ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 136 از 138 نخست ... 3686126134135136137138 آخرین
نمایش نتایج: از 1,351 به 1,360 از 1374
    امتیازها
    1,679
    سطح
    23
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    خواهش میکنم و ممنون دوست عزیز رضایت شما و دیگر دوستان ,بنده و همکارانم رو خوشحال میکنه

درود دوست بزرگوار و گرامی
    طبق راهنماییهای کامل و بی نقص شما کابل ریمکس(اینی که من خریدم کوییک شارژ ودیتا یک متری هست و قیمتش 15هزار تومن
    __البته همین ریمکس و کوییک شارژ انواع واقسام شکلها و قیمتها بود که از10تومن تا29000تومن متغیر بود__) رو تهیه کردم و همانگونه که فرمودین اصول اولیه شارژ رو انجام دادم و حالا دومین شب هست که برای کالیبره شدن باطری بدستورات دارم عمل میکنم و باز یکبار دیگه سپاسگذارم از شما

وحالا پرسشی دیگه و مزاحمتی نو :
    من از وقتی گوشی نوت 4 تک سیمکارت خودم رو گرفتم بصورت دیفالت آندروید 5 رو داشت و به مرور که تقریبا پی در پی آپدیتهای جدید آندروید میومد حالا به آندروید6.0.1 آپگرید شده, و حالا مشکلی که سابق وجود داشت با آپدیت به ورژن 6.0.0 اگه اشتباه نکنم اینها بود که خیلی زود شارژ خالی میکرد و اینترنت وای فای و حتی اینترنت همراه ایرانسل پیاپی کانکت و دیسکانکت میشد که با آخرین آپدیتهای آندروید مشکل دیسکانکت اینترنت بطور کامل برطرف شد و بنظر میرسه شارژ خالی کردن هم اوکی هست که با توضیحاتی که خدمتتون عرض خواهم کرد شما بهم میگید که شارژ بدرستی کم میشه و یا غیرمعمول هست

از دیروز بعداز ظهر که باطری جدید رو انداختم که 57درضد شارژ اولیه داشت که از ساعت 6عصر تا 12 یا یک شب که متناوب اینترنت رو خاموش و روشن میکردم و با کارکردن معمول یه کاربر به شارژ 5درصد رسید که خب گوشی رو خاموش کردم و زدم به شارژ که با فست شارژینگ یکساعته صددرصد شد و تانیمساعت بعد هم شارژر رو قطع نکردم وبعد که کابل رو جدا کردم چون نیمه شب بود همونجوری خاموش گذاشتمش تاصبح ساعت یازده که روشن کردم از100 به 97 رسیده بود باوجود خاموش بودن گوشی

واز همون ساعت یازده تا 4بعدازظهر امروز که باگوشی و اینترنت کار کردم و از ساعت 4 تا 22:30 دقیقه بدون اینترنت کلیپ و گاهی فیلم و موزیک گوش کردم که به شارژ12درصد رسیده بود که همون موقع تا همین حالا گوشی خاموش و درحال شارژ شدن هست...

حالا میخوام ببینم نظرتون با این توضیحات , گوشی شارژ رو درست مصرف کرده یا زیاد بوده ؟؟

پرسش بعد رو در پست دیگه ای مینویسم که کامنتم بیش ازین حوصله سربر نشه براتون
    امتیازها
    1,679
    سطح
    23
    2
    کاربر جدید
    و اما مزاحمت بعدی اینکه آیا لازم هست که گوشی رو فلش یا ریست فکتوری کنم واسه خریدن باطری جدید یا نه؟؟و با توجه به اینکه من بصورت آنلاین آندروید رو بروزرسانی کردم , نیازی هست که به وسیله کابل و نرم افزار ادین اگه اشتباه نکنم آندروید 6.0.1 رو به گوشی انتقال بدم؟؟؟

چه فرقی میان رام اصلی و اون یکی هست؟ که اسمش یادم نیست که بهش چی میگن !!!

رامهای اصلی هم انواع مختلفی دارن که از رام برای کشور ایران یا امارات دیدم تا هرجای دیگه...

آندروید 7 واسه نوت 4 امکانش هست بیاد یا نه؟؟؟چون سخت افزارش که خدایی خیلی خوبه از رم 3گیگ تا سی پی یو و گرافیک قدرتمند

اگه نیازی بود که آندروید رو دستی بریزم لطفا لینک آموزش ریختن رام یا همون آندروید رو برام بزارید .

وپرسشی عجیب در جایی که خودم میدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن نیست, ولی چون تمام مشکلاتم رو همینجا نوشتم پیش خودم گفتم که بهتر هست اینوهم همینجا مطرح کنم :

Note4 N910H هنوزهم نو و کارنکرده پلمب هنوز هست و گیرمون میاد ؟
    در حال حاضر باتوجه به سالم بودن گوشیم, دسته دوم بخوام بفروشم چه قیمتی بدم معقول هست و ارزش داره ؟ اگه بخوام با Samsung S6 Or S6 Edge مبادله و معامله کنم اولا ارزشش رو داره ؟ دوما تا چقدر ماله التفاوت بدم سرم کلاه نرفته ؟

(آخه رفیقم یدونه S6 معمولی داره که کیفیت دوربینش خیلی فرق داره با نوت4 من که خب اصلیترین فاکتور من برای خرید این چنین موبایلها همین دوربینش هست و در وهله بعدی کارهای روزمره و همیشگی هر یوزری)
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Forums نمایش پست ها

درود دوست بزرگوار و گرامی
    طبق راهنماییهای کامل و بی نقص شما کابل ریمکس(اینی که من خریدم کوییک شارژ ودیتا یک متری هست و قیمتش 15هزار تومن
    __البته همین ریمکس و کوییک شارژ انواع واقسام شکلها و قیمتها بود که از10تومن تا29000تومن متغیر بود__) رو تهیه کردم و همانگونه که فرمودین اصول اولیه شارژ رو انجام دادم و حالا دومین شب هست که برای کالیبره شدن باطری بدستورات دارم عمل میکنم و باز یکبار دیگه سپاسگذارم از شما

وحالا پرسشی دیگه و مزاحمتی نو :
    من از وقتی گوشی نوت 4 تک سیمکارت خودم رو گرفتم بصورت دیفالت آندروید 5 رو داشت و به مرور که تقریبا پی در پی آپدیتهای جدید آندروید میومد حالا به آندروید6.0.1 آپگرید شده, و حالا مشکلی که سابق وجود داشت با آپدیت به ورژن 6.0.0 اگه اشتباه نکنم اینها بود که خیلی زود شارژ خالی میکرد و اینترنت وای فای و حتی اینترنت همراه ایرانسل پیاپی کانکت و دیسکانکت میشد که با آخرین آپدیتهای آندروید مشکل دیسکانکت اینترنت بطور کامل برطرف شد و بنظر میرسه شارژ خالی کردن هم اوکی هست که با توضیحاتی که خدمتتون عرض خواهم کرد شما بهم میگید که شارژ بدرستی کم میشه و یا غیرمعمول هست

از دیروز بعداز ظهر که باطری جدید رو انداختم که 57درضد شارژ اولیه داشت که از ساعت 6عصر تا 12 یا یک شب که متناوب اینترنت رو خاموش و روشن میکردم و با کارکردن معمول یه کاربر به شارژ 5درصد رسید که خب گوشی رو خاموش کردم و زدم به شارژ که با فست شارژینگ یکساعته صددرصد شد و تانیمساعت بعد هم شارژر رو قطع نکردم وبعد که کابل رو جدا کردم چون نیمه شب بود همونجوری خاموش گذاشتمش تاصبح ساعت یازده که روشن کردم از100 به 97 رسیده بود باوجود خاموش بودن گوشی

واز همون ساعت یازده تا 4بعدازظهر امروز که باگوشی و اینترنت کار کردم و از ساعت 4 تا 22:30 دقیقه بدون اینترنت کلیپ و گاهی فیلم و موزیک گوش کردم که به شارژ12درصد رسیده بود که همون موقع تا همین حالا گوشی خاموش و درحال شارژ شدن هست...

حالا میخوام ببینم نظرتون با این توضیحات , گوشی شارژ رو درست مصرف کرده یا زیاد بوده ؟؟

پرسش بعد رو در پست دیگه ای مینویسم که کامنتم بیش ازین حوصله سربر نشه براتون
    سلام مجدد دوست عزیز :
    نه هیچ مشکلی نیست و کاملا عادی مصرف کرده .ترجیحا گوشی نو و یا باتری نو هفته ی اول یکم زیر فشار زیاد نره بهتره .

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Forums نمایش پست ها
    و اما مزاحمت بعدی اینکه آیا لازم هست که گوشی رو فلش یا ریست فکتوری کنم واسه خریدن باطری جدید یا نه؟؟و با توجه به اینکه من بصورت آنلاین آندروید رو بروزرسانی کردم , نیازی هست که به وسیله کابل و نرم افزار ادین اگه اشتباه نکنم آندروید 6.0.1 رو به گوشی انتقال بدم؟؟؟

چه فرقی میان رام اصلی و اون یکی هست؟ که اسمش یادم نیست که بهش چی میگن !!!

رامهای اصلی هم انواع مختلفی دارن که از رام برای کشور ایران یا امارات دیدم تا هرجای دیگه...

آندروید 7 واسه نوت 4 امکانش هست بیاد یا نه؟؟؟چون سخت افزارش که خدایی خیلی خوبه از رم 3گیگ تا سی پی یو و گرافیک قدرتمند

اگه نیازی بود که آندروید رو دستی بریزم لطفا لینک آموزش ریختن رام یا همون آندروید رو برام بزارید .

وپرسشی عجیب در جایی که خودم میدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن نیست, ولی چون تمام مشکلاتم رو همینجا نوشتم پیش خودم گفتم که بهتر هست اینوهم همینجا مطرح کنم :

Note4 N910H هنوزهم نو و کارنکرده پلمب هنوز هست و گیرمون میاد ؟
    در حال حاضر باتوجه به سالم بودن گوشیم, دسته دوم بخوام بفروشم چه قیمتی بدم معقول هست و ارزش داره ؟ اگه بخوام با Samsung S6 Or S6 Edge مبادله و معامله کنم اولا ارزشش رو داره ؟ دوما تا چقدر ماله التفاوت بدم سرم کلاه نرفته ؟

(آخه رفیقم یدونه S6 معمولی داره که کیفیت دوربینش خیلی فرق داره با نوت4 من که خب اصلیترین فاکتور من برای خرید این چنین موبایلها همین دوربینش هست و در وهله بعدی کارهای روزمره و همیشگی هر یوزری)
    ریست فکتوری کردن گوشی هرچند وقت یکبار کار خوبیه و گوشی رو تازه نفس تر میکنه (به شرطی که اطلاعات بی مصرف هم از گوشی به مثلا pc منتقل بشه ) فضای گوشی هرچقدر پرتر باشه مقداری روی شارژ تاثیر داره خصوصا موقع بوت شدن .
    حذف همه ی برنامه های بی کاربرد و غیر فعال کردن برخی سرویسهای گوگل که کاربردی ندارند(در صورتی که اختلالی در عملکرد گوشی و اندروید نداشته باشند) تاثیر شدیدی در عمر باتری داره چون تقریبا همه برنامه ها در پس زمینه فعالند . اندروید 7 خیر برای نوت 4 نمیاد و نهایتش همین مارشمالو هست . شما از طریق خود گوشی اقدام به فراخوانی آپدیت کنید اگر نشد رام 6.0.1 موجوده و به صورت دستی میشه ریخت اگر وارد هستید (لینک اموزشش رو پ خ کردم براتون ) اگر هم توانش رو ندارید به خدمات موبایل مراجعه کنید برای ارتقا.
    فکر نمیکنم نو گیر بیاد و ریسکش بالاست ممکنه رفرش باشه .
    قیمت فروش رو میتونید با مقایسه گوشی خودتون و دیگر کاربران توی سایتهای فروش مشخص کنید .
    اگر با تعویض به سایز کوچکتر مشکلی ندارید اون دو گوشی خوب هستند و اگر از سالم بودنشون مطمئنید تعویض خوبی است (ولی خیلی ملموس نیست) . اگر هم صبورید یا توان مالی خوبی دارید که کلا به فکر تعویض گوشی جدید باشید در آینده .
    مقایسه گلکسی s6 با نوت 4 رو هم براتون پ خ کردم.
    امتیازها
    15,405
    سطح
    80
    370
    کاربر انجمن
    سلام .

یه فروشگاهی رفتم که شارژرهای سامسونگ میفروخت . یه دستگاهی کوچیک داشت که وقتی شارژر رو بهش وصل میکرد علاوه بر اینکه میزان ولتاژ خروجی رو نشون میداد برند تولیدی رو هم مینوشت . یعنی با استفاده از این دستگاه میشد تشخیص داد این شارژر اصل هست یا فیک . یه شارژر متفرقه به این دستگاه وصل کرد و فقط ولتاژ رو نشون داد و قسمت برند چیزی ننوشته بود ولی وقتیکه یه شارژر به قول خودش اورجینال رو بهش وصل کرد این دستگاه نوشت سامسونگ هست .

میخواستم بدونم واقعاً همچین دستگاهی هست یا اینکه ما رو سرکار گذاشت ؟
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata.royalfalcon نمایش پست ها
    سلام .

یه فروشگاهی رفتم که شارژرهای سامسونگ میفروخت . یه دستگاهی کوچیک داشت که وقتی شارژر رو بهش وصل میکرد علاوه بر اینکه میزان ولتاژ خروجی رو نشون میداد برند تولیدی رو هم مینوشت . یعنی با استفاده از این دستگاه میشد تشخیص داد این شارژر اصل هست یا فیک . یه شارژر متفرقه به این دستگاه وصل کرد و فقط ولتاژ رو نشون داد و قسمت برند چیزی ننوشته بود ولی وقتیکه یه شارژر به قول خودش اورجینال رو بهش وصل کرد این دستگاه نوشت سامسونگ هست .

سلام
    بله دوست عزیز هست .
    ولی مدلی که اسم شرکت رو بزنه ندیدم .شاید جدید باشه
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata.royalfalcon نمایش پست ها
    سلام .

همچین چیزی وجود نداره

امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    سلام

من گوشی ASUS ZenFone Selfie Pon ZD551KL رو خریدم

یک مشکلی هست که وقتی زبان گوشی رو فارسی انتخاب میکنم؛ وقتی میخوام پیامک بفرستم، تو کادری که باید شماره گیرنده پیامک رو وارد کنم، اعداد به هم ریخته نوشته میشوند!!

وقتی برام پیامک میاد هم شماره فرستنده به هم ریختست!!

راه حلی داره؟؟

تا شنبه وقت دارم مرجوعش کنم؛ به نظرتون برای این مسئله دیجی کالا قبول میکنه مرجوع کنه؟؟
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD MOBASHERI نمایش پست ها
    سلام

من گوشی ASUS ZenFone Selfie Pon ZD551KL رو خریدم

یک مشکلی هست که وقتی زبان گوشی رو فارسی انتخاب میکنم؛ وقتی میخوام پیامک بفرستم، تو کادری که باید شماره گیرنده پیامک رو وارد کنم، اعداد به هم ریخته نوشته میشوند!!

وقتی برام پیامک میاد هم شماره فرستنده به هم ریختست!!

راه حلی داره؟؟

تا شنبه وقت دارم مرجوعش کنم؛ به نظرتون برای این مسئله دیجی کالا قبول میکنه مرجوع کنه؟؟
    سلام

گوشی را آپدیت کنید

امتیازها
    21,139
    سطح
    91
    2,637
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام

گوشی را آپدیت کنید

سلام آقا عرفان

ممنون از اینکه پاسخ دادید

نظرات کاربران رو گه میخوندم میگفتند بعد از آپدیت به اندروید 6 بعضی قابلیت های گوشی ضعیف شدند؛ به همین دلیل تصمیم گرفتم آپدیت نکنم.

حالا که شما میفرمایید راه حل این مسئله اپدیت هست؛ اگر ممکنه شیوه بکاپ گرفتن از گوشی رو بهم آموزش بدید تا اگر بعد آپدیت مشکلی بود بتونم برگردم به نسخه فعلی.
    امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) :

هر کس به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمن از خواب بیدار میشود.

غررالکلم ص422
    امتیازها
    22,981
    سطح
    93
    2,105
    کاربر انجمن
    سلام
    گوشی رو روت کردم بعد چندوقت ارور far lock داد
    امدم رام فلش بزنم که به مشکل خوردم
    تو این قسمت گیر میکنه! هیچ اروری نمیده و فقظ گیر میکنه
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: تن.PNG
مشاهده: 3
حجم: 86.8 کیلو بایت
    ویندوز 10 64bit
    آنتی ویروس غیر فعال
    درایو گوشی نصب
    رام 4 فایله رسمی(قبلا هم همین رام رو زده بودم و مشکلی نداشت)
    مدل گوشی a710f(a7 2016)
    موندم چ کنم

صفحه 136 از 138 نخست ... 3686126134135136137138 آخرین
نمایش نتایج: از 1,351 به 1,360 از 1374

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع