ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: از لحاظ کيفيت تصوير سه بعدي کداميک از مارک‌هاي تجاري ز

رأی دهندگان
144. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • سامسونگ

39 27.08%
  • ال جی

68 47.22%
  • سونی

33 22.92%
  • پاناسونیک

4 2.78%
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 53
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال

Lightbulb يک نظر‌سنجي جنجالي! (شما کدام را انتخاب مي‌کنيد؟)

سلام به همه دوستان

چند مدتي بود که کمي سايت آرام گرفته بود. البته ارامش قبل از طوفان! راستش اين يک مدت درگير تعويض سرور و ديگر موارد مربوط به آن بوديم و براي همين کمي کم کار شده بوديم. خدا را شکر الان بيشتر کار سرور انجام شده است و سايت در شرايط ثبات قرار دارد. با اين اوصاف مي‌خواهيم مانند قديم بشينيم و با هم همفکري کنيم در مورد يک موضوع مهم! از ان جايي که بازار تلويزيون‌هاي سه بعدي و هوشمند حسابي داغ است تصميم گرفتيم که يک نظر‌سنجي کاربردي برگزار کنيم تا همه بتوانند از ان استفاده کنند. به همين علت از همه دوستان مي‌خواهيم که بدون هيچ قصد و غرضي گزينه منطقي خود را انتخاب کنند و در بخش نظرات دليل ان رابيان کنند. اين موضوع از اهميت بسزايي برخوردار است و در صورت بازخورد منطقي و علمي نتيجه اين نظر‌سنجي به طور حتم در نشريه درج خواهد شد. پس اگر دوستدار وسايل صوتي و تصويري هستيد با ما همراه باشيد؟

1- به نظر شما کداميک از فناوري‌هاي پردازشي تصاويري سه بعدي که هم اکنون در ايران هم محصولات ان موجود است بهتر است؟
    - Active Shutter Glasses

- Passive Glasses

2- از لحاظ کيفيت تصوير سه بعدي کداميک از مارک‌هاي تجاري زير را بيشتر مي‌پسنديد؟

- ال جي
    - سامسونگ
    - سوني
    - پاناسونيک

3- به نظر شما کداميک از مارک‌هاي تجاري تلويزيون هوشمند کاربردتري ارائه کرده‌اند؟
    - سامسونگ

- ال جي
    - سوني
    - پاناسونيک

4- کداميک براي شما از اهميت بيشتري برخوردار است؟ (به جزء‌ کيفيت و ديگر موارد)
    - سه بعدي بودن
    - هوشمند بودن

5- اگر بخواهيد تلويزيون بخريد کدام برند را انتخاب مي‌کنيد؟ (نام ببريد)

منتظر همه دوستان هستيم.صادقانه نقد کنيد چون در اين روزگار صادق بودن سخت ترين کار است.

امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    خب دوستان عزیز زحمت نوشتن نظرات خود و پاسخ سایر سوالات را نمی کشید؟
    فقط تیک نظرسنجی را می زنید؟؟؟!!!
    امتیازها
    121,230
    سطح
    100
    18,287
    مدير بازنشسته
    جواب سوال 1 : عینک های Passive

در عینک های اکتیو شاتر ، به دلیل بالا بودن وزن عینک ، کاربر دچار سردرد ، سوزش و خارش چشم می شود . در ضمن نمایش تصاویر با عینک اکتیو شاتر ، دارای کیفیت پایین تری نسبت به عینک های پسیو می باشد . در ضمن ، عینک های پسیو ، قیمت پایین تری نسبت به اکتیو شاترها داشه و دارای راندمان بالاتری می باشد .

جواب سوال 2 : الجی - پاناسونیک - سونی - سامسونگ

فناروی های روز دنیای صوت و تصویر الجی ، بر هیچ کس پوشیده نیست ! من خودم بارها این موضوع را تست کرده ام و به این نتیجه رسیده ام که که کیفیت تصاویر سه بعدی در محصولات الجی خیلی بهتر از سایر رقبا می باشد . به دلایل زیر :

1- در تلویزیون هاس 3D الجی ، تصاویر از عمق رنگ سیاه بالایی برخوردار هستند و همین در کیفیت تصویر ، تاثیر بسزایی دارد .

2 - در تلویزیون هاس سه بعدی الجی ، از فناوری ای استفاده می شود که از تابش نور خورشید در پنل ، جلوگیری کرده و همین امر باعث می شود که تاری دید در اثر نور زیاد ، به حداقل برسد .

3 - تلویزیون های 3D الجی ، نسبت به سایر برندها ، از نسبت کنتراست و زمان پاسخ دهی فوق العاده ای بهرمی برند .

جواب سوال 3 :

الجی - پاناسونیک - سامسونگ - سونی

به طور قطع می توان گفت که الجی در تلویزیون های هوشمند خود ، هیچ چیز کم نگذاشته است و تمامی نیازهای کاربران را به طور کامل برطرف می نماید . ( جستجو در وب / بازی / LG APP و چندین برنامه کاربردی دیگر ) . البته پاناسونیک در خط تولید جدید خود که امسال شروع کرده است ، سعی بر این دارد که بتواند
    رقیب سرسختی برای سایرین باشد .

جواب سوال 4 :

هوشمند بودن ......... در هر حال هوشمند بودن بهتر بوده و نوعی آینده نگری می باشد . فناوری سه بعدی ، متاسفانه هنوز در کشور ما ، آن طور که باید و شاید جا نیفتاده و هنوز هم مردم درگیر این مسئله هستند . ( به خصوص بحث عینک های سه بعدی که مردم ما باید یک هزینه اضافی هم ، بابت خرید عینک ، پرداخت نمایند . )

جواب سوال 5 :

اگر بخواهم تلویزیون بخرم ، مسلما تلویزیون LG و مدل LW9800 را خواهم گرفت .

البته یک نکته را باید یادآور بشم و آن این است که تمام اعتبار یک محصول ، به خصوص تلویزیون ، به کانفیگ آن بستگی دارد .

تمامی جواب ها ، در نهایت آرامش و بدون هیچ قصد و غرضی ، بیان شده است . ( نظر شخصی بنده )

با تشکر از نظرسنجی خوبتان .
    ویرایش توسط saeid6574598 : 2012/06/16 در ساعت 15:50
    instagram: saeid_mozafare6839
    امتیازها
    174,286
    سطح
    100
    30,861
    کاربر فعال
    اما نظرات شخصی و بدون تعارف من:

1- به نظر شما کداميک از فناوري‌هاي پردازشي تصاويري سه بعدي که هم اکنون در ايران هم محصولات ان موجود است بهتر است؟

- Passive Glasses

2- از لحاظ کيفيت تصوير سه بعدي کداميک از مارک‌هاي تجاري زير را بيشتر مي‌پسنديد؟

- ال جي

3- به نظر شما کداميک از مارک‌هاي تجاري تلويزيون هوشمند کاربردتري ارائه کرده‌اند؟

- ال جي

4- کداميک براي شما از اهميت بيشتري برخوردار است؟ (به جزء‌ کيفيت و ديگر موارد)

- هوشمند بودن
    5- اگر بخواهيد تلويزيون بخريد کدام برند را انتخاب مي‌کنيد؟ (نام ببريد)

برای سه بعدی ها قابلیت های ال جی را بیشتر می پسندم, تجربه ای که با اسمارت TV سامسونگ داشتم با اینکه اولین تجربه سه بعدی من بود, جالب نبود و مشکلاتی مثل پرش تصویر, سر درد و ... وجود داشت. ولی تجربه اسمارت TV ال جی در اختتامیه جشنواره وب جالب و کاربردی بود. ال جی بیش از سایر شرکتها روی مشکلات مربوط به عینک های سه بعدی فعالیت کرده, البته پاناسونیک هم قدم های خوبی برداشته ولی محصولات این برند در کشور به شکل مناسبی موجود نیست و شبکه توزیع گسترده ای ندارد.

امتیازها
    10,741
    سطح
    68
    2,322
    کاربر انجمن
    1- passive
    2-LG
    3-LG
    4- 3D چون الان خیلی از فیلم ها رو سه بعدی می سازن ، وبگردی و بازی و چیزای دیگه رو میشه با کامپیوتر هم انجام داد
    5- احتمالا به ترتیب LG و Sony

یه بار یه تلویزیون سونی دیدم ، چند سال پیش بود ، کیفیت در حد باورنکردنی بود ، واقعا بی نظیر بود ، من هنوز مثل اون کیفیت ندیدم

کسی تلویزیون هوشمند داشته ؟ اگه دارین یکم تجرباتتون رو بنویسید ببینیم چیه
    زمین آدم خور و آدم زمین خوار .......... نه این زان و نه آن زین دست بردار
    زمین خوار زمین دار زمین گیر .......... نشد تا در زمین شد از زمین سیر
    امتیازها
    3,531
    سطح
    37
    532
    کاربر اخراجی

Smile

سلام:
    من اصلا از 3D خوشم نمياد. به نظرم بيشتر جنبه سرگرمي داره! و حيفه اينقدر پول داد و LED سه بعدي خريد. ولي واقعا جالبه!
    1- Passive
    2- LG
    يكبار داشتيم از كنار مغازه LED فروشي رد مي شدم ديدم چند نفر عينك زدند دارند سه بعدي مي بينند. گفتم خوبه من هم برم ببينم چجوريه! عينك زديم ديديم!!
    3- Samsung و SONY
    4- هوشمند بودن
    5- SONY ( البته اگر قصد خريد داشته باشم كه ندارم)
    در نظرسنجي دستم رفت رو SONY و سوني انتخاب شد!
    ویرایش توسط Mohammad339 : 2012/06/16 در ساعت 19:19
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    ممنونم عزيزان گرامي. از اين که صادقانه نظر خودتان را بيان مي کنيد ممنونم.
    .................................................. ...............................................
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

.................................................. ...............................................

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
    امتیازها
    38,792
    سطح
    100
    6,649
    مشاور انجمن سخت افزار کامپیوتر
    1. passive
    از نظر من فنا وری پسیو بر روی ال ای دی ها خوبه و اکتیو برای پلاسما البته پسیو رو پلاسما ندیدم!
    درواقع فناوری پسیو به دلیل عدم پرش در تصویر و بهتر انتقال دادن نور توسط عینک هاش سبکی عینک ها عمق تصویر سه بعدی خوب و زاویه دید سه بعدی خیلی بهتر نصبت به اکتیو بهتره البته عمق سه بعدی در تلویزیون های اکتیو بالاتره ولی این پرش تصویر هست که باعث میشه شما تجربه خوبی از تصویر سه بعدی نداشته باشی که این مورد تو تلویزیون های پاناسونیک سری پلاسما خیلی بهبود پیدا کرده
    من خودم تجربه هر دو تصویر رو داشتم و سه بعدی کلا سر درد ایجاد میکنه!(حد القل واسه من بیشتر که زمینه میگرن دارم) اما اکتیو واقعا پرشش رو مخ بود!

2.از لحاظ کیفیت سه بعدی اول lg بعد panasonic و سونی مورد بعدی ای هم در کار نیست!

3.از لحاظ ویژگی های هوشمندی به نظرم الجی واقعا از همه بهتر عمل کرده خصوصا که با آپدیتش رابط کاربری بسیار زیبایی به وجود آوورده!

4. از لحاظ اینکه سه بعدی باشه یا هوشمند به نظرم هوشمند سه بعدی واقعا نمیتونم بین این دو انتخاب کنم ولی اگه با ارفاق به قضیه نگاه کنیم در جایگاه اول هوشمند بودن!

5.اگر بخوام تلویزیون بخرم برند الجی رو انتخاب میکنم (البته ترجیح میدم از اینترنت بخرم تا فروشگاهای نمایندگی چون انگار از دماق فیل افتادن)
    ومدلی هم که انتخاب میکنم از سری جدید محصولاتش هست یعنی lm9600 و چیزی که قراره تولید بشه یعنی lm 9800
    امتیازها
    3,531
    سطح
    37
    532
    کاربر اخراجی
    درباره ی همه چی بحث کردیم ولی درباره ی مضرات آن مانند خستگی چشم , سرگیجه و تهوع حرفی نزدیم!! که ناشی از زیاده روی در دیدن فیلم سه بعدی است.
    امتیازها
    13,495
    سطح
    75
    4,822
    مدیر کل
    محمد جان در فناوري پسيو اين موضوع تقريبا وجود ندارد عزيز جان
    // محمد رضا پناهی// سردبیر وب سایت و فروم سخت افزار و کالامگ

Editorinchief@sakhtafzarmag.com //

www.sakhtafzarmag.com //

با نصب تولبار سخت افزار: بدون ورود به سایت و فروم سخت افزار، از اخبار آن با خبر شوید!
صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 53

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع