ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 51
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hessam نمایش پست ها
    جی تی ایکس 560 روی اون سیستم...؟!!!!!!!!!!!!!!!!@-)
    گرافیک شما با سایر قطعاتتون اصلاً هارمونی لازم رو نداره!‌
    به نظرم مشکل شما از پاور باشه! پاور شما چند وات و از چه برندیه؟!
    چون به زور نمیشه یه سیستم رو قوی کرد و ارتقا داد!‌ باید تمامی قطعات رو به صورت هم سطح ارتقا داد!‌
    گرافیک شما بسیار بالاتر از سایر قطعاتتون هست. برای شناسایی رم 4 گیگ هم باید ویندوز 64 بیت نصب کنید. در غیر اینصورت باید از پچ همین کار استفاده کنید که در ویندوز های 32 بیت، رم رو بیش از3 گیگ و خورده ای شناسایی می کنه.
    چون بعد از رم و کارت گرافیک، مهم ترین بخش سیستم برای بازی، مورد پاور هست که خیلی ها براشون اهمیتی نداره و از کنارش خیلی راحت رد میشن!
    ضمن اینکه حتماً‌ باید آخرین درایور انویدیا هم روی سیستم شما نصب باشه!
    سلام
    ممنون از توضیحاتت
    همانظور که گفتم در ویندوز قبلی هیچ مشکلی نبود ولی بعد از اومدن بازی هایی مثل مکس 3 و بتمن ومشاهده افت فریم ها مجبور به تعویض ویندوز64 بیتیم به 64 بیت دیگر شدم
    که این نکته رو در نظر داشته باشید که بازی هایی مثل بتمن از نظر گرافیکی و افت فریم خیلی بهتر ازقبل شده در ویندوز جدید 64 بیتی که با تمام آپدیت ها است
    پاور 650 W از برند EnerMax
    ویندوز درحال حاضر م 64 بیت هست که داری 2رم 1 گیگی و 1 رم 2گیگی هست ولی این 4 رم رو 3.31 گیگ میشناسه فقط !
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    اینطور که متوجه شدم شما 4 گیگ رم داری: یه رم دو گیگی و دو رم یکی گیگی!
    خب نباید اینطور باشه. در اکثر موارد باید دو رم دو گیگی باشه و اونم دو رم کاملاً مشابه از لحاظ برند، حافظه و شماره سریال و ... باید کاملاً یکی باشه.
    در ویندوز 64 بیت سون، خیلی از فضای رم رو اشغال می کنه! حداقل 1 گیگ، کاملاً در اختیار ویندوز هست! می مونه دو گیگ و نیم که بازی مکس پین و امثالش حداقل به سه گیگ رم احتیاج دارن! البته به نظر من 4 گیگ رم هم کمه و حافظه رو پر می کنه! البته 4 گیگ، در واقع سه گیگه، چون یک گیگ حافظه که بخاطر ویندوز استفاده میشه و می مونه سه گیگ که حداقل حافظه مورد نیاز برای اجرای بازی مکس پین هست طبق گفته ی سایت راک استار. بازی های آینده کم کم دیگه دارن به سمتی می رن که 4 گیگ رم، جزو حداقل حافظه های مورد نیاز برای اجرای بازی هاست!
    اینکه در ویندوز 64 بیت اینجوریه، بر می گرده به عدم تعادل رم های شما در ماژول های مین برد.
    قطعاً در بازی های سبک تر این معضل به چشم نمیاد. چون همون سه گیگ و خورده ای کافیه.
    حدس می زنم که اون دو رم یک گیگی مربوط به سیستم احیاناً قبلیتون بود که برای قدرت و ارتقا این دو رم رو نصب کردید. یا اینکه دو رم یک گیگی نصب بوده از قبل و اون یک رم دو گیگی بعداً نصب کردید!
    وقتی تنظیمات گرافیکی رو پایین میارید و تغییری در اجرا بازی نشده و همچنان لگ داره، شک نکنید که سیستم در حافظه مشکل داره! در غیر اینصورت پاور.
    پیشنهاد می کنم حتماً دو رم دو گیگ کاملاً مشابه نصب کنید و این نرم افزار را اجرا کنید و بعد حتماً نتیجه رو اعلام کنید.
    دو تا سوال:
    1- مادربوردتون چند تا ماژول داره؟
    2- مطمئنید که ویندزتون 64 بیت هست؟!!
    ------------------------------------------------------------------
    در Run تایپ کنید msinfo32.exe و OK کنید. یه کمی صبر کنین تا پنجره ای باز بشه. در سمت راست پنجره عبارت System Type رو پیدا کنین. اگر با x64 آغاز شده باشه، ویندوز شما 64 بیت هست، در غیر اینصورت ویندوز شما 32 بیته.
    ویرایش توسط Hessam : 2012/07/03 در ساعت 20:02
    امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن
    1-رم 4 گیگ کم نیست برای این بازی. اگه شما پرداازش های اضافی رو از طریق msconfig ببندین کمک فوق العاده ای میکنه. اگر بلد نیستین با این دستور کار کنین اصلا پیشنهاد نمیکنم ریسک کنین!

2-حتما یه عکس از اینجا بذارین:
    my computer>properties> windows experience index>view and print detailed performance and system information

3-مشخصات رم رو بنویسید. cl و... ترجیحا با CPUz اطلاعات رو چک کنید. اصلا اگه یه عکس از صفحه ی رم cpuz بذارین بهتره
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط hessam نمایش پست ها
    اینطور که متوجه شدم شما 4 گیگ رم داری: یه رم دو گیگی و دو رم یکی گیگی!
    خب نباید اینطور باشه. در اکثر موارد باید دو رم دو گیگی باشه و اونم دو رم کاملاً مشابه از لحاظ برند، حافظه و شماره سریال و ... باید کاملاً یکی باشه.
    در ویندوز 64 بیت سون، خیلی از فضای رم رو اشغال می کنه! حداقل 1 گیگ، کاملاً در اختیار ویندوز هست! می مونه دو گیگ و نیم که بازی مکس پین و امثالش حداقل به سه گیگ رم احتیاج دارن! البته به نظر من 4 گیگ رم هم کمه و حافظه رو پر می کنه! البته 4 گیگ، در واقع سه گیگه، چون یک گیگ حافظه که بخاطر ویندوز استفاده میشه و می مونه سه گیگ که حداقل حافظه مورد نیاز برای اجرای بازی مکس پین هست طبق گفته ی سایت راک استار. بازی های آینده کم کم دیگه دارن به سمتی می رن که 4 گیگ رم، جزو حداقل حافظه های مورد نیاز برای اجرای بازی هاست!
    اینکه در ویندوز 64 بیت اینجوریه، بر می گرده به عدم تعادل رم های شما در ماژول های مین برد.
    قطعاً در بازی های سبک تر این معضل به چشم نمیاد. چون همون سه گیگ و خورده ای کافیه.
    حدس می زنم که اون دو رم یک گیگی مربوط به سیستم احیاناً قبلیتون بود که برای قدرت و ارتقا این دو رم رو نصب کردید. یا اینکه دو رم یک گیگی نصب بوده از قبل و اون یک رم دو گیگی بعداً نصب کردید!
    وقتی تنظیمات گرافیکی رو پایین میارید و تغییری در اجرا بازی نشده و همچنان لگ داره، شک نکنید که سیستم در حافظه مشکل داره! در غیر اینصورت پاور.
    پیشنهاد می کنم حتماً دو رم دو گیگ کاملاً مشابه نصب کنید و این نرم افزار را اجرا کنید و بعد حتماً نتیجه رو اعلام کنید.
    دو تا سوال:
    1- مادربوردتون چند تا ماژول داره؟
    2- مطمئنید که ویندزتون 64 بیت هست؟!!
    ------------------------------------------------------------------
    در run تایپ کنید msinfo32.exe و ok کنید. یه کمی صبر کنین تا پنجره ای باز بشه. در سمت راست پنجره عبارت system type رو پیدا کنین. اگر با x64 آغاز شده باشه، ویندوز شما 64 بیت هست، در غیر اینصورت ویندوز شما 32 بیته.
    سلام
    ممنون ازت حسام عزیز از توضیحات تکمیلیت
    مادربوردم 3 ماژول گرافیک و 4 ماژول رم داره
    ویندوز 64 بیت هست واسه منم جالبه که چرا نمیتونه ویندوزم 4گیگ رمو بشناسه !

درحال حاضر 2 رم 1گیگی ocz و رم 2گیگی از برند king...
    حالا به نظرتون من اگه کلیه رم ها رو بیرون بیارم و 2رم 2 گیگی نصب کنم سیستم تکمیل میشه ؟ یا 2رم ocz هم باشه یعنی کلا 6 گیگ رم ؟
    وبه نظرتون اون 2رم 2گیگ از چه برندی بگیرم که با 2رم ocz مچ بشند ؟
    ممنون
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.y نمایش پست ها
    1-رم 4 گیگ کم نیست برای این بازی. اگه شما پرداازش های اضافی رو از طریق msconfig ببندین کمک فوق العاده ای میکنه. اگر بلد نیستین با این دستور کار کنین اصلا پیشنهاد نمیکنم ریسک کنین!

2-حتما یه عکس از اینجا بذارین:
    my computer>properties> windows experience index>view and print detailed performance and system information

3-مشخصات رم رو بنویسید. cl و... ترجیحا با CPUz اطلاعات رو چک کنید. اصلا اگه یه عکس از صفحه ی رم cpuz بذارین بهتره
    سلام دوست عزیز
    با تشکر ازت
    (2)

(cpuZ)

cpu

memory

امتیازها
    22,256
    سطح
    92
    1,976
    کاربر انجمن

Angry

سیستم شما 4 گیگ رو میشناسه. به عکس اولتون دقت کنین خودش نوشته 4گیگ. شاید ویندوزتون مقدار رم قابل استفاده رو به شما نشون میده. هرچند درستش اینه که مثل سیستم من نشون بده ولی از ویندوز هیچی بعید نیست!

اون مقدار رمی که کم کرده بخاطر share کردنش با گرافیک هست. اگه امکانش هست سرویس پک 1 ویندوز 7 رو نصب کنید. اگر هم الان سرویس پک 1 رو دارین ورژن بدون سرویس پک رو نصب کنید.

مثل این که ویندوزتون خیلی دلش میخواد مسابقات موتور کراس رو روی اعصاب من برگزار کنه.

امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    در ویندوز 64 بیتی هیج دلیلی وجود ندارد که 3.86 قابل استفاده باشد چون مشکلی بابت آدرس دهی رم ها ندارد سیستم شما 100 درصد یه مشکلی دارد.رم د هاتون اگه دو هستن جدا بذارین سیستم بوت کنید ببینید تکی هر کدوم تشخیص مدهد که 2 گیگ قابل استفاده هست یا نه
    ویرایش توسط haniaj : 2012/07/05 در ساعت 10:40
    امتیازها
    2,238
    سطح
    28
    33
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.y نمایش پست ها
    سیستم شما 4 گیگ رو میشناسه. به عکس اولتون دقت کنین خودش نوشته 4گیگ. شاید ویندوزتون مقدار رم قابل استفاده رو به شما نشون میده. هرچند درستش اینه که مثل سیستم من نشون بده ولی از ویندوز هیچی بعید نیست!

اون مقدار رمی که کم کرده بخاطر share کردنش با گرافیک هست. اگه امکانش هست سرویس پک 1 ویندوز 7 رو نصب کنید. اگر هم الان سرویس پک 1 رو دارین ورژن بدون سرویس پک رو نصب کنید.

مثل این که ویندوزتون خیلی دلش میخواد مسابقات موتور کراس رو روی اعصاب من برگزار کنه.

داداش این عکس متغلق به سیستم منه

شما مطمعنی با نصب بدون سرویس پک مشلات حل میشه ؟ چون اگه ویندوز عوض بشه باید کلیه آپدیت ها دوباره انجام بشه به خصوص 7 گیگ آپدیت تنها برای باتل 3!
    اگه با ارتقا رم مشکلات حل میشه
    رم را عوض میکنم
    چه پیشنهادی دارید ؟
    با تشکر
    امتیازها
    888
    سطح
    15
    129
    کاربر انجمن
    به نظر من سی پی یو شما ضعیف است من سی پی یو مدل شما یه زره بالاتر داشم 7400 تو جی تی ای لگ می زد عوض کردم و یه ای 8400 گرفتم و مشکلم حل شد و الان در مکس پین 3 با گرافیک های با اینکه کارت گرافیکم نصف مال شما هم نیست مشکلی ندارم.همانطور که می دانید سی پی یو نقش مهمی در بازی اجرا میکنه و در بازی مکس پین حداقل فرکانس سی پی یو باید 2.4 باشه که مال شما 2.53 یعنی شما حداقل سیستم مورد نیاز را از نظر سی پی یو دارید.به نظر من اگه پول دارید برد و سی پی یو رو عوض کنید اگر هم ندارد از همین سری کر تو دو یدونه فرکانس بالاش تهیه کنید چون این کارت گرافیک هیفه اگر همین برد خواستین نگه دارید من سی پی یو کر تو دو ای 8600 و یا گواد 9650 را پیشنهاد می کنم فقط اگه گواد خواستین بگیرین یا 9650 بگیرین یا اصلا نگیرین چون بقه مدل ها فرکانس هسته شون پایین واسه سری ای 8400 8500 و 8600 خوبه هر کدوم دم دست بود بگیر ولی بازم میگم عوض کردن مادربورد با سی پی یو سوکت جدید منطقی تره
    ویرایش توسط haniaj : 2012/07/04 در ساعت 22:12
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال
    دو رم دو گیگ بخر! پیشنهادم به شما اینه.
    دو تا جی اسکیل 2 گیگ 1600 مگاهرتز یا کراس ایر. کینگ مکس.
    اینا برند های بسیار معتبریه.

بهترین برندهای رم به ترتیب اینها هستن:
    - G.Skill
    - Corsair
    - Kingmax
    - A-DATA
    - Crucial
    - Super Talent
    - Match Extreme
    ویرایش توسط Hessam : 2012/07/04 در ساعت 22:42
صفحه 2 از 6 نخست 1234 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 51

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع