ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    مرسی وحید جان ! واقعا بررسی خوبی انجام دادی عزیز !

حقیقت این است که تا زمانی که محصول در دست نگارنده مطلب نباشد ، فرد نمی تواند بررسی خوبی از محصول داشته باشد .

بررسی خوب و عالی شما بر می گردد به دسترسی شما به محصول مورد معرفی . حدود 90 درصد مطالبی که بنده نگارش کردم ، همگی توسط بنده ، ترجمه شده بودند و واقعا کار طاقت فرسایی است .

این مطلب رو خوندی

مثلا همین بررسی تلویزیون gt 50 پاناسونیک که واقعا وقت گیر بود . در هر صورت ، بررسی خوبی بود و جای پیشرفت هم داری سید جان !

موفق باشید .
    ویرایش توسط saeid6574598 : 2012/07/15 در ساعت 13:36
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط arsn نمایش پست ها
    البته از اونجایی که هر چه قدر پول بدی آش میخوری ، باید بگم که IPS 226 به هیچ وجه دقت رنگ و طبیعی بودن رنگ مدل های گرون قیمت اسوس را ندارد ! (البته از نظر کیفیت با مدل های با قیمت متوسط اسوس رقابت میکنه )

من مانیتور خودم را در کنار یه مدل CRt و LCD قرار دادم ! رنگ های ips خوب بود ! نسبت به خیلی از مدل های TN و LED معمولی که دیده بودم دقیق ترین رنگ را داره ولی نمیشه بهش گفت Ips اصیل ! چون نوع پنل از نوع S ips قدیمی است !

ولی با این حال تاکید میکنم هیچ مدلی تو این رنج قیمت (295) و حتی تا 400 تومان کارایی IPS 226 را ندارد و محصول خوبی برای خریدن است !
    درسته ولی مدلهای ips ایسوس هم خصوصا مدلهای ارزونتر و نزدیکتر به این مانیتور دقت رنگ و ترجمه رنگ برابری با این مانیتور دارن! البته تقریبا همین چیزی که گفتی رو تو متن نوشتم و منم میگم که نباید با ips ها مقایسه بشه خصوصا با قیمتی که داره ! نمره بالایی هم که گرفته از نظر من به دلیل بی نظیر بودنش در این بازه قیمته!
    علیرضا نظرت در مورد نوشته ام چیه؟
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6574598 نمایش پست ها
    مرسی وحید جان ! واقعا بررسی خوبی انجام دادی عزیز !

حقیقت این است که تا زمانی که محصول در دست نگارنده مطلب نباشد ، فرد نمی تواند بررسی خوبی از محصول داشته باشد .

بررسی خوب و عالی شما بر می گردد به دسترسی شما به محصول مورد معرفی . حدود 90 درصد مطالبی که بنده نگارش کردم ، همگی توسط بنده ، ترجمه شده بودند و واقعا کار طاقت فرسایی است .

این مطلب رو خونی

مثلا همین بررسی تلویزیون gt 50 پاناسونیک که واقعا وقت گیر بود . در هر صورت ، بررسی خوبی بود و جای پیشرفت هم داری سید جان !

موفق باشید .
    سعید جان همین ترجمه ای که میگی یکی از بهترینا بود که تاحال دیدم! در کل روی هر کاری باید وقت گذاشت و بادقت انجامش داد! راستش منم با اینکه مانیتور رو دارم ولی باز وقت زیادی ازم گرفت نوشتن مقاله!
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    نقل قول نوشته اصلی توسط Editor In chief نمایش پست ها
    دوست خوبم بررسي جالبت را خواندم به نظرم براي شروع خيلي خوبه. البته ساختار نوشتن در وب با نشريه فرق داره اما سعي کن که در کل انسجام متني را در ساختار نوشتارت حفظ کني و کاربر را در کوتاهترين حالت به اصل مفهوم برسوني. در کل بهت تبريک مي‌گويم و ممنونم
    آقای پناهی اگه میشه یک قسمت کوچیک از متن نوشته رو برای من ویرایش کنید و بفرستید ممنون میشم!
    امتیازها
    9,173
    سطح
    64
    4,302
    اوركلاكر ارشد
    خیلی خوب بود وحید جان ممنون
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)