ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 31 از 138 نخست ... 2129303132334181131 ... آخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 1374
    امتیازها
    8,100
    سطح
    60
    165
    کاربر انجمن
    سلام.
    از برنامه camscanner ویندوز فون چه طور میشه استفاده کرد؟وقتی از استور دانلودش کردم گفت باید رجیستر کنی.بعد اکانت مایکروسافت رو وارد کردم گفت یه ای میل فرستادیم.لینک داخل ایمیل رو که باز کردم گفت باید برنامه رو دانلود کنی؟!!!
    باید چه کار کرد؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط unihoin نمایش پست ها
    سلام.
    از برنامه camscanner ویندوز فون چه طور میشه استفاده کرد؟وقتی از استور دانلودش کردم گفت باید رجیستر کنی.بعد اکانت مایکروسافت رو وارد کردم گفت یه ای میل فرستادیم.لینک داخل ایمیل رو که باز کردم گفت باید برنامه رو دانلود کنی؟!!!
    باید چه کار کرد؟
    اکانت CamScanner با مایکروسافت یکی نیست. باید اکانت خود شرکت رو بسازید.

فضای ذخیره سازی ابری نرم افزار هم اختصاصی هست و از حساب مایکروسافت جداست.
    ویرایش توسط Dan : 2014/03/18 در ساعت 12:49
    امتیازها
    1,922
    سطح
    26
    3
    کاربر جدید
    سلام من گوشی samsung ace 2 دارم زبانش فارسیه ولی نمیتونم فارسی بنویسم میخواستم ببینم کسی میدونه باید چی کار کنم ؟!
    ممنون میشم اگر سریع جواب بدید!
    امتیازها
    19,024
    سطح
    87
    1,973
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rtam نمایش پست ها
    سلام من گوشی samsung ace 2 دارم زبانش فارسیه ولی نمیتونم فارسی بنویسم میخواستم ببینم کسی میدونه باید چی کار کنم ؟!
    ممنون میشم اگر سریع جواب بدید!
    از تنظیمات صفحه کلید داخل برنامه مسیج زبان فارسی رو به صفحه کلیدتون اضافه کنید

امتیازها
    4,170
    سطح
    41
    61
    کاربر انجمن
    سلام؛یه سری سوال نسبتا زیاد (البته با اجازه جواب کامل می خوام) در مورد تبلت و موبایل دارم.

1.چرا با اینکه تبلت note 10.1 سامسونگ سی پی یو بیشتری از تبلت های ipad air داره بیشتر هنگ می کنه و برای کار های پردازشی همون ipad رو پیشنهاد می دن؟

2.راستش موبایل های لنوو رو خودندم صفحه نمایشش با تغییر زاویه بد میشه،صفحه نمایش xperia z هم جالب نیست،تبلت سامسونگ note 10.1 هم خوب نیست پس چه شرکتی صفحه نمایشش عالیه؟راستش شنیدم htc one خیلی خوبه!

3.راستش چه گوشی هایی رو میگن قدیمیه و از لحاظ نرم افزاری دیگه ساپورت نمیشه؟از چه سالی به بعد؟الان xperia M قدیمیه؟

4.برای ایرانی ها سیستم عامل ios بهتره یا android (برای گوشی)(با توجه به تحریمات)؟ برای خارجی ها چی؟

5.سیستم عامل windows برای تبلت و گوشی چطوریه؟راستش اینطوری که دیدم زیاد جا نیافتاده!

6.این سی پی یو های Cortex برای موبایل و تبلت رو چه شرکتی می زنه؟چیزی پیدا نکردم.

7.این فبلت ها چی هستند؟

و سوال اخر:8.این جمله درسته:
    تبدیل موبایل به تبلت کاملا تدریجی هست و یکدفعه صورت نمی گیرد.مثلا xperia z ultra هم می توان به عنوان گوشی استفاده کرد و هم تبلت.ولی دستگاهی مثل note 10.1 کلا تبلت به حساب می ایند.
    ؟
    امتیازها
    31,452
    سطح
    100
    11,576
    مشاور انجمن
    The Ghost
    سلام دوست عزیز...

1- چون IOS (سیستم عامل آیپد) استفاده ی سخت افزاری خیلی بهینه تری داره نسبت به اندروید.
    به همین دلیل ماکزیمم قدرت سخت افزار صرف پردازشی که شما از دیوایس میخوای میشه و درگیر چیزهای ناخواسته نمیشه.

2-کیفیت صفحه نمایش فقط به سازنده مربوط نمیشه...تراکم پیکسلی،کنتراست،نوع پنل و ... همه ی این ها تاثیر گذار هستند.
    صفحه نمایش های سونی در سری جدید گوشی هاش مثل Z1 COMPACT و Z2 پیشرفت چشمگیری داشته.
    از بین سازنده ها هم LG و NOKIA و APPLE(که البته شرکت هایی مثل LG , شارپ براش صفحه نمایش تولید میکنند) کیفیت خوبی دارند.

3-مدت زمان پشتیبانی به نوع سیستم عامل و سازنده بستگی داره.
    مثلا اپل آپدیت جدید رو برای آیفون 4 هم ارائه داد...در حالی که سونی قصد نداره برای گوشی SP که یکی از پرفروش ترین های این شرکت بود
    آپدیت کیت کت رو ارائه بده.گوشی XPERIA M بزودی اندروید 4.3 رو دریافت میکنه.گوشی جدیدی محسوب میشه.

4-بستگی به کاربرد شخص داره...اندروید به خاطر متن باز بودنش کارایی آسان تری داره...اما از طرفی مشکل
    میزبانی از ویروس ها و تروجان ها رو به خوبی داره...هر کدوم مزایا و معایب زیادی دارند.
    از نظر تحریم هم اپ استور اپل قابل دسترس هستش اما گوگل پلی خیر.باید از برنامه های جانبی مثل کافه بازار استفاده کنید.

5-سیستم عامل ویندوز در کل خیلی سابقه داره اما ویندوزفون 8 هستش که نو پا حساب میشه
    و با عوض شدن هسته نسبت به نسخه های قبل تغییرات زیادی کرده.ویندوزفون 8.1 به زودی برای تمامی دیوایس هایی که از ویندوزفون 8 بهره میبرند قابل دسترس خواهد بود که این سیستم عامل رو بیش از پیش جذاب و کارآمد تر میکنه.
    برای تبلت هم بدون شک ویندوز بهترین سیستم عامل هستش.

6-معماری این پردازنده ها برای اپل هستش اما معمولا سامسونگ آن ها را تولید میکند.

7- فون/تبلت...تلفیق این دو هستش که به دیوایس های 5.9 اینچ به بالا میگن.

8- درسته.Z ULTRA هم فبلت محسوب میشه.مثل نوت 3 یا One Max.
    @};-
    ویرایش توسط Shahin007 : 2014/03/31 در ساعت 19:08

«راه در جهان یکی است و آن راه راستی است»

امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    ممنون از شاهین جان برای توضیحات کاملشون. فقط در مورد سوال شماره 6 ، نام تجاری Cortex متعلق به شرکت ARM هست و شرکت های دیگه مثل اپل و سامسونگ بر مبنای معماری این شرکت چیپ های خودشون رو طراحی میکنن.
    امتیازها
    4,358
    سطح
    42
    52
    کاربر انجمن
    سلام و درود
    چرا وقتی با گوشی huawei g610 شماره میگیرم شماره رو کد ussd میشناسه؟ و روی صفحه تصویر زیر دیده میشه و هیچ یک از گزینه های پایین هم کار نمیکنه یعنی گزینه های پایین غیر فعاله
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 18
حجم: 343.4 کیلو بایت
    امتیازها
    4,358
    سطح
    42
    52
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    اگر قبل از برگردوندن فایل ها به گوشی سرعت بهتر شده بود یعنی مشکل از همون مقدار زیاد فایل های روی گوشی هست. ولی اگر بعد از ریست و همون حالت خام سرعت کنده باید بدید یه تعمیرکار تا تست کنه. اگر مشکل نرم افزاری داشته باشه احتمالا گوشی رو فلش میکنه.
    اصلا فایلی پاک نشده که برگردونم فقط تنظیمات به حالت پیش فرض برگشته
    منظورم از اوایل زمانیه که تازه گوشی رو خریده بودم
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid65 نمایش پست ها
    سلام و درود
    چرا وقتی با گوشی huawei g610 شماره میگیرم شماره رو کد ussd میشناسه؟ و روی صفحه تصویر زیر دیده میشه و هیچ یک از گزینه های پایین هم کار نمیکنه یعنی گزینه های پایین غیر فعاله
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 18
حجم: 343.4 کیلو بایت
    روی شماره موبایل و تلفن ثابت هر دو همینطوره؟

با گرفتن کد کشور هم تست کنید.
صفحه 31 از 138 نخست ... 2129303132334181131 ... آخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 1374

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع