ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

موضوع: y580 لنوو

امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    [QUOTE=saeed71;37503]گفتم که الان پولم امادس ولی نه اونقدر امروز فردا هم دیگه باید بگیرم زیاد طول کشید. 635 برام کافیه.
    زد580 هم در حد وای580 هست؟ به جز کانفیگ :منظورتون چیه؟؟بجز کانفیگ؟؟
    به نظر شما با این کانفیگ:
    رم 8 cori7 گرافیک 630
    این لنوو بهتره یا سری k یا a یا n53 ایسوس؟[/QUOTبالا عرض کردم چه کانفیگی از اسوس مدنظرتونه؟؟؟کارایی با توجه به کانقیگ متفاوت هست
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    371
    سطح
    7
    13
    کاربر جدید
    من تو دو پست کانفیگو گفنم:
    رم6
    پردازنده 7
    گرافیک 630
    هارد هم ترجیحا 750 تا500
    بلوری نیاز ندارم
    بدون ویندوز بهتره هم ارزونه هم محدودیت کمتر
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed71 نمایش پست ها
    ببینید من نمی دونم کدوم مدل بهتره. پیشنهاد شما چیه؟ با این کانفیگ کارایی دوام صفحه نمایش و کیبرد چیکلت مهم میشه که فکر میکنم ایسوس بهتره درعوض لنوو نسل سه پردازنده داره .الان ایسوس تو این محدوده نسل 3 نداده؟
    دوام نوت بوک رو که نمیشه حدس زد
    کیبورد لنوو عالی عمل می کنه و کیفیت خوبی داره
    منظورتون از محدوده نسل 3 چیه ؟؟پردازنده ایوی بریدج؟؟؟کارت سری 600؟؟بلوتوث نسخه 4؟؟چی؟؟
    البته نوت بوک اسوس هم هست که از پردازنده ایوی بریدج بهره ببره و کارایی خیلی خوبی هم داره مدل n56vz اما گرونه بالای 2300000
    .................................................. ........................................

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

.................................................. .......................................

امتیازها
    371
    سطح
    7
    13
    کاربر جدید
    محدوده منظورم رنج بود. تو این رنج و کانفیگ (رم8 گرافیک 630و... وقیمت(همون سری کا یا ای))ایوی بریج تو بازار نیست؟
    مثلا من a53sm رو مناسب میدونم ولی در حد کانفیگ و قیمت. حالا میخام بدونم در این شرایط بهتر از این ایسوس چی داره و اونو با زد580 مقایسه کنم.
    امتیازها
    371
    سطح
    7
    13
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rajah نمایش پست ها
    شما دقیقا کدوم کانفیگ از اسوس مد نظرتونه؟؟؟
    مدل z580 هم خوبه و کانفیگ خوبی داره و احتمال قوی بکارتون بیاد پردازنده 3612 کمی از 3610 ضعیف تر هستش و تقریبا در حد2670 هست ولی در کنار 8گیگ رم با باس 1600 کارایی خوبی خواهد داشت
    عجیبه که 3612<3610 ومتاسفانه عجیب تر اینه که i7 3612 و i5 3610 موجوده؟؟ حالا باید به 5 و 7 نگاه کرد یا 3610 و3610؟
    البته هیچ کدوم رم 8 ندارند. حالا چه کنم؟
    ولی ظاهر زیبایی داره وکیبردش هم بیشتر میپسندم ( نسبت به اسوس)
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    عجیبه که 3612<3610 ومتاسفانه عجیب تر اینه که i7 3612 و i5 3610 موجوده؟؟ حالا باید به 5 و 7 نگاه کرد یا 3610 و3610؟
    البته هیچ کدوم رم 8 ندارند. حالا چه کنم؟
    ولی ظاهر زیبایی داره وکیبردش هم بیشتر میپسندم ( نسبت به اسوس)
    دوست عزیز در انتخاب پردازشگر اینتل ابتدا شما باید به سری اونها یعنی I7ویا I5 وبعذ به کد نامشون نگاه کرد در ضمن باید به کل حروف کدنام رو توجه داشت چون بعد از اعداد از حروف هم برای متمایز کردن برخی پردازنده ها از هم که تفاوت جزئی دارن و که با توجه به خصوصیات اونها استفاده شده مثلا هردو مدل بالا کد نام اصلیشون I73610QMوI73612QM هستند
    مدلی هم که در سری i5 قرار داره یعنی I5 3610پسوندش ME هست پس می بینی اگه به کد نام کامل دقت کنی این تفاوت ها رو بهتر درک می کنی
    مسلما سری I7 قویتره دیگه برادر

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

امتیازها
    371
    سطح
    7
    13
    کاربر جدید
    اخرین سوال جامع (چون سه شنبه میخام بخرم لطفا زودتر جواب بدید)
    سه گزینه دارم
    z580 ... 1680toman
    n53sm ..... 1780
    a53sm ....1550
    به نظر شما a53sm کار منو راه میندازه؟ ایرادهایی که داره چیه؟
    کلا شما کدومو پیشنهاد میدی؟
    مقایسه صفحه نمایش؟؟انعکاس نور و زاویه دید
    مقایسه کولینگ؟؟؟؟
    و...
    نقطه ضعف هر کدوم چیه؟
    و اینکه تفاوت رم 6 و 8 در چه موردی مشخص میشه؟ لزومی داره که رم رو به 8 برسونم؟اگر بخوام رم رو زیاد کنم باید برم خود گارانتی ؟
    شنیدم باید مثل هم باشن مثلا 2 تا 4گیگ؟؟؟ در این صورت 6 چگونه 8 میشه؟
    ایا به این مدل ها ssd میشه نصب کرد؟
    امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    بررسی y580 از سایت معتبر نوت بوک چک

ا
    لبته تو این بررسی تو کانفیگ نوت بوک از پانل صفحه نمایش full-hd استفاده شده وهارد نیز یک ترابایت هستش و این نوت بوک تونسته امتیاز خوب رو از این سایت با 83 درصد کارایی مطلوب کسب کنه

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

امتیازها
    75,022
    سطح
    100
    6,106
    کاربر انجمن
    اخرین سوال جامع (چون سه شنبه میخام بخرم لطفا زودتر جواب بدید)
    سه گزینه دارم
    z580 ... 1680toman
    n53sm ..... 1780
    a53sm ....1550
    به نظر شما a53sm کار منو راه میندازه؟ ایرادهایی که داره چیه؟چه ایرادی می تونه داشته باشه ؟؟همین مدل احتمالا برای شما مناسب باشه چون شما به اسوس علاقه خاصی دارید پس همین رو بردارید اما قیمتش بیشتر از 1600000 هستش
    کلا شما کدومو پیشنهاد میدی؟
    مقایسه صفحه نمایش؟؟انعکاس نور و زاویه دید:تو صفحه نمایش تقریبا همه در یک سطح هستند
    مقایسه کولینگ؟؟؟؟بنده تجربه کار با مدل z580 ندارم ولی مدل y580 واقعا به نسبت بقیه خنک تره اگه این مدل هم مثل سری y کار شده باشه عالیه البته نوت بوک های اسوس هم کولینگ خوبی دارند
    و...
    نقطه ضعف هر کدوم چیه؟نقطه ضعف منظورتون چیه ؟؟نقاط قوت و ضعف رو قطعات مشخص می کنن که به کانفیگ و کارایی قطعه به قطعه بر می گرده که شما باید پردازنده ها رو با گرافیک ها رو با هم و.... که هر کدوم کاملا مشخصه اگه تو هر کدوم مشکل داشتین بگین تا راهنمایی تون کنیم
    و اینکه تفاوت رم 6 و 8 در چه موردی مشخص میشه؟ لزومی داره که رم رو به 8 برسونم؟اگر بخوام رم رو زیاد کنم باید برم خود گارانتی ؟رم 6 گیگ برای کارهای روزمره و برنامه های معمول کافیه مگه اینکه شما سراغ پردازش های سنگین و یا گیم بصورت حرفه ای برید که رم 8 گیگ بکارتون میاد که در اون صورت باید پردازنده و گرافیک رو هم در کنار رم مدنظر داشته باشین پس با این اوصافی که شما گفتید رم 6 کافیه
    2-نه لزومی نداره بستگی به انتظارات شما از نوت بوکتون داره
    3-هرگونه تغییر سخت افزاری باعث خارج شدن نوت بوک از گارانتی میشه،باید ببرید شرکت گارانتی کننده یا بگذارید تا مدت گارانتی به سر برسه بعد خودتون دست بکار شین

شنیدم باید مثل هم باشن مثلا 2 تا 4گیگ؟؟؟ در این صورت 6 چگونه 8 میشه؟درسته اصولا چون پردازنده با چینش دو کاناله طراحی شدند استفاده از رم هایی با حجم باس و تایمینگ برابر در دو اسلات منطقی تره،بسته به برد نوت بوک و پردازشگر اون داره که اگه تعداد اسلات ها به 4 و پردازنده هم 4 هسته باشه می تونید از چینش 4 اسلات هم بهره ببرید 4*2=8
    ایا به این مدل ها ssd میشه نصب کرد؟
    باید در برد نوت بوک و کیس اون محل نصب درایو سالید در نظر گرفته شده باشه

ویرایش توسط rajah : 2012/07/31 در ساعت 23:38

>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<

امتیازها
    371
    سطح
    7
    13
    کاربر جدید
    با تشکر فراوان از شما دوست عزیز
    من دیروز z580 i7 رو با قیمت 1645 خریدم.
    هنوز نفهمیدم ssdداره یا نه؟
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع