ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 51
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط haniaj نمایش پست ها
    سلام ببخشید دیگه تکرار نمیشه
    هادی جان رم ها رو ارتقا نده الان اگه بخوای رم دی دی ار 2 بگیری ماکزیمم میتونی 1066 بگیری که اونم خدا تومنه موقعه که 2 دی دی ار 3 1333 25 تومنه آدم چرا بره همون 2 با فرکانس پایین تر 50 تومن بده دست نگه دار بوردتو عوض کردی یه رم 1600 دی دی ار 3 بنداز حالش ببر راجب مکس پینم من اشتبا گفتم مینیمم سی پی مورد نیازش دوال کور 3 گیگا هرتز اون 2.4 مینیمم سیستم تست شده واسه مکس پین بود اگه میتونی این لینک یه نگاه بنداز
    http://www.geforce.com/games-applica...m-requirements
    اون رم دی دی ار 2 چون کم پیدا میشه خوب می تونی بفروشی برد سی پی یوتو ولی فکر کنم مفت ور دارن قیمت دست دومو ندارم ولی فکر کنم هر 3 تا قطعه رم سی پی یو مادربوردو رد کنی بین 200 تا 300 دستت بیاد(البته آمارشو بگیری ببینی چقدر میتونی رد کنی بد نیست)
    اتفاقا خوب کاری کردی پی اس تری نگرفتی الان نزدیک به 2 سال که کاستم فرم ور پی اس تری از 3.55 بالا تر نرفته و اگه همینجوری پیش بره و کسی یه کاستم فرم ورد ورژن با لا تر ریلیس نکنه کسایی که پی اس تری دارن نمی تونن حتا فیفا 13 کپی شده بازی کنن مثل الان پس 2012 ea اسپورت اگه مثل کونامی زرنگ بود بچه ها الان فیفا 12 نمی تونستن بازی کنن.خلاصه صوحبتم این بود که اگه فرم ور جدیدی نیاد باید قید بازی های جدیدی مثل جی تی ای 5 فیفا 13 پس 13 whatch dogs ... رو پی اس تری زد مگه اینکه تقی به توقی بخوره یکی تو یه گوشه از دونیا پیدا بشه واسه یکیش شانسی یه پچ بده.
    مادربرد تا اونجایی که من خبر دارمو از هرکسی پرسیدم میگند مادربرد خوبی دارم تنها بدیشم همینه که تا ddr2 ساپورت نمیکنه ! زمان خودشم که حدود 4/5 سال پیش بود 200 گرفتم
    ولی خوبیش اینه که 3تا ماژول کارت گرافیک داره
    من الان بخوام اینارو 200-300 بفروشم چی بگیرم تو این وضع نابسامان گرانی !
    شما چیزی مدنظرت هست که مقرون به صرفه باشه و بهتره از این مادربرد و رمهای فعلی؟
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    شما اگه بخوای یه مین برد خوب روز بازار رو بخری + رم، یه چیزی حدود حداکثر 300 تا 350 تومن هزینه داره.
    با توجه به اینکه کارت گرافیک و پاور بسیار قدرتمندی داری، خیلی به خرج نمی افتی و از این بابت خیالت راحته.
    انوقت دیگه شاید سی پی یوت نسبت به سایر قطعات کمی ضعیف تر باشه که خیلی هم به چشم نمیاد.
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    من چیزه خواصی مد نظرم نیست ولی مینیمم فکر کنم یه بورد معمولی سوکت 1155 بگیری 160 هزینش واسه مادر بورد رم واسه هزینش مشکلی نداری چون با رد کردن این قطعات پولش در میاد ولی باید فکر 400 جدا واسه سی پی یو باشی اگه بخوای اینتل ببندی بچه ها از کور ای 5 2500 ک خیلی تعریف می کنن.اگه نمی خوای سی پی یوتو عوض کنی ارزش نداره 200 واسه برد سوکت 775 بدی که دی دی ار 3 ساپورت کنه یا هزینه نکن یا اگه می کنی درست باشه
    ویرایش توسط haniaj : 2012/07/09 در ساعت 18:42
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    سلام دیروز جی تی ای نصب کردم این آپشن همه از سی پی یو کار می کشن کمشون کن بنچ مارک بگیر ببین چند فریم میگیری و آپشنات جوری باشه که سی پی یو یوزج از 95 درصد بیشتر نشه(تمامی این موارد در آخر بنچ مارک جی تی ای مینیویسه)
    view distance detail destance vehicale density shadow density
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    دوستان سلام
    من 4 گیگ رم به سیستم اصافه کردم یعنی کلا 6 گیگ !
    همانطور که حسام عزیز گفت 2*2 گیگ هم سریال !
    ولی تفاوتی در این مشکل افت فریم بوجود نیومد
    در پاسخ به haniaj عزیز : چشم نصب میکنم تست میکنم خبر شو همینجا میذارم
    ممنون
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    هادی جان؛
    مطمئن ترین راه تست تک تک قطعات هست.
    الان رم رو تست کردی. خب. برو سراغ قطعه ی بعدی.
    برند کارت گرافیک شما چیه؟
    کارت گرافیک رو تست کن.
    اگر تغییری نکرد، قطعات دیگه.
    چون شما اگه بخوای بر حدس و گمان پیش بری، یه ماه طول می کشه تا بخوای مشکل رو پیدا کنی!
    سیستم رو اگه پیش یه فنی کار هم ببری، اونم تک تک تست می کنه قطعات رو تا عیب یابی کنه.
    شما الان در مرحله ی عیب یابی هستی.
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    هادی جان؛
    مطمئن ترین راه تست تک تک قطعات هست.
    الان رم رو تست کردی. خب. برو سراغ قطعه ی بعدی.
    برند کارت گرافیک شما چیه؟
    کارت گرافیک رو تست کن.
    اگر تغییری نکرد، قطعات دیگه.
    چون شما اگه بخوای بر حدس و گمان پیش بری، یه ماه طول می کشه تا بخوای مشکل رو پیدا کنی!
    سیستم رو اگه پیش یه فنی کار هم ببری، اونم تک تک تست می کنه قطعات رو تا عیب یابی کنه.
    شما الان در مرحله ی عیب یابی هستی.
    asus
    اینجوریکه شما میگید حسام جان باید مادربرد هم عوض کنم که بعد سی پیو رو تست کنم
    کلا سیستم عوص میشه ! در حالی که من امیدوار بودم کارت گرافیک gtx 560 ti Dirext CU2 TOP جواب مشکلات بازی های گرافیکی رو بده !
    ولی مثل اینکه فرقی نمیکنه با کارت گرافیک 100 یا 200 تومنی !
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
    asus
    اینجوریکه شما میگید حسام جان باید مادربرد هم عوض کنم که بعد سی پیو رو تست کنم
    کلا سیستم عوص میشه ! در حالی که من امیدوار بودم کارت گرافیک gtx 560 ti Dirext CU2 TOP جواب مشکلات بازی های گرافیکی رو بده !
    ولی مثل اینکه فرقی نمیکنه با کارت گرافیک 100 یا 200 تومنی !
    شما راه دیگه ای سراغ داری، بفرما...
    تک تک قطعات رو شما تست کن.
    اگه با یه سی پی یوی دیگه تست کردی مثلاً و سیستم همچنان مشکل پابرجا بود، سی پی یوی قبلی رو بذار سر جاش و برو سراغ قطعه ی بعدی. نه اینکه همه با هم عوض بشه!
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    خوب haniaj عزیز
    اینم مشخصات بنچمارک بازی GTA4 با تنظیمات VERY LOW / AUTO DEAFULT /VERY HIGH

-----

---

امتیازها
    2
    سطح
    1
    0
    کاربر جدید
    سلام من کامپیوترم رم۸گرافیک۴هست من نیدفوراسپیدپیبک و باگرافیک بالااجرامیکنیم.ولی اساسین کرییده اوریجین و قبلا رو بالاترین گرافیک میزاشتم ولی جدیداخیلی لگ میزنه ولی توی نیدفوراسپید که میرم مثله قبله
صفحه 5 از 6 نخست ... 3456 آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 51

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع