ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 135 از 138 نخست ... 3585125133134135136137 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,341 به 1,350 از 1374
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
    نه روت نشده چند بار با رام اصلی خودم فلش کردم
    کد:
    #87976633#*
    رو امتحان کنید.
    امتیازها
    10,405
    سطح
    67
    304
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط yaghob68 نمایش پست ها
    با سلام دوستان بع از تعویض باطری این پیام روی صفحه گوشی میاد چند روزی کار میکنه و بعد خود بخود ریست میشه چندبارم فلش کردم با اودین درست نشده چیکارش کنم

فایل پیوست 47152
    دیوایستون رفته رو حالت فکتوری مود که طبق این آموزش باید این حالت رو غیر فعال کنید توصیه میشه File explorer را هم نصب کنید . چون گفتید گوشی روت نشده این آموزش نیازمند روت هست
    http://zidroid.com/how-to-exit-facto...alaxy-devices/

البته ذکر کنم اگر نگران روت و از بین رفتن گارانتی هستید میتونید به نمایندگی مراجعه کنید تا براتون تعمیر کنن
    امتیازها
    1,662
    سطح
    23
    46
    کاربر جدید
    سلام.
    اگر شارژر Quick Charge 3.0 را به گوشی s7 edge(که Quick Charge 2.0 هست) وصل کنیم آیا به صورت fast charging شارژ میشه یا نه؟
    این کار به باتری و گوشی ضرر میزنه؟
    ممنون
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaei76 نمایش پست ها
    سلام.
    اگر شارژر Quick Charge 3.0 را به گوشی s7 edge(که Quick Charge 2.0 هست) وصل کنیم آیا به صورت fast charging شارژ میشه یا نه؟
    این کار به باتری و گوشی ضرر میزنه؟
    ممنون
    سلام

خیر مشکلی نداره هرچی نیاز داشته باشه آمپر میکشه نه بیشتر نه کمتر

امتیازها
    1,662
    سطح
    23
    46
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ErfanDL نمایش پست ها
    سلام

خیر مشکلی نداره هرچی نیاز داشته باشه آمپر میکشه نه بیشتر نه کمتر
    شما از بین گزینه های یر کدوم را پیشنهاد میکنید؟(به ترتیب)
    1)
    2)
    3)
    4)
    امتیازها
    178,352
    سطح
    100
    9,761
    متخصص شبکه و الکترونیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaei76 نمایش پست ها
    شما از بین گزینه های یر کدوم را پیشنهاد میکنید؟(به ترتیب)
    1)
    2)
    3)
    4)
    شیائومی رو بگیر

امتیازها
    1,679
    سطح
    23
    2
    کاربر جدید
    با سلام و خسته نباشید
    راستش من یه نوت 4 دارم که باطریش باد کرد و خراب شد یعنی در حالت اضطراری نهایت یکساعت شارژ100درصد تا صفر شدن رو نگه میداره و درحالت عادی و حتی بدون اینترنت داده ها و یا وایفای صد در صد شارژ درعرض 1الی 2 دقیقه صفر میشه و خاموش میشه...
    ...حالا این توضیحات رو دادم شاید در بهتر راهنمایی کردنتون تاثیر بزاره .
    بهرحال از سایت دیجیکالا یه باطری اورجینال و اصل واسه نوت 4ام خریدم , ولی بدلایلی که میگم هنوز حتی وکیومش روهم باز نکردم که دلایلم اینهاست :
    1 - والا هرچی سرچ کردم هرکسی سازی براخودش میزنه واسه شارژ اولیه گوشی یا همون باطری نو /یکی میگه شارژ اولیه نمیخواد بنداز روش باهاش کار کن تا صفردرصد بشه و بعد بزنش توی شارژ
    یکی دیگه دقیقا همین گفته بالارو تایید کرده با فرق اینکه وقتی شارژ صفر شد گوشی رو بصورت خاموش شارژ اولیه 4تا8 ساعت بزار
    یکی میگه ازهمون اول 4 یا 8 یا 12 ساعت بزار شارژ اولیه بگیره که اینوهم یه عده میگن گوشیت خاموش باشه شارژ کن و عده ای دیگه میگن فرقی نداره روشن و خاموش بودن گوشی ولی همون تعداد ساعت هردو گروه هم عقیده هستن

2 - دلیل دومم که هنوز نزاشتم شارژ بشه این هست که شارژر اورجینال و فست شارژینگ اصلی وسالم دارمش ولی بدون اون کابل اورجینال روزاولش که بعداز مدتها خراب شد
    ودلیل خراب شدنش رو هنوز خودمم نفهمیدم چون کابل اصلی خودش بعد از مدتها انگاری که یا سوکت شارژ موبایل گشاد کرد و کابل رو که وصل میکردم که لق میخورد تا اواخر که اصلا درگیر نمیشد شل بودنش باشه پیشکش/کلا انگاری ول کرده بود///یا سوکت شارژ گرفتن گوشی مشکلی نداشت وبرعکس انگاری سرکابل شارژ که به سوکت موبایل میزدم تنگ و باریک شده بود انگاری که توی یه فشار هم سرکابل فشرده میشد و ازونورهم سوکت شارژ موبایل گشاد میکرد
    کلا توی شیرازهم فقط زودی دندون مشتریهارو میشمرن و میخوان بندان و بدون تست کردن میگفتن سوکت موبایلت مشکل داره وباید300 هزینه کنی واسش
    سرتون رو درد نیارم بعدازاینکه حدود ده-دوازده تا کابل خریدم از3هزارتومنی تا 45هزارتومنی کلهم کابلها به همون درد بالا که گفتم دچار میشدن بعداز یکهفته یا ده روز کار کردن

که بالاخره خودم سوکت موبایلم رو چشمی وبدون ابزار که مگاه کردم بنظرم اومد که جرم و چرک دورش رو گرفته/که با یه مسواک نرم و الکل اومدم جرمهارو ازروی سوکت شارژ پاک کردم که بعد ازاینکار دیگه شکر خدا کابلی رو خراب نکردم و یجورایی مطمئنم که کابلهای نامرغوب باعث خرابی باطری گوشیم شد

باعرض معذرت اینهمه وراجی کردم که هم در جریان کامل مشکلم قرار بگیرید تا بتونید بهتر راهنماییم کنید :
    ازکجا باید بفهمم کدوم کابل شارژ مرغوب هست واسه خریدن که باز باعث خرابی این یکی باطری نشه؟؟؟

خلاصه باطری خریدم ولی بدلیل اینکه نمیدونم باید ازکجا کابل خوب و مرغوب رو بشناسم و بخرم و دوم اینکه مشکل کابل رو که حل کردم قانون شارژ اولیه باطری موبایل Note4-N910H روهم بهم آموزش بدین تا خلاص بشم از دست این شارژ نداشتن و هی پشت سرهم کابل خریدن
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Forums نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    راستش من یه نوت 4 دارم که باطریش باد کرد و خراب شد یعنی در حالت اضطراری نهایت یکساعت شارژ100درصد تا صفر شدن رو نگه میداره و درحالت عادی و حتی بدون اینترنت داده ها و یا وایفای صد در صد شارژ درعرض 1الی 2 دقیقه صفر میشه و خاموش میشه...
    ...حالا این توضیحات رو دادم شاید در بهتر راهنمایی کردنتون تاثیر بزاره .
    بهرحال از سایت دیجیکالا یه باطری اورجینال و اصل واسه نوت 4ام خریدم , ولی بدلایلی که میگم هنوز حتی وکیومش روهم باز نکردم که دلایلم اینهاست :
    1 - والا هرچی سرچ کردم هرکسی سازی براخودش میزنه واسه شارژ اولیه گوشی یا همون باطری نو /یکی میگه شارژ اولیه نمیخواد بنداز روش باهاش کار کن تا صفردرصد بشه و بعد بزنش توی شارژ
    یکی دیگه دقیقا همین گفته بالارو تایید کرده با فرق اینکه وقتی شارژ صفر شد گوشی رو بصورت خاموش شارژ اولیه 4تا8 ساعت بزار
    یکی میگه ازهمون اول 4 یا 8 یا 12 ساعت بزار شارژ اولیه بگیره که اینوهم یه عده میگن گوشیت خاموش باشه شارژ کن و عده ای دیگه میگن فرقی نداره روشن و خاموش بودن گوشی ولی همون تعداد ساعت هردو گروه هم عقیده هستن

2 - دلیل دومم که هنوز نزاشتم شارژ بشه این هست که شارژر اورجینال و فست شارژینگ اصلی وسالم دارمش ولی بدون اون کابل اورجینال روزاولش که بعداز مدتها خراب شد
    ودلیل خراب شدنش رو هنوز خودمم نفهمیدم چون کابل اصلی خودش بعد از مدتها انگاری که یا سوکت شارژ موبایل گشاد کرد و کابل رو که وصل میکردم که لق میخورد تا اواخر که اصلا درگیر نمیشد شل بودنش باشه پیشکش/کلا انگاری ول کرده بود///یا سوکت شارژ گرفتن گوشی مشکلی نداشت وبرعکس انگاری سرکابل شارژ که به سوکت موبایل میزدم تنگ و باریک شده بود انگاری که توی یه فشار هم سرکابل فشرده میشد و ازونورهم سوکت شارژ موبایل گشاد میکرد
    کلا توی شیرازهم فقط زودی دندون مشتریهارو میشمرن و میخوان بندان و بدون تست کردن میگفتن سوکت موبایلت مشکل داره وباید300 هزینه کنی واسش
    سرتون رو درد نیارم بعدازاینکه حدود ده-دوازده تا کابل خریدم از3هزارتومنی تا 45هزارتومنی کلهم کابلها به همون درد بالا که گفتم دچار میشدن بعداز یکهفته یا ده روز کار کردن

که بالاخره خودم سوکت موبایلم رو چشمی وبدون ابزار که مگاه کردم بنظرم اومد که جرم و چرک دورش رو گرفته/که با یه مسواک نرم و الکل اومدم جرمهارو ازروی سوکت شارژ پاک کردم که بعد ازاینکار دیگه شکر خدا کابلی رو خراب نکردم و یجورایی مطمئنم که کابلهای نامرغوب باعث خرابی باطری گوشیم شد

باعرض معذرت اینهمه وراجی کردم که هم در جریان کامل مشکلم قرار بگیرید تا بتونید بهتر راهنماییم کنید :
    ازکجا باید بفهمم کدوم کابل شارژ مرغوب هست واسه خریدن که باز باعث خرابی این یکی باطری نشه؟؟؟

خلاصه باطری خریدم ولی بدلیل اینکه نمیدونم باید ازکجا کابل خوب و مرغوب رو بشناسم و بخرم و دوم اینکه مشکل کابل رو که حل کردم قانون شارژ اولیه باطری موبایل Note4-N910H روهم بهم آموزش بدین تا خلاص بشم از دست این شارژ نداشتن و هی پشت سرهم کابل خریدن
    سلام دوست عزیز شما سوال کردید نیاز به عذر خواهی نیست ! توضیحات کامله و خوبه .
    نکته اول اینکه درگاه USB گوشی ها صرفا برای اتصال موقت شارژ و یا انقال دیتا هست و همیشه در معرض تکان ها و جابجایی ها هستند که باعث خرابی درگاه یا اتصالی و ... میشن ! پس مواقع اتصال از جابجایی زیاد و زیر فشار گذاشتن سوکت ها پرهیز کنید .
    مقدار آمپر شارژر گوشی خودتون رو چک کنید و بر حسب اون امپر کابل مرغوب خریداری کنید .کابلهای با کیفیت اورجینال سامسونگ و Remax توی بازار و وب پیدا میشه که نوان 3 آمپر رو دارن . در مورد باتری هم بعد از تعویض مقدار شارژی که اول توی باتری هست رو مصرف کنید (روی 2 درصد قبل از 0 شدن و شوک به گوشی خاموش کنید) و ترجیحا گوشی رو خاموش به شارژ بزنید تا فول بشه . بعد از فول شدن خود شارژر عملیات رو قطع میکنه و شارژر خنک میشه و علامت 100 یا فول روی گوشی ظاهر میشه .
    بعدشم که روشن میکنید و لذت میبرید .
    ترجیحا برای کالیبره شدن باتری و گوشی تا چندین مرتبه ی اول شارژ , دستگاه رو خاموش شارژ کنید و اجازه بدید باتری کاملا تخلیه بشه .
    نکته :
    بعد از استفاده طولانی و زیر فشار زیاد باتری گوشی و برد آن گرم خواهد شد , شما باید به گوشی و خصوصا باتری فرصت خنک شدن بدهید و بعد به شارژر متصل کنید .
    بعد از شارژ نیز اگر باتری گرم بود اندکی زمان بدهید تا باتری خنک شود (خصوصا هنگامی که تا نیمه شارژ میکنید و اتصال را قطع میکنید )
    همه این نکات در عمر باتری و گوشی موثر است .
    امتیازها
    1,679
    سطح
    23
    2
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط MR.POORSUNI نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما سوال کردید نیاز به عذر خواهی نیست ! توضیحات کامله و خوبه .
    نکته اول اینکه درگاه USB گوشی ها صرفا برای اتصال موقت شارژ و یا انقال دیتا هست و همیشه در معرض تکان ها و جابجایی ها هستند که باعث خرابی درگاه یا اتصالی و ... میشن ! پس مواقع اتصال از جابجایی زیاد و زیر فشار گذاشتن سوکت ها پرهیز کنید .
    مقدار آمپر شارژر گوشی خودتون رو چک کنید و بر حسب اون امپر کابل مرغوب خریداری کنید .کابلهای با کیفیت اورجینال سامسونگ و Remax توی بازار و وب پیدا میشه که نوان 3 آمپر رو دارن . در مورد باتری هم بعد از تعویض مقدار شارژی که اول توی باتری هست رو مصرف کنید (روی 2 درصد قبل از 0 شدن و شوک به گوشی خاموش کنید) و ترجیحا گوشی رو خاموش به شارژ بزنید تا فول بشه . بعد از فول شدن خود شارژر عملیات رو قطع میکنه و شارژر خنک میشه و علامت 100 یا فول روی گوشی ظاهر میشه .
    بعدشم که روشن میکنید و لذت میبرید .
    ترجیحا برای کالیبره شدن باتری و گوشی تا چندین مرتبه ی اول شارژ , دستگاه رو خاموش شارژ کنید و اجازه بدید باتری کاملا تخلیه بشه .
    نکته :
    بعد از استفاده طولانی و زیر فشار زیاد باتری گوشی و برد آن گرم خواهد شد , شما باید به گوشی و خصوصا باتری فرصت خنک شدن بدهید و بعد به شارژر متصل کنید .
    بعد از شارژ نیز اگر باتری گرم بود اندکی زمان بدهید تا باتری خنک شود (خصوصا هنگامی که تا نیمه شارژ میکنید و اتصال را قطع میکنید )
    همه این نکات در عمر باتری و گوشی موثر است .

خداییش هنگ کردم از پاسخ به این کاملی و درعین حال ساده وقابل درک و فهم واسه هرمبتدی مثل من
    یک دنیا ازتون سپاسگذارم وایشالا همیشه خوش و سرحل باشین درکنارخانواده گرامیتون
    امتیازها
    151,941
    سطح
    100
    2,633
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir.Forums نمایش پست ها

خداییش هنگ کردم از پاسخ به این کاملی و درعین حال ساده وقابل درک و فهم واسه هرمبتدی مثل من
    یک دنیا ازتون سپاسگذارم وایشالا همیشه خوش و سرحل باشین درکنارخانواده گرامیتون
    خواهش میکنم و ممنون دوست عزیز رضایت شما و دیگر دوستان ,بنده و همکارانم رو خوشحال میکنه
صفحه 135 از 138 نخست ... 3585125133134135136137 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,341 به 1,350 از 1374

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع