ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اول با کدام آشنا شدید؟

رأی دهندگان
169. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اول با مجله آشنا شدم!

58 34.32%
  • اول با سایت آشنا شدم!

70 41.42%
  • اول با فروم آشنا شدم!

41 24.26%
صفحه 3 از 11 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 109
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    من از سخت افزار پول نمیگیرم که بخوام تبلیغ کنم و نقدهای تند من به مجله هم که معروفه !

ولی آخه یه چیزهایی میگید ها !!! من هم رایانه خبر را میخرم و هر دفعه یه نکته هر چند کوچک هم ازش یادمیگیرم ولی خداییش مجله ای که درباره عرضه نسخه جدید و آپدیت شدن CPUZ خبر 20 خطی مینویسه و تا این حد مقالات سخت افزارش ضعیف است و بیشتر داره نرم افزار معرفی میکنه ، واقعا ارزش 3000 تومان دارد ؟؟؟ نسبت به پولی که میگیره واقعا ضعیف است !!! عملا من رایانه خبر را یه مجله معرفی نرم افزار و بعضا ترفند میدونم ! با اینکه رایانه خبر شاید بتونه جاهایی که سخت افزار پوشش نمیده را کامل کنه موافقم ولی به هیچ وجه مجله قوی نیست ! به خصوص در زمینه سخت افزار !

من خودم اول با نشریه آشنا شدم ! به این صورت که من همیشه صبح شنبه ساعت 7 صبح دم دکه روزنامه فروشی بودم و اگر مجله نمیخریدم مدرسه نمیرفتم چون حوصله ام سر کلاس سر میرفت !!!!!!! لااقل هر هفته 5000 تومان پول میدادم و بعضا حجم زیاد مجلاتی که میخریدم و همه هم درباره کامپیوتر به 10 تومن هم میرسید ! این روال تا حدود 3 سال ادامه داشت ! شماره 1 سخت افزار را با شک و تردید خریدم اما همون روز از خریدم به شدت مسرور شدم چون باعث میشد تقریبا نصف مجلاتی که همیشه میخریدم را بزارم کنار ! از اون زمان به بعد فقط سخت افزار - gsm- عصرشبکه - رایانه خبر - عصر ارتباط و بزرگراه فناوری را میخریدم !(دانستنیها فراموش نمیشد) !

از اون زمان به بعد هم که ضعف شاهد ضعف عصرارتباط و عصرشبکه بودم و اون دو را کنار گذاشتم و الان فقط سخت افزار و رایانه خبر میخونم ! البته رایانه خبر به من ایمیل میزنه و اگه ببینم روی جلدش مطلب خوبی داره میخرم ! وگرنه فقط سخت افزار !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    همونطور که میدونید من از صنعت چاپ متنفرم :دی برای همین مشخصه که ابتدا با سایت اشنا شدم بعدش با فروم بعدش با مجله :دی

دلیل اومدنم به سایت هم جالبه :دی
    اون موقع داشتم دنبال پردازنده amd 1055 میگشتم که دربارش مطلب بخونم که در سایت سخت افزار کامل ترین ریویو رو دیدم :دی
    اولش تفریحی بود اما با وازد شدن دوستان ناباب از جمله حسام و علیرضا معتاد سایت و فروم شدم :دی
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    من از سخت افزار پول نمیگیرم که بخوام تبلیغ کنم و نقدهای تند من به مجله هم که معروفه !

ولی آخه یه چیزهایی میگید ها !!! من هم رایانه خبر را میکردم و هر دفعه یه نکته هر چند کوچک هم ازش یادمیگیرم ولی خداییش مجله ای که درباره عرضه نسخه جدید و آپدیت شدن CPUZ خبر 20 خطی مینویسه و تا این حد مقالات سخت افزارش ضعیف است و بیشتر داره نرم افزار معرفی میکنه ، واقعا ارزش 3000 تومان دارد ؟؟؟ نسبت به پولی که میگیره واقعا ضعیف است !!! عملا من رایانه خبر را یه مجله معرفی نرم افزار و بعضا ترفند میدونم ! با اینکه رایانه خبر شاید بتونه جاهایی که سخت افزار پوشش نمیده را کامل کنه موافقم ولی به هیچ وجه مجله قوی نیست ! به خصوص در زمینه سخت افزار !

من خودم اول با نشریه آشنا شدم ! به این صورت که من همیشه صبح شنبه ساعت 7 صبح دم دکه روزنامه فروشی بودم و اگر مجله نمیخریدم مدرسه نمیرفتم چون حوصله ام سر کلاس سر میرفت !!!!!!! لااقل هر هفته 5000 تومان پول میدادم و بعضا حجم زیاد مجلاتی که میخریدم و همه هم درباره کامپیوتر به 10 تومن هم میرسید ! این روال تا حدود 3 سال ادامه داشت ! شماره 1 سخت افزار را با شک و تردید خریدم اما همون روز از خریدم به شدت مسرور شدم چون باعث میشد تقریبا نصف مجلاتی که همیشه میخریدم را بزارم کنار ! از اون زمان به بعد فقط سخت افزار - gsm- عصرشبکه - رایانه خبر - عصر ارتباط و بزرگراه فناوری را میخریدم !(دانستنیها فراموش نمیشد) !

از اون زمان به بعد هم که ضعف شاهد ضعف عصرارتباط و عصرشبکه بودم و اون دو را کنار گذاشتم و الان فقط سخت افزار و رایانه خبر میخونم ! البته رایانه خبر به من ایمیل میزنه و اگه ببینم روی جلدش مطلب خوبی داره میخرم ! وگرنه فقط سخت افزار !
    داستان من با نقل قول شروع میشه چون اولین بار همین 7 صبحی که علیرضا مجله رو خریده بود به من نشونش داد!
    من از زمان اول و دوم راهنمایی مجلات کامپیوتری مثل عصر ارتباط , عصر شبکه , اینترنت , بزرگراه رایانه , ... رو دنبال میکردم اما هیچ کدوم رو آرشیوی نمیخردیدم طوری که همه ی شماره ها رو داشته داشته باشم.از عصر ارتباط تعداد زیادی رو خریده بودم ولی همه ی شماره ها رو نداشتم.اون موقع ارزش زیادی نسبت به قیمتش داشت.موقعی که با سخت افزار آشنا شدم , شماره های اولش خیلی برام جذاب نبود ولی کم کم علاقم نسبت به مجله بیشتر شد طوری که وقتی شماره های جدید اعلام میشه فرداش مجله رو دارم!
    بعد از علاقه مند شدن به مجله عضو سایت شدم. از زمان راه اندازی فروم هم که در خدمت دوستان عزیز هستم.
    ویرایش توسط Dan : 2012/07/18 در ساعت 22:02
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    خوب میبینم که بچه ها نوشتن چجوری با سخت افزار آشنا شدن ! فک نمیکردم این تاپیک بگیره!
    ولی لطفا دیگه مجلات دیگه رو مقایسه نکنید (مقایسه)
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    سه سال پیش دوست نابابی به نام علیرضا سجادی نیا تو حیاط مدسه (دقیقاً روی سکو) گفت بیا اینو بخون. از اون موقع من رو هم مثل خودش معتاد کرد. در ضمن خود نابابش بود که چند ماه پیش گفت بیا فروم. دم امتحانای نهایی های سوم هم هر کاری کردم نرم دنبال مجله علیرضا نمیذاشت. هی مجله میداد به من.
    امتیازها
    3,217
    سطح
    35
    107
    کاربر انجمن
    بسم الله الرحمن الرحیم موضوع انشا چگونه با سایت سخت افزار آشنا شدید؟؟
    من مسعود بهارلویی هستم دانشجوی مشروطی عاشق سیب گاز زده و اپلیجات!
    (اول نوشتم بعد دیدم پستم طولانی شد گفتم تبدیلش کنم به انشا!!!)
    منم اول با سایت آشنا شدم
    تو مدتی که برای کنکور میخوندم از دوتا از علاقه های اصلیم فاصله گرفتم
    سخت افزار و اتومبیل!
    تا اینکه به فکر لپتاپ خریدن افتادم و دیدم ای بابا! هیچی نمیفهمم از این چیزای جدید!
    سندی بریج چیه؟ من کی ام اینجا کجاست؟ (آپدیت من تا کور دو تو و اینا بود)
    بعد خلاصه شروع کردم خوندن دیدم چقدر تکنولوژی پیشرفت کرده
    بعد یهو اومدم اینجا در مورد سندی بریج خوندم مقالش باحال بود و دیدیم خدا عجب چیزایی آفریده تو این مدت که ما خواب بودیم اولش که فروم نبود ولی تو همون سایت دیدم همه با هم دوستن و خلاصه چقدر باحاله
    اولین مجله ای هم که خریدم یادم نمیاد شماره چند بود همونی که بررسی هارد اکسترنال ها بحث اصلیش بود
    ( اینم بگم تا پول جمع کردم هارد بخرم سیل اومد، دوباره که پول جمع کردم دلار گرون شد دیدم هرچی من پول جمع میکنم اینم فرار میکنه بیخیال شدم آیپاد خریدم که سفت باشه خراب نشه هفته پیش بیچاره خراب شد خدا رحمتش کنه:دی)
    تو فروم هم اولش اومدم گم شدم! جدی میگم اولین بار آدم کلا میترسه میاد تو فروم
    بعد رفتم دوباره اومدم کم کم رفتم جلو تا یه کمی آشنا شدم البته با tapatalk!!
    فروم اینجا خیلی صمیمی و باحاله و دومین فرومی هستش که فعالیت میکنم توش (البته هیچ فعالیتی نمیکنم اینجا بیشتر مطالبشو میخونم چون هنوز هیچی بلد نیستم)

پایان انشا و بق بقو؛)

Just Bagh Baghoo!
    Just Bagh Baghook
    امتیازها
    3,217
    سطح
    35
    107
    کاربر انجمن
    آها راستی من این قسمتو نفهمیدم:
    چرا تجربه خود را بنویسید؟
    Just Bagh Baghook
    امتیازها
    108
    سطح
    2
    9
    کاربر جدید
    منم موقع کوووووووونکوووووور بود،به جای این درس بخونبم داشتیم ماهنامه سخت افزار رو میخوندیم،آخرشم رفتیم دانشگاه سخت افزار خوندیم............!!!! :d
    امتیازها
    81,786
    سطح
    100
    12,210
    کاربر فعال
    عجب ظلمی میکنه این نشریه و فروم سخت افزار به بچه های کنکوری ! همه شاکی هستند !
    “If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough.”
    Albert Einstein
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    فکر کنم کلاس های فروم و سایت خوب نتیجه داده، تا الان 18 تا رتبه زیر 10 داشتیم!
صفحه 3 از 11 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 109

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع