ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 9 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 84
    امتیازها
    42,081
    سطح
    100
    12,306
    کاربر فعال

فستیوال "زیباترین گل، بهترین گل زن" محل رقابت هواداران بازی Pro Evolution Soccer 2013 برای به ثمر رساندن زیباترین گل است. زیباترین گل خود را در بازی PES 2013 را برای ما بفرستید تا از سوی گروه شرکت های آواژنگ و نشریه دنیای بازی برنده کارت خرید 200/000 تومانی محصولات آدیداس باشید.
    تاریخ شرکت در مسابقه از 10 آبان ماه 1391 الی 10 آذرماه 1391 می باشد.

http://www.avajang.com/avajang_life/...2013/index.asp
    امتیازها
    113,930
    سطح
    100
    12,120
    کاربر فعال
    در این لینک مشکلی در Fifa 13 مطرح شده

لطفا در صورت اطلاع کمک کنید

با تشکر
    امتیازها
    8,580
    سطح
    62
    250
    کاربر انجمن
    دوستان عزیز قطعا خیلی از ماها هم فیفا و هم پس بازی کردیم و از بچگی باهاشون بزرگ شدیم ، اما من از 2011 به بعد ترجیح دادم که دیگه پس رو بازی نکنم حالا چرا !!؟ در بحث زیبا سازی و گرافیک فیفا بی رقیب بوده تا به امروز و همیشه گرافیک بازی همه رو متحیر و انگشت به دهن نگه میداره ، اما بنا به نظر بعضی دوستان بیشتر گیم پلی بازی مهمه و نه گرافیم و ظاهر بازی ، چون هممون این 2 رو بازی کردیم دلم میخواد منطقی برخورد بشه و نه تعصبی ، چند تا سوال مطرح میکنم ، قطعا تا پس 2012 ، هرکسی که مدعی بود خیلی حرفه ای رو پیشنش نشستید و باهاش بازی کردید ، تا حالا دقت کردید که از گوشه سانتر کردن = با گله !؟ حالا این هیچ چون تو پس 2013 این مشکل بر طرف شده تا حدودی خدارو شکر ، اما هنور چند تا عیب فاهش داره ، مثلا اینکه 1 بازیکن با ریت بالا پشت ناحیه 18 قدم به سمت دروازه فقط درست پر کنه و شوت کنه = با گله !!!!؟ یا اینکه بارها شده که بازیکن مهاجم از زاویه بسته ضربه رو زده و توپ از بیرون دروازه تکرار میکنم از بیرون دروازه از توی تور عبور کرده و گل شده !!!!!!! تو صحنه ی آهسته هم کاملا مشهوده و مطمئنم برای همه شماها حداقل 1 بار اتفاق افتاده ، حالا این هیچ ، در بحث پاس کاری و پاس فرار ، به جرات میخوام بگم توپ دست هرطرفی باشه و بازیش در حد نرمالش باشه بازیکنان تیم مقابلش کلا عقب افتاده محسوب میشن و با چند تا پاس معمولی به راحت به گل میشه رسید ، البته از حق نگذریم اگه پاس درست بفرستن تازه ، اگه شما با کامپیوتر در جالت خیلی سخت بازی کنی معمولا پاس کاریهام فضایی میشه و بعضی وقای از توی زانوی طرف توپ میگذره !!!!!! حالا بریم سراغ فیفا ، فیفا ظاهرش به نسبت پس خیلی خوبه پس جای انتقادی نداره در اینجا ، اما در مورد گیم پلی ، شما بازی رو بزار روی لجندری ، اون وقت هرچقدرم حرفه ای باشی محاله حداقل 1 بار دروازت باز نشه ( مگه این که 1 تیم چماق باشه کامپیوتر ) ، چون پاس کاریها ، پاس فرار ها سانترا ، افساید ترپ ها با ضریب تقریبی بالای 90 درصد درسته ( pes خودش رو بکشه 50-60 درصده ) ، محاله شما بتونی به راحتی از پشت 18 قدم گل بزنی در طول مسابقه چون کامپیوتر عقب افتاده نیست جلوت رو باز بزاره تا تو شوت کنی تازه اگه دریبلم بدی دراوزه بازن چماق نیست وایسه گل بزنی ، بازی کردن با فیفا واقعا سخته ،چرا !؟ چون سعی شده همه چی کاملا واقعی و طبیعی باشه و برای همین در هین بازی آدم کاملا لذت میبرهم البته همراه با یکم استرس و عصبانیت ;) ( مخصوصا رو لجندری بارسا ، منچستر بزاری ) ، باید برای 1 گل تمام سعی و دقتت رو بکنی و زحمت بکشی و پاس های دقیق و تمیز بدی نه اینکه از فاصله شونصد متری بزنی و گل
    این حسین کیست که عالم همه دیوانه ی اوست !؟
    این چه شمعی است که جان ها همه پروانه ی اوست !؟
    امتیازها
    2,835
    سطح
    32
    160
    ahr
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط n8-yaser نمایش پست ها
    در این لینک مشکلی در Fifa 13 مطرح شده

لطفا در صورت اطلاع کمک کنید

با تشکر
    آقا مشكل از درايور كارت گرافيكه آپديت كن حل مشيه
    امتیازها
    110
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    سلام عزیزان.من بازی fifa13 رو از یکی از دوستام گرفتم.گرافیک کامپوترم 1gb و رم کامپویوترم هم 1gbهستش.cpu کامپوترم هم1.80gh هستش.ویندوز سیستمم xp s3هستش..بعد از این که بازی رو باتوجه به راهنمای نصبش نصب کردم،رو عکس بازی کلیک کردم.اما دیدم تا میخواست بره تو صفحه ی خود بازی صفحه سیاه شد و خود به خود بیرون آمد.میتونین راهنماییم کنین تا بازی رو نصب کنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنین.ممنون میشم...
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.j.y نمایش پست ها
    سلام عزیزان.من بازی fifa13 رو از یکی از دوستام گرفتم.گرافیک کامپوترم 1gb و رم کامپویوترم هم 1gbهستش.cpu کامپوترم هم1.80gh هستش.ویندوز سیستمم xp s3هستش..بعد از این که بازی رو باتوجه به راهنمای نصبش نصب کردم،رو عکس بازی کلیک کردم.اما دیدم تا میخواست بره تو صفحه ی خود بازی صفحه سیاه شد و خود به خود بیرون آمد.میتونین راهنماییم کنین تا بازی رو نصب کنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنین.ممنون میشم...
    مدل دقیق رم و کارت گرافیک را بیان کنید. صرفا یک گیگ بودن دلیل برتری نیست. بازی های امروز به چهار گیگابایت رم ddr3 با فرکانس 1600 مگاهرتز نیاز دارند. فیفا نیاز چندانی به گرافیک ندارد ولی پردازنده و حافظه قدرتمندی نیاز دارد که سیستم شما در این بخش فوق العاده ضعیف است.
    امتیازها
    110
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Castiel نمایش پست ها
    مدل دقیق رم و کارت گرافیک را بیان کنید. صرفا یک گیگ بودن دلیل برتری نیست. بازی های امروز به چهار گیگابایت رم ddr3 با فرکانس 1600 مگاهرتز نیاز دارند. فیفا نیاز چندانی به گرافیک ندارد ولی پردازنده و حافظه قدرتمندی نیاز دارد که سیستم شما در این بخش فوق العاده ضعیف است.
    یعنی هیچ راهی وجود نداره؟
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.j.y نمایش پست ها
    یعنی هیچ راهی وجود نداره؟
    راه دارد ولی هزینه بی دلیل و بی تاثیر است و بهتر است به فکر ارتقا کلی سیستم باشید.
    امتیازها
    38,216
    سطح
    100
    3,320
    همیار انجمن
    راه دارد ولی هزینه بی دلیل و بی تاثیر است و بهتر است به فکر ارتقا کلی سیستم باشید.

این مشکلات سرور هم دردسر ساز شده...
    آدم نمیدونه که پستش ارسال شده یا نه !
    گاهی وقتا خود منم دو بار یه پست رو ارسال کردم

صرفا یک گیگ بودن دلیل برتری نیست.
    دقیقا - به عنوان مثال کارت گرافیک 2 گیگ من 5 برابر ارزونتر از یه کارت گرافیک 1 گیگ خوب قیمت داره!
    امتیازها
    110
    سطح
    2
    0
    کاربر جدید
    دوست عزیز منظورم اینه که هیچ راه دیگه ای غیر از ارتقا وجود نداره؟مثلا فایلی رو نصب کنم یا مسایلی از قبیل اینا؟(غیر از حوزه سخت افزار ؛تو حوزه نرم افزار)
صفحه 3 از 9 نخست 12345 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 84

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)