ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اول با کدام آشنا شدید؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اول با مجله آشنا شدم!

58 34.32%
  • اول با سایت آشنا شدم!

70 41.42%
  • اول با فروم آشنا شدم!

41 24.26%
صفحه 1 از 11 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 109
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر

چگونه با مجموعه سخت افزار آشنا شدید؟

همین میخوام بدونم شما با سخت افزار چطور آشنا شدید؟
    چه سایت و چه مجله و چه فروم فرقی نمیکنه!
    لطفا تجربه خود را بنویسید!
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    برای شروع از خودم میگم!
    من از قدیمها مجله عصر شبکه رو میخریدم! و اوضاع به روال عادی پیش میرفت که یهو فکر کنم یکی دو شماره چاپ نشد و بعد چند ماه دوباره بود! اما اسم آقای پناهی نبود! بگذریم! باز چند شماره نگرفتم!
    اما طاقت نیووردم ورفتم بگیرم از دکه وقتی که پر سیدم نداشت اما دکه صاحبش دیگه باهام آشنا شده بود گفت اینو دارم (سخت افزار) وقتی دیدمش اصلا نظر خوبی بهش نداشتم! به خاطر شکلش و عکس روش و طراحی جلد که بی شباهت نبود اما وقتی بازش کردم اسم آقای پناهی و بقیه تحریریه رو دیدم فوری خریدمش (یادم نی کدوم شماره بود اما فکر کنم 23 یا 22 یا 24 بود!
    خلاصه بعد تو سایت ثبت نام کردیم
    منتظر بودم فروم افتتاح شه و بعد افتتاح شد حالا هم در خدمت هستم!
    ویرایش توسط VSH-Katana : 2012/07/18 در ساعت 05:02
    امتیازها
    3,531
    سطح
    37
    532
    کاربر اخراجی
    پارسال مثل همیشه داشتم از کنار دکه رد می شدم. آن روز ها مجله زیاد می خواندم. همینطور که مجله ها را نگاه می کردم چشمم خورد به مجله جدید سخت افزار. شماره27
    خریدم بردم خونه خواندم. خوب بود. شماره ماه های دیگر هم خریدم. تا اینکه وقتی اینترنت پرسرعت گرفتیم نگاهی به سایت سخت افزار انداختم. بعد هم که فروم راه اندازی شد.
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    من قیمت روز گوگل کردم فروم سخت افزار آورد
    امتیازها
    70,219
    سطح
    100
    2,164
    مدير بازنشسته
    من می خواستم قیمت سی \ی یو بگیرم توی گوگل سرچ کردم که این سایت اومد... ولی اول اصلا از سایت خوشم نیومد ولی یه خرده که گذشت دیدم خیلی عالیه... و زمانی که عکس مجله تو سات دیدم یادم افتاد که خیلی وقت بیش فک کنم یکی دو بار مجلش رو خریده بودم :دی
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    من سال سوم راهنمایی بودم که سر درس علوم بود. آخرای اردیبهشت و معلم درسی نمی داد. یه دفعه در کلاس زده شد و معاون مدرسه یه مجله ی سفید رنگ با کاغذ گلاسه و با کیفیت که داخل پلاستیک پلمپ شده بود رو داد به یکی از دوستام که اهل تهران (رباط کریم) بود. از اونجایی که مجله ی شیکی بود و منم به کامپیوتر علاقه داشتم (البته نه مثل الان) اون موقع کمتر بود و اطلاعات عمومی و متوسطی از کامپیوتر داشتم و اطلاعات سخت افزاری خیلی کم.
    بعد ازش گرفتم به هزار بدبختی و از اول مجله رو ورق زدم و دیدم. خیلی برام جالب بود. همه چیز توش داشت. بیشتر نرم افزاری بود تا سخت افزاری. اون؛ مجله رایانه خبر بود!!! بعد همون روز رفتم خریدم این مجله رو که اون موقع 3500 تومن بود. خیلی خوشم اومد. مخصوصاً از بخش ترفندهاش و معرفی و توضیحات نرم افزاری.
    خلاصه استارت رفتن به سمت حداقل نیمه حرفه ای شدنم از همونجا آغاز شد. دو تا اشتراک کامل یکسال رو خریدم. الان ها هم هر ماه می خرم و دیگه اشتراک نگرفتم.
    خلاصه اینکه این مجله خیلی در تغییر دادن مسیر زندگیم، موثر بود و بیش از 50 شماره ی این مجله رو می خریدم و همچنان می خرم. واقعاً هم بهترین نشریه ی ایران می دونم اونو.
    خیلی به نظرات دیگران و مشترک هاشون گوش میدن و پیشنهادات بررسی می کنم و به سوالات فنی پاسخ میدن.
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    من سال سوم راهنمایی بودم که سر درس علوم بود. آخرای اردیبهشت و معلم درسی نمی داد. یه دفعه در کلاس زده شد و معاون مدرسه یه مجله ی سفید رنگ با کاغذ گلاسه و با کیفیت که داخل پلاستیک پلمپ شده بود رو داد به یکی از دوستام که اهل تهران (رباط کریم) بود. از اونجایی که مجله ی شیکی بود و منم به کامپیوتر علاقه داشتم (البته نه مثل الان) اون موقع کمتر بود و اطلاعات عمومی و متوسطی از کامپیوتر داشتم و اطلاعات سخت افزاری خیلی کم.
    بعد ازش گرفتم به هزار بدبختی و از اول مجله رو ورق زدم و دیدم. خیلی برام جالب بود. همه چیز توش داشت. بیشتر نرم افزاری بود تا سخت افزاری. اون؛ مجله رایانه خبر بود!!! بعد همون روز رفتم خریدم این مجله رو که اون موقع 3500 تومن بود. خیلی خوشم اومد. مخصوصاً از بخش ترفندهاش و معرفی و توضیحات نرم افزاری.
    خلاصه استارت رفتن به سمت حداقل نیمه حرفه ای شدنم از همونجا آغاز شد. دو تا اشتراک کامل یکسال رو خریدم. الان ها هم هر ماه می خرم و دیگه اشتراک نگرفتم.
    خلاصه اینکه این مجله خیلی در تغییر دادن مسیر زندگیم، موثر بود و بیش از 50 شماره ی این مجله رو می خریدم و همچنان می خرم. واقعاً هم بهترین نشریه ی ایران می دونم اونو.
    خیلی به نظرات دیگران و مشترک هاشون گوش میدن و پیشنهادات بررسی می کنم و به سوالات فنی پاسخ میدن.
    منظورم مجموعه سخت افزار بود!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط VSH-REVOLVER نمایش پست ها
    منظورم مجموعه سخت افزار بود!
    کلاً‌ اولین روزی که با سخت افزار آشنا شدم، همون روز بود که استارتش زده شد.
    امتیازها
    93,367
    سطح
    100
    10,392
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    بالاخره ما نفهمیدیم رایانه خبر می خونی یا سخت افزار؟
    ehsannalizadeh
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط th e nd نمایش پست ها
    بالاخره ما نفهمیدیم رایانه خبر می خونی یا سخت افزار؟
    ای بابا!
    من سخت افزار نمی خونم!^#(^
    رشته ام نرم افزار هست! ولی اولین جایی که با معقوله ای به نام سخت افزار آشنا شدم، در مجله ی رایانه خبر بود و مشتری 5 ساله ی این مجله هستم.
صفحه 1 از 11 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 109

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع