا منفی می دهند. درست است که یک فرد پاسخی منطقی و یا راه حلی مناسب برای رفع مشکل شما ارسال می کند ولی به هر حال تشکر در پیغام بازدید کننده جالب نیست.
    4- این موارد امکانات پایه ویرایشگر وی بی هست و نمیتوان انها را حذف کرد.
    5- این مورد را هم به آقای فلاحتی منتقل می کنم.
    6- این مورد را هم به آقای فلاحتی منتقل می کنم.
    7- در این مورد با مدیران انجمن تصمیم گیری خواهیم کرد. البته بخش مشاوره و راهنمای وجود دارد که کاربران می توانند تمام مشکلات خود را در خصوص شبکه و اینترت و مودم بیان کنند.
    8- این مورد را هم به آقای فلاحتی منتقل می کنم.
    9- کلا من با اسمایل ها مخالف هستم،‌همین تعداد هم زیاد هست!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    مورد 4- اینکار در فروم "ایران فیلم" صورت گرفته و کامل حذف شده!!
    اینم یک نمونه. با توجه به این عکس، کد های جاوا مخفی شده و در هنگام عملیات و ویرایش و لینک دادن و ضخیم کردن و ... این کدها نشون داده نمیشه و دست و پا گیر نیست. واقعاً مرتب و منظم شده و آدم لذت می بره. تقریباً میشه گفت تمامی تنظیمات مربوط به متن وجود داره و آنچنان نیازی به صفحه ی پیشرفته و اینا نیست و به ندرت نیاز به استفاده از این قسمت وجود داره. البته برای ارسال پاسخ تقریباً‌ میشه گفت اصلاً نیازی نیست و همه چیز در قسمت پاسخ سریع، قابل دسترسته هر کاربره. از همون قسمت پاسخ سریع، 99% تنظیمات مورد نیاز انجام میشه.
    شکلک ها هم همه سمت چپ به صورت منظم وجود داره و دسترسی بهشون بسیار راحته.
    قالب فرومش هم vBulletin هست. البته قالب اونا به روز رسانی شده به نسخه 4.2.0 vBulletin. در حالی که این فروم ورژن 4.1.6 هست.
    این پیشنهاد هم یادم رفت: به روز رسانی قالب فروم به جدیدترین نسخه ی موجود.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    تغییرات مرحله پنجم

1- کیفیت تصاویر پیوست از 75 به 85 درصد افزایش یافت تا تصاویر پیوستی کیفیت بهتری پیدا کنند.
    2- تعداد تصاویر پیوستی به 100 عدد افزایش یافت.

موفق باشید
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    به نظر من بهتر است قوانین هم برای امضا بذارید .

نمی شه یه امضا نصف یک صفحه را بگیرید

باید مدیریت شود.

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

صفحه 3 از 10 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 98

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)