ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    :D
    نه. اینکار که شدنی نیست. (کیس رو حرکت بدم)
    بعد؛ توی بازی و فیلم و ... همه رو با کیفیت بالا و بدون احیاناً قطعی نشون میده؟
    ضمناً اگه بخوام وایرلس بخرم به اون سیستم سالن با توجه به اینکه قدیمیه، مچ هست؟
    مودم من 300MBps هست و کارت شبکة 150MBps باشه، اشکالی داره؟
    دیگه وقتی کارت شبکه گذاشتم، میخوام اون مودم رو بردارم که اینترنت اون سیستم رو هم از طریق وایرلس تامین کنم.
    مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره 300Mbps تهیه کنید. اگه FHD بخواین تو حالت 150 Mbps استفاده کنین شاید یه کم اذیت کنه. چون با نوجه به فاصله ی 20 متری و وجود دیوار افت سیگنال پیدا میکنه. اگه کابل شبکه تهیه کنید سرعت بهتری خواهید داشت (اگر کارت 100/1000 تهیه کنید). برای اینترنت وای فای هم هیچ مشکلی نیست. قدیمی بودن سیستم هم اشکالی نداره فقط باید حداقل ویندوز ایک پی باشه!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.y نمایش پست ها
    مشکلی پیش نمیاد ولی بهتره 300Mbps تهیه کنید. اگه FHD بخواین تو حالت 150 Mbps استفاده کنین شاید یه کم اذیت کنه. چون با نوجه به فاصله ی 20 متری و وجود دیوار افت سیگنال پیدا میکنه. اگه کابل شبکه تهیه کنید سرعت بهتری خواهید داشت (اگر کارت 100/1000 تهیه کنید). برای اینترنت وای فای هم هیچ مشکلی نیست. قدیمی بودن سیستم هم اشکالی نداره فقط باید حداقل ویندوز ایک پی باشه!
    ممنون. ویندوزش سونه.
    پس اینو بخرم؟
    ضمناً صدا چی میشه؟!! میخوام تصویر همراه با صدا باشه!
    ویرایش توسط Hessam : 2012/07/20 در ساعت 16:26
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    خواهش میکنم .بله همین خوبه. با همون برنامه که گفتم صدا هم منتقل میشه. همه کاری میشه کرد.
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    خواهش میکنم .بله همین خوبه. با همون برنامه که گفتم صدا هم منتقل میشه. همه کاری میشه کرد.
    خیلی لطف کردی عزیز. ببینم چی میشه، خبرش رو میدم. هر موقع خریدم، میام در همین تاپیک برای بحث و سایر آموزش ها.
    بسیار ممنون.
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    خیلی لطف کردی عزیز. ببینم چی میشه، خبرش رو میدم. هر موقع خریدم، میام در همین تاپیک برای بحث و سایر آموزش ها.
    بسیار ممنون.
    خواهش میکنم. یه تاپیک هم با عنوان team viewer در قسمت شبکه هست. خالی از فایده نیست!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    رااااااااااستی!!!!
    سیستم من کارت شبکه نداره هاااااااااااا! با این وجود، سیستم من هم احتیاج به کارت شبکه داره؟!!!
    ضمناً‌ این هم میشه؟
    چون از اونجایی که سیستم ضعفیه و ممکنه در آینده ی نزدیک تعویض کنم، بهتره که هزینه ی اضافب نداشته باشم.
    تازه اگه لب تاپ هم در آینده خریدم، خودش کارت شبکه ی داخلی داره و به کارم نمیاد این و فقط برای همین کار کاربرد داره.
    پس نیازی به حملش نیست و در نتیجه نیازی به اکسترنال نیست!
    ویرایش توسط Hessam : 2012/07/20 در ساعت 18:22
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    اگر قصد لپ تاپ دارین فقط به فکر سیستم پذیرایی باشین. این کارت هم میشه استفاده کرد فقط سیم کشی داره. در مجموع اگر من بودم بدلیل نداشتن حوصله ی سیمکشی(!) وای فای رو انتخاب میکردم(البته فرکانس وای فای برای سلامتی مضرات زیادی داره).
    این کارت شبکه سرعتش خیلی خوبه (1Gbps). اگر سرعت کارت شبکه ی
    هر دو سیستم یکسان باشن (1Gbps) شما هیچ مشکلی برای انتقال اطلاعات و تصویر و ... ندارین. برای این نوع کارت بهتره کابل CAT6e / CAT6 خریداری کنید.

اگه دیر جواب میدم بخاطر اینه که الآن سرم شلوغه. ببخشید
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    اگر قصد لپ تاپ دارین فقط به فکر سیستم پذیرایی باشین. این کارت هم میشه استفاده کرد فقط سیم کشی داره. در مجموع اگر من بودم بدلیل نداشتن حوصله ی سیمکشی(!) وای فای رو انتخاب میکردم(البته فرکانس وای فای برای سلامتی مضرات زیادی داره).
    این کارت شبکه سرعتش خیلی خوبه (1Gbps). اگر سرعت کارت شبکه ی
    هر دو سیستم یکسان باشن (1Gbps) شما هیچ مشکلی برای انتقال اطلاعات و تصویر و ... ندارین. برای این نوع کارت بهتره کابل CAT6e / CAT6 خریداری کنید.

اگه دیر جواب میدم بخاطر اینه که الآن سرم شلوغه. ببخشید
    نه. خواهش می کنــــــــم. این خوبه؟
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    نه. خواهش می کنــــــــم. این خوبه؟
    این CAT5e هست. برای کار شما کافیه فقط یه سوال، این کابل چند متر هست؟ آخه 27 تومن خیلی نجومیه! از الکتریکی های محل خریداری کنین به صرفه تره.
    برای این گفتم CAT6 چون فرکانس این کابل تا 250 MHz میتونه باشه ولی حداکثر فرکانس CAT5e که شما لینکشو گذاشتین، 100 MHz هست. به هر حال برای 20متر هیچ فرقی نمیکنه.

ولی اگه کابل پایین تر از CAT5E (حتی CAT5) بگیرین سرعتتون میشه 100 مگابیت (بجای 1000 مگابیت در CAT5e و CAT6 ) .

برای وصل کردن مستقیم دو کامپیوتر باید کابل رو کراس کنید. اگر حوصله ی این کار رو ندارین از یه مودم استفاده کنید.
    ویرایش توسط Navid.y : 2012/07/20 در ساعت 20:14
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    این CAT5e هست. برای کار شما کافیه فقط یه سوال، این کابل چند متر هست؟ آخه 27 تومن خیلی نجومیه! از الکتریکی های محل خریداری کنین به صرفه تره.
    برای این گفتم CAT6 چون فرکانس این کابل تا 250 MHz میتونه باشه ولی حداکثر فرکانس CAT5e که شما لینکشو گذاشتین، 100 MHz هست. به هر حال برای 20متر هیچ فرقی نمیکنه.

ولی اگه کابل پایین تر از CAT5E (حتی CAT5) بگیرین سرعتتون میشه 100 مگابیت (بجای 1000 مگابیت در CAT5e و CAT6 ) .

برای وصل کردن مستقیم دو کامپیوتر باید کابل رو کراس کنید. اگر حوصله ی این کار رو ندارین از یه مودم استفاده کنید.
    15 متری هست. نه. بحث حوصله نیست. فقط میخوام هر چی من می بینم، تو سالن هم نمایش بده. بیشتر برای پخش فیلم و بازی و مستند میخوام.
    باشه پس همون CAT6 رو یه جوری تهیه می کنم.
    فقط CAT6e بهتره یا CAT6؟ چه فرقی می کنه با هم؟
    تلفظش به فارسی، کات هست یا کَت یا سی ای تی؟!
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع