نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
خواهش میکنم و ممنون دوست عزیز رضایت شما و دیگر دوستان ,بنده و همکارانم رو خوشحال میکنه

درود دوست بزرگوار و گرامی
طبق راهنماییهای کامل و بی نقص شما کابل ریمکس(اینی که من خریدم کوییک شارژ ودیتا یک متری هست و قیمتش 15هزار تومن
__البته همین ریمکس و کوییک شارژ انواع واقسام شکلها و قیمتها بود که از10تومن تا29000تومن متغیر بود__) رو تهیه کردم و همانگونه که فرمودین اصول اولیه شارژ رو انجام دادم و حالا دومین شب هست که برای کالیبره شدن باطری بدستورات دارم عمل میکنم و باز یکبار دیگه سپاسگذارم از شما

وحالا پرسشی دیگه و مزاحمتی نو :
من از وقتی گوشی نوت 4 تک سیمکارت خودم رو گرفتم بصورت دیفالت آندروید 5 رو داشت و به مرور که تقریبا پی در پی آپدیتهای جدید آندروید میومد حالا به آندروید6.0.1 آپگرید شده, و حالا مشکلی که سابق وجود داشت با آپدیت به ورژن 6.0.0 اگه اشتباه نکنم اینها بود که خیلی زود شارژ خالی میکرد و اینترنت وای فای و حتی اینترنت همراه ایرانسل پیاپی کانکت و دیسکانکت میشد که با آخرین آپدیتهای آندروید مشکل دیسکانکت اینترنت بطور کامل برطرف شد و بنظر میرسه شارژ خالی کردن هم اوکی هست که با توضیحاتی که خدمتتون عرض خواهم کرد شما بهم میگید که شارژ بدرستی کم میشه و یا غیرمعمول هست

از دیروز بعداز ظهر که باطری جدید رو انداختم که 57درضد شارژ اولیه داشت که از ساعت 6عصر تا 12 یا یک شب که متناوب اینترنت رو خاموش و روشن میکردم و با کارکردن معمول یه کاربر به شارژ 5درصد رسید که خب گوشی رو خاموش کردم و زدم به شارژ که با فست شارژینگ یکساعته صددرصد شد و تانیمساعت بعد هم شارژر رو قطع نکردم وبعد که کابل رو جدا کردم چون نیمه شب بود همونجوری خاموش گذاشتمش تاصبح ساعت یازده که روشن کردم از100 به 97 رسیده بود باوجود خاموش بودن گوشی

واز همون ساعت یازده تا 4بعدازظهر امروز که باگوشی و اینترنت کار کردم و از ساعت 4 تا 22:30 دقیقه بدون اینترنت کلیپ و گاهی فیلم و موزیک گوش کردم که به شارژ12درصد رسیده بود که همون موقع تا همین حالا گوشی خاموش و درحال شارژ شدن هست...

حالا میخوام ببینم نظرتون با این توضیحات , گوشی شارژ رو درست مصرف کرده یا زیاد بوده ؟؟

پرسش بعد رو در پست دیگه ای مینویسم که کامنتم بیش ازین حوصله سربر نشه براتون