ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال

Exclamation درخواست راهنمایی در مورد خط adsl (مهم)!

دوستان؛ مشکلاتم رو کاملاً در پایین شرح دادم و ببخشید که طولانی میشه! اگه ما رو قابل می دونین، بخونین و فکری به ذهنتون می رسه، راهنمایی کنید. در غیر اینصورت این تاپیک رو ببندید و خلاص!:d
    از دو ماه پیش متوجه قطعی های مکرر و بعضاً طولانی مدت خط ای دی اس ال اینترنتم شدم. فکر می کردم از مودم هست. مودم رو تست کردم و یه مودم دیگه نصب کردم. تاثیری نداشت. کل کابل ها از جمله کابل لن و سیم تلفن رو تعویض کردم. بعد از چند وقت دیگه و به مرور زمان، زمان بین یک دیسکانکت شدن تا دیسکانتک شدن بعدی همینطور کمتر و کمتر می شد تا همین یک هفته پیش رسید به 2 دقیقه!!! یعنی هر دو دقیقه دیسکانکت می شد و بعد از 15 دقیقه کانکت می شد و دوباره دو دقیقه بعد قطع می شد و الا آخر ...
    چراغ ای دی اس ال چشمک میزد و بعد از چند ثانیه قطع می شد و همینجور ادامه داشت تا 15 دقیقه که بعد از 15 دقیقه چراغ اینترنت و ای دی اس ال ثابت می موند و بالاخره کانکت می شد! هم سیستم سالن و هم سیستم اتاقم.
    بارها و بارها با پشتیبانی آسیاتک در تهران تماس گرفتم بیش از 20 بار زنگ زدم و راه های مختلف رو تست کردم و انصافاً هم پیگیر مشکلاتم بودن. آقایان: سپهری، طالبی، محمودی و یه خانم دیگه که اسمش یادم نیست! تشخیص پشیتبانی این بود که کیفیت خطم پایینه! فنی کار فرستادن کل کابل از سر دروازه تا اتاقم رو کابل درجه یک (متری 700 تومنی) نصب کردن! کل کابل + اُجرت فنی کار شد 35 هزار تومن پول بی نتیجه. بعد از تعویض کابل، مودم ها رو ریست کارخونه کردم و مجدد کانفیگ کردم. یه کمی تاثیر داشت و الان شده هر نیم ساعت قطع میشه!!
    از خود مخابرات مرکز منطقه چندین بار چک کردن و مشکلی در تلفنمون وجود داشت و نویز بسیار شدیدی داشت که تعمیر کردن و الان دیگه نویزی نداره. دوباره از سمت مخابرات فنی کار اومد کل خط رو از سر کوچمون چک کرد تا سر دروازه و مشکلی نداشت! قرار شد امروز صبح پهنای باندم رو کاهش بدن و از 4 مگ به 2 مگ برسونن و تست کنن!
    شب ها ساعت تقریباً 12 شب به بعد میشه گفت دیگه قطع نمیشه تا صبح ساعت 10 مجدد به همین منوال قطع میشه! (هر نیم ساعت و البته این نیم ساعت متغیره و ممکنه حتی بعد از 2 ساعت دیسکانکت بشه)
    یک سیستم و مودم در سالن خونمون هست و یه سیستم و مودم وایرلس در اتاق من.
    دوستان؛ اگه راهنمایی به ذهنتون میرسه، بفرمایید! بعد از دو ماه پیگیری و دوندگی دیگه واقعاً خسته شدم و کاملاً نا امید! اصلاً میخوام قید اینترنت و ای دی اس ال رو بزنم! اینقدر این مودمم در طی این دو ماه دیسکانکت شد که می ترسم خراب بشه!!!
    ویرایش توسط Hessam : 2012/07/08 در ساعت 13:41
    امتیازها
    3,531
    سطح
    37
    532
    کاربر اخراجی

Talking

داستان جالبي بود!

اگر يك آشنا يا دوستي در مخابرات داشتيد خوب بود!
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    عجب......
    ایرانه دیگه کاریش نمیشه کرد...
    پیشنهاد من عوض کردن اسپلیتر و نصب نویز گیر هست...
    راستی مودمت رو ببر اولین نقطه ای که سیم تلفن وارد خونتون شده اونجا هم ببین هی قطع و وصل میشه یا نه...
    کاش آقای ولیزاده هم اینجا بود...
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط moafi.mahdi نمایش پست ها
    عجب......
    راستی مودمت رو ببر اولین نقطه ای که سیم تلفن وارد خونتون شده اونجا هم ببین هی قطع و وصل میشه یا نه...
    سه تا اسپلیتر دارم که با هر سه مورد تست شد و تفاوتی نکرد!
    یه نکته ای هست؛ اونم اینکه هر موقع تلفن رو که در سالن هست، قطع می کنم زمان دیسکانکت شدن بیشتر میشه و1-2 ساعت هم طول می شکه تا دیسکانکت بشه. بستگی به این داره که دانلود داشته باشم یا نه. اگه در حین دانلود باشه قطعاً توی این زمان قطع میشه. ولی دانلود نباشه، بیشتر هم هست. یعنی شاید تا 5 ساعت هم دیسکانکت نشه! شب ها هم که نوشتم تقریباً میشه گفت دیسکانکت نمیشه ساعت 12 به بعد.
    از این خط، یک تلفن هم وصل هست که الان کابلش رو جدا کردم. ولی سمت سیستم من، یک پریز تلفن مجزا هست که از همون خط هست.
    یعنی یک خط تلفن هست با سه پریز مجزا. حتی اون مورد سوم رو هم تست کردم و از پریز سوم که در یک اتاق دیگه ای هست، سیم تلفن کشیدم تا اتاق خودم و به مودم وصل کردم تا چک کنم، ولی هیچ فرقی نکرد!
    در مخابرات منطقه هم همچنان پیگیر مشکلم هستن، ولی امیدی به درست شدنش ندارم!
    چون یک هفته هست که وضعیت به همین منواله...
    پشتیبانی آسیاتک میگن ما دیگه قفل کردیم و نمی دونیم چه بگیم؟!!!! دیگه علناً اعتراف کردن که کاری از دستشون بر نمیاد. چون تمامی راه ها رو تست کردن!!!:)) یکی از پشتیبانی ها خیلی ناراحت بود و به من می گفت آخه چرا باید اینجوری باشه؟!! یعنی اعصابشون حسابی خورد بود که نمی تونن این مشکل رو حل کنن.
    شرکت به این بزرگی از انجام این مشکل عاجز بود، برام جای تعجب داره!
    شماره پشتیبانیشون هم اینه: 02182144444
    توی این دو ماه واقعاً احساس می کنم حرفه ای شدم در زمینه مودم و اینترنت و کانفیگ و راهکارهای پشتیبانی ای اس پی. کاملاً حفظ شدم راهکارهای پشتبانی رو ولی دردی رو دوا نکرد!
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    عجب......
    آقای ولیزاده کیه؟ بهش لینک این تاپیک رو ایمیل بدید، ممنون میشم تا شاید مشکل ما رو حل کرد.:-s
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam نمایش پست ها
    آقای ولیزاده کیه؟ بهش لینک این تاپیک رو ایمیل بدید، ممنون میشم تا شاید مشکل ما رو حل کرد.:-s
    واقعا تو انجمن سخت افزار میای و آقای ولیزاده رو نمیشناسی؟؟!!!!!
    آقای ولیزاده مدیر تحریریه مجله هست دیگه....واقعاً مقالاتش رو نخوندی؟؟!!!!!
    من که میگم از یه شرکت دیگه بگیر...
    یه بار دیگه هم با یک مودم دیگه امتحان کن از یه برند دیگه...
    اگه نشد برو وایمکس بگیر:d
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    واقعا تو انجمن سخت افزار میای و آقای ولیزاده رو نمیشناسی؟؟!!!!!
    آقای ولیزاده مدیر تحریریه مجله هست دیگه....واقعاً مقالاتش رو نخوندی؟؟!!!!!
    من که میگم از یه شرکت دیگه بگیر...
    یه بار دیگه هم با یک مودم دیگه امتحان کن از یه برند دیگه...
    اگه نشد برو وایمکس بگیر:d
    نه متاسفانه! من تا حالا یکبار هم مجله سخت افزار رو نخریدم و نمی شناسم!
    نه. این مورد شدنی نیست. نباید مسئله پاک کنیم. باید حلش کرد.
    امتیازها
    17,097
    سطح
    83
    2,719
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam نمایش پست ها
    نه متاسفانه! من تا حالا یکبار هم مجله سخت افزار رو نخریدم و نمی شناسم!
    نه. این مورد شدنی نیست. نباید مسئله پاک کنیم. باید حلش کرد.
    پس بشین تا حل شه!!!!:d
    امتیازها
    6,485
    سطح
    52
    157
    کاربر جدید
    آقا حسام عزیز مشکل تو دقیقا با اندکی تفاوت! مشکل من هم بود که تقریبا یه ماه از وقتم رو گرفت تا درست شه هر کاری که بالا گفتی بودی من هم کرده بودم دیگه همه ی اپراتور های پشتیبانی منو میشناختن! آخر سر وقتی که از درست کردن مشکل من ناامید شدن مستقیم وصل کردن به رئیس فنی شرکت . بعد تو یه ربع کل ماجرارو واسش گفتم اونم خیلی تعجب کرده بود بهم گفت چند دقیقه منتظر باشم ببینیم چی میشه گوشی رو هم قطع نکرد تو کل اون پنج دقه فقط صدای فشردن کلید کیبورد رو میشنیدم بعد از تموم کردن کارش گفت فک کنم الان درست شده اگه باز مشکلی بود تماس بگیر اما نگفت چیکار کرد یا مشکل از کجا بود.. بعد که تست کردم دیدم درست شده اما آخرش نفهمیدم مشکل چی بود ... امیدوارم که مشکل تو هم حل شه .
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alicom نمایش پست ها
    آقا حسام عزیز مشکل تو دقیقا با اندکی تفاوت! مشکل من هم بود که تقریبا یه ماه از وقتم رو گرفت تا درست شه هر کاری که بالا گفتی بودی من هم کرده بودم دیگه همه ی اپراتور های پشتیبانی منو میشناختن! آخر سر وقتی که از درست کردن مشکل من ناامید شدن مستقیم وصل کردن به رئیس فنی شرکت . بعد تو یه ربع کل ماجرارو واسش گفتم اونم خیلی تعجب کرده بود بهم گفت چند دقیقه منتظر باشم ببینیم چی میشه گوشی رو هم قطع نکرد تو کل اون پنج دقه فقط صدای فشردن کلید کیبورد رو میشنیدم بعد از تموم کردن کارش گفت فک کنم الان درست شده اگه باز مشکلی بود تماس بگیر اما نگفت چیکار کرد یا مشکل از کجا بود.. بعد که تست کردم دیدم درست شده اما آخرش نفهمیدم مشکل چی بود ... امیدوارم که مشکل تو هم حل شه .
    باشه - خیلی ممنون. فردا صبح پیگیرش میشم و ببینم چی میشه. لطف کردین.
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)