ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا آموزش تصویری ویدئوها برای شما مفید بود؟

رأی دهندگان
14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله

12 85.71%
  • خیر

2 14.29%
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال

Question راهنمای تصویری بخش ویدئوها (قابلیت دانلود و پخش کیفیت hd)

بخش ویدئو های سایت سخت افزار شامل ویدئوهای منتخب و زیبای دنیای فناوری و سخت افزار است که به طور معمول به صورت هفتگی به روز رسانی می گردد. اما کاربران بسیاری از کیفیت پایین ویدئو ها و عدم قابلیت دانلود شکایت داشتند. در حالی که این دو قابلیت در بخش ویدئوها از ابتدا وجود داشته ولی وجود آیکون ها سبب سردر گمی کاربران می گردید. در این بخش سعی داریم شما را با قابلیت هایی مانند دانلود و تبدیل کیفیت ویدئوها به HD آشنا کنیم. ابتدا به بخش پایین وب سایت مراجعه کنید که ویدئوها در این بخش قرار گرفته اند. با کلیک روی هر کدام از ویدئو ها وارد بخش نمایش و دانلود خواهید شد. لازم به ذکر است که در صورتی که نشانگر ماوس خود را روی یک ویدئو نگه دارید، اطلاعات مربوط به ویدئو شامل تعداد بازدید و زمان آن را مشاهده خواهید کرد. (با راست کلیک و انتخاب View image می توانید تصاویر را با ابعاد واقعی مشاهده کنید.)

در حالت عادی، شما ویدئو را با کیفیت و حجم پایین مشاهده خواهید کرد و همانطور که در تصویر بالا مشخص شده، می توانید با کلیک روی دو آیکون، ویدئو را دانلود یا به کیفیت HD تبدیل کنید.

آیکون HD: که به صورت غیر فعال مشخص شده، با کلیک روی آن می توانید به بخش ویدئو در حالت HD بروید که زمان بارگذاری آن نیز کمی طولانی تر خواهد بود.

آیکون SD: که در حالت کیفیت پایین به رنگ سبز (فعال) مشخص شده و می توانید با کلیک روی این گزینه، ویدئو را با حجم پایین دانلود کنید. البته اگر دانلود منیجر شما با نسخه مرورگر شما هماهنگی داشته باشد، همانند تصویر بالا در گوشه پایین سمت چپ، آیکون مخصوص دانلود منیجر دیده می شود که می توانید به این صورت نیز ویدئو را دانلود کنید.

زمانی که با کلیک روی آیکون HD وارد بخش نمایش و دانلود این ویدئو با کیفیت HD می شوید، رنگ آیکون نیز به آبی تغییر خواهد کرد. در این حالت باید کمی منتظر بمانید تا با سرعت افسانه ای اینترنت کشور، ویدئو آپلود و سپس نمایش داده شود. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، آیکون سبز رنگ SD در این حالت به HD تغییر می یابد و شما می توانید ویدئو را در حالت کیفیت بالا دانلود کنید. البته اگر دانلود منیجر و مرورگر شما هماهنگ باشد، آیکون دانلود منیجر را نیز در صفحه نمایش خواهید دید.

علاوه بر قابلیت های پخش و دانلود، امکانات دیگری نیز برای شما عزیزان در بخش ویدئوها وجود دارد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، بخش هایی مانند امیتاز و نظر دهید برای ویدئوها وجود دارد. توضیحات تصویر بالا کاملا گویای داستان خواهد بود!
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    دوستان عزیز در این مدت برنامه های متنوعی برای بخش ویدئو ها در وب سایت در نظر گرفتیم تا این بخش بیش از پیش مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. هر گونه نظری در مورد ویدئو ها دارید می توانید بیان کنید.
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    يکي از دوستان نظر خوبي داشت که اگر امکان دارد ويديو‌ها گروه بندي شود تا امکان دسترسي بهتر به ويديوها وجود داشته باشد.

در کل پيشنهاد مي‌کنم به اين لينک هم سري بزنيد

http://www.sakhtafzarmag.com/video
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    زیرنویس گذاشتن برای ویدئو ها، بزرگترین نکته ایه که باید بهش توجه کرد.
    فقط همین یک مورد رو من به عنوان نقطعه ضعف فکر می کنم که محسوس باشه.
    امتیازها
    11,205
    سطح
    69
    1,351
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    زیرنویس گذاشتن برای ویدئو ها، بزرگترین نکته ایه که باید بهش توجه کرد.
    فقط همین یک مورد رو من به عنوان نقطعه ضعف فکر می کنم که محسوس باشه.

بله نظر خیلی خوبی است البته چندتاهم من زیرنویس کردم . راستش زیرنویس کردن خیلی زمان بر و بعدش هم باید هزینه خوبی براش بکنید . چون اول باید حداقل با کیفیت 720p دانلود کنی که خودش کلی حجم داره و بعدش بری دربرنامه های موجود میکس فیلم زیرنویس فرم به فرم باید وقت بذاری و تدوین کنی کلی وقتتو می گیره.

تازه چون معمولا نصف روزش هم سر کاری دیگه رمقی برات نمی مونه

اما نظر خوبی است

عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه چند ماهی نبودم

الان به دلیل خرابی MacBook Pro ام نمی توانم ویدیو ها را تدوین کنم. امیدوارم در آینده نزدیک با تامین منابع دوباره باز این کار لذت را ادامه بدهم.

تمام تلاشمم را می کنم چند ساعتی در روز به انجمن و صفحه اجتماعی وب سایت سخت افزار اختصاص بدهم. البته بیشتر در بخش مک و اندروید.

در فاز اول به معرفی بهترین ها می پردازم

امتیازها
    3,800
    سطح
    38
    240
    کاربر انجمن
    سلام...آقا حسام اگه راه داره یه بخشی هم اضافه کنید تا دوستان دیگم ویدئو هاشون رو در سرور سایت آپلود کنن....
    ? W H Y D O W E F A L L ?

....WE FALL TO LEARN TO PICK OURSELVES UP....
    .BEGINS.FALLS.RISES.

آیا کسانی که می دانند با کسانی که نمی دانند یکسانند؟
    --قرآن کریم--
    =سوره ی زمر آیه ی 9=

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع