ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 52
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    این طور که مشخصه دوستان برای هدست زیاد هزینه نمی کنند و به همین دلیل هدست بی سیم هم زیاد طرفدار ندارد.
    آقا حسام من میخواستم هزینه کنم ولی نشد! قرار بود بدم پدرم از اون ور برام Technics RP-DH1200 با قیمت حدود 170 دلار برام بیاره که دلار دولتی نتونست بگیره. DH1200 هم که برای شما احتیاج به توضیح نداره اینقدر بین اهل فن معروف هست که همشون میشناسن.
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Technics RP-DH1200.jpg
مشاهده: 12
حجم: 16.1 کیلو بایت
    ویرایش توسط Dan : 2012/07/07 در ساعت 17:44
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    هدفون من Philips SHP 8500 هست که حدود 9 ماه پیش خریدم. قیمت الانش بین 90 تا 100 تومنه.
    دلیل خرید هم Bass خوبش هست. یکی از دوستام Beats Solo HD داره وقتی اینو امتحان کرد تازه فهمید که وقتی من بهش میگم Solo HD ارزش نداره براش 230 دلار پول بدی یعنی چی. من همون مقدار Bass رو دارم , هدفونم راحت تر از اون هست , پول هم کمتر دادم!

نام: Philips SHP 8500.jpg
مشاهده: 11
حجم: 13.4 کیلو بایت
    ایرفون هم چند تا دارم که چون اصلا حس خوب هدفون Full Size رو ندارند نمینویسم.
    ویرایش توسط Dan : 2012/07/07 در ساعت 17:40
    امتیازها
    11,155
    سطح
    69
    680
    کاربر انجمن
    سلام (اولین پست بنده بعد از رهایی از دست کنکور!)

از آقا سعید و آقا حسام به خاطر این نظر سنجی تشکر می کنم>:D<

هدست من: Philips SHM1900 برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: philips-shm1900-400x400-imad5psfqxegbhwt.jpeg
حجم: 22.6 کیلو بایت

از خریدش چندان راضی نیستم(اصلا نمیدونم چرا پدرم از این برند خرید؟!) آخه کنترلر ولوم اش بعد از 2 ماه کار کردن خراب شده و همچنین خش خش میکنه!:-/:-?

گارانتی داره، می خوام تعویض اش کنم(البته طرز رفتار نمایندگی رو تو اون تایپک مخصوص گارانتی براتون شرح خواهم داد!)
    امتیازها
    4,827
    سطح
    44
    262
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    هدفون من Philips SHP 8500 هست که حدود 9 ماه پیش خریدم. قیمت الانش بین 90 تا 100 تومنه.
    دلیل خرید هم Bass خوبش هست. یکی از دوستام Beats Solo HD داره وقتی اینو امتحان کرد تازه فهمید که وقتی من بهش میگم Solo HD ارزش نداره براش 230 دلار پول بدی یعنی چی. من همون مقدار Bass رو دارم , هدفونم راحت تر از اون هست , پول هم کمتر دادم!

نام: Philips SHP 8500.jpg
حجم: 13.4 کیلو بایت
    ایرفون هم چند تا دارم که چون اصلا حس خوب هدفون Full Size رو ندارند نمینویسم.
    من این هدفون رو حدود 4 سال پیش خریدم 35 تومن هنوز هم دارمش...فوق العاده راحت هستش و صدای خوبی هم داره. شاید تنها بدی که داره این باشه که اطرافیان صدای هدفون رو میشنوند (که اونم به ساختار هدفون برمیگرده)
    امتیازها
    27,370
    سطح
    98
    4,864
    مدير بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط babakvz نمایش پست ها
    من این هدفون رو حدود 4 سال پیش خریدم 35 تومن هنوز هم دارمش...فوق العاده راحت هستش و صدای خوبی هم داره. شاید تنها بدی که داره این باشه که اطرافیان صدای هدفون رو میشنوند (که اونم به ساختار هدفون برمیگرده)
    بابک جان شما این قیمت های خوب رو از کجا میارید؟ امکانش نیست توی بازارچه خریدشون رو فراهم کنید؟

امید آخر...
    مطمئن بودم که من را تا محرم می بری

آبروی رفته ام را با نگاهی می خری

کاروان یاس و لاله خیمه زد در کربلا

خیمه سبز تو کو پس ای امید آخری؟

امتیازها
    4,827
    سطح
    44
    262
    کاربر حرفه ای کامپیوتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط +Aren نمایش پست ها
    بابک جان شما این قیمت های خوب رو از کجا میارید؟ امکانش نیست توی بازارچه خریدشون رو فراهم کنید؟
    هدفون فیلیپس رو که حدود 5 سال پیش از طبقه زیر همکف بازار ایران خریدم...هدفون Asus Vulcan ANC هم بعدا فهمیدم که رو پک All in One هاث ایسوس به فروشگاه ها داده بودن و اونا هم فروخته بودن (حالا شانس من طرف 45 تومن میفروخت). هدفون Creative EP-830 رو هم از فروشگاه اینترنتی چاره حدود یک ماه پیش خریدم 20 هزار تومن. اون هم به این خاطر 20 هزار تومن بود که تو پک خیلی ساده ای عرضه میشه و برای مثال کیف همراه نگهدارنده هدفون نداره.
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    هدفون فیلیپس رو که حدود 5 سال پیش از طبقه زیر همکف بازار ایران خریدم...هدفون Asus Vulcan ANC هم بعدا فهمیدم که رو پک All in One هاث ایسوس به فروشگاه ها داده بودن و اونا هم فروخته بودن (حالا شانس من طرف 45 تومن میفروخت). هدفون Creative EP-830 رو هم از فروشگاه اینترنتی چاره حدود یک ماه پیش خریدم 20 هزار تومن. اون هم به این خاطر 20 هزار تومن بود که تو پک خیلی ساده ای عرضه میشه و برای مثال کیف همراه نگهدارنده هدفون نداره.
    البته هنوز هم گرون نشده و همون 20/000 تومان فروخته میشه. http://www.chare.ir/index.php?dispat...oduct_id=56912
    واقعا محصول خوبیه
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    من خودمم 9 ماه پیش 50 تومن خریدمش.تازه ارزونتر از اون هم توی طبقات بالای علاالدین پیدا میشد (38 تومن) ولی اونجا فقط چند مدل محدود گیر میاد. قیمت بالای الان بعد از گرونی دلار بوجود اومد.
    الان اگه هنوزم بالای 90 تومن باشه توی اون رنج قیمت از مارک های دیگه هم هدفون خوب زیاد پیدا میشه.
    امتیازها
    11,155
    سطح
    69
    680
    کاربر انجمن
    سلام دوستان

هدست قبلی رو که مشکل داشت بردم نمایندگی، اونقدر برخوردشون خوب بود که شوکّه شدم!@-)

پسش گرفت! و بهم گفت یا باید صبر کنی تا ارجاعش بدم به نمایندگی مرکزی و کمی معطّل بشی، یا اینکه یه مدل دیگه برداری! منم با کلّی ناز و افاده این مدل رو انتخاب کردم:

SHM 7410U این هم لینکش. بعد از چندین بار آهنگ گوش کردن و کمی Max Pyane3 بازی کردن دیدم، نـــه بـــابـــا! درسته که قیمتش 2 برابر قبلیه ولی انصافا کیفیت صدا و BASS اش هم دو برابره! در ولوم بالا کمی از کیفیت BASS کم میشه ولی میشه ازش چشم پوشی کرد;))

عکس --------------------------------------» برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: SHM7410U_10-RTP-global-001_highres.jpg
مشاهده: 15
حجم: 77.3 کیلو بایت
    امتیازها
    29,539
    سطح
    99
    10,258
    Dan
    مشاور انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir99 نمایش پست ها
    سلام دوستان

هدست قبلی رو که مشکل داشت بردم نمایندگی، اونقدر برخوردشون خوب بود که شوکّه شدم!@-)

پسش گرفت! و بهم گفت یا باید صبر کنی تا ارجاعش بدم به نمایندگی مرکزی و کمی معطّل بشی، یا اینکه یه مدل دیگه برداری! منم با کلّی ناز و افاده این مدل رو انتخاب کردم:

shm 7410u این هم لینکش. بعد از چندین بار آهنگ گوش کردن و کمی max pyane3 بازی کردن دیدم، نـــه بـــابـــا! درسته که قیمتش 2 برابر قبلیه ولی انصافا کیفیت صدا و bass اش هم دو برابره! در ولوم بالا کمی از کیفیت bass کم میشه ولی میشه ازش چشم پوشی کرد;))

عکس --------------------------------------» برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: SHM7410U_10-RTP-global-001_highres.jpg
مشاهده: 15
حجم: 77.3 کیلو بایت
    مشکل هدست به علت سری shm بودن هست.این مدل ها دارای میکروفون هستند و بیشتر برای چت استفاده میشوند.برای موسیقی و بازی باید از سری های دیگر محصولات فیلیپس انتخاب شود.
صفحه 3 از 6 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 52

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع