ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    اون درواقع Category هست و فارسیش هم کَت خونده میشه. فرق اون دو تا (Cat6 / CAT6e) توی فرکانس و استاندارد ساختش هست. البته CAT5 با CAT5e خیلی فرق میکنه. چون 5 سرعتش تا 100 مگابیت هست ولی 5e تا 1000 مگابیت.

شما بین CAT5e & CAT6 & CAT6e یکی رو گیر بیارین.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نوید جان؛
    اینو پرسیدم. ظاهر پیشنهاد شما شبکه هست که تصاویر کند نشون داده میشه و کیفیت مناسبی نداره! توی آموزشگاه ها هم زیاد دیدم! طرف موس رو تکون میده، چند ثانیه بعد حرکت می کنه!! اینجوری اصلآً به دردم نمیخوره!
    میخوام دقیقاً اون تصویر با اون کیفیت واقعیی که می بینم در اون سیستم هم ببینم! کارت شبکه هم ظاهراً به همین صورته که باز هم به درد من نمی خوره!
    لطفاً یه راه دیگه معرفی کن، ممنون میشم.
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه ولی اگه شما از Gigabit LAN استفاده کنید بعید میدونم چنین مشکلی پیش بیاد. در این حالت شما 125 مگابایت در ثانیه پهنای باند دارین. فقط در صورتی که سخت افزار سیستم های شما خیلی ضعیف باشن ممکنه این حالت پیش بیاد که باز هم بعید میدونم. حتی اگه فیلم FHD با بهترین Bitrate پخش کنید باز من باورم نمیشه لگ بزنه!

در آموزشگاه ها معمولاً به دو دلیل تصویر لگ میزنه:

1- "یک" سیستم برای "چندین" سیستم دیگه تصویر پخش میکنه و پهنای باند زیادی میخواد(بستگی به نوع شبکه اش داره).
    2-معمولاً سرعتشون 100 مگابیت هست که باز هم محدودیت پهنای باند داره. در صورتی که شما یک شبکه ی گیگابیت رو فقط بین دو سیستم استفاده میکنید.

تا چند روز آینده این رو از یه متخصص میپرسم و نتیجه رو به شما میگم. فقط لطفاً عجله نکنید.

به هر حال راه حل بعدی اینه که یه کابل VGA یا HDMI (بسته به نوع کابلی که تلویزیون ساپورت میکنه و ترجیحاً HDMI) از سیستم داخل اتاق مستقیم به تلویزیون بکشین. برای صدا هم اگه HDMI میکشین که هیچی(اگه کارت گرافیک مثل آدم کار کنه خودش صدا منتقل میکنه) ، ولی اگه VGA استفاده کردین نمیدونم باید چیکار کرد! در ضمن لطفاً مدل تلویزیون رو هم بگین.
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    اول این که چند نکته را بگم !

شما توی آموزشگاه اولا دارید به چند تا سیستم تصویر میدید ، دوما کارت شبکه ها 10/100 هستند ، سوما از نرم افزار Net Support School استفاده میشه که خودش عامل لگ است !

از طرفی نوید راست میگه ! حتی اگه شما بخوای فیلم DVD هم ببینی به 8mbps نیاز داری ! یعنی کار با شبکه 10/100 هم راه میافته !

من به نوید جان هم گفتم خیلی با این ایده Teamviewer موافق نیستم ! با شبکه موافقم شدید ! حالا چه بیسیم چه با سیم !

خود نرم افزار windows Media player اولا گزینه استریم داره ! پس خیالت از این بابت راحت باشه ! البته اگر شبکه 100/1000 داشته باشید!

در ضمن برای این که تصویر را روی سیستم دیگه بندازی میتونی از team viewer هم استفاده کنی ! مطمئنا راه حل تحت ویندوزی هم برای اشتراک گذاری مانتیور هست ! فقط من بلد نیستم !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    الان من با کسی حرفه ای صحبت کردم برای اینکه ایشون برام کابل تهیه کنه. گفتن که CAT6 پیدا کرده و اگه خواستم، برام می فرسته متری 1500 تومن. طرف اینکاره اس داره میگه لگ داره! فردا بذارم و لگ داشت، بعد میگه من که گفتم در این صورت لگ داره، شما گوش نکردی!!
    راهنمایی های شما رو هم خلاصه ای رو به ایشون توضیح دادم که ایشون می گفت متاسفانه لگ داره تصاویر از این طریق ارتباط!! (من فکر می کنم حداقل بخاطر فاصله ی زیاد هم این اتفاق، احتمالش بیشتره میشه!)
    کابل اچ دی ام آی 15 متری از کجا تهیه کنم؟ کدوم مورد اطمینان تره؟! اچ دی ام آی یا شبکه؟ میخوام بهترین و قطعی ترین راه باشه و احتمالات نباشه! فردا اومد و خریدیم و لگ داشت! اون موقع تکلیف ما چیه؟!!
    میخوام در پخش هر تصویری (بازی، فیلم های فول اچ دی، مستند و ...) ، عین همون رو در تلویزیون هم ببینم بدون حتی یک ثانیه تاخیر یا کند شدن و به قول شما لگ. اگه لب تاپ رو به کابل اچ دی ام آی به TV وصل کرده باشید، احتمالاً‌ دیدید که چقدر کیفیت و سرعت تصویر بی تفاوته نسبت به تصویر خود لب تاپ!‌ میخوام اونجوری باشه! حالا از هر راهی که بهترین راه هست: شبکه یا اچ دی ام آی یا هر شیوه ی دیگه ای...
    مدل تلویزیون هم Toshiba LCD REGZA 42RV685D هست. اگه هزینه ای هم داره، دیگه بیشتر از حداکثر 50 هزار تومن نشه!
    ممنون. بحث خیلی خوبیه. ایشالله که به بهترین نتیجه برسیم.
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن

حالا حتماً باید به صورت Live و realtime پخش بشه؟ یعنی نمیشه همون ویدویو ها رو از طریق شبکه Share کنید بعد از طریق سیستم بیرون رو تلبوزیون پخش کنید؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.y نمایش پست ها

حالا حتماً باید به صورت Live و realtime پخش بشه؟ یعنی نمیشه همون ویدویو ها رو از طریق شبکه Share کنید بعد از طریق سیستم بیرون رو تلبوزیون پخش کنید؟
    نمی دونم منظورت چیه نویدجان!
    به هر حال دقیقاً میخوام همون چیزی باشه که اینجا من توی اتاقم روی مانیتورم دارم می بینم و طبعاً انتظار دارم با همین کیفیت، توی سالن هم ببینم. بدون کوچکترین لگ، افت سرعت و کیفیت کمی بد یا کند شدن و ...! ترجیحاً با صدا.
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,211
    کاربر فعال
    خب مسئله اینجاست که تلویزیون شما همونطور که قبلا گفتید Hdmi ساپورت نمیکنه ! وگرنه 15 متر مسئله ای نبود !

تنها راهی هم که میمونه همون شبکه است ! شبکه وایرلس هم که به گفته شما جواب نمیده ! پس میمونه همین Gigabit lan !

حالا lan اگر کردید ، یا با تیم ویور و یا با استریم یا با share کردن باید کار خودتون را راه بندازید !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    نمی دونم منظورت چیه نویدجان!
    به هر حال دقیقاً میخوام همون چیزی باشه که اینجا من توی اتاقم روی مانیتورم دارم می بینم و طبعاً انتظار دارم با همین کیفیت، توی سالن هم ببینم. بدون کوچکترین لگ، افت سرعت و کیفیت کمی بد یا کند شدن و ...! ترجیحاً با صدا.
    یعنی شما فایل ها رو به اون کامپیوتر انتقال بدین و از طریق اون سیستم اجرا کنید. مثل این که فایل ها رو از طریق فلش منتقل کنید.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.y نمایش پست ها
    یعنی شما فایل ها رو به اون کامپیوتر انتقال بدین و از طریق اون سیستم اجرا کنید. مثل این که فایل ها رو از طریق فلش منتقل کنید.
    اول اینکه باید بگم پشت تلویزیون 4 تا پورت اچ دی ام آی می خوره! این از این.
    نه. نوید جان. اینکارو تا الان می کردم. هم وقت گیر بود و هم اینکه اون سیستم ضعیفه و اصلاً بازی رو جواب نمیده. مگه اینکه بازی های کوچیک. بازی های با کیفیت بالا رو کند اجرا می کنه.
    ضمن اینکه بیشتر مد نظرم بازی هست تا بقیه. به قول شما بقیه رو با فلش انتقال میدم و مشکلی نیست.
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع