ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 20 از 138 نخست ... 1018192021223070120 ... آخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 1374
    امتیازها
    858
    سطح
    15
    43
    کاربر انجمن
    خیلی سوال تو ذهنمه.میتونم بازم سوال بپرسم؟
    واقعا شرمندم.خیلی لطف کردین
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط HURA نمایش پست ها
    خیلی سوال تو ذهنمه.میتونم بازم سوال بپرسم؟
    واقعا شرمندم.خیلی لطف کردین

آره چرا نتونین...همه رو یدفعه بپرسین که راحت بشه:)

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    858
    سطح
    15
    43
    کاربر انجمن
    یکی اینکه وقتی گوشیمو به سیستم وصل میکنم شروع به شارژ گوشی میکنه.این به باتری گوشی صدمه نمیزنه؟
    internal storageبا phone storage چه فرقی داره؟هر کدوم از اینا تو گوشیم 1G.(واسه فهمیدن حافظه داخلی گوشیم)
    یه نرم افزار blacklist تو گوشیم هست.کاربردش میدونین چیه؟
    و یه سوال دیگه هم که اینجا پرسیده بودمو کسی جواب نداده بود اینکه میتونم کاری بکنم که گوشیم هنگ نکنه؟(از لحاظ سخت افزاری یا نرم افزاری)به خود فروشنده که گفتم گف باید آپدیت جدیدش بیاد درست میشه.ولی نمیدونم راست گف یا نه.اگه آپدیت جدیدش بیاد خود گوشی وقتی که به اینترنت وصل شه پیغام میده؟
    اولش که گوشیمو گرفته بودم نرم افزار زیادی روش نصب بود.خیلی هنگ میکرد.یه سری از نرم افزاراشو پاک کردم.الان قابل تحمل شده.
    بازم ممنون از وقتی که گذاشتین
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    یکی اینکه وقتی گوشیمو به سیستم وصل میکنم شروع به شارژ گوشی میکنه.این به باتری گوشی صدمه نمیزنه؟
    internal storageبا phone storage چه فرقی داره؟هر کدوم از اینا تو گوشیم 1G.(واسه فهمیدن حافظه داخلی گوشیم)
    و یه سوال دیگه هم که اینجا پرسیده بودمو کسی جواب نداده بود اینکه میتونم کاری بکنم که گوشیم هنگ نکنه؟(از لحاظ سخت افزاری یا نرم افزاری)
    اولش که گوشیمو گرفته بودم نرم افزار زیادی روش نصب بود.خیلی هنگ میکرد.یه سری از نرم افزاراشو پاک کردم.الان قابل تحمل شده.
    در مورد شارژ شدن گوشی نه هیچ مشکلی نداره.

phone storage فضایی هستش که شما اجازه دارید در اون آهنگ عکس و فیلم بریزید.
    internal storage برای نصب نرم افزار و apps و آپدیت ها هستش.

black list هم مثلا شما اگه شماره ای رو در این برنامه قرار بدین اون شماره برای شما زنگ بزنه بهشون میگه در دسترس نیستین یا همچین چیزی.حتی اگه گوشی شما در دسترس باشه.

در مورد هنگ کردن شما کار زیادی نمیتونید بکنید...میشه کمترش کرد..مثلا غیر فعال کردن آنتی ویروس در مواقع غیر ضروری و بستن برنامه های ی بلا استفاده و عدم نصب برنامه هایی
    که بی جهت از منابع سخت افزاری شما استفاده میکنه و ...ترجیحا برنامه هایی رو نصب کنید که صد در صد کاربردی هستند...چون گوشی شما رده بالا نیست و نمیشه انتظار زیادی ازش داشت.

بازم اگه چیزی بود بفرمائید.:)

امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    و یه سوال دیگه هم که اینجا پرسیده بودمو کسی جواب نداده بود اینکه میتونم کاری بکنم که گوشیم هنگ نکنه؟(از لحاظ سخت افزاری یا نرم افزاری)به خود فروشنده که گفتم گف باید آپدیت جدیدش بیاد درست میشه.ولی نمیدونم راست گف یا نه.اگه آپدیت جدیدش بیاد خود گوشی وقتی که به اینترنت وصل شه پیغام میده؟
    نخیر باطری گوشی های جدید لیتیوم آیون هستند و ضرری نداره براشون چون وقتی فول بشن دیگن علنا شارژ نمیشه
    phone storage حافظه داخلی گوشی هست که سیستم عامل و بعضی از نرم افزار روش نصب میشه
    nternal storage هم که حافظه جانبی شماست

برای جلوگیری از تماس دیگرانه کسایی که نمیخواهید باهاتون تماس داشته باشن توش add میکنید
    فریمور گوشی چی هست و چه ورژنی روش نصبه؟ مدل گوشی؟ بازی و برنامه زیاد نصب کنید کند میشه سیستم عامل به دلیل اشغال شدن رم گوشی و...

امتیازها
    858
    سطح
    15
    43
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shahin007 نمایش پست ها
    در مورد شارژ شدن گوشی نه هیچ مشکلی نداره.

phone storage فضایی هستش که شما اجازه دارید در اون آهنگ عکس و فیلم بریزید.
    internal storage برای نصب نرم افزار و apps و آپدیت ها هستش.

black list هم مثلا شما اگه شماره ای رو در این برنامه قرار بدین اون شماره برای شما زنگ بزنه بهشون میگه در دسترس نیستین یا همچین چیزی.حتی اگه گوشی شما در دسترس باشه.

در مورد هنگ کردن شما کار زیادی نمیتونید بکنید...میشه کمترش کرد..مثلا غیر فعال کردن آنتی ویروس در مواقع غیر ضروری و بستن برنامه های ی بلا استفاده و عدم نصب برنامه هایی
    که بی جهت از منابع سخت افزاری شما استفاده میکنه و ...ترجیحا برنامه هایی رو نصب کنید که صد در صد کاربردی هستند...چون گوشی شما رده بالا نیست و نمیشه انتظار زیادی ازش داشت.

بازم اگه چیزی بود بفرمائید.:)

خیلی لطف کردین
    ممنونم.
    یعنی کلا از گوشیم ناامید شم؟
    :(
    قبول دارم که هزینه زیادی واسه گوشی ندادم ولی فک کنم بازم تو خرید گوشی اشتباه کردم.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    در ادامه حرف دوستان حواستون باشه که زیاد گوشی رو از سیستم مکررا جدا نکنید و دوباره وصل کنید چون به گوشی صدمه میزنه.
    برای قسمت شارژ چون HTC هستش توی تنظیماتتون ممکنه گزینه ای باشه که شارژ با سیستم رو غیر فعال کنید که خیالتون راحت بشه.
    امتیازها
    858
    سطح
    15
    43
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.salariyan نمایش پست ها
    نخیر باطری گوشی های جدید لیتیوم آیون هستند و ضرری نداره براشون چون وقتی فول بشن دیگن علنا شارژ نمیشه
    phone storage حافظه داخلی گوشی هست که سیستم عامل و بعضی از نرم افزار روش نصب میشه
    nternal storage هم که حافظه جانبی شماست

برای جلوگیری از تماس دیگرانه کسایی که نمیخواهید باهاتون تماس داشته باشن توش add میکنید
    فریمور گوشی چی هست و چه ورژنی روش نصبه؟ مدل گوشی؟ بازی و برنامه زیاد نصب کنید کند میشه سیستم عامل به دلیل اشغال شدن رم گوشی و...
    وقتی گوشی شارژش نصف باشه چی؟بازم مشکلی واسش پیش نمیاد؟
    مدل گوشیم HTC desire v-نسخه4
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    خیلی لطف کردین
    ممنونم.
    یعنی کلا از گوشیم ناامید شم؟
    :(
    قبول دارم که هزینه زیادی واسه گوشی ندادم ولی فک کنم بازم تو خرید گوشی اشتباه کردم.
    خواهش میکنم:)

نه نا امید شدن نداره عزیز...
    گوشی های میان رده ی اندرویدی همشون همینجورین...نه اینکه فکر کنی فقط گوشی شما اینطوریه.
    در گوشی های HIGH END اندرویدی هم لگ مشاده میشه دیگه معلومه اینها چجوری میشن دیگه.

امتیازها
    858
    سطح
    15
    43
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    در ادامه حرف دوستان حواستون باشه که زیاد گوشی رو از سیستم مکررا جدا نکنید و دوباره وصل کنید چون به گوشی صدمه میزنه.
    برای قسمت شارژ چون HTC هستش توی تنظیماتتون ممکنه گزینه ای باشه که شارژ با سیستم رو غیر فعال کنید که خیالتون راحت بشه.
    disk drive انتخاب میکنم ولی بازم شارژ میکنه.
صفحه 20 از 138 نخست ... 1018192021223070120 ... آخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 1374

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع