ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 52 از 138 نخست ... 242505152535462102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 1374
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nima.Salarian نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت ولی راه حل قطعیش رو میخوام
    راه حل قطعی ندارد عزیز من. بعضی از گوشی ها هنگ میکنند. اون روشی که گفتم را انجام دادید؟ درست شد؟
    امتیازها
    2,330
    سطح
    29
    13
    کاربر جدید
    سلام
    میخواستم بپرسم میشه بگید
    چند مدل گوشی های شرکت Elephone

به اندروید 5 اپدیت میشن
    میخوام سفارش بدم البته هر کدوم که به 5 اپدیت بشه
    قیمتش برام مهم نیست گوشیاش واقعا به صرفه هستند
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnouri0799 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم میشه بگید
    چند مدل گوشی های شرکت Elephone

به اندروید 5 اپدیت میشن
    میخوام سفارش بدم البته هر کدوم که به 5 اپدیت بشه
    قیمتش برام مهم نیست گوشیاش واقعا به صرفه هستند
    لیست گوشی هایی که قراره آپدیت بشن اعلام نشده. تا الان فقط برای مدل P6000 قطعی شده.
    البته P6000 قرار بود از زمان عرضه اندروید نسخه 5 داشته باشه اما بعدا اعلام کردند که اندروید 5 در قالب آپدیت ارائه میشه. زمان دقیقی هم برای عرضه آپدیت مشخص نشده.
    امتیازها
    2,330
    سطح
    29
    13
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    لیست گوشی هایی که قراره آپدیت بشن اعلام نشده. تا الان فقط برای مدل P6000 قطعی شده.
    البته P6000 قرار بود از زمان عرضه اندروید نسخه 5 داشته باشه اما بعدا اعلام کردند که اندروید 5 در قالب آپدیت ارائه میشه. زمان دقیقی هم برای عرضه آپدیت مشخص نشده.
    ممنون و سپاس فراوان
    به نظر شما p5000 هم به انروید 5 اپدیت میشه با اینکه گفتن p6000 اپدیت میشه؟
    احتمالش هست؟
    ممنون
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadnouri0799 نمایش پست ها
    ممنون و سپاس فراوان
    به نظر شما p5000 هم به انروید 5 اپدیت میشه با اینکه گفتن p6000 اپدیت میشه؟
    احتمالش هست؟
    ممنون
    نظر قطعی نمیشه داد ولی با توجه به قدرت سخت افزاری و زمان عرضه P5000 شرایط دریافت آپدیت رو داره. بستگی به سیاست شرکت داره.
    امتیازها
    8,805
    سطح
    63
    70
    کاربر انجمن
    سلام
    شارژ اولیه باتری لیتیوم پلیمری باید به چه شکل باشه؟ بذاریم باتری گوشی کاملا خالی بشه یا نه؟چه مدت تو شارژ باشه؟
    خود گوشی هشدار اتمام شارژ میده یا باید نرم افزار براش نصب بشه؟ ( صد درصد رو نشون میده ولی پیامی نداد بعد از جدا کردن از برق هم زود درصدش شد 98 :/ )
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh نمایش پست ها
    سلام
    شارژ اولیه باتری لیتیوم پلیمری باید به چه شکل باشه؟ بذاریم باتری گوشی کاملا خالی بشه یا نه؟چه مدت تو شارژ باشه؟
    خود گوشی هشدار اتمام شارژ میده یا باید نرم افزار براش نصب بشه؟ ( صد درصد رو نشون میده ولی پیامی نداد بعد از جدا کردن از برق هم زود درصدش شد 98 :/ )
    دوست عزیز شما گوشی رو به مدت 2.5 ساعت که بزنی به شارژ کافیه. شارژ اولیه همش داستانه ! شارژ 100% که شد درش بیار به 15% هم که رسید بزن شارژ

یک برنامه هم من نوشتم گذاشتم تو بازار برای هشدار باتری: http://cafebazaar.ir/app/com.shirzad.bat/?l=fa
    ویرایش توسط ErfanDL : 2015/01/11 در ساعت 17:20

امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    دوستان و اساتید موبایل
    همانطور که میدونی بنده یک گوشی huawei g525 دارم.الان چند روزی هستش که هیچ عکسی دیگه توش ذخیره نمیشه.یعنی عکس میگیرم یا شات از صفحه یا هر نوع عکسی که فکرشو بکنید حتی عکس های شبکه های اجتماعی رو دیگه نمیاره!یعنی عکس میگیرم و پس از چند دقیقه زود پاک میشه.اول که عکس میگیرم هستش اما چند دقیقه بعد یهو میپره.علت از چیه؟حافظه داخلی خودش 4g هستش یک مموری 4g هم داخلش هستش که نصفش هم خالیه.ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مشکل دوم هم مربوط به یک دستگاه samsung galaxy win هستش که چند روزی است که وقتی به wifi متصل میشه وایبر کار نمیکنه و میزنه dc و کانکت نمیشه اما با اینترنت سیم کارت کار میکنه.اما جالب اینجاست که گوشی در wifi صفحات وب رو به راحتی باز میکنه و این یعنی مشکل کانکت نداره.یک سری کارهای مربوط به اتصال را چک کردم و هیچ مشکلی در اتصال نیست.
    امتیازها
    214,561
    سطح
    100
    7,336
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryaiee نمایش پست ها
    دوستان و اساتید موبایل
    همانطور که میدونی بنده یک گوشی huawei g525 دارم.الان چند روزی هستش که هیچ عکسی دیگه توش ذخیره نمیشه.یعنی عکس میگیرم یا شات از صفحه یا هر نوع عکسی که فکرشو بکنید حتی عکس های شبکه های اجتماعی رو دیگه نمیاره!یعنی عکس میگیرم و پس از چند دقیقه زود پاک میشه.اول که عکس میگیرم هستش اما چند دقیقه بعد یهو میپره.علت از چیه؟حافظه داخلی خودش 4g هستش یک مموری 4g هم داخلش هستش که نصفش هم خالیه.ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مشکل دوم هم مربوط به یک دستگاه samsung galaxy win هستش که چند روزی است که وقتی به wifi متصل میشه وایبر کار نمیکنه و میزنه dc و کانکت نمیشه اما با اینترنت سیم کارت کار میکنه.اما جالب اینجاست که گوشی در wifi صفحات وب رو به راحتی باز میکنه و این یعنی مشکل کانکت نداره.یک سری کارهای مربوط به اتصال را چک کردم و هیچ مشکلی در اتصال نیست.
    امیرحسین جان،

در مورد گوشی موبایل متاسفانه نمی تونم کمکی بکنم فقط می تونم بگم چقدر مشکل ذخیره سازی پیدا می کنی این روزا؟ اول اون فلش حالا این. مواظب سومی باش! :)

در مورد کانکت نشدن سرویس خاص ممکنه به خاطر این باشه که بعضی IP ها و پورت ها بعضی وقت ها کار می کنه و بعضی وقت ها نه چون بعضی بستن ها! در سطح ISP ها یا اپراتور ها انجام میشه.

ممکنه IP ها و پورت های مورد نیاز اون سرویس ِ خاص روی کانکشنی که اپراتور موبایل میده باز باشه ولی کانکشن اینترنتت که با وایفای وصل میشی نه.

این رو شخصا هم تجربه کردم. بعضی سرویس ها وقتی گوشی با وایفای به روتر وصل بوده کار می کرده ولی همون سرویس با اینترنت گوشی کار نمی کرده، یا برعکس.

نرم افزارهایی هست که می تونی روی گوشی نصب کنی و مولفه های زیادی از کانکشن هم وایفای هم cellular رو نشون میده. از جمله اینکه latency چقدره یا کدام پورت ها باز یا بسته هستند.
    امتیازها
    42,073
    سطح
    100
    17,353
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliYar نمایش پست ها
    امیرحسین جان،

در مورد گوشی موبایل متاسفانه نمی تونم کمکی بکنم فقط می تونم بگم چقدر مشکل ذخیره سازی پیدا می کنی این روزا؟ اول اون فلش حالا این. مواظب سومی باش! :)

در مورد کانکت نشدن سرویس خاص ممکنه به خاطر این باشه که بعضی IP ها و پورت ها بعضی وقت ها کار می کنه و بعضی وقت ها نه چون بعضی بستن ها! در سطح ISP ها یا اپراتور ها انجام میشه.

ممکنه IP ها و پورت های مورد نیاز اون سرویس ِ خاص روی کانکشنی که اپراتور موبایل میده باز باشه ولی کانکشن اینترنتت که با وایفای وصل میشی نه.

این رو شخصا هم تجربه کردم. بعضی سرویس ها وقتی گوشی با وایفای به روتر وصل بوده کار می کرده ولی همون سرویس با اینترنت گوشی کار نمی کرده، یا برعکس.

نرم افزارهایی هست که می تونی روی گوشی نصب کنی و مولفه های زیادی از کانکشن هم وایفای هم cellular رو نشون میده. از جمله اینکه latency چقدره یا کدام پورت ها باز یا بسته هستند.
    اره علی جان خداییش من کلا تو این زمینه خیلی بد شانسم!(ذخیره سازی)
    در مورد بستن ip هم درسته حق با شماست حتی یک نامه هم در یک isp دیدیم برای بستن ip های یک سرور کلی!اما این مورد اینطور نیست چون با همان مودم حتی گوشی خودم و بقیه بدون مشکل متصل میشود.

پ.ن:الان دیدم حتی بلوتوث هم میگیرم ذخیره نمیشه :-w
صفحه 52 از 138 نخست ... 242505152535462102 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 1374

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع