ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 103 از 138 نخست ... 35393101102103104105113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,021 به 1,030 از 1374
    امتیازها
    44,827
    سطح
    100
    3,863
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط OMiD.1080p نمایش پست ها
    سلام ... دوستان آخرین آپدیت واسه Sony Xperia Z2 نسخه D6503 اندروید نسخه چنده ؟
    در حال حاضر 5.0.2 دارم ... منتها یکی از دوستان Z1 داره و میگه نسخه 5.1.0 واسش آپدیت اومده و آپدیت کرده ...
    منم وقتی گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل میکنم نرم افزار Sony PC Companion پیغام آپدیت میده :
    فایل پیوست 44252
    بعد از کلی زمان واسه دانلود فایل آپدیت ... آپدیت با خطا مواجه میشه و آپدیت نمیشه ... گوشی ریبوت میشه ولی دیگه ادامه آپدیت انجام نمیشه

(گوشی بنده روت شده هستش )
    خوب دوست من معلومه که آپدیت های جهانی و منطقه ای بر روی گوشی های روت شده نصب نمیشه ، شما بایدگوشی را موقتاً آنروت کنید و گوشی را به اخرین ورژن با همین نرم افزاری که عکس ازش گذاشتین آپدیت کنین و سپس روت کنید.
    امتیازها
    4,767
    سطح
    44
    42
    کاربر انجمن
    از بخش Storage در تنظیمات USB Mode رو روی حالت (Media device (MTP قرار بدید و ببینید مشکل باقی هستش یا نه. اگر این حالت فعال بود یکبار غیر فعالش کنید ، گوشی رو ریست کنید و دوباره فعالش کنید.
    DANعزیز
    گوشیم گالکسی اس 5 هست....من توی قسمت storage رفتم ولی این گزینه هایی که گفتید نبود.البته بعد از مدتها که گوشی و به لپتاپ وصل کردم خودبخود اونو شناخت.ولی همینکه دوباره جداش کردم و مجددا وصل کردم گوشی و نشناخت.چیکار کنم؟
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    سلام دوستان.
    یه فروشگاه معتبر و یا سایت معتبر برای خرید باتری گوشی Huawei Y511 میخواستم.با کد (HB5V1)
    پیشاپیش ممنون.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    دوستان تفاوت مدل های مختلف گلکسی نوت 5 چیه؟ SM-N920CD, SM-N920C
    تا اونجایی که فهمیدم C تک سیم کارته است و CD دو سیمکارته.
    مدل دو سیمکارته مشکلی نداره؟ یکی از دوستام میخواد بخره اما شنیده مدل 2 سیمکارته مشکل نویز و آنتن دهی داره! به نظرم نباید مشکلی وجود داشته باشه.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid-7 نمایش پست ها
    DANعزیز
    گوشیم گالکسی اس 5 هست....من توی قسمت storage رفتم ولی این گزینه هایی که گفتید نبود.البته بعد از مدتها که گوشی و به لپتاپ وصل کردم خودبخود اونو شناخت.ولی همینکه دوباره جداش کردم و مجددا وصل کردم گوشی و نشناخت.چیکار کنم؟
    معمولا بالای قسمت storage یک آیکون منوی سه نقطه ای داره که USB Mode توی اون بخش قرار داره.
    اینطور که میگید بهتره گوشی رو به سیستم دیگه ای وصل کنید. اگر روی سیستم های دیگه مشکلی نداره درایور گوشی رو از روی سیستم خودتون پاک کنید و درایور های گوشی رو از اینترنت دریافت و نصب کنید.
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط meelad نمایش پست ها
    دوستان تفاوت مدل های مختلف گلکسی نوت 5 چیه؟ SM-N920CD, SM-N920C
    تا اونجایی که فهمیدم C تک سیم کارته است و CD دو سیمکارته.
    مدل دو سیمکارته مشکلی نداره؟ یکی از دوستام میخواد بخره اما شنیده مدل 2 سیمکارته مشکل نویز و آنتن دهی داره! به نظرم نباید مشکلی وجود داشته باشه.
    گوشی های سامسونگ که معمولا مدل های زیادی دارند اما غالب گوشی های داخل بازار همین دو مدل هستند.
    نه مشکلی نداره. اتفاقا مدل های CD گارانتی هم دارند و با اطمینان بیشتری میتونید سمت این مدل برید.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    سلام دوستان
    بنده یه گوشی htc. one m9 برای مادرم خریدم قبلش تو اینترنت که سرچ کرده بودم و نقد هاش رو خونده بودم و عکس هاشو دیده بودم و کیفیت خیلی خوبی داشت و همینطور دوربین خوبی اما وقتی گوشیو خریدم نه کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوبه نه کیفیت دوربینش ، دوربینش فقط زیر نور مستقیم آفتاب کیفیتش خوبه در صورتی که من توی نقد ها و عکس هایی که باهاش گرفته بودن رو خوندم و دیدم تو شب هم کیفیت دوربینش خوب بود اما این اینطور نیس حالا اینا به کنار روی شیار اطراف گوشی یه برچسب زده که مدل htc one m9 روش نوشته اما یه پسوند اضافی داره که یادم نمیاد چی بود ، متاسفانه گوشی الان پیشم نیس فردا انشالله نگاه میکنم بهتون میگم
    به نظر شما خود گوشی کیفیتش همینجوریه ؟ یا فقط این گوشی که من خریدم اینجوریه ؟ تازه رنگ هارو هم خیلی مرده نشون میده
    ممنون میشم پاسخ بدید

پسوند اضافی : m9u هستش
    یعنی اینجوری نوشته میشه htc one m9 m9u
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یه گوشی htc. one m9 برای مادرم خریدم قبلش تو اینترنت که سرچ کرده بودم و نقد هاش رو خونده بودم و عکس هاشو دیده بودم و کیفیت خیلی خوبی داشت و همینطور دوربین خوبی اما وقتی گوشیو خریدم نه کیفیت صفحه نمایشش خیلی خوبه نه کیفیت دوربینش ، دوربینش فقط زیر نور مستقیم آفتاب کیفیتش خوبه در صورتی که من توی نقد ها و عکس هایی که باهاش گرفته بودن رو خوندم و دیدم تو شب هم کیفیت دوربینش خوب بود اما این اینطور نیس حالا اینا به کنار روی شیار اطراف گوشی یه برچسب زده که مدل htc one m9 روش نوشته اما یه پسوند اضافی داره که یادم نمیاد چی بود ، متاسفانه گوشی الان پیشم نیس فردا انشالله نگاه میکنم بهتون میگم
    به نظر شما خود گوشی کیفیتش همینجوریه ؟ یا فقط این گوشی که من خریدم اینجوریه ؟ تازه رنگ هارو هم خیلی مرده نشون میده
    ممنون میشم پاسخ بدید

پسوند اضافی : m9u هستش
    یعنی اینجوری نوشته میشه htc one m9 m9u
    اون پسوند نشون میده گوشی آنلاک هستش.
    نمیدونم بررسی کدوم سایت ها رو خوندید ولی بیشتر سایت های معتبر نظرات خیلی مثبتی نداشتند و توی بررسی ها تاکید شده بود که نویز عکس ها توی شب زیاده. حتی در نور روز هم کیفیت عکس ها از رقبا ضعیفتره.
    در مورد صفحه نمایش هم بیشتر سایت ها گفته بودند که نسبت به M8 تغییرات چندان نداشته و ضعف هایی داره. اینکه گوشی شما مشکل داره یا نه باید از نزدیک بررسی بشه. خودتون میتونید با یک گوشی مشابه مقایسه کنید تا کاملا مشخص بشه.
    امتیازها
    10,003
    سطح
    66
    294
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    اون پسوند نشون میده گوشی آنلاک هستش.
    نمیدونم بررسی کدوم سایت ها رو خوندید ولی بیشتر سایت های معتبر نظرات خیلی مثبتی نداشتند و توی بررسی ها تاکید شده بود که نویز عکس ها توی شب زیاده. حتی در نور روز هم کیفیت عکس ها از رقبا ضعیفتره.
    در مورد صفحه نمایش هم بیشتر سایت ها گفته بودند که نسبت به M8 تغییرات چندان نداشته و ضعف هایی داره. اینکه گوشی شما مشکل داره یا نه باید از نزدیک بررسی بشه. خودتون میتونید با یک گوشی مشابه مقایسه کنید تا کاملا مشخص بشه.
    از سایت های متعددی که دیجی کالا هم جزء اونا بودن اخه عجیبه دوربین 20 مگا پیکسلی کیفیتش اینجور باشه ! از نظر سخت افزاری واقعا خوبه مشکل وای فای هم که فعلا ندیدم داشته باشه ، من با گوشی خودم سامسونگ گلکسی a7 مقایسه اش کردم که به این نتیجه رسیدم ، گوشی من رنگ ها رو خیلی غیر طبیعی نشون میده مثلا بعضی وقتا رنگ نارنجی رو توی عکس قرمز نشون میده در صورتی که توی اچ تی سی رنگ ها تقریبا به صورت واقعی هستن ولی کیفیت صفحه نمایشش رو اصلا نمیدونم چطور توصیفش کنم ! هم با کیفیته و هم بی کیفیت :/
    اصلا چیزی که تو عکس هاش دیده بودم با چیزی که در واقعیت دیدم خیلی تفاوت داشت مخصوصا صفحه آیکون هاش و صفحه home که خیلی به صورت مرده است رنگ آیکون هاش
    اگه گوشی های دیگه هم همین اوضاع گوشی مارو داشته باشن که واقعا htc گند زده
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط in-fo نمایش پست ها
    از سایت های متعددی که دیجی کالا هم جزء اونا بودن اخه عجیبه دوربین 20 مگا پیکسلی کیفیتش اینجور باشه ! از نظر سخت افزاری واقعا خوبه مشکل وای فای هم که فعلا ندیدم داشته باشه ، من با گوشی خودم سامسونگ گلکسی a7 مقایسه اش کردم که به این نتیجه رسیدم ، گوشی من رنگ ها رو خیلی غیر طبیعی نشون میده مثلا بعضی وقتا رنگ نارنجی رو توی عکس قرمز نشون میده در صورتی که توی اچ تی سی رنگ ها تقریبا به صورت واقعی هستن ولی کیفیت صفحه نمایشش رو اصلا نمیدونم چطور توصیفش کنم ! هم با کیفیته و هم بی کیفیت :/
    اصلا چیزی که تو عکس هاش دیده بودم با چیزی که در واقعیت دیدم خیلی تفاوت داشت مخصوصا صفحه آیکون هاش و صفحه home که خیلی به صورت مرده است رنگ آیکون هاش
    اگه گوشی های دیگه هم همین اوضاع گوشی مارو داشته باشن که واقعا htc گند زده
    کمرنگ بودن رنگ ها توی رابط کاربری Sense جزء ویژگی های طراحی نسخه های اخیر این رابط هستش و عادیه. بهتره با عکس و فیلم یکسان مقایسه انجام بدید. در مورد رنگ منو ها هم اگر حساسیت دارید میتونید از لانچر استفاده کنید.
    در رابطه با دوربین هم مشکل سنسور دوربین هستش که کیفیتش از رقبا کمتره و این قضیه ربطی به رزولوشن عکس ها نداره.
صفحه 103 از 138 نخست ... 35393101102103104105113 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,021 به 1,030 از 1374

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع