ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 53 از 138 نخست ... 343515253545563103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 1374
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوستان و اساتید موبایل
    همانطور که میدونی بنده یک گوشی huawei g525 دارم.الان چند روزی هستش که هیچ عکسی دیگه توش ذخیره نمیشه.یعنی عکس میگیرم یا شات از صفحه یا هر نوع عکسی که فکرشو بکنید حتی عکس های شبکه های اجتماعی رو دیگه نمیاره!یعنی عکس میگیرم و پس از چند دقیقه زود پاک میشه.اول که عکس میگیرم هستش اما چند دقیقه بعد یهو میپره.علت از چیه؟حافظه داخلی خودش 4g هستش یک مموری 4g هم داخلش هستش که نصفش هم خالیه.ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مشکل دوم هم مربوط به یک دستگاه samsung galaxy win هستش که چند روزی است که وقتی به wifi متصل میشه وایبر کار نمیکنه و میزنه dc و کانکت نمیشه اما با اینترنت سیم کارت کار میکنه.اما جالب اینجاست که گوشی در wifi صفحات وب رو به راحتی باز میکنه و این یعنی مشکل کانکت نداره.یک سری کارهای مربوط به اتصال را چک کردم و هیچ مشکلی در اتصال نیست.
    محل ذخیره سازی پیش فرض توی تنظیمات روی کدوم حافظه تنظیم شده؟ دوربین چطور؟
    وقتی رم رو از دستگاه خارج میکنید هم مشکل برقراره؟
    وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنید عکس ها قابل دیدن هستند؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    من هم فکر میکنم مشکل بخاطر پورت ها هستش اما با توضیحاتی که گفتید احتمالا از سمت گوشی این مشکل بوجود اومده. جای دیگه ای هم وای فای رو تست کردید؟
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    دوستان و اساتید موبایل
    همانطور که میدونی بنده یک گوشی huawei g525 دارم.الان چند روزی هستش که هیچ عکسی دیگه توش ذخیره نمیشه.یعنی عکس میگیرم یا شات از صفحه یا هر نوع عکسی که فکرشو بکنید حتی عکس های شبکه های اجتماعی رو دیگه نمیاره!یعنی عکس میگیرم و پس از چند دقیقه زود پاک میشه.اول که عکس میگیرم هستش اما چند دقیقه بعد یهو میپره.علت از چیه؟حافظه داخلی خودش 4g هستش یک مموری 4g هم داخلش هستش که نصفش هم خالیه.ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    چک کنین که تو پوشه thumbnails. فایل یا فایل های بزرگی وجود داره؟ (با root explorer)
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    محل ذخیره سازی پیش فرض توی تنظیمات روی کدوم حافظه تنظیم شده؟ دوربین چطور؟
    وقتی رم رو از دستگاه خارج میکنید هم مشکل برقراره؟
    وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنید عکس ها قابل دیدن هستند؟
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    من هم فکر میکنم مشکل بخاطر پورت ها هستش اما با توضیحاتی که گفتید احتمالا از سمت گوشی این مشکل بوجود اومده. جای دیگه ای هم وای فای رو تست کردید؟
    میعاد جان
    1-محل ذخیره سازی پیشفرض بر روی کارت حافظه هستش.دوربین هم کارت حافظه هستش.
    2-وقتی گوشی رو به کامپیوتر هم وصل میکنم خیر قابل رویت نیستند!همه چیز.بلوتوث،عکس،شات...
    3-بدون کارت تست نکردم.فقط تورو خدا راه حل بده میعاد جونم :((
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    چک کنین که تو پوشه thumbnails. فایل یا فایل های بزرگی وجود داره؟ (با root explorer)
    اوه اوه میلاد جان تا به حال این پوشه رو ندیده بودم.اره توش پر از عکس و یک سری فایله!!پاکشون کنم؟وقتی پاک کنم از محل اصلیشون که پاک نمیشن؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    میعاد جان
    1-محل ذخیره سازی پیشفرض بر روی کارت حافظه هستش.دوربین هم کارت حافظه هستش.
    2-وقتی گوشی رو به کامپیوتر هم وصل میکنم خیر قابل رویت نیستند!همه چیز.بلوتوث،عکس،شات...
    3-بدون کارت تست نکردم.فقط تورو خدا راه حل بده میعاد جونم :((
    اول بدون کارت و با حافظه داخلی تست کنید. (بعد از برداشتن کارت حافظه برای اطمینان ریست کنید.)
    اگر نشد نرم افزار های Scan Media و Rescan SD Card رو تست کنید.
    از قسمت تنظیمات-اپلیکیشن ها هم میتونید Force stop کردن گالری رو تست کنید.

چون فایل ها اولش وجود دارن و بعدا پاک میشن کمی عجیبه.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    اول بدون کارت و با حافظه داخلی تست کنید. (بعد از برداشتن کارت حافظه برای اطمینان ریست کنید.)
    اگر نشد نرم افزار های Scan Media و Rescan SD Card رو تست کنید.
    از قسمت تنظیمات-اپلیکیشن ها هم میتونید Force stop کردن گالری رو تست کنید.

چون فایل ها اولش وجود دارن و بعدا پاک میشن کمی عجیبه.
    میعاد جان ویروس یابی هم کردم حتی.آخه میدونید مشکل چیه؟من نمیخوام برگرده من میخوام پاک نشه!
    اونهارو انجام میدم چشم
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    اوه اوه میلاد جان تا به حال این پوشه رو ندیده بودم.اره توش پر از عکس و یک سری فایله!!پاکشون کنم؟وقتی پاک کنم از محل اصلیشون که پاک نمیشن؟
    خیر از محل اصلیشون پاک نمیشن.

کل پوشه رو پاک کنین و گالری رو باز کنین (چند دقیقه یا ثانیه با کندی مواجه خواهید بود تا پیش نمایش پوشه ها لود بشن) و ببینین تاثیری داشته یا نه.

در این پوشه تصاویر بند انگشتی ذخیره میشن که البته نرم افزار پیش فرض گالری تمام این تصاویر بند انگشتی(همون preview ها) رو در یکی دو تا فایل 10 تا 100 مگابایتی(یا بیشتر) ذخیره میکنه.

در ضمن یک بار داده های موقت نرم افزار گالری رو از بخش برنامه ها در تنظیمات پاک کنین.

اگر هم از نرم افزار "بهینه ساز سرعت اندروید" و یا "غیر فعال کننده ی استارت آپ ها" استفاده می کنین، حذفش کنین.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوستان من
    مموری رو بیرون آوردم و تست کردم و عکس پاک نشد.یعنی بدون مموری روی حافظه گوشی مشکلی نداره.اما مجدد مموری رو گذاشتم باز هم چیزی رو نگه نمیداره.در ضمن اون پوشه هایی رو که میلاد جان گفت هم پاک کردم اما حل نشد.تقریبا هر کاری فرمودید انجام دادم جز ریست.
    با توجه به ماهیت memory ها بعید میدونم که memory من خراب باشه و میخواستم بدونم راهی به جز ریست باقی نمیمونه؟
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    دوستان من
    مموری رو بیرون آوردم و تست کردم و عکس پاک نشد.یعنی بدون مموری روی حافظه گوشی مشکلی نداره.اما مجدد مموری رو گذاشتم باز هم چیزی رو نگه نمیداره.در ضمن اون پوشه هایی رو که میلاد جان گفت هم پاک کردم اما حل نشد.تقریبا هر کاری فرمودید انجام دادم جز ریست.
    با توجه به ماهیت memory ها بعید میدونم که memory من خراب باشه و میخواستم بدونم راهی به جز ریست باقی نمیمونه؟
    از اطلاعات رم بک آپ بگیرید ، رم رو فرمت کنید و داخل گوشی بذارید و تست کنید. بعضی مواقع مشکلات با همین کار های ابتدایی حل میشه و نیازی به ریست نیست.
    امتیازها
    55,250
    سطح
    100
    11,513
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    با عرض سلام خدمت دوستای گلم و اساتید محترم .......

اقا برای گوشی نوکیا c7 با سیستم عامل سیمبین 3 نرم افزار رکوردر سرغ دارین که محدودیت زمانی نداشته باشه و کیفیت ش خوب باشه ؟

مال دیفالت خودش 60 دقیقه بیشتر ضبط نمیکنه !
    RAM: Team Group 8GB 3000Mhz CL16 DDR4
    CPU: AMD Ryzen 2200 G
    MAIN: ASUS B350-E Sock AM4
صفحه 53 از 138 نخست ... 343515253545563103 ... آخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 1374

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع