ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته

نوکیا در برزخ جهنم و بهشت

ویندوز فون ۸ معرفی شد و تقریبا همه منتقدین را به آینده ویندوز فون امیدوار کرد.
    شرکتها قطعا در حال تولید گوشی های جدید و قدرتمند با سیستم عامل ویندوز فون ۸ هستند و در این مدت هم از طریق آندروید و گوشی ها با سیستم عامل های اختصاصی ادامه درآمد خواهند داشت.
    اما کسی به وضعیت فعلی نوکیا توجهی ندارد، در این مقاله به بررسی وضعیت فعلی نوکیا بین زمان معرفی ویندوز فون ۸ و عرضه آن می پردازیم.
    چند روز پیش با خبر شدیم که رئیس پروژه Meego و کارمندان آن نوکیا را ترک کردند، خوب این قطعا به معنی تمرکز کامل نوکیا بر روی سیستم عامل ویندوز فون خواهد بود.
    با معرفی ویندوز فون ۸ قطعا فروش گوشی های ویندوز فون ۷ کم خواهد شد و بلکه کاملا متوقف می شود.در این حالت بقیه شرکتها ادامه کار خود را با آندروید خواهند داشت، اما نوکیا این چند ماه جهنمی تا اواسط پاییز را چگونه سپری خواهد کرد؟
    گوشی های نوکیا با ویندوز فون ۷ فروش کمی خواهند داشت و خبری هم از گوشی های Meegoنخواهد بود.
    قطعا به همین دلیل است که چندی پیش نوکیا اعلام کرد در صورت شکست ویندوز فون برنامه دومی نیز خواهند داشت.البته که چیزی به نام شکست ویندوز فون وجود ندارد و در بدبینانه ترین حالت نیز فروش ویندوز فون از روند فعلی دو سال اخیر بیشتر خواهد شد.اما نوکیا از این ۵ ماه جهنمی و عدم فروش و سقوط سهام خود هراس دارد.نوکیا با این صحبتها می خواهد این چند ماه را سپری کند تا دوباره به دوران طلایی خود با گوشی های ویندوز فون ۸ و این بار بدون محدودیت های سخت افزاری ویندوز فون ۷ باز گردد.بله مثل همیشه بهترین دوربین ها را از نوکیا خواهیم دید و بهترین طراحی ها و سخت افزار ها را نوکیا خواهد زد.
    این چند ماه برای ویندوز فون آرامش قبل از طوفان است اما برای نوکیا برزخ بین جهنم و بهشت
    نوکیا یک شرکت کاملا وابسته و وفادار به ویندوز فون است و قطعا مایکروسافت نیز قدر این وفاداری و موقعیت سخت فعلی را که نوکیا به خاطر ویندوز فون پشت سر می گذارد خواهد دانست.
    منبع: وین فون سنتر

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    70,219
    سطح
    100
    2,164
    مدير بازنشسته
    حتما نوکیا موفق میشه... من طرفدار پرو پا قرص نوکیا هستم...\m/
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    نوکیا قرار است در پنجم سپتامبر برابر با پانزدهم شهریور، ۲ گوشی جدید ویندوز فون ۸ معرفی کند.
    و احتمالا در پاییز عرضه می شه!

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع